کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-28 ساعت 17:21)َalikh نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 16:35)رضا2015 نوشته:  سلام

یه سوال ببینید سیستم لاتاری از زمان ثبت نام یک شماره به شما اختصاص میده و فایل شما رو در کامپیوتر ضبط به عنوان یک شماره درج میکند!
زمان قرعه کشی کامپیوتر شروع به انتخاب اعداد به صورت رندوم میکند و اعدادی را مشخص میکند و این اعداد چون شماره پرونده هستند ،دارنده اون شماره پرونده به عنوان برنده مشخص میشود .
بنظرم مثلا بین اعداد 1 تا 10 ، کامپیوتر اعداد 2و5و3 و6و9 را انتخاب میکند و این شماره ها برنده میشوند.

حالا در زمان اعلام هم همین ها شماره میشوند 2015as2 و 2015as9 و ...
بنظر من شماره کیس هایی که اعلام شده با تعداد افراد همخوانی ندارد! یعنی اگر تا کیس 20000 اعلام شده ممکن است تعداد 15 هزار نفر واقعی وجود داشته باشند .
دلیل من هم سایت ceac هست، چون این سایت شماره ها رو به صورت سری نمیشناسد! البته ممکن است در سری اعلام شده یک نفر پرونده اش را برای بررسی ارسال نکرده!
بخواهم جمع بندی کنم : به نظر من دوستانی که مثلا کیسشون شماره اش 7500 هست فکر نکنن 7500 نفر واقعی هستن! شاید در واقعیت 2 هزار نفر هم نباشه !
کسی اگر نظری داره اعلام کنه!

من فکر نمی کنم کیس نامبر ربطی به شماره در هنگام ثبت نام داشته باشه اگه اینجوری بود باید کیس نامبرهای میلیونی می داشتیم من فکر میکنم پس از برنده شدن به ترتیب برنده شدن تو قرعه کشی از نفر اول شماره یک کیس نامبر به نفر اول و به همین ترتیب یکی یکی کیس نامبر ها افزایش و اختصاص می یابد , فکر می کنم عدم وجود ترتیب کامل کیس نامبرها در سیس عدم شرکت برندگان و رجیستر کردن باشد . ولی برا خودمم سواله چرا برا 2014 مثلا برا آفریقا که حدود 62000 نفر برنده اعلام شد تا کیس نامبره 81000 کارنت شدن حالا تا چند برنده شدن و کارنت نشدن خدا می دونه انو یکی بتونه جواب بده خیلی خوبه
هر کیس نامبر بطور متوسط شامل دونفر میشه اونطور که شما گفتید عدد 81000 میشه نفر 160000 تو آفریقا پس کیس نامبرها به ترتیب از عدد 1 تا 81000مرتب نشدن و قطعا یه سری عدد واسه کیس نامبرها وجود خارجی نداره و ربطی هم به شرکت برندگان و رجیستر کردنشون نداره. به نظر من فرآیند لاتاری از نحوه شماره دهی کیس نامبرش گرفته تا کلیرنس یه پروسه ناشناختس که گاهی تحلیل ها درست در میاد گاهی نه
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
(2014-09-29 ساعت 02:04)sonnur نوشته:  با تشکر از شما r.bazargan
واکسنهارو تو سایت خود دکتر معتمد آنکارا زده بود که یک ماه قبل وقت مصاحبه باید بگیرم و چون من خودم ساکن آنکارا هستم از اون جهت مشکلی ندارم.
من بیشتر چون تو سایت دیده بودم که دوستان همش از ارسال مدارک صحبت میکنن این سوالات تو ذهنم ایجاد شد بود که ایا نیاز به ارسال مدارک به کنتاکی هست یا نه.
یکجا دیگه خوندم که دوستان نوشته بودن که وزارت خارجه آمریکا واسه برنده شدگان هارد کپی برگه برنده شدنشون رو پست میکنه. ایا درسته یا نه؟

بازم ممنون از جوابهای کاملتون.

نیاز به ارسال مدارک به کنتاکی نیست فقط برای کسانی که سفارت آنکارا هستند باید 15 روز قبل مصاحبه مدارک به دست سفارت رسیده باشه یعنی جوری برنامه ریزی کنید برای پست مدارک که 15 روز قبل مصاحبه مدارک به دست سفارت برسه

تا اونجایی ک من میدونم و مطمئینم وزرات خارجه آمریکا هیج چیزی برای برنگان پست نمیکنه
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، bahar101
(2014-09-29 ساعت 03:38)Habib120 نوشته:  سلام .. از دوستان کسی‌ هست که بتونه به من کمک کنه ..من تقریبا ۱۶ روز که کارنت شدم جزو کرنتیهی سری دوم هستم.. با اینکه مدرکمو ۳ روزز بعد از این که سایت باز شد فرستادم .. هنوزز نامهٔ دومو دریافت نکردم .. اینجوری هم که دیدم دوستان با شماره کیس ۲ رقمی‌ هم بعضی‌هاشون هنوز نامهٔ دومو نگرفتن ..مشکل از کجاست ؟؟ چی‌ شده که امسال همه چی‌ قاطی‌ پتی داره پیش میره .خیلی‌ نگرانم و استرس دارم .. ممنون میشم از دوستان کسی‌ راهنمایی‌ کنه

دوست عزیز در واقع هیچ کس دقیق روند کار kcc رو نمیدونه
مشابه شما زیاد هستن از جمله خودم که کارنت شدم و نام های دریافت نکردم نگران نباشید نامه دعوت به مصاحبه بالاخره بدستتون میرسه

(2014-09-29 ساعت 02:30)yasamanmansoury نوشته:  با سلام . ایا مدارک 15روز قبل از مصاحبه باید پست بشه یا 15 روز قبل از مصاحبه بدستشون رسیده باشه.
تغییر وقت مصاحبه به 2ماه عقبتر بلافاصله بعد از تعیین مصاحبه باید باشه یا خیر .
ممنون از پاسختون.
برای کسانی که سفارت آنکارا هستند باید 15 روز قبل مصاحبه مدارک به دست سفارت رسیده باشه یعنی جوری برنامه ریزی کنید برای پست مدارک که 15 روز قبل مصاحبه مدارک به دست سفارت برسه
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، آلیس-1980 ، bahar101
من کارت پایان خدمت رو دادم برای تعویض هنوز نیامده رسید پلیس+10 رو با کپی کارت پایان خدمت رو دادم ترجمه در سوابق و مدارک کاری هم مشخصه که سربازی رفتم البته سال 69تا71هرچند که الان به سختی دنبال کارت پایان خدمت هستم ولی کسی تجربه مشابه من ویا اطلاعاتی در این زمینه داره?سپاس کیس 700و اندی منتظر نامه2
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: bahar101
(2014-09-29 ساعت 12:29)hamidrezamg نوشته:  من کارت پایان خدمت رو دادم برای تعویض هنوز نیامده رسید پلیس+10 رو با کپی کارت پایان خدمت رو دادم ترجمه در سوابق و مدارک کاری هم مشخصه که سربازی رفتم البته سال 69تا71هرچند که الان به سختی دنبال کارت پایان خدمت هستم ولی کسی تجربه مشابه من ویا اطلاعاتی در این زمینه داره?سپاس کیس 700و اندی منتظر نامه2

من دیروزکارتمو گرفتم بعد از سه ماه و اندی معطلی کامل با پیگیری شخصی! Tongue
اگر شما غیر از نیرو انتظامی و قبل از سال 85 خدمت کرده باشی ! سابقه ای در سیستم نظام وظیفه ناجا نداری!
باید بری به محل خدمتون ( دایره کارگزینی وظیفه) با همون کاغذ پلیس +10.
بگین براتون نامه سوابق برای تعویض کارت قدیمی صادر کنن که یکی دو روزطول میکشه.
اونها یک نامه میزنند به (معاونت نیروی انسانی سرباز) ستاد خودشون( ارتش ، س ).
سپس از اون معاونت که سیستم ارتباطی داره با نظام وظیفه، سابقه شما ثبت را در سیستم ناجا ثبت میکنند! من حتی معاونت نظام وظیفه هم رفتم که مطمن شم اطلاعاتم ثبت شده! و کارتم برای صدور ارسال شده.
به محض ثبت در سیستم نظام وظیفه ناجا ، دو هفته ای کارت شما صادر میشه و براتون پست میشه.
متاسفانه از سال 85 بعد سیستم راه اندازی شده و قبلا هر واحد برای خودش کارت صادر میکرده!:دی

شما صبح ها با شماره 096480 تماس بگیرید و با فشردن کلید 3 با اپراتور صحبت کنید.اگر سابقت تون ثبت نشده حتما شخصا باید موضوع رو پیگیری کنید و گرنه شش ماه دیگر هم کارتتون نمیرسه!

موفق باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، آلیس-1980 ، babak12 ، Mahmood129 ، ashkansoso65 ، bahar101
رضای 2015 عزیز من به حوزه خدمتی هم رفتم ونامه گرفتم کارام درست شده ولی هنوز صادر نشده فقط منتظر و پی گیر صدور اونم از خرداد تا الان درگیرم خلاصه شماره تلفنی که دادی در مورد صدور میتونه کاری بکنه?یا جایی که من مراجعه کنم چون توی شهرستانم Sad
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان:
(2014-09-29 ساعت 13:34)hamidrezamg نوشته:  رضای 2015 عزیز من به حوزه خدمتی هم رفتم ونامه گرفتم کارام درست شده ولی هنوز صادر نشده فقط منتظر و پی گیر صدور اونم از خرداد تا الان درگیرم خلاصه شماره تلفنی که دادی در مورد صدور میتونه کاری بکنه?یا جایی که من مراجعه کنم چون توی شهرستانم Sad

بله با شماره 096480، صبح ساعت 8 تماس بگیر و کد ملی رو به اپراتور بگو که چک کنه اطلاعاتتون وارد شده یا خیر!
متاسفانه اون گپی که گفتم بین واحد معاونت انسانی رده خدمتی و معاونت نظام وظیفه هستش.

فردا صبح تماس بگیرید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: hamidrezamg ، A_A ، babak12 ، bahar101
لاتاری قبول بشم، راحت میشم!
واکسن ها رو بزنم، راحت میشم!
کارنت بشم، راحت میشم!
نامه دوم بیاد، راحت میشم! Smile
مدارک رو اماده کنم، راحت میشم!
مصاحبه برم، راحت میشم!
کلیرنسم بیاد، راحت میشم!
ویزامو بگیرم، راحت میشم!
پولامو ،کارامو! جمع کنم، راحت میشم!
پرواز کنم، راحت میشم!
از فرودگاه خارج بشم، راحت میشم!
خونه بگیرم، راحت میشم!
ssn بیاد، راحت میشم!
گرین کارت بیاد، راحت میشم!
ماشین بگیرم، راحت میشم!
کار پیدا کنم، راحت میشم!
.....
مالیات هامو بدم، راحت میشم!
......
بمیرم، راحت میشم! :دی
از پل صراط رد بشم، راحت میشم!
....
اون ور پل صراط رو دیگه نمیدونم راحت میشم یا نه! Sad

اینم از داستان لاتاری ما! Big Grin

بریم بنویسیم تو پیج بچه های 2016! خخخخخخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: aidin2015 ، babak12 ، areb1356 ، goliii ، A_A ، danialلا ، ارشان۲۰۱۵ ، Memolk ، نیلان ، ariana80 ، iman2 ، َalikh ، yalii ، arya25 ، afrand ، ashkansoso65 ، bahar101
(2014-09-28 ساعت 16:46)Radwin نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 16:09)Sam2014 نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 23:25)goliii نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:29)sm2015 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:00)goliii نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر میخواستم بدونم کی باید توی این سایت https://ceac.state.gov/ کیس نامبرمون جواب بده کسی میدونه با اینکه چند روزه نامه ی دوم ما امده ولی تو این سایت اینولید کیس نامبر میزنه کسی میدونه؟؟؟؟

تا پرونده شما در سفارت فايل نشه ،طبيعتا فعال نميشه و پرونده هاي ٢٠١٥ از ابتداي اكتبر در اين سايت فعال ميشه

ممنونم پس اول اکتبر چک میکنم ببخشید یه سوال دیگه اگر تقریبا یک ماه مونده به مصاحبه مدارکو پست کنم که 15 روز مانده به مصاحبه به دستشون برسه نامه تمکن مالی رو 8 تا 10 روز قبل از فرستادن مدارک بگیرم به نظر تون مشکلی نیست چون تو اون تاریخ پول گیرم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
درود بر شما goliii

عنایت بفرمایید :
1- در مورد آنکارا کلیه مدارک شما (بطور کامل ) مخصوصاً گواهی تمکن مالی باید طوری پست شود که قبل از 15 روز مانده به تاریخ مصاحبه بدست سفارت رسیده و ثبت ورود شده باشد . در غیر اینصورت با نقص مدارک مواجه می شوید و خیلی راحت می تونند به شما بگن چون سر موقع دست ما نرسیده بررسی مون کامل نیست و باقی ماجرا .
2- سایت ceac وقتی شماره کیس شما را می شناسد که نامه دوم (تاریخ و محل مصاحبه) را دریافت کرده باشید باشید و در واقع در سفارت مربوطه پرونده شما به جریان افتاده باشد . در مرحله کارنت شدن کیس نامبر را نمی شناسد .
موفق باشید

دوست عزیز سایت ceac بعد از معلوم شدن تاریخ و زمان مصاحبه کیس نامبر را نمیشناسد چون الان مصاحبه من مشخص شده ولی هنوز سایت ceac کیس نامبر من را شناسایی نمیکند. لطف کنید از دوستان پیشکسوت اگر کسی از زمان شناسایی سایت ceac اطلاع دارد به همه دوستان هم اطلاع رسانی بکند
درود بر شما
شما عنایت نکردید . سایت ceac بعد از ثبت پرونده شما و شروع روند بررسی که قطعاً بعد ارسال نامه دوم به شما هست کیس شما را می شناسه ( البته با کمی تأخیر زمانی ) و نه به محض ابلاغ نامه دوم . در مورد سفارت ابوظبی که من مصاحبه داشتم اینطور بود . سفارت آنکارا هم حکایتش فرق می کند .
این زمان را " کسی نمی داند " فقط حدودش قابل تخمین هست . شما اگر مشابه همین تاپیک در سال های گذشته را ملاحظه کنی ، موارد مشابه بحث شده فراوان . ولی جای نگرانی نیست چون قبل از مصاحبه کیس شما را حتماً می شناسه .
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: نیلان ، babak12 ، HERMES7 ، bahar101
قربان اگر اشتباه نکنم چند ماه اول سیس آپدیت نشده بود و کیس ها رو نمیشناخت. بعد از اون بود که قبل از مصاحبه کیس ها رو میشناخت. الان به صورت امتحانی هر کیسی از 2015 رو که انتخاب کنید میبینید که سیس نمیشناسدش. در حالی که بعضی کیس های پایین حتی 2 اکتبر مصاحبه دارند (یعنی 2-3 روز دیگه)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، reza.aa ، goliii ، نیلان ، ashkansoso65 ، Sam2014 ، bahar101
خوب مدارک بنده که پنجشنبه با دی اچ ال ارسال کردم امروز عصر رسیده آنکارا ،احتمالا فردا تحویل سفارت میشه ،تا اینجاش که از دی اچ ال راضی بودم ، تو سایتش مسیر پست مشخصه ، تا الان از عمارات ،آلمان و بعدش به استانبول و بعد به آنکارا رفته ، خیلی واسم جالب بود این مسیر ،.به هر حال فردا میرسه دست دوستان سفارتی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، A_A ، ارشان۲۰۱۵ ، L_haam ، ریحانا ، ashkansoso65 ، bahar101
(2014-09-29 ساعت 17:49)رضا2015 نوشته:  لاتاری قبول بشم، راحت میشم!
واکسن ها رو بزنم، راحت میشم!
کارنت بشم، راحت میشم!
نامه دوم بیاد، راحت میشم! Smile
مدارک رو اماده کنم، راحت میشم!
مصاحبه برم، راحت میشم!
کلیرنسم بیاد، راحت میشم!
ویزامو بگیرم، راحت میشم!
پولامو ،کارامو! جمع کنم، راحت میشم!
پرواز کنم، راحت میشم!
از فرودگاه خارج بشم، راحت میشم!
خونه بگیرم، راحت میشم!
ssn بیاد، راحت میشم!
گرین کارت بیاد، راحت میشم!
ماشین بگیرم، راحت میشم!
کار پیدا کنم، راحت میشم!
.....
مالیات هامو بدم، راحت میشم!
......
بمیرم، راحت میشم! :دی
از پل صراط رد بشم، راحت میشم!
....
اون ور پل صراط رو دیگه نمیدونم راحت میشم یا نه! Sad

اینم از داستان لاتاری ما! Big Grin

بریم بنویسیم تو پیج بچه های 2016! خخخخخخخخخخخخخخ
خلی جالب بود واقعا شرح حال همه مهاجرسرایی ها هست
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: taba60 ، fa15 ، نیلان ، yalii ، HERMES7 ، ریحانا ، ashkansoso65 ، lotttery2015
[quote='behdadK' pid='553042' dateline='1412000416']
قربان اگر اشتباه نکنم چند ماه اول سیس آپدیت نشده بود و کیس ها رو نمیشناخت. بعد از اون بود که قبل از مصاحبه کیس ها رو میشناخت. الان به صورت امتحانی هر کیسی از 2015 رو که انتخاب کنید میبینید که سیس نمیشناسدش. در حالی که بعضی کیس های پایین حتی 2 اکتبر مصاحبه دارند (یعنی 2-3 روز دیگه)
[/quote
، كار خاصي لازمه اونجا انجام بديم كه شناختنش مهمه؟
تشکر کنندگان: babak12 ، bahar101
دوستان کسی اطلاعی داره که اگر مدارک زودتر از 15 روز مانده به مصاحبه به سفارت برسه اشکالی داره یا نه ؟ یا باید دقیقا 15 روز مانده برسه ؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: bahar101
(2014-09-29 ساعت 23:17)goliii نوشته:  دوستان کسی اطلاعی داره که اگر مدارک زودتر از 15 روز مانده به مصاحبه به سفارت برسه اشکالی داره یا نه ؟ یا باید دقیقا 15 روز مانده برسه ؟

تو سايت سفارت نوشته حداقل ١٥ روز زودتر ولي فكر ميكنم حداكثر هم ١ ماه زودتر خوب باشه از ١ ماه زودترو نميدونم

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان