کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-01 ساعت 07:29)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 07:19)Mrng93 نوشته:  منظورتون اينه كه مهر وزارت خارجه و دادگستري رو دارالترجمه داره و ميزنه ؟

سلام دوست من
اون مدارک رو دارالترجمه میفرسته به ادارات مربوطه اونجا مهر میزنن و دوباره میفرستن دارالترجمه.

آها اين پروسه در كل چقد طول ميكشه ؟ مرسي از جواب
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 07:44)Mrng93 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 07:29)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 07:19)Mrng93 نوشته:  منظورتون اينه كه مهر وزارت خارجه و دادگستري رو دارالترجمه داره و ميزنه ؟

سلام دوست من
اون مدارک رو دارالترجمه میفرسته به ادارات مربوطه اونجا مهر میزنن و دوباره میفرستن دارالترجمه.

آها اين پروسه در كل چقد طول ميكشه ؟ مرسي از جواب

سلام
نهايت تا يك هفته.
تشکر کنندگان: Mrng93
دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65
بچه ها من پدرم شغل دولتي داره و توي سفارت ايران كار كرده ، من ميخوام اگه ازم پرسيدن شغلش چيه راستشو بگم ..، با توجه به اينكه شانس يه ضرب خوردنم زياده اين موضوع تاثير زيادي ميزاره روي روند كار ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 09:40)Mrng93 نوشته:  بچه ها من پدرم شغل دولتي داره و توي سفارت ايران كار كرده ، من ميخوام اگه ازم پرسيدن شغلش چيه راستشو بگم ..، با توجه به اينكه شانس يه ضرب خوردنم زياده اين موضوع تاثير زيادي ميزاره روي روند كار ؟
خودتو نگران این چیزا نکن دوست خوبم !
کم پیش میاد بپرسه ولی اگرم پرسید جوری بهش بگو که خیلی مهم جلوه نکنه !
ایشالا که یکضرب میگیری.

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Mrng93 ، babak12 ، A_A ، ashkansoso65
(2014-09-30 ساعت 23:24)Vandadi نوشته:  خوب تجهیزات من هم به منزل رسید و آقای محمت ترک امضا کردن
باشد چهار ماه دیگه بگن بیا ویزات رو بگیر تا ما هم رستگار شویم ،یکضرب نخواستیم (نمیدن خخخ) دو ضرب بهتره

سلام
مدارک من Delivered - Signed for by : NECATY ANKARA
من نگرانم ایا به سفارت رسیده یا نه؟؟؟؟ من ایمیل زدم گفتن که 1 OCT به بعد برسی می کنن من 9 oct مصاحبه دارم ؟؟ Sad
[/quote]
خوب این امضا همیشه با یک اسم نبوده و اسامی متفاوتی امضا میکنن ،با این حال من دارم یه نامه مینویسم واسه سفارت تا اگه رسیده بهم بگن و اگه هرگونه کمبودی داره بهم بگن تا براشون بفرستم یا اینکه موقع مصاحبه همراهم ببرم امشب نامه رو تو همین تاپیک میزارم دیگران هم استفاده کنن ،
ولی چیز سختی نیست قلمت،ن رو بردارید و شرو به نوشتن کنید تا زبانت،ن هم بهتر بشه.
[/quote]

با سلام
من هفته پیش ایمیل زدم به سفارت گفتم مدارک من رسیده و امظا شده توسط Necaty به من بگید ایا رسیده یا نه که انها در جواب گفتن هنوز برسی پرونده 2015 شروع نشده و از 1 oct شروع میشه در صورتی که به یکی از دوستام ایمیل زدن و گفتن رسیده و این مدارک روز مصاحبه بیار حالا من چیکار کنم میشه متن ایمیاتون بزارید نگرانم نرسیده باشه؟ اگر نرسیده باشه انها چیکار می کنن؟؟؟Sad
[/quote]
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

ببخشید میشه یه نفر به ترتیب شماره کارهایی که بعد از آمدن نامه ی دوم باید کرد رو بگه؟
مثلا این طوری
1. باید مدارک آماده شده رو بفرستی سفارت
2.
3.
.
.
.
مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 10:12)A-B نوشته:  سلام دوستان

ببخشید میشه یه نفر به ترتیب شماره کارهایی که بعد از آمدن نامه ی دوم باید کرد رو بگه؟
مثلا این طوری
1. باید مدارک آماده شده رو بفرستی سفارت
2.
3.
.
.
.
مرسی
1.امدن نامه دوم
2.کلی شادی و خوشحالی
3.وقت دکتر سفارت
4.کلی شادی و خوشحالی
5.تکمیل کردن کارت واکسن
6.کلی شادی و خوشحالی
7.اگه سفارت انکارا هستی 15 روز زودتر باید مدارکو بفرستی و تو سایت csc ثبت نام کنی
8.کلی شادی و خوشحالی
9.هماهنگ کردن هتل و بلیط برای زمان مشخص شده
10.کلی شادی و خوشحالی

به موارد فرد توجه کن بیشتر :دی
-->به امید ویزای یکضرب<--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، mamali121 ، h-amin ، MJAVADIAN ، A_A ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، afrand ، pari pari
با سلام خدمت تمام دوستان
کسی میدونه چه ساعتی میشه زنگ زد سفارت KCC تا در مورد دعوت نامه سئوال پرسید.
سپاس
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان:
ساعت اداری به وقت ایالت کنتاکی که میشود شرق آمریکا (-5)
http://www.timebie.com/tz/timediff.php?q...ork%20Time
وقت اداری چیست؟ طبق اعلام KCC:
Monday to Friday, 8:30 a.m. to 5:00 p.m. EST
یعنی 4 عصر تا 0:30 بامداد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: h-amin ، babak12 ، ریحانا ، atlantis770
دوستان امروز اولین روز مصاحبه های لاتاری 2015 هست. امروز رو نمیدونم اما فردا اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان مهاجرسرایی مصاحبه داره.البته در فروم ایمیگریشن دیدم که اول اکتبر هم مصاحبه بوده.
شروع بخش اصلی پروسه رو به همه دوستان تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
ما تصمیم گرفتیم مسافرتمان بیشتر تفریحی باشد تا به قصد ویزا که کمتر اذیت شویم. پیشنهاد میکنم شما هم همینکار را بکنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام دوستان خبر خوووووب، يكي از دوستان من با كيس نامبر 2XX همين نيم ساعت پيش از جلو در سفارت آنكارا باهام تماس گرفت، ساعت ٨ مصاحبه داشت و يك ضرب ويزاشو گرفت، شنبه ميره پاسشو با اون ويزاي خوشگل ميگيره
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
مبارکشون باشه. این هم اولین خبر خوش از امسال. شرایطشون چی بود؟ ازشون بپرسید ممنون میشم.
ضمناً از وضعیت سفارت و بقیه کیس ها هم خبر بدهند ما رو خوشحال میکنند.
امیدوارم سال خوبی را شروع کنیم
(2014-10-01 ساعت 09:18)kiamehr نوشته:  دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه

خيلي ها مثل من كه شماره كيسم ١٥xxزنگ هم زدن گفتن مصاحبتون ميشه بين دسامبر و ژانويه

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، r.bazargan ، HERMES7 ، mamali121 ، ashkansoso65 ، A_A
(2014-10-01 ساعت 12:08)behdadK نوشته:  مبارکشون باشه. این هم اولین خبر خوش از امسال. شرایطشون چی بود؟ ازشون بپرسید ممنون میشم.
ضمناً از وضعیت سفارت و بقیه کیس ها هم خبر بدهند ما رو خوشحال میکنند.
امیدوارم سال خوبی را شروع کنیم

دوستم خانم هستند و مجرد مدرك تحصيليشون كارشناسي، بدون اسپانسر بودن، اگه اطلاعات ديگه هم ميخواهيد بپرسيد، به لطف مهاجرسرا من تو اكثر مراحل كارهاش بودم و اطلاعات دارم ازش
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، h-amin ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، mamali121 ، ashkansoso65 ، Rooz ، atlantis770 ، a.farzad ، A_A ، feidom30 ، pari pari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان