کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
A-A جون کجایی که بگی نامه ما دقیقا چه روزی میاد ؟TongueTongueBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، rezasadeghi ، miyu
اگه این صفحه دی وی لاتاری من (نامه اولم) سفید بشه خیلی خوشحال میشم ....

همش چک میکنم مثه روز اوله . دیگه رسما از نامه اولم بیزار شدم ... Smile) Big Grin
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: lotttery2015
قربان سفید نمیشه همون زرد میمونه متنش تغییر میکنه. من که نمونه براتون نامه خودم رو گذاشتم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، ashkansoso65 ، babak12 ، aghamilad ، A_A ، SAAM_60
[عکس: 5s5rzkn9nu5r3dcvctev.jpg]

امروز دوستان در پاریس مذاکره بوده ، متن مذاکره رو من از جایی پیدا کردم! Big GrinCool

ظریف: "در نظر داشته باشید که نامه دوم خیلی از بچه های ما نیومده! Sad"

جان کری :"مشکل خاصی نیست ، به زودی براشون میفرستیم! امسال قول میدم به 90 درصدشون ویزای یه ضرب بدیم! Smile"
(2014-10-15 ساعت 19:06)رضا2015 نوشته:  [عکس: 5s5rzkn9nu5r3dcvctev.jpg]

امروز دوستان در پاریس مذاکره بوده ، متن مذاکره رو من از جایی پیدا کردم! Big GrinCool

ظریف: "در نظر داشته باشید که نامه دوم خیلی از بچه های ما نیومده! Sad"

جان کری :"مشکل خاصی نیست ، به زودی براشون میفرستیم! امسال قول میدم به 90 درصدشون ویزای یه ضرب بدیم! Smile"
عالی بود Big Grin Wink Smile
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، ramin5589 ، HERMES7 ، iman2
(2014-10-15 ساعت 17:03)ashkansoso65 نوشته:  A-A جون کجایی که بگی نامه ما دقیقا چه روزی میاد ؟TongueTongueBig Grin
آقا ما خودمون از منتظران به ستوه آمده ایم [عکس: t0115.gif]
این نامه دوم شوخی بردار نیست
بذار به حال خودش باشه Tongue
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، SAAM_60 ، MJAVADIAN
وایـــــــ. خدایا من حالم از این نامه اول بهم خورد چـرا نامه دوممون نمیاد ?? یعنی هنـــــوز بررسی پرونده مارو شروع نکردن؟؟؟؟ Sad
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-10-15 ساعت 20:57)morida نوشته:  وایـــــــ. خدایا من حالم از این نامه اول بهم خورد چـرا نامه دوممون نمیاد ?? یعنی هنـــــوز بررسی پرونده مارو شروع نکردن؟؟؟؟ Sad
بررسی پروندها خیلی وقت پیش شروع شده
نگران نباش دوست عزیز
ایشاله به زودی نامه دوم دریافت می کنیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65
دوستان نگران نباشید نامه دوم همتون میاد اگر نمیتونید صبر کنید نامه بزنید بهشون و ازشون سوال کنید که کی میاد حتما جوابتون رو بعد از 2 هفته میدهند.
تشکر کنندگان: ofrfar ، babak12
(2014-10-15 ساعت 13:20)supaa30na نوشته:  با اجازه دوستان من یه جمع بندی کنم (اگر اشتباهی هم میبینید، تصحیحم کنید):

هرچی زودتر فرم رو بفرستین زودتر بررسی اطلاعاتتون تموم میشه و اگر کارنت شده باشین دعوت میشین به مصاحبه، اگر هم هنوز کارنت نشده باشین که باید منتظر بمونید تا کارنت بشین!
یعنی فاکتور اول زمان ارسال DS-260 هست و فاکتور دوم هم کیس نامبر شما! چون هر دو دخیل هستن، نمیشه خیلی دقیق پیش بینی کرد که کی نامه دوم میاد! ولی حدودیش رو میشه گفت! به هر حال از ما که گذشت ولی برای 2016 زودتر فرماتون رو ارسال کنید تا به محض کارنت شدن نامه دوم رو بگیریدBig Grin

با کسی هم کل کل نداریم! مخلص همه دوستان هم هستیمSmile
بله دقیقا به همین صورت هست اگر زود فرم هاتون رو بفرستید و موارد داخل فرم رو درست پر کرده باشید و شماره کیستون پایین باشه زود تر پروندتون رو بررسی میکنند و سوالات مورد نظر رو میفرستند برای آفیسر باید توجه داشته باشید که کار شما قبل از مصاحبه بررسی میشه و اطلاعات کاملی رو از سایت های مربوط به شرکتهایی که توش کار کردید رو در میارن و تو مصاحبه حتما ازتون میپرسن اگر مطابقت نداشت به اطلاعات به دست آمده حتما یک چک آپ 2 ماهه میخورید . یا اینکه اگر دولتی باشه شغلتون.
تشکر کنندگان: نیلان ، hamed shayan
سلام من الان زنگ زدم کی سی سی و تا اونجا که فهمیدم گفت که هنوز بررسی پرونده من تموم نشده و باید منتظر بمونم تا نامه دوم برام ارسال شه و گفت اگر سوالی هم داشتم میتونم ایمیل بدم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، m.ghoreishi ، A_A ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، k1_m_1358 ، hamed shayan
عزیزان با توجه به تعداد کیسهایی که یکضرب گرفتن و جمع بندی صحبتها و اتفاقات چند روز اخیر برا دوستانی که به مصاحبه رفتن فکر میکنم روند بررسی پرونده ما ایرانیها رو تغییر دادن و قبل از مصاحبه مراحل چک کردن یا همون FBI چک رو شروع میکنن و این باعث میشه اکثر کیسهای واجد شرایط یکضرب ویزا بگیرن و اونهایی هم که کلییر میخورن انشالا جوابشون نسبت به سالهای قبل زودتر میاد. البته این نظر بندست و اگر دوستان نظری مشابح یا متفاوت دارن خوشحال میشم بشنوم. با ارزوی موفقیت برا همه ی عزیزان
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
من مدتهاست نامه ی دومم اومده. 2 نوامبر هم مصاحبه م هست.
ولی به جان خودم که دوست داشتم نامه ی دوم همتون با هم میومد.
واسه همتون دعا میکنم.
شما هم که اینهمه صبر کردید . یه چند روز دیگه هم بذارید روش.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak12 ، ashkansoso65 ، k1_m_1358 ، Rooz ، behdadK ، نیلان ، A_A ، SAAM_60 ، ریحانا ، iman2 ، lotttery2015 ، behjat
(2014-10-15 ساعت 22:54)atlantis770 نوشته:  من مدتهاست نامه ی دومم اومده. 2 نوامبر هم مصاحبه م هست.
ولی به جان خودم که دوست داشتم نامه ی دوم همتون با هم میومد.
واسه همتون دعا میکنم.
شما هم که اینهمه صبر کردید . یه چند روز دیگه هم بذارید روش.
دعا میکنم برات که یکضرب بگیری ویزارو و خبر خوش رو هرچه زودتر همینجا بهمون بدی.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: atlantis770 ، ashkansoso65 ، نیلان ، A_A ، SAAM_60 ، fa15
دوستان که سری دوم و سوم کارنت شدن خیلی منتظر نامه نباشند ، ظاهرا تمامی تلاش ها برای تعیین وقت اونهایی هست که سری اول کارنت شدن و هنوز مصاحبه نرفتن که با توجه به تعداد زیادشون به سری بعدی ها نمیرسه.
حالا ممکن است چند کیس از سری دوم یا سوم که پروسس شون تمام شده باشه و تایم مصاحبه سفارت مانده باشد نامه دومشون بیاید.
بریم سفرنامه بخونیم سرگرم شیم : دی
تشکر کنندگان: aghamilad ، نیلان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان