کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
چقدر تمکن برده بودن؟ کارشون دولتی بود یا خصوصی؟ آفیسر چی پرسیده بود؟ بقیه کیس ها چطور بود وضعیتشون . کلا یه سفرنامه ازشون بگیرید:دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Samia ، babak12 ، h-amin ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، mamali121 ، L_haam ، MJAVADIAN ، ashkansoso65 ، Rooz ، a.farzad ، A_A ، behjat
(2014-10-01 ساعت 12:29)behdadK نوشته:  چقدر تمکن برده بودن؟ کارشون دولتی بود یا خصوصی؟ آفیسر چی پرسیده بود؟ بقیه کیس ها چطور بود وضعیتشون . کلا یه سفرنامه ازشون بگیرید:دی

شاغل نبود تازه درسش تموم شده بوده،
آفيسر فقط ازش پرسيده كه كار ميكني يا نه، كدوم دانشگاه و چه رشته اي درس خوندي، و مدركاي تحصيليشو چك كرده، تو سفارت كارش خيلي زود تموم شده از خوشحالي ديگه نمونده بقيه رو ببينه زود اومده بيرونBig Grin
تمكن هم ٦٠ ميلون برده بوده
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
عذر خواهي ميكنم اشتباه حساب كردم، تمكن مالي رو ٧٠ ميليون بردن ايشون
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
تشکر کنندگان: behdadK ، h-amin ، babak12 ، mamali121 ، kaamiran ، ashkansoso65 ، Rooz ، atlantis770 ، A_A ، pari pari
مباركش باشه ايشالا واسه همه ما هم همينطور پيش بره

تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، rezasadeghi ، m.ghoreishi ، ریحانا ، babak12 ، mamali121 ، ashkansoso65 ، kaamiran ، Rooz ، kimfar ، A_A ، behjat
(2014-10-01 ساعت 12:47)شیرین 67 نوشته:  مباركش باشه ايشالا واسه همه ما هم همينطور پيش بره

ممنون، انشاا... كه براي هممون به همين راحتي انجام بشه
تشکر کنندگان: behdadK ، m.ghoreishi ، babak12 ، mamali121 ، ashkansoso65 ، kaamiran ، Rooz ، goliii ، kimfar ، A_A ، behjat
(2014-10-01 ساعت 12:39)hamid66 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:29)behdadK نوشته:  چقدر تمکن برده بودن؟ کارشون دولتی بود یا خصوصی؟ آفیسر چی پرسیده بود؟ بقیه کیس ها چطور بود وضعیتشون . کلا یه سفرنامه ازشون بگیرید:دی

آفيسر فقط ازش پرسيده كه كار ميكني يا نه، كدوم دانشگاه و چه رشته اي درس خوندي، و مدركاي تحصيليشو چك كرده، تو سفارت كارش خيلي زود تموم شده از خوشحالي ديگه نمونده بقيه رو ببينه زود اومده بيرونBig Grin
تمكن هم 70ميلون برده بوده

ایشون شرایطش یک ضربی بوده کامل. تبریک بگید از طرف ما بهشون. اگر یکضرب نمیگرفت دیگه قرار بود کی بگیرهWink در مورد تمکن هم چون دختر مجرد بودن رقمش منطقی رو به بالا بوده که با توجه به نداشتن اسپانسر و دختر مجرد بودن عاقلانه بوده. فکر کنم 60 تومن هم میبردن همین میشد.
حالا که اولین برنده لاتاری امسال بوده یه بلیط هم بگیره یه سر بره آمریکا اولین برنده لاتاری امسال باشه که پاشو میزاره تو آمریکاWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-01 ساعت 11:57)hamid66 نوشته:  سلام دوستان خبر خوووووب، يكي از دوستان من با كيس نامبر 2XX همين نيم ساعت پيش از جلو در سفارت آنكارا باهام تماس گرفت، ساعت ٨ مصاحبه داشت و يك ضرب ويزاشو گرفت، شنبه ميره پاسشو با اون ويزاي خوشگل ميگيره

تبریک به این دوست عزیز، ایشالا این یه استارت خوبی‌ باشه برای همهٔ ما Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan ، َalikh ، babak12 ، mamali121 ، kaamiran ، ashkansoso65 ، Rooz ، kimfar ، A_A ، pari pari ، behjat
(2014-10-01 ساعت 12:50)behdadK نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:39)hamid66 نوشته:  

تمكن هم 70ميلون برده بوده

ایشون شرایطش یک ضربی بوده کامل. تبریک بگید از طرف ما بهشون. اگر یکضرب نمیگرفت دیگه قرار بود کی بگیرهWink در مورد تمکن هم چون دختر مجرد بودن رقمش منطقی رو به بالا بوده که با توجه به نداشتن اسپانسر و دختر مجرد بودن عاقلانه بوده. فکر کنم 60 تومن هم میبردن همین میشد.
حالا که اولین برنده لاتاری امسال بوده یه بلیط هم بگیره یه سر بره آمریکا اولین برنده لاتاری امسال باشه که پاشو میزاره تو آمریکاWink

ايشون برا محكم كاري پول رو بيشتر برد، ممنون بابت تبريكتون، برا رفتن هم قراره منتظر من بمونه باهم قراره بريم، فك نكنم اولين نفر ورود به امريكا رو بزنهTongue
از الان بايد دعا كنه كار منم زود انجام شهBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behdadK ، rezasadeghi ، babak12 ، mamali121 ، k1_m_1358 ، ashkansoso65 ، Rooz ، kimfar ، A_A ، pari pari ، behjat
سلام
من یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر کرده
من پاسپورت اقامت اروپا رو دارم اما هنوز سیتیزن نیستم
و توی پاس ایرانم یه ویزای خط خورده دارم
به نظر شما مشکل ساز هست یا تاثیری توی مصاحبه و اینا نداره ؟
لطفا راهنماییم کنید
من خیلی استرس دارم
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، pari pari
(2014-10-01 ساعت 13:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام
من یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر کرده
من پاسپورت اقامت اروپا رو دارم اما هنوز سیتیزن نیستم
و توی پاس ایرانم یه ویزای خط خورده دارم
به نظر شما مشکل ساز هست یا تاثیری توی مصاحبه و اینا نداره ؟
لطفا راهنماییم کنید
من خیلی استرس دارم

ایشالا که مشکلی نیست چون شما با سهمیه محل تولد شرکت می کنین استرس هم چیزی رو حل نمیکنه
چون یک کشور اروپایی هستش قابل مخفی کردن نیست و بهتره بگین ؛اینجوری به خاطر عدم صداقت ریجکت نمی شین مال کدوم کشوره؟
تشکر کنندگان:
دوستان من تمکن چهل و پنج گذاشتم بنظرتون کمه ؟ آخه من یه جوون مجرد بیست و خورده ای ساله س همین پول هم خیلی سخت تو چند سال گذشته کار کردم تا یدست آوردم و به نظرم کم پولی نیست ،میشه سیزده هزارتا ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، A_A ، pari pari ، behjat
نه کم نیست. به جدول میخوره. اگر خواستی خیلی احتیاط کنی 10 تاش رو در بیار همون روز تمکن از یک بانک دیگه باهاش بگیر.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، HERMES7 ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، A_A ، Samia ، pari pari
مبارک مبارک خوش خبر باشید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، babak12 ، ashkansoso65 ، kimfar ، A_A ، pari pari
با سلام
از دوستان برنده 2015 کسی هست که قصد ثبت نام در 2016 را داشته باشه.....؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان