کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-15 ساعت 13:02)behdadK نوشته:  ممکنه. اگر قبل از کارنتی این اون یکی فرمش پروسسش تموم نشده باشه چرا که نه. اما اگر قبل از کارنتی این اون یکی پروسسش تموم شده باشه باید ببینیم نتیجه چی میشه. این رو نمیتونم حدس بزنم.
اگر فهمیدید چی گفتم به خودم هم بگید ممنون میشم

شما منظورتون این بود که اون از این ممکنه زودتر کارنت بشه و یا اون از این به خاطر پروسس طولانی Tongue
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، ashkansoso65 ، vahid1432 ، SAAM_60 ، milad.nas ، MJAVADIAN
(2014-10-15 ساعت 02:58)nazanin_nmk نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه
به kcc ایمیل زدم و در مورد نامه دوم پرسیدم و به نظر میاد ما این سری جز دعوتی ها نیستیم !!!
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

سلام دوست عزیز ما هم کیس نامبرمون خیلی بهم نزدیکه هم اینکه سفارتامون یکیه
شما کارنت شدید براتون ایمیل اومد ؟
من هیچ ایمیلی درفات نکردم
سلام
نه والا، برای کارنتی ایمیلی زده نشد!
من برای نامه دوم هم به ایمیل اکتفا نمیکنم فقط سایت رو چک میکنم!
شما چند نفرین؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
با اجازه دوستان من یه جمع بندی کنم (اگر اشتباهی هم میبینید، تصحیحم کنید):

هرچی زودتر فرم رو بفرستین زودتر بررسی اطلاعاتتون تموم میشه و اگر کارنت شده باشین دعوت میشین به مصاحبه، اگر هم هنوز کارنت نشده باشین که باید منتظر بمونید تا کارنت بشین!
یعنی فاکتور اول زمان ارسال DS-260 هست و فاکتور دوم هم کیس نامبر شما! چون هر دو دخیل هستن، نمیشه خیلی دقیق پیش بینی کرد که کی نامه دوم میاد! ولی حدودیش رو میشه گفت! به هر حال از ما که گذشت ولی برای 2016 زودتر فرماتون رو ارسال کنید تا به محض کارنت شدن نامه دوم رو بگیریدBig Grin

با کسی هم کل کل نداریم! مخلص همه دوستان هم هستیمSmile
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، SAAM_60 ، milad.nas ، meisamg1362 ، h-amin
فکر کنم دقیقا 2 -3 صفحه پیش همینو گفتمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
من جسارت کردم بهداد جان و تکرارش کردمBig Grin
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: behdadK
فكر كنم اين اقاي بهداد خيلي بي اعضابه
لطفا رو حرفش حرف نزنيد

Pm1212

منظورم بي اعصابه

Pm1212
تشکر کنندگان: MJAVADIAN
ای بابا شما تازه اومدید بهتون نگفته بودندBig Grin
کلا دوستان همه میگن Big GrinBig Grin

تازه خیلی جذبه هم دارم Smile
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، aghamilad ، babak12 ، r.bazargan ، goliii ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، kimfar ، areb1356
اما دوستان این استدلال تان درست نیست به قول رئیس بزرگ (آقا بهداک)من نمونه زنده و ناقض این استدلالم من جز کارنتی اول(اکتبر ام) و فرم را 24 می فرستادم و با شماره $$$1 اما هنوز نامه دوم نگرفتم درحالی که دوستانی با شماره کیس بالاتر و ارسال فرم دیرتر از ما نامه دوم را گرفتن پس هیچ کدام از این استدلال ها درست نیست.
الکی در رابطه با مسائلی که خارج از دسترس ما ست به خودتون و دیگران استرس وارد نکنیم و فقط می تونیم صبر کنیم تا نوبت ما هم برسه و نامه دوم دریافت کنیم.
به امید موفقیت همه
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، behjat ، r.bazargan ، goliii ، mamali121 ، َalikh ، kaamiran ، afrand ، laleht ، ashkan.h56
(2014-10-15 ساعت 13:41)behdadK نوشته:  ای بابا شما تازه اومدید بهتون نگفته بودندBig Grin

خيلي. خيلي.....
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، areb1356
(2014-10-15 ساعت 13:41)behdadK نوشته:  ای بابا شما تازه اومدید بهتون نگفته بودندBig Grin

[عکس: adonvvnqbi1ff1h0ddpl.jpg]
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، atlantis770 ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، SAAM_60
[عکس: vlqcmkdr5797o2val0g8.jpg]

جهت اطلاع از ساعت دقیق KCC میتونید ساعت دوم رو به ساعت جاری ویندوزتون اضافه کنید
UTC estern Time

صرفا جهت اطلاع Smile
تشکر کنندگان: behdadK ، mamali121 ، Memolk ، k1_m_1358 ، babak12 ، aghamilad ، laleht ، ashkansoso65 ، نیلان ، kimfar ، A_A ، miyu ، areb1356 ، goliii ، lotttery2015
(2014-10-15 ساعت 13:18)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:58)nazanin_nmk نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه
به kcc ایمیل زدم و در مورد نامه دوم پرسیدم و به نظر میاد ما این سری جز دعوتی ها نیستیم !!!
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

سلام دوست عزیز ما هم کیس نامبرمون خیلی بهم نزدیکه هم اینکه سفارتامون یکیه
شما کارنت شدید براتون ایمیل اومد ؟
من هیچ ایمیلی درفات نکردم
سلام
نه والا، برای کارنتی ایمیلی زده نشد!
من برای نامه دوم هم به ایمیل اکتفا نمیکنم فقط سایت رو چک میکنم!
شما چند نفرین؟؟؟

من که دیگه رسما" خود استرسم
من تنهام
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: r.bazargan
ايشاله امروز نامه دوم همه بچهاي منتظر بياد
كه حسابي بريم برنامه ريزي كنيم براي مابقي ماجرا
پس همه منتظر باشيم براي چند ساعت ديگه به اميد خدا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: laleht ، ashkansoso65 ، نیلان ، mamali121 ، r.bazargan ، aghamilad ، kimfar ، A_A
(2014-10-15 ساعت 16:32)babak12 نوشته:  ايشاله امروز نامه دوم همه بچهاي منتظر بياد
كه حسابي بريم برنامه ريزي كنيم براي مابقي ماجرا
پس همه منتظر باشيم براي چند ساعت ديگه به اميد خدا

انشاا... میاد Big GrinBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، kimfar ، A_A
کسی دلش راضی نمی شه زنگ بزنه kcc بپرسه نامش میاد یا نه ؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinRolleyesRolleyesRolleyes

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan ، babak12 ، kimfar ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان