کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-10 ساعت 17:58)hamed shayan نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 02:27)amohammadi348 نوشته:  با اجازه مامان خانم و سارا عزیز.

دوستان در مورد آنکارا اگرکمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم.
جناب mohammadi348 عزیز: سلام.میتونید یک شرح مختصری از نحوه اپدیتهایی که نشون دهنده کلیر شدن هستند بدید؟یعنی چطور میتونیم از فاصله زمانی آپها متوجه بشیم که کلیر شدیم؟آیا آپهایی هم هستند که نباید به اونها توجه کنیم؟ بسیار متشکر
اگر در رابطه با آپ ها بیشتر میخوایید بدونید سفر نامه من رو تو 2014 ایروان بخونید . انتهاش نوشتم چی به چی هست ولی در کل اگر دو تا آپ با هم بخورید یکی شب باشه ویکی روز باشه به احتمال 99% ویزاتون آماده هست.
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2014-10-10 ساعت 20:46)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان
من دیگههههه دارم از استرس میمیرم رسما"
هرچی ایمیل میزنم به KCC میگه اطلاعاتت اشتباهه و اصلا جواب سوال منو نمیده
اخه چرا ؟
حتی من قبلا" با همون اطلاعات بهش ایمیل میزدم و جواب میداد
حالا باید چیکار کنم ؟
در ضمن نامه دوم تو این هفته میاد یعنی ؟؟؟ من کیس نامبرم 18XX هست اما هنوز هیچی برام نیومده
در صورتی که اطلاعاتتون رو اشتباه اعلام میکنه باید اسپل اسم و فامیلتون رو و نیز شماره کیستون و نیز تاریخ تولدتون رو درست تو ایمیلتون بنویسید و چک کنید . اونها به این اطلاعات خیلی اهمیت میدن و به هر کسی جواب نمیدند. موفق باشید و نگران هیچ چیز نباشید و این رو بدونید اونا معمولا 2 هفته به 2 هفته به نامه هاتون جواب میدن Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 23:39)حسین69 نوشته:  سلام بچه ها من چند بار این سوال را پرسیدم ولی هنوز شک دارم میشه یکی منو یه دل کنه . من توی فرم های اولیه ثبت نام مدارک تحصیلیه خودم و خانوممو اشتباه زدم ( در ds 260 اصلاح کردم ) آیا قبل از قسم خوردم بگم یا نه ؟ببخشید میدونم اینجا جاش نبود بپرسم
دوست عزیز من دقیق متوجه سوالتون نشدم اگر اطلاعات تحصیلیتون رو قبل از قبولیتون تو لاتاری اشتباه زدید و تو فرمهای ارسالی و یا پر شده جدید اون رو عوض کرده باشید هیچ ایرادی نداره و حتی اگر به آفیسر هم بگید اون نمیتونه کاری بکنه که به ضرر شما باشه اگر قصد گفتن موضوع رو دارید حتما بگید که اشتباه میس آندرستندینگ بوده ولی اگر هم نگید میشه و خطری براتون نداره ، ما سال گذشته دو تا فرم داشتیم اگر شما هم همینطور باشه و تو یه فرمتون یه چیزی نوشته باشید و تو فرم دوم یه چیز دیگه قابل قبول برای آفیسر نیست و سریعا قبل از مصاحبه ایمیل بزنید به کی سی سی و سفارتتون تا اصلاح کنند.
تشکر کنندگان:
دوستان این مبلغ ۳۳۰$ برای فرزند خردسال هم باید پرداخت بشه مثلا بچه ۲ ماهه و یا ۳ ساله ؟؟؟
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
از بچه هايي كه تا امروز مصاحبه رفتن كسي بوده كه با كار دولتي يا سربازي يكضرب گرفته باشه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: ریحانا
سلام دوستان
از اونایی که برای نوامبر شمارشون اعلام شده، کسی هست که نامه دوم رو دریافت کرده باشه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
سلام
سری جدید نامه های دوم برای کسی اومده؟
تا کی احتمالش هست که بیاد؟
از کی دیگه برای این ماه منتظر نباشیم؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
درود
برای ما که هنوز نیامده، آنطور که kcc تلفنی بما گفت باید از پانزدهم اکتبر به بعد منتظر دریافت نامه دوم باشیم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: A_A ، rezasadeghi ، amirh20 ، babak12 ، ashkansoso65
(2014-10-10 ساعت 02:53)atlantis770 نوشته:  [quote='zakaria' pid='555664' dateline='1412890819']
سلام دوستان. من تازه متوجه شدم که لاتاری 2015 رو قبول شدم و اسمم در اومده. حالا تازه می خوام کارهای فرم DS-160 رو انجام بدم. یه سوال داشتم، واسه مصاحبه لاتاری تو قسمت purpose of trip US کدوم کزینه رو باید انتخاب کنم. متشکر میشم با توجه به تجربیات با ارزشتون راهنمایی بفرمایید.
کیس نامبر: 2015AS000084
كيس: 2015AS000084XX
رويت قبولي: 2Oct
ارسال فرمها:
نامه ی دوم:
کنسولگری:
تاريخ مصاحبه:

دوست عزیز، متوجه چندتا نکته شدم:
1- اول اینکه به یاد کارتون "زیبای خفته" افتادم. که تا چند سال به خواب عمیق فرورفته بود!!!!!
2- منظور شما همون فرم DS-260 هست دیگه؟ نه DS-160.
3- کیس نامبر شما بالاست. فعلا مدارکتون رو آماده کنید.
در ضمن شروع کن به خوندن تمام موضوعات مهاجر سرا. از هر کسی بهتر راهنماییت میکنه.

(2014-10-10 ساعت 01:38)amin 1359 نوشته:  سلام دوستان اصلا نگران نباشيد اكثر دوستاني كه رفتن مصاحبه وايزا رو يضرب گرفتن از جمله خود من و الان اماده رفتن هستم
بنظر من تنها چيزي كه اونا ميخوان كامل بودن مدارك و نداشتن سوء پيشينه
من فكر ميكنم خيلي چيزا رو ميدونن از قبل چون اصلا از ماچيزي نپرسيد فقط گفت چقدر پول داري وچند بار شركت كردين همين

تبریک!
[/quo
سلام و تبریک ..می شه بگین واسه پرینت حساب گردش چند ماهه رو گرفتین یا فقط موجودی آخر رو؟؟؟؟ آیا تاریخ افتتاح حساب هم مهم بود؟؟؟
تشکر کنندگان: ریحانا
به نظر سیمون آخر هفته آینده سری جدید نامه های دوم ارسال میشه. البته از نظر ما ایرانی ها با هفته هامون که از شنبه شروع میشه، جمعه همین هفته منظورشه.
دفعه قبل جمعه شب ارسال شد این دفعه هم میتونید همون موقع منتظرش باشید.
یک خبر دیگه که یکی از کاربران آفریقایی ایمیگریشن زنگ زده به KCC که بهش گفتن که Case شما پروسس شده و منتظر کارنت شدن هستی تا نامه رو دریافت کنی. تاریخ ارسال فرم 260 ایشون 21 جولای بوده.
یعنی به احتمال قوی دوستانی که قبل از 21 جولای فرم پر کردند و کارنت شده اند این ماه به مصاحبه دعوت خواهند شد. البته اگر شلوغی سفارت ها و تعطیلات اجازه بده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: amirh20 ، aghamilad ، babak12 ، saboteur ، ashkansoso65 ، paradisee ، kimfar ، r.bazargan
(2014-10-10 ساعت 02:10)zakaria نوشته:  سلام دوستان. من تازه متوجه شدم که لاتاری 2015 رو قبول شدم و اسمم در اومده. حالا تازه می خوام کارهای فرم DS-160 رو انجام بدم. یه سوال داشتم، واسه مصاحبه لاتاری تو قسمت purpose of trip US کدوم کزینه رو باید انتخاب کنم. متشکر میشم با توجه به تجربیات با ارزشتون راهنمایی بفرمایید.
کیس نامبر: 2015AS000084
كيس: 2015AS000084XX
رويت قبولي: 2Oct
ارسال فرمها:
نامه ی دوم:
کنسولگری:
تاريخ مصاحبه:
سلام و تبریک
یکی از بچه ها گفته بود با خوندن مطلب شما یاد کارتون زیبای خفته افتاده خواستم بگم تنها نیستی منم مثل شما تو آگوست متوجه شدم اونم فقط به این دلیل که امیدوار به شانس خودم نبودم و روزی هم که رفتم نتیجه رو چک کنم در اصل میخواستم اون برگه شماره ثبت نام رو دور بندازم و در اوج ناامیدی اسم خودم رو دیدم
و همینم باعث شد با وجودیکه سری اول کارنتی ها بودم هنوز نامه دومم نیومده.
سعی کنین سریعتر فرم 260 رو پرکنین که مشکلی پیش نیاد
موفق باشی دوست عزیز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ریحانا ، atlantis770 ، r.bazargan
یکی از دوستان در همین فروم بود که 2013 قبول شده بود. وسطای کار فهمید که 2012 هم قبول شده بوده! سریع کار 2012 اش رو پیگیری کرد و مصاحبه رفت و دقیقه 90 قبل از 2013 ای ها به آمریکا رفت!
هیچوقت دیر نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-11 ساعت 09:58)behdadK نوشته:  یکی از دوستان در همین فروم بود که 2013 قبول شده بود. وسطای کار فهمید که 2012 هم قبول شده بوده! سریع کار 2012 اش رو پیگیری کرد و مصاحبه رفت و دقیقه 90 قبل از 2013 ای ها به آمریکا رفت!
هیچوقت دیر نیست.

حالا نکته قابل توجه اینکه دوبار پشت سرهم قبول شده واقعا خیلی خوش شانس بوده است.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: نیلان ، MJAVADIAN ، aghamilad ، ashkansoso65 ، R-AL
اگه جایه 15 روز زودتر مدارکم یه 2روز دیرتردسته انکارا مشکلی پیش میاد؟
یه دوروز دیر رسیده مدارکم استرس گرفتتم Sad
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 10:53)aliklz نوشته:  اگه جایه 15 روز زودتر مدارکم یه 2روز دیرتردسته انکارا مشکلی پیش میاد؟
یه دوروز دیر رسیده مدارکم استرس گرفتتم Sad

دیگه الان که از دسترس شما خارجه
امیدوارباشید که مشکلی پیش نیاد
استرس می تونه مصاحبه تون رو خواب کنه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان