کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-11 ساعت 15:37)amir1635 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز ايشاللا كه امسال امار ويزاهاي يه ضرب بره بالا
دوستان بنظرتون وقت مصاحبه كيس **77 حدودا كي ميشه؟

سلام دوست عزيز
فعلا نميشه پيش بيني قاطعي كرد
فقط مراحل كار دنبال كنيد
ايشاله به زودي كارنت ميشيد و ميريد مصاحبه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7
(2014-10-11 ساعت 15:21)behdadK نوشته:  بله میتونید. پارسال 2-3 روز قبل از اینکه نامه ها بیان یک نفر در فروم ایمیگریشن پرسیده بود و بهش جواب داده بودند و تاریخ دقیق گفته بودند. یعنی شما میتونید 16 ام این ماه امتحان کنید شانستون رو . اگر آمده بود تا اون موقع به شما جواب میدن

البته من سوالم برای کسی هست که هنوز کارنت نشده...فکر کنم شما دارید کسی رو میگید که کارنت شده
درسته؟

(2014-10-11 ساعت 16:39)babak12 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 15:37)amir1635 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز ايشاللا كه امسال امار ويزاهاي يه ضرب بره بالا

سلام دوست عزيز
فعلا نميشه پيش بيني قاطعي كرد
فقط مراحل كار دنبال كنيد
ايشاله به زودي كارنت ميشيد و ميريد مصاحبه

کلا به نظر می رسه، ویزای یک ضرب بیشتر شده، از چند نفری که اوایل اکتبر مصاحبه داشتن تعداد یک ضرب ها شایان توجهه
اگه آماری از عملکرد ماه اکتبر سفارت ها دارید لطفا با ما به اشتراک بذارید
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، ashkansoso65 ، HERMES7
(2014-10-11 ساعت 16:38)behdadK نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:36)atlantis770 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:01)behdadK نوشته:  راستی من امروز اداره گذرنامه بودم دادم پاسپورتم رو چک کردن که مشکل ممنوع الخروجی نداشته باشم. عزیزانی که با چک و سفته سر و کار دارند بهتره یه چک بکنن قبل از مسافرت که برنامه شون به هم نخوره.
اونجا که بودم یک پدر آمده بود و میگشت که چجوری همسر و دخترش رو ممنوع الخروج کنه که فکر کنم ظرف 1 ساعت کارش انجام میشد! نتیجه اخلاقی اینکه هماهنگ باشید و اگر پدر و شوهرتان مخالف هستند خیلی راحت جلوی شما را میتوانند بگیرند. حتی مورد داشتیم که زن خانواده برای ممنوع الخروجی مهریه اش را اجرا گذاشته بود و شوهر را ممنوع الخروج کرده بود.

من که مشکلی نداشتم و شاید 2 دقیقه طول کشید و بدون هیچگونه صفی کارم راه افتاد و طرف گفت هیچ مشکلی نیست.
آدرس: ستارخان شهرآرا (200 -300 متر باید بالا بروید که یکطرفه است) اداره گذرنامه ساختمان شماره 2 طبقه دوم.(قبلا تهرانپارس بود اما الان در تهران فقط همینجا انجام میشه)
حضور خود شخص برای دریافت استعلام ممنوع الخروجی الزامی است.

راستی سفرنامه های 2013 را میخواندم یکی از برندگان میگفت که با خانمی رفیق بوده که خانم اصرار داشته با هم ازدواج سو ری بکنند که بتواند ویزا بگیرد و پسر امتناع کرده بود. برای همین خانم زحمت کشیده بود و با داشتن اسم و فامیل و تاریخ تولد و شماره کیس آقا یک نامه به KCC زده بود که این آقا خلافکار است و فلانی را زیر گرفته و تحت تعقیب است و پرونده آقا داشت به فنا میرفت و ریجکت میشد.
خلاصه حواستان باشد اصلا مشخصات و قبولیتان را به کسی نگویید که اگر بخواهند خیلی راحت میتوانند با آینده شما بازی کنند.

ممنوم آقا بهداد. برام خیلی جالب بود.
فکر کنم اون پدری که دنبال ممنوع الخروجی دخترش بوده، بابای من باشه....
حالام که مصاحبه م نزدیک هست، 4چشمی حواسش به منه!
وضعیه دارم...
اگر سبزه و کچل بود میتونه باشهBig Grin اما حتما خانواده رو در جریان بگذارید به راحتی میتونن شما رو ممنوع الخروج کنن و طبق قانون شما حق اعتراض ندارید

این هم از داستان های ایرانی بودن و حواشی لاتاری
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  به نظر سیمون آخر هفته آینده سری جدید نامه های دوم ارسال میشه. البته از نظر ما ایرانی ها با هفته هامون که از شنبه شروع میشه، جمعه همین هفته منظورشه.
دفعه قبل جمعه شب ارسال شد این دفعه هم میتونید همون موقع منتظرش باشید.
یک خبر دیگه که یکی از کاربران آفریقایی ایمیگریشن زنگ زده به KCC که بهش گفتن که Case شما پروسس شده و منتظر کارنت شدن هستی تا نامه رو دریافت کنی. تاریخ ارسال فرم 260 ایشون 21 جولای بوده.
یعنی به احتمال قوی دوستانی که قبل از 21 جولای فرم پر کردند و کارنت شده اند این ماه به مصاحبه دعوت خواهند شد. البته اگر شلوغی سفارت ها و تعطیلات اجازه بده.

یه سوال خیلی ساده...
این سیمون کی هست؟
Rolleyes
تشکر کنندگان:
سوپرمدریتور فروم ایمیگریشن
http://forums.immigration.com/members/britsimon.10/
بعضی دوستان تحلیل هاش رو قبول ندارند. بنده به عنوان شخصی که Big Picture رو میبینه و چندین ساله با لاتاری بوده و مدیر اصلی بزرگترین تالار انگلیسی زبان لاتاری هست دنبالش میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، نیلان ، HERMES7 ، A_A ، ashkansoso65 ، laleht ، Sam2014 ، milad.nas ، goliii
(2014-10-11 ساعت 17:01)نیلان نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:38)behdadK نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:36)atlantis770 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:01)behdadK نوشته:  راستی من امروز اداره گذرنامه بودم دادم پاسپورتم رو چک کردن که مشکل ممنوع الخروجی نداشته باشم. عزیزانی که با چک و سفته سر و کار دارند بهتره یه چک بکنن قبل از مسافرت که برنامه شون به هم نخوره.
اونجا که بودم یک پدر آمده بود و میگشت که چجوری همسر و دخترش رو ممنوع الخروج کنه که فکر کنم ظرف 1 ساعت کارش انجام میشد! نتیجه اخلاقی اینکه هماهنگ باشید و اگر پدر و شوهرتان مخالف هستند خیلی راحت جلوی شما را میتوانند بگیرند. حتی مورد داشتیم که زن خانواده برای ممنوع الخروجی مهریه اش را اجرا گذاشته بود و شوهر را ممنوع الخروج کرده بود.

من که مشکلی نداشتم و شاید 2 دقیقه طول کشید و بدون هیچگونه صفی کارم راه افتاد و طرف گفت هیچ مشکلی نیست.
آدرس: ستارخان شهرآرا (200 -300 متر باید بالا بروید که یکطرفه است) اداره گذرنامه ساختمان شماره 2 طبقه دوم.(قبلا تهرانپارس بود اما الان در تهران فقط همینجا انجام میشه)
حضور خود شخص برای دریافت استعلام ممنوع الخروجی الزامی است.

راستی سفرنامه های 2013 را میخواندم یکی از برندگان میگفت که با خانمی رفیق بوده که خانم اصرار داشته با هم ازدواج سو ری بکنند که بتواند ویزا بگیرد و پسر امتناع کرده بود. برای همین خانم زحمت کشیده بود و با داشتن اسم و فامیل و تاریخ تولد و شماره کیس آقا یک نامه به KCC زده بود که این آقا خلافکار است و فلانی را زیر گرفته و تحت تعقیب است و پرونده آقا داشت به فنا میرفت و ریجکت میشد.
خلاصه حواستان باشد اصلا مشخصات و قبولیتان را به کسی نگویید که اگر بخواهند خیلی راحت میتوانند با آینده شما بازی کنند.

ممنوم آقا بهداد. برام خیلی جالب بود.
فکر کنم اون پدری که دنبال ممنوع الخروجی دخترش بوده، بابای من باشه....
حالام که مصاحبه م نزدیک هست، 4چشمی حواسش به منه!
وضعیه دارم...
اگر سبزه و کچل بود میتونه باشهBig Grin اما حتما خانواده رو در جریان بگذارید به راحتی میتونن شما رو ممنوع الخروج کنن و طبق قانون شما حق اعتراض ندارید

این هم از داستان های ایرانی بودن و حواشی لاتاری
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

منظورت از سبزه و کچل کی بود؟
تشکر کنندگان:
نشانی اون آقایی که آمده بود را دادم که چک کنید آیا پدرتون بوده یا نه.
شخصی که اومدن سبزه بودن (سبزه که چه عرض کنم سیاه بود تقریبا) سرشون هم حسابی خلوت بود.
در کل قصدم بی احترامی به پدر شما نبود. آدرس دهی بود. اگر باعث کدورت شما شدم عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، atlantis770 ، babak12 ، milad.nas ، kimfar ، A_A ، goliii
(2014-10-10 ساعت 02:10)zakaria نوشته:  سلام دوستان. من تازه متوجه شدم که لاتاری 2015 رو قبول شدم و اسمم در اومده. حالا تازه می خوام کارهای فرم DS-160 رو انجام بدم. یه سوال داشتم، واسه مصاحبه لاتاری تو قسمت purpose of trip US کدوم کزینه رو باید انتخاب کنم. متشکر میشم با توجه به تجربیات با ارزشتون راهنمایی بفرمایید.
کیس نامبر: 2015AS000084
كيس: 2015AS000084XX
رويت قبولي: 2Oct
ارسال فرمها:
نامه ی دوم:
کنسولگری:
تاريخ مصاحبه:
ضمن تبریک
یعنی ازتون نپرسید شغلتون دولتی یا خصوصی ؟ سرباز کجا بودین؟ پس‌چی پرسید
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 23:40)behdadK نوشته:  نشانی اون آقایی که آمده بود را دادم که چک کنید آیا پدرتون بوده یا نه.
شخصی که اومدن سبزه بودن (سبزه که چه عرض کنم سیاه بود تقریبا) سرشون هم حسابی خلوت بود.
در کل قصدم بی احترامی به پدر شما نبود. آدرس دهی بود. اگر باعث کدورت شما شدم عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید

خواهش میکنم عزیز مهربون.
نه پس پدرم نبودنSmile
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، ashkansoso65 ، A_A
یک سری خبر برای همه.
در فروم ایمیگریشن یک نفر به KCC همین جمعه زنگ زده و KCC بهشون گفته که دارند بررسی فرم 260 افرادی که آخر جون مدارک رو براشون فرستادن انجام میدن.
مثل اینکه KCC اصلا اولویت بندی بر اساس شماره کیس نامبر انجام نمیده و اولویت بندی بررسی بر اساس زمان ارسال مدارکه.
پس اگر کارنت شده اید (حالا از دو ماه پیش یا سه روز پیش) و فرم هاتون رو می و یا اوایل جون فرستادید به احتمال قوی این ماه نامه دریافت خواهید کرد. اگر اواخر جون بودید و تا الان پروندتون پروسس شده باز به احتمال قوی این ماه نامه رو دریافت خواهید کرد. بعد از جون فرم را فرستاده باشید و یا جزو افرادی باشید در آخر جون که هنوز پرونده تون کامل نشده پروسه اش این ماه منتظرش نباشید.
در کل این فرم جدید باعث شده که 3 ماه تاخیر در بررسی بوجود بیاد که البته به مروز زمان این تاخیر از بین خواهد رفت ولی نه همین امروز!

همچنین به نظر سیمون باز کردن فرم و دادن تغییرات کوچیک در اون مثل عوض کردن آدرس باعث بررسی مجدد فرم و دیر به مصاحبه دعوت شدن نمیشه . نمونه زنده اش هم خودم! اما اگر مثلا فرم را باز کنید و همسر جدیدتان را در آن وارد کنید به احتمال قوی پروسس مجدد و بکگراند چک خواهید داشت و باعث تاخیر خواهد شد.

نامه دوم هم احتمالا اواخر این هفته و جمعه به دست همه خواهد رسید. اگر کسی قصد داره زودتر خبردار بشه که آیا اصلا نامه رو میگیره و شاید هم بهش بگن که دقیق کی مصاحبه داره از چهارشنبه میتونه به KCC زنگ بزنه و بپرسه.
(2014-10-10 ساعت 01:38)amin 1359 نوشته:  سلام دوستان اصلا نگران نباشيد اكثر دوستاني كه رفتن مصاحبه وايزا رو يضرب گرفتن از جمله خود من و الان اماده رفتن هستم
بنظر من تنها چيزي كه اونا ميخوان كامل بودن مدارك و نداشتن سوء پيشينه
من فكر ميكنم خيلي چيزا رو ميدونن از قبل چون اصلا از ماچيزي نپرسيد فقط گفت چقدر پول داري وچند بار شركت كردين همين

درود و تبریک به شما
شما یک زحمتی بکشید سفرنامه خودتون را در انجمن بگذارید . خیلی از دوستان استفاده خواهند کرد چنانکه در سال های گذشته هم همینطور بوده .
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، saboteur ، A_A ، Rooz ، سمیرا کریمی ، sunflower00 ، goliii ، r.bazargan

به نظرمن ماه جون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sunflower00
سلام بر همه دوستان:
سوال من اینه که کیس نامبر ***2015AS6 حدودا کی کارنت میشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 12:20)pedro700 نوشته:  سلام بر همه دوستان:
سوال من اینه که کیس نامبر ***2015AS6 حدودا کی کارنت میشه؟
ممنون

دقیق نمیشه گفت
بر طبق 2014 حدودا خرداد یا تیر
بر طبق 2013 حدود اردیبهشت
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: pedro700 ، babak12 ، meisamg1362
(2014-10-12 ساعت 00:15)aria802 نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 02:10)zakaria نوشته:  سلام دوستان. من تازه متوجه شدم که لاتاری 2015 رو قبول شدم و اسمم در اومده. حالا تازه می خوام کارهای فرم DS-160 رو انجام بدم. یه سوال داشتم، واسه مصاحبه لاتاری تو قسمت purpose of trip US کدوم کزینه رو باید انتخاب کنم. متشکر میشم با توجه به تجربیات با ارزشتون راهنمایی بفرمایید.
کیس نامبر: 2015AS000084
كيس: 2015AS000084XX
رويت قبولي: 2Oct
ارسال فرمها:
نامه ی دوم:
کنسولگری:
تاريخ مصاحبه:
ضمن تبریک
یعنی ازتون نپرسید شغلتون دولتی یا خصوصی ؟ سرباز کجا بودین؟ پس‌چی پرسید

دوست عزیز به تاپیک مربوط به پر کردن فرم مراجعه کنید
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان