کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-30 ساعت 12:31)آی تک نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 11:52)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام

وقت بخیر

از دوستانی که کارنت شدن چند درصدشون وقت مصاحبشون تعیین شده(نامه دوم)؟

راست میگن که به ترتیب ارسال فرمها نامه رو میفرستن؟؟؟؟؟

سلام ،منم کیس نامبرم زیر 500 هستش و جزو کارنتی های سری اول بودم ولی نامه دومم هنوزم نیومده....

میبخشید که فضولی میکنم...میتونم بپرسم شما فرم رو کی پر کردید و مدرک تحصیلیتون چیه؟؟؟
تو کیس ما مدرک تحصیلی برنده اصلی دیپلمه ولی یکی از اعضای کیس فوق لیسانس داره...تاریخ ارسال فرم هم 14 آگوست بوده!
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان همه مان شنیدیم :
تفکرات شما و احساسات شما ، زندگی شما را می آفریند.
پس هوشیارانه به موارد مثبت فکر کنیم و باورشان داشته باشیم که به زودی تجربه شان می کنیم بعنوان مثال تصورکنیم رفتیم مصاحبه و آفیسر بعد از چند دقیقه پرس و جو ساده ، یک برگه بهمون میده و میگه برو دو روز دیگه بیا... از خوشحالی درپوست خودمون نمی گنجیم و منتظریم از سفارت که آمدیم بیرون فریاد خوشحالی بزنیم و بریم و آن چند روز انتظار تا دریافت پاسپورت ممهور به ویزامون ، را جشن بگیریم و دراولین فرصت خبر خوش به دوستان مهاجرسراییمان بدهیم تا آنها هم انرژی مثبت بگیرند.... دوستان کارنتی ...در انتظار خبر خوش و انرژی مثبت شما هستیم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
Delivered - Signed for by : MEHMET TURK ANKARA

خوب تجهیزات من هم به منزل رسید و آقای محمت ترک امضا کردن
باشد چهار ماه دیگه بگن بیا ویزات رو بگیر تا ما هم رستگار شویم ،یکضرب نخواستیم (نمیدن خخخ) دو ضرب بهتره
[/quote]

سلام
مدارک من Delivered - Signed for by : NECATY ANKARA
من نگرانم ایا به سفارت رسیده یا نه؟؟؟؟ من ایمیل زدم گفتن که 1 OCT به بعد برسی می کنن من 9 oct مصاحبه دارم ؟؟ Sad
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-30 ساعت 16:56)Vandadi نوشته:  Delivered - Signed for by : MEHMET TURK ANKARA

باشد چهار ماه دیگه بگن بیا ویزات رو بگیر تا ما هم رستگار شویم ،یکضرب نخواستیم (نمیدن خخخ) دو ضرب بهتره

سلام
من نگرانم ایا به سفارت رسیده یا نه؟؟؟؟ من ایمیل زدم گفتن که 1 OCT به بعد برسی می کنن من 9 oct مصاحبه دارم ؟؟ Sad
[/quote]
انشالا که رسیده. خوب فردا زنگ بزن به سفارت حتما .
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-30 ساعت 16:56)Vandadi نوشته:  Delivered - Signed for by : MEHMET TURK ANKARA

سلام
[/quote]
خوب این امضا همیشه با یک اسم نبوده و اسامی متفاوتی امضا میکنن ،با این حال من دارم یه نامه مینویسم واسه سفارت تا اگه رسیده بهم بگن و اگه هرگونه کمبودی داره بهم بگن تا براشون بفرستم یا اینکه موقع مصاحبه همراهم ببرم امشب نامه رو تو همین تاپیک میزارم دیگران هم استفاده کنن ،
ولی چیز سختی نیست قلمت،ن رو بردارید و شرو به نوشتن کنید تا زبانت،ن هم بهتر بشه.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، A-B
با عرض سلام وتبریک به همه کسانی که برنده لاتاری هستند .یه سوالی که فکر منو درگیر کرده اینه که منظور از کارنت شدن چیست؟همون برنده شدن در لاتاری است ؟خیلی ممنون میشم که جواب منو بدید
تشکر کنندگان:
(2014-09-30 ساعت 18:22)nasim2015 نوشته:  با عرض سلام وتبریک به همه کسانی که برنده لاتاری هستند .یه سوالی که فکر منو درگیر کرده اینه که منظور از کارنت شدن چیست؟همون برنده شدن در لاتاری است ؟خیلی ممنون میشم که جواب منو بدید

اینجا رو بخون

بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، kaamiran ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، A-B
آقا اصلا اینجوری نمیشه !!

ما coming soon میخوایم ، یالا ....

امسال بهترین سال لاتاری میشه ، ببینید کی گفتم !!
-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، vahid1432 ، L_haam ، A-B ، m.ghoreishi ، goliii ، kimfar ، afrand
سلام دوستان عزیز

ما فردا راهی آنکارا هستیم. همیشه از راهنمایی هاتون استفاده کردم و برای همین واقعا از همه دوستان و بخصوص مدیران تشکر می کنم.

لطفا ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید.

به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، rezasadeghi ، Rooz ، Mahmood129 ، R-AL ، َalikh ، برنده 2015 ، amirh20 ، MJAVADIAN ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، goliii ، kimfar ، behjat ، faravaz
[/quote]

سلام
[/quote]
خوب این امضا همیشه با یک اسم نبوده و اسامی متفاوتی امضا میکنن ،با این حال من دارم یه نامه مینویسم واسه سفارت تا اگه رسیده بهم بگن و اگه هرگونه کمبودی داره بهم بگن تا براشون بفرستم یا اینکه موقع مصاحبه همراهم ببرم امشب نامه رو تو همین تاپیک میزارم دیگران هم استفاده کنن ،
ولی چیز سختی نیست قلمت،ن رو بردارید و شرو به نوشتن کنید تا زبانت،ن هم بهتر بشه.
[/quote]

با سلام
من هفته پیش ایمیل زدم به سفارت گفتم مدارک من رسیده و امظا شده توسط Necaty به من بگید ایا رسیده یا نه که انها در جواب گفتن هنوز برسی پرونده 2015 شروع نشده و از 1 oct شروع میشه در صورتی که به یکی از دوستام ایمیل زدن و گفتن رسیده و این مدارک روز مصاحبه بیار حالا من چیکار کنم میشه متن ایمیاتون بزارید نگرانم نرسیده باشه؟ اگر نرسیده باشه انها چیکار می کنن؟؟؟Sad
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سایت ceac برای چی هست باید چی رو ازش بفهمیم؟
تشکر کنندگان:
دوستان من اگه بخوام در آمريكا ادامه تحصيل بدم و ليسانس يه رشته اي رو بگيرم بايد مدرك پيش دانشگاهي و ديپلمم مهر وزارت امور خارجه خورده باشه ؟ (ليسانس ندارم) اگه آره چجوري بايد درخواست بدم ، بدون سوال پرسيدن مهر ميزنن ؟ اينو ميگم چون من الان در حال تحصيل تو دانشگاه ازادم و مشكل سربازي هم دارم ... كسي اگه ميتونه جامع توضيح بده مرسي
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 02:40)Mrng93 نوشته:  دوستان من اگه بخوام در آمريكا ادامه تحصيل بدم و ليسانس يه رشته اي رو بگيرم بايد مدرك پيش دانشگاهي و ديپلمم مهر وزارت امور خارجه خورده باشه ؟ (ليسانس ندارم) اگه آره چجوري بايد درخواست بدم ، بدون سوال پرسيدن مهر ميزنن ؟ اينو ميگم چون من الان در حال تحصيل تو دانشگاه ازادم و مشكل سربازي هم دارم ... كسي اگه ميتونه جامع توضيح بده مرسي

هم مهر وزارت خارجه هم دادگستری لازمه (البته برای ارائه به دانشگاه، نه مصاحبه سفارت). ریزنمرات هم همینطور
خود دارلترجمه ازتون میپرسه معمولن، اگه نپرسید خودتون بهش بگید.
سه سال پیش برای هر مهر 5000 تومن میگرفتن الان رو نمیدونم
تشکر کنندگان: Mrng93 ، r.bazargan ، babak12
منظورتون اينه كه مهر وزارت خارجه و دادگستري رو دارالترجمه داره و ميزنه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 07:19)Mrng93 نوشته:  منظورتون اينه كه مهر وزارت خارجه و دادگستري رو دارالترجمه داره و ميزنه ؟

سلام دوست من
اون مدارک رو دارالترجمه میفرسته به ادارات مربوطه اونجا مهر میزنن و دوباره میفرستن دارالترجمه.
تشکر کنندگان: Mrng93 ، HERMES7 ، r.bazargan ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان