کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-11 ساعت 11:02)نیلان نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:53)aliklz نوشته:  اگه جایه 15 روز زودتر مدارکم یه 2روز دیرتردسته انکارا مشکلی پیش میاد؟
یه دوروز دیر رسیده مدارکم استرس گرفتتم Sad

دیگه الان که از دسترس شما خارجه
امیدوارباشید که مشکلی پیش نیاد
استرس می تونه مصاحبه تون رو خواب کنه

بعید میدونم مشکلی پیش بیاد .
نگران نباشید .
تشکر کنندگان: نیلان ، ashkansoso65
(2014-10-11 ساعت 00:12)sm2015 نوشته:  دوستان این مبلغ ۳۳۰$ برای فرزند خردسال هم باید پرداخت بشه مثلا بچه ۲ ماهه و یا ۳ ساله ؟؟؟

بله برای هرکیس باید درنظر گرفت و به سن بستگی نداره.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sm2015 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، Mahboy
دوستان لطفا براي هر كس كه زودتر نامه دوم اومد خبر بده بلكه ي نور اميدي در دلمون زنده بشه[emoji120][emoji120][emoji120]

Pm1212
تشکر کنندگان: milad.nas ، ashkansoso65
(2014-10-10 ساعت 02:07)rasoul3711 نوشته:  دوستان عزیز تا شماره 3200 اعلام شد واسه ماه بعد نوامر

کی به ما میرسه 4 هزاریم

سلام. ظاهرا زودتر از بهمن نیست.
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 11:35)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا براي هر كس كه زودتر نامه دوم اومد خبر بده بلكه ي نور اميدي در دلمون زنده بشه[emoji120][emoji120][emoji120]

Pm1212

خواهشا تا جمعه این تاپیک را بمباران نکنید که نامه من نیامده نامه چه کسی آمده. وقتی بخواهد نامه های دوم بیاید همه با فاصله کم در یک روز می آید و حتما اینجا چند نفر با هم مینویسند که نامه را دریافت کرده اند. برای کسی هم یک دفعه زودتر از بقیه نمی آید.
خواهشا صبر کنید وقتی که نامه دوم آمد اگر کسی هم نگفت خود بنده اعلام میکنم
همانطور که پست اول هم گفتم و کامیران آنرا کووت کرده از یک هفته تا یکماه از زمان کارنتی زمان می برد که نامه های سری دوم بیاید و الان تازه 1 روز از زمان کارنت شدن این سری گذشته
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: h-amin ، kaamiran ، MJAVADIAN ، aghamilad ، milad.nas ، babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 12:25)behdadK نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 11:35)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا براي هر كس كه زودتر نامه دوم اومد خبر بده بلكه ي نور اميدي در دلمون زنده بشه[emoji120][emoji120][emoji120]

Pm1212

خواهشا تا جمعه این تاپیک را بمباران نکنید که نامه من نیامده نامه چه کسی آمده. وقتی بخواهد نامه های دوم بیاید همه با فاصله کم در یک روز می آید و حتما اینجا چند نفر با هم مینویسند که نامه را دریافت کرده اند. برای کسی هم یک دفعه زودتر از بقیه نمی آید.
خواهشا صبر کنید وقتی که نامه دوم آمد اگر کسی هم نگفت خود بنده اعلام میکنم

ممنون از پاسخ صريح وپيگيري شما جناب بهدادخان

Pm1212
تشکر کنندگان: behdadK ، kaamiran ، نیلان ، babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 09:53)laleht نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 02:10)zakaria نوشته:  سلام دوستان. من تازه متوجه شدم که لاتاری 2015 رو قبول شدم و اسمم در اومده. حالا تازه می خوام کارهای فرم DS-160 رو انجام بدم. یه سوال داشتم، واسه مصاحبه لاتاری تو قسمت purpose of trip US کدوم کزینه رو باید انتخاب کنم. متشکر میشم با توجه به تجربیات با ارزشتون راهنمایی بفرمایید.
کیس نامبر: 2015AS000084
كيس: 2015AS000084XX
رويت قبولي: 2Oct
ارسال فرمها:
نامه ی دوم:
کنسولگری:
تاريخ مصاحبه:
سلام و تبریک
یکی از بچه ها گفته بود با خوندن مطلب شما یاد کارتون زیبای خفته افتاده خواستم بگم تنها نیستی منم مثل شما تو آگوست متوجه شدم اونم فقط به این دلیل که امیدوار به شانس خودم نبودم و روزی هم که رفتم نتیجه رو چک کنم در اصل میخواستم اون برگه شماره ثبت نام رو دور بندازم و در اوج ناامیدی اسم خودم رو دیدم
و همینم باعث شد با وجودیکه سری اول کارنتی ها بودم هنوز نامه دومم نیومده.
سعی کنین سریعتر فرم 260 رو پرکنین که مشکلی پیش نیاد
موفق باشی دوست عزیز

دوستان به تاپیک مربوط به راهنمای پر کردن فرم رجوع کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-10-11 ساعت 10:53)aliklz نوشته:  اگه جایه 15 روز زودتر مدارکم یه 2روز دیرتردسته انکارا مشکلی پیش میاد؟
یه دوروز دیر رسیده مدارکم استرس گرفتتم Sad
سلام نه دوست من هیچ مشکلی پیش نمیاد. نگران نباشید.از این اتفاقها قبلا زیاد افتاده و هیچی هم نشده.با خیال راحت آماده مصاحبه بشید.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، miyu ، A_A ، ashkansoso65 ، aliklz ، Rooz
از دوستان، کسی هست که قبل از اینکه کارنت بشه، با کی سی سی تماس گرفته باشه و تاریخ مصاحبه ش رو پرسیده باشه؟
منظورم اینه که همه می تونن زنگ بزنن و تاریخ مصاحبه شون رو بپرسن؟
ممنون می شم جواب بدین
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
بله میتونید. پارسال 2-3 روز قبل از اینکه نامه ها بیان یک نفر در فروم ایمیگریشن پرسیده بود و بهش جواب داده بودند و تاریخ دقیق گفته بودند. یعنی شما میتونید 16 ام این ماه امتحان کنید شانستون رو . اگر آمده بود تا اون موقع به شما جواب میدن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، نیلان ، HERMES7
سلام به همه دوستان عزيز ايشاللا كه امسال امار ويزاهاي يه ضرب بره بالا
دوستان بنظرتون وقت مصاحبه كيس **77 حدودا كي ميشه؟
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: meisamg1362 ، goliii
راستی من امروز اداره گذرنامه بودم دادم پاسپورتم رو چک کردن که مشکل ممنوع الخروجی نداشته باشم. عزیزانی که با چک و سفته سر و کار دارند بهتره یه چک بکنن قبل از مسافرت که برنامه شون به هم نخوره.
اونجا که بودم یک پدر آمده بود و میگشت که چجوری همسر و دخترش رو ممنوع الخروج کنه که فکر کنم ظرف 1 ساعت کارش انجام میشد! نتیجه اخلاقی اینکه هماهنگ باشید و اگر پدر و شوهرتان مخالف هستند خیلی راحت جلوی شما را میتوانند بگیرند. حتی مورد داشتیم که زن خانواده برای ممنوع الخروجی مهریه اش را اجرا گذاشته بود و شوهر را ممنوع الخروج کرده بود.

من که مشکلی نداشتم و شاید 2 دقیقه طول کشید و بدون هیچگونه صفی کارم راه افتاد و طرف گفت هیچ مشکلی نیست.
آدرس: ستارخان شهرآرا (200 -300 متر باید بالا بروید که یکطرفه است) اداره گذرنامه ساختمان شماره 2 طبقه دوم.(قبلا تهرانپارس بود اما الان در تهران فقط همینجا انجام میشه)
حضور خود شخص برای دریافت استعلام ممنوع الخروجی الزامی است.

راستی سفرنامه های 2013 را میخواندم یکی از برندگان میگفت که با خانمی رفیق بوده که خانم اصرار داشته با هم ازدواج سو ری بکنند که بتواند ویزا بگیرد و پسر امتناع کرده بود. برای همین خانم زحمت کشیده بود و با داشتن اسم و فامیل و تاریخ تولد و شماره کیس آقا یک نامه به KCC زده بود که این آقا خلافکار است و فلانی را زیر گرفته و تحت تعقیب است و پرونده آقا داشت به فنا میرفت و ریجکت میشد.
خلاصه حواستان باشد اصلا مشخصات و قبولیتان را به کسی نگویید که اگر بخواهند خیلی راحت میتوانند با آینده شما بازی کنند.
ضمنا این عزیزانی که اینجا چرخ میزنند اگر مدارک و واکسیناسیون را کامل کرده اند بهتر است خودشان را با تاپیک سفر به شهر مصاحبه شان و سفرنامه های سالهای قبل سرگرم کنند. هم اطلاعات بیشتری میگیرند و انتخاب بهتری در هتل و بلیط و کاهش هزینه ها دارند و هم مصاحبه را راحت تر انجام خواهند داد.
به شخصه با نزدیک به سه هفته رکورد آنلاین بودن در سایت سفرنامه های 2013 و 2014 ابوظبی و تاپیک 2014 سفر به ابوظبی را خوانده ام و الان مشغول سفرنامه 2012 ابوظبی هستم و حداقل 2 تاپیک سفر به ابوظبی هم در پیش دارم و هر روز چیزهای جدیدی از آنها یاد میگیرم.
(2014-10-11 ساعت 16:01)behdadK نوشته:  راستی من امروز اداره گذرنامه بودم دادم پاسپورتم رو چک کردن که مشکل ممنوع الخروجی نداشته باشم. عزیزانی که با چک و سفته سر و کار دارند بهتره یه چک بکنن قبل از مسافرت که برنامه شون به هم نخوره.
اونجا که بودم یک پدر آمده بود و میگشت که چجوری همسر و دخترش رو ممنوع الخروج کنه که فکر کنم ظرف 1 ساعت کارش انجام میشد! نتیجه اخلاقی اینکه هماهنگ باشید و اگر پدر و شوهرتان مخالف هستند خیلی راحت جلوی شما را میتوانند بگیرند. حتی مورد داشتیم که زن خانواده برای ممنوع الخروجی مهریه اش را اجرا گذاشته بود و شوهر را ممنوع الخروج کرده بود.

من که مشکلی نداشتم و شاید 2 دقیقه طول کشید و بدون هیچگونه صفی کارم راه افتاد و طرف گفت هیچ مشکلی نیست.
آدرس: ستارخان شهرآرا (200 -300 متر باید بالا بروید که یکطرفه است) اداره گذرنامه ساختمان شماره 2 طبقه دوم.(قبلا تهرانپارس بود اما الان در تهران فقط همینجا انجام میشه)

راستی سفرنامه های 2013 را میخواندم یکی از برندگان میگفت که با خانمی رفیق بوده که خانم اصرار داشته با هم ازدواج سو ری بکنند که بتواند ویزا بگیرد و پسر امتناع کرده بود. برای همین خانم زحمت کشیده بود و با داشتن اسم و فامیل و تاریخ تولد و شماره کیس آقا یک نامه به KCC زده بود که این آقا خلافکار است و فلانی را زیر گرفته و تحت تعقیب است و پرونده آقا داشت به فنا میرفت و ریجکت میشد.
خلاصه حواستان باشد اصلا مشخصات و قبولیتان را به کسی نگویید که اگر بخواهند خیلی راحت میتوانند با آینده شما بازی کنند.

ممنوم آقا بهداد. برام خیلی جالب بود.
فکر کنم اون پدری که دنبال ممنوع الخروجی دخترش بوده، بابای من باشه....
حالام که مصاحبه م نزدیک هست، 4چشمی حواسش به منه!
وضعیه دارم...
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، rbrb-2015 ، A_A ، HERMES7 ، kimfar ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN ، goliii
(2014-10-11 ساعت 16:36)atlantis770 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 16:01)behdadK نوشته:  راستی من امروز اداره گذرنامه بودم دادم پاسپورتم رو چک کردن که مشکل ممنوع الخروجی نداشته باشم. عزیزانی که با چک و سفته سر و کار دارند بهتره یه چک بکنن قبل از مسافرت که برنامه شون به هم نخوره.

ممنوم آقا بهداد. برام خیلی جالب بود.
فکر کنم اون پدری که دنبال ممنوع الخروجی دخترش بوده، بابای من باشه....
حالام که مصاحبه م نزدیک هست، 4چشمی حواسش به منه!
وضعیه دارم...
اگر سبزه و کچل بود میتونه باشهBig Grin اما حتما خانواده رو در جریان بگذارید به راحتی میتونن شما رو ممنوع الخروج کنن و طبق قانون شما حق اعتراض ندارید
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان