کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-01 ساعت 15:15)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
از دوستان برنده 2015 کسی هست که قصد ثبت نام در 2016 را داشته باشه.....؟
اره حامد !
من ثبت نام میکنم.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: حامد آیلتس ، r.bazargan ، A_A
سلام منم تصميم دارم شركت كنم ولي نمي دونم كارم درسته يا نه؟؟؟

Pm1212
تشکر کنندگان: حامد آیلتس
سلام دوستان
با توجه به ویزا نگرفتن بسیاری از دوستان خوب 2014 که مصاحبه هم رفته بودند اما ویزا تمام شد و به آنها نرسید کار عاقلانه اینه که برای سال بعد هم شرکت کنید بویژه دوستان برنده که کیس نامبرشون بیش از 3000 است. هیچ جایی هم منعی براش قائل نشدند.
به خدا توکل کنید و
موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: حامد آیلتس ، rezasadeghi ، r.bazargan ، MJAVADIAN ، A_A ، R-AL
(2014-10-01 ساعت 15:26)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 15:15)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
از دوستان برنده 2015 کسی هست که قصد ثبت نام در 2016 را داشته باشه.....؟
اره حامد !
من ثبت نام میکنم.

من ۱۰۰٪ شرکت میکنم ،همین روز کذشته بود که چند ده نفر از بچه های ۲۰۱۴ بدون ویزا داستانشون رو به تلخی تمام کردن.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rezasadeghi ، A_A ، pari pari
(2014-10-01 ساعت 15:44)moqadam نوشته:  سلام دوستان
با توجه به ویزا نگرفتن بسیاری از دوستان خوب 2014 که مصاحبه هم رفته بودند اما ویزا تمام شد و به آنها نرسید کار عاقلانه اینه که برای سال بعد هم شرکت کنید بویژه دوستان برنده که کیس نامبرشون بیش از 3000 است. هیچ جایی هم منعی براش قائل نشدند.
به خدا توکل کنید و
موفق باشید

سلام دوست عزیز میشه بگین دقیقا این کیس نامبر بیش از 3000 بر چه مبنایی گفتی؟ منبع خاصی داشته یا همین جوری خودتون احساس کردین
تشکر کنندگان: r.bazargan ، MJAVADIAN
(2014-10-01 ساعت 16:05)رشید نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 15:44)moqadam نوشته:  سلام دوستان
به خدا توکل کنید و
موفق باشید

سلام دوست عزیز میشه بگین دقیقا این کیس نامبر بیش از 3000 بر چه مبنایی گفتی؟ منبع خاصی داشته یا همین جوری خودتون احساس کردین
دوستان
تا کیس 4500 به لحاظ اماری بسیار احتمال بالایی دارد که ویزا بگیرند من خودم بالای 6000 هستم و به همین ترتیب درصد ها کم میشود. چرا 4500 رو میگم به این خاطر که هر کیس در اسیا 2 نفر است و طبق سالهای قبل حدود 9000 نفر ویزا گرفتند. ولی البته با توجه به نرخی هم که یا ادامه نمیدهند یا رد میشوند که فکر کنم طبق امار حدود 20 تا 30% هستند لذا شاید تا 5500 الی 6000 هم احتمالشون خیلی بالاتره. نه اینکه دیگران شانس نداشته باشند ولی خوب احتمالش کمتره
در کل همه چیز به شانس و پرونده بستگی داره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
هيپيپ هورا هيپيپ هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ايشالا خودم براي همتون هورا بكشم
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، kimfar ، A_A ، rezasadeghi ، pari pari
(2014-10-01 ساعت 10:05)Vandadi نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 23:24)Vandadi نوشته:  خوب تجهیزات من هم به منزل رسید و آقای محمت ترک امضا کردن
باشد چهار ماه دیگه بگن بیا ویزات رو بگیر تا ما هم رستگار شویم ،یکضرب نخواستیم (نمیدن خخخ) دو ضرب بهتره

سلام
مدارک من Delivered - Signed for by : NECATY ANKARA
من نگرانم ایا به سفارت رسیده یا نه؟؟؟؟ من ایمیل زدم گفتن که 1 OCT به بعد برسی می کنن من 9 oct مصاحبه دارم ؟؟ Sad
خوب این امضا همیشه با یک اسم نبوده و اسامی متفاوتی امضا میکنن ،با این حال من دارم یه نامه مینویسم واسه سفارت تا اگه رسیده بهم بگن و اگه هرگونه کمبودی داره بهم بگن تا براشون بفرستم یا اینکه موقع مصاحبه همراهم ببرم امشب نامه رو تو همین تاپیک میزارم دیگران هم استفاده کنن ،
ولی چیز سختی نیست قلمت،ن رو بردارید و شرو به نوشتن کنید تا زبانت،ن هم بهتر بشه.
[/quote]

با سلام
من هفته پیش ایمیل زدم به سفارت گفتم مدارک من رسیده و امظا شده توسط Necaty به من بگید ایا رسیده یا نه که انها در جواب گفتن هنوز برسی پرونده 2015 شروع نشده و از 1 oct شروع میشه در صورتی که به یکی از دوستام ایمیل زدن و گفتن رسیده و این مدارک روز مصاحبه بیار حالا من چیکار کنم میشه متن ایمیاتون بزارید نگرانم نرسیده باشه؟ اگر نرسیده باشه انها چیکار می کنن؟؟؟Sad
[/quote]
[/quote]
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 13:41)َalikh نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام
من یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر کرده
من پاسپورت اقامت اروپا رو دارم اما هنوز سیتیزن نیستم
و توی پاس ایرانم یه ویزای خط خورده دارم
به نظر شما مشکل ساز هست یا تاثیری توی مصاحبه و اینا نداره ؟
لطفا راهنماییم کنید
من خیلی استرس دارم

ایشالا که مشکلی نیست چون شما با سهمیه محل تولد شرکت می کنین استرس هم چیزی رو حل نمیکنه
چون یک کشور اروپایی هستش قابل مخفی کردن نیست و بهتره بگین ؛اینجوری به خاطر عدم صداقت ریجکت نمی شین مال کدوم کشوره؟

من که راستشو میگم اما من تازه 8 ماه هست که خارج شدم
به نظر شما تداخلی با هم ممکنه داشته باشند
چون خارج شدن من بعد از ثبت نام لاتاری بود
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 12:57)hamid66 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:50)behdadK نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:39)hamid66 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:29)behdadK نوشته:  چقدر تمکن برده بودن؟ کارشون دولتی بود یا خصوصی؟ آفیسر چی پرسیده بود؟ بقیه کیس ها چطور بود وضعیتشون . کلا یه سفرنامه ازشون بگیرید:دی

شاغل نبود تازه درسش تموم شده بوده،
آفيسر فقط ازش پرسيده كه كار ميكني يا نه، كدوم دانشگاه و چه رشته اي درس خوندي، و مدركاي تحصيليشو چك كرده، تو سفارت كارش خيلي زود تموم شده از خوشحالي ديگه نمونده بقيه رو ببينه زود اومده بيرونBig Grin
تمكن هم 70ميلون برده بوده

ایشون شرایطش یک ضربی بوده کامل. تبریک بگید از طرف ما بهشون. اگر یکضرب نمیگرفت دیگه قرار بود کی بگیرهWink در مورد تمکن هم چون دختر مجرد بودن رقمش منطقی رو به بالا بوده که با توجه به نداشتن اسپانسر و دختر مجرد بودن عاقلانه بوده. فکر کنم 60 تومن هم میبردن همین میشد.
حالا که اولین برنده لاتاری امسال بوده یه بلیط هم بگیره یه سر بره آمریکا اولین برنده لاتاری امسال باشه که پاشو میزاره تو آمریکاWink

ايشون برا محكم كاري پول رو بيشتر برد، ممنون بابت تبريكتون، برا رفتن هم قراره منتظر من بمونه باهم قراره بريم، فك نكنم اولين نفر ورود به امريكا رو بزنهTongue
از الان بايد دعا كنه كار منم زود انجام شهBig GrinBig GrinBig Grin

ایول به حمید! پس بیخودی نیست همه ی آمارشو داری زرنگ. به تو میگن پسر آینده نگر.......
تشکر کنندگان: a.farzad ، shahrooz s ، goliii ، Elli2015 ، ashkansoso65 ، pari pari ، behjat
(2014-10-01 ساعت 21:42)atlantis770 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 10:33)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 10:12)A-B نوشته:  سلام دوستان

ببخشید میشه یه نفر به ترتیب شماره کارهایی که بعد از آمدن نامه ی دوم باید کرد رو بگه؟
مثلا این طوری
1. باید مدارک آماده شده رو بفرستی سفارت
2.
3.
.
.
.
مرسی
1.امدن نامه دوم
2.کلی شادی و خوشحالی
3.وقت دکتر سفارت
4.کلی شادی و خوشحالی
5.تکمیل کردن کارت واکسن
6.کلی شادی و خوشحالی
7.اگه سفارت انکارا هستی 15 روز زودتر باید مدارکو بفرستی و تو سایت csc ثبت نام کنی
8.کلی شادی و خوشحالی
9.هماهنگ کردن هتل و بلیط برای زمان مشخص شده
10.کلی شادی و خوشحالی

به موارد فرد توجه کن بیشتر :دی
-->به امید ویزای یکضرب<--

اینهمه "شادی و خوشحالی" کنی اونوقت میگن طرف سندروم Happiness داره ها! اونوقت کلیرنس میخوری. ببینم بازم "کلی شادی و خوشحالی" میکنی؟؟
اُه اُه !
چقدر پسمستیک هستید شما !
واسه خوب جلو رفتن تو این مسیر باید از تک تک مراحلش لذت برد.
هنوز اول راهیم و شما اینجوری میگی وای به حال آخرش !!

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: a.farzad ، hameddjj ، talie ، A-B ، ashkansoso65 ، pari pari ، feidom30
(2014-10-01 ساعت 20:06)Vandadi نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 23:24)Vandadi نوشته:  خوب تجهیزات من هم به منزل رسید و آقای محمت ترک امضا کردن
باشد چهار ماه دیگه بگن بیا ویزات رو بگیر تا ما هم رستگار شویم ،یکضرب نخواستیم (نمیدن خخخ) دو ضرب بهتره

سلام
من نگرانم ایا به سفارت رسیده یا نه؟؟؟؟ من ایمیل زدم گفتن که 1 OCT به بعد برسی می کنن من 9 oct مصاحبه دارم ؟؟ Sad
خوب این امضا همیشه با یک اسم نبوده و اسامی متفاوتی امضا میکنن ،با این حال من دارم یه نامه مینویسم واسه سفارت تا اگه رسیده بهم بگن و اگه هرگونه کمبودی داره بهم بگن تا براشون بفرستم یا اینکه موقع مصاحبه همراهم ببرم امشب نامه رو تو همین تاپیک میزارم دیگران هم استفاده کنن ،

با سلام
من هفته پیش ایمیل زدم به سفارت گفتم مدارک من رسیده و امظا شده توسط Necaty به من بگید ایا رسیده یا نه که انها در جواب گفتن هنوز برسی پرونده 2015 شروع نشده و از 1 oct شروع میشه در صورتی که به یکی از دوستام ایمیل زدن و گفتن رسیده و این مدارک روز مصاحبه بیار حالا من چیکار کنم میشه متن ایمیاتون بزارید نگرانم نرسیده باشه؟ اگر نرسیده باشه انها چیکار می کنن؟؟؟Sad
هیچکی نیست جواب بده جالبه واقعا که.....Cool
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: rezasadeghi
(2014-10-01 ساعت 22:32)Vandadi نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 20:06)Vandadi نوشته:  

سلام

با سلام
هیچکی نیست جواب بده جالبه واقعا که.....Cool
خب واسه اینکه مطمئن بشید متن ایمیل رو از همون دوستتون بگیرید و بفرستید.
نگران نباش دوست من
وقتی پیغام delivered به شما دادن یعنی بستتون به همون آدرسی که نوشته شده رسیده دیگه
جواب دادن به ایمیل سفارت ها به صورت اتوماسیون انجام میشه . یعنی پیش میاد که فرد مسئول از روی رفع تکلیف این ایمیل رو به شما زده باشه در حالی که باید وقت میذاشت و چک میکرد .
دوباره ایمیل بزنید، مطمئنن این سری برسی میشه.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12
لطفا راهنماییم کنید
من خیلی استرس دارم

ایشالا که مشکلی نیست چون شما با سهمیه محل تولد شرکت می کنین استرس هم چیزی رو حل نمیکنه
چون یک کشور اروپایی هستش قابل مخفی کردن نیست و بهتره بگین ؛اینجوری به خاطر عدم صداقت ریجکت نمی شین مال کدوم کشوره؟
ميشه كمي توضيح بدين مگه ميشه شما پاس يكي از كشورهاي اروپايي را دارين اما سيتزين نيستيد؟؟؟! اصلا به كسي كه سيتزين نشه كه تو هيچ كشوري پاسپورت نميدن! اگه منظورتون كارت اقامت هست كه اون اصلا پاسپورت حساب نميشه ؟
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 23:58)sm2015 نوشته:  
لطفا راهنماییم کنید
من خیلی استرس دارم

ميشه كمي توضيح بدين مگه ميشه شما پاس يكي از كشورهاي اروپايي را دارين اما سيتزين نيستيد؟؟؟! اصلا به كسي كه سيتزين نشه كه تو هيچ كشوري پاسپورت نميدن! اگه منظورتون كارت اقامت هست كه اون اصلا پاسپورت حساب نميشه ؟

من اصلا نگفتم کارت اقامت گفتم پاسپورت اقامت (طوسی)
به نظر شما خارج شدن من از کشور بعد از قبول شدن تو لاتاری مشکلی ایجاد میکنه ؟
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان