کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-15 ساعت 13:53)ashkansoso65 نوشته:  اما دوستان این استدلال تان درست نیست به قول رئیس بزرگ (آقا بهداک)من نمونه زنده و ناقض این استدلالم من جز کارنتی اول(اکتبر ام) و فرم را 24 می فرستادم و با شماره $$$1 اما هنوز نامه دوم نگرفتم درحالی که دوستانی با شماره کیس بالاتر و ارسال فرم دیرتر از ما نامه دوم را گرفتن پس هیچ کدام از این استدلال ها درست نیست.
الکی در رابطه با مسائلی که خارج از دسترس ما ست به خودتون و دیگران استرس وارد نکنیم و فقط می تونیم صبر کنیم تا نوبت ما هم برسه و نامه دوم دریافت کنیم.
به امید موفقیت همه
اشکان جان ممنون از راهنماییت. مساله دعوت به مصاحبه خیلی پیچیدست انگاری واقعا. با حساب کتابای ما جور در نمیاد.

(2014-10-15 ساعت 13:53)ashkansoso65 نوشته:  اما دوستان این استدلال تان درست نیست به قول رئیس بزرگ (آقا بهداک)من نمونه زنده و ناقض این استدلالم من جز کارنتی اول(اکتبر ام) و فرم را 24 می فرستادم و با شماره $$$1 اما هنوز نامه دوم نگرفتم درحالی که دوستانی با شماره کیس بالاتر و ارسال فرم دیرتر از ما نامه دوم را گرفتن پس هیچ کدام از این استدلال ها درست نیست.
الکی در رابطه با مسائلی که خارج از دسترس ما ست به خودتون و دیگران استرس وارد نکنیم و فقط می تونیم صبر کنیم تا نوبت ما هم برسه و نامه دوم دریافت کنیم.
به امید موفقیت همه
اشکان جان ممنون از راهنماییت. مساله دعوت به مصاحبه خیلی پیچیدست انگاری واقعا. با حساب کتابای ما جور در نمیاد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، A_A
دوستان ميشه حدس زد چه تعداد تا حالا مصاحبه رفتن و چه تعداد ويزا گرفتن؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
من كه ديگه نميرم سايت رو چك كنم. كاملا نااميد شدم[emoji27][emoji26][emoji25][emoji24]

Pm1212
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 23:59)fatan57 نوشته:  دوستان ميشه حدس زد چه تعداد تا حالا مصاحبه رفتن و چه تعداد ويزا گرفتن؟
اگه اشتباه نکنم 4 یا 5 نفر ویزا یکضرب گرفتن
چند نفری هم کلیرنس خوردن
چند نفر هم در شرف مصاحبه هستن
البته حدودی عرض کردم

(2014-10-16 ساعت 00:10)Pm1212 نوشته:  من كه ديگه نميرم سايت رو چك كنم. كاملا نااميد شدم[emoji27][emoji26][emoji25][emoji24]

Pm1212
چرا ناامیدی دوست عزیز
این همه صبر کردید به نظر من ی چند روز هم روش
نگران نباشید ایشاله نامه دوم به زودی میاد
...............................
اگه لطف کنید امضاء تکمیل کنید ممنون میشم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aghamilad ، Rooz ، A_A ، kimfar
(2014-10-16 ساعت 00:17)babak12 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 23:59)fatan57 نوشته:  دوستان ميشه حدس زد چه تعداد تا حالا مصاحبه رفتن و چه تعداد ويزا گرفتن؟
اگه اشتباه نکنم 4 یا 5 نفر ویزا یکضرب گرفتن
چند نفری هم کلیرنس خوردن
چند نفر هم در شرف مصاحبه هستن
البته حدودی عرض کردم

(2014-10-16 ساعت 00:10)Pm1212 نوشته:  من كه ديگه نميرم سايت رو چك كنم. كاملا نااميد شدم[emoji27][emoji26][emoji25][emoji24]

Pm1212
چرا ناامیدی دوست عزیز
این همه صبر کردید به نظر من ی چند روز هم روش
نگران نباشید ایشاله نامه دوم به زودی میاد
...............................
اگه لطف کنید امضاء تکمیل کنید ممنون میشم

ميشه راهنمايي كنيد چه جوري امضاء تكميل كنم

Pm1212
تشکر کنندگان:
کنترل پنل------>پایین سمت راست صفحه -------> ویرایش امصاء
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، atlantis770 ، Rooz ، A_A
اقاي بابك من با گوشيم ميام و هيچ ايكوني در سمت راست صفحه ندارم

Pm1212
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 00:54)Pm1212 نوشته:  اقاي بابك من با گوشيم ميام و هيچ ايكوني در سمت راست صفحه ندارم

Pm1212
هر موقع به پی سی دسترسی داشتین
زحمت بکشید امضاء تکمیل کنید
که بشه بهتر راهنمایی کرد
ممنون میشم دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
مطمئنم این دیر اومدن نامه ها روی کلیرنس کوتاه مدت تاثیر مستقیم میذاره پس به جای نگرانی ، خوشحال باشید !!

--> به امید ویزایی یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: A_A ، ریحانا ، hamed shayan ، m.ghoreishi
(2014-10-15 ساعت 22:41)m.ghoreishi نوشته:  عزیزان با توجه به تعداد کیسهایی که یکضرب گرفتن و جمع بندی صحبتها و اتفاقات چند روز اخیر برا دوستانی که به مصاحبه رفتن فکر میکنم روند بررسی پرونده ما ایرانیها رو تغییر دادن و قبل از مصاحبه مراحل چک کردن یا همون FBI چک رو شروع میکنن و این باعث میشه اکثر کیسهای واجد شرایط یکضرب ویزا بگیرن و اونهایی هم که کلییر میخورن انشالا جوابشون نسبت به سالهای قبل زودتر میاد. البته این نظر بندست و اگر دوستان نظری مشابح یا متفاوت دارن خوشحال میشم بشنوم. با ارزوی موفقیت برا همه ی عزیزان

دوست عزیز من هم فکر می کنم همین طور هست
چون پارسال توی یکی از سایت های مهاجرت امریکا همین رو خوندم که چون عده ای خاص با ویزای لاتاری وارد امریکا شده بودن، از امسال قرار بر این بوده که بعد از در اوردن اسامی از قرعه یک مرحله چک کوچیک بگذرونن و بعد نتایج رو روی سایت بذارن و به همین ترتیب از دیدن اسم ها توی سایت دوباره وارد چک میشن...
امیدواریم همین طور باشه
به هر حال تعداد یک ضربی های امسال به نظر خوب میاد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، ریحانا ، miyu ، m.ghoreishi
دوستان برید سایت www.usemb-ankara.org.tr بعد هم قسمت کیس نامبرهای لاتاری رو نگاه کنید

بعدشم برید سیَک رو برسی کنید من باید برم دکتر فعلا بای
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: parastoo23 ، babak12 ، ashkansoso65 ، h-amin ، soruosh
(2014-10-15 ساعت 23:43)رضا2015 نوشته:  دوستان که سری دوم و سوم کارنت شدن خیلی منتظر نامه نباشند ، ظاهرا تمامی تلاش ها برای تعیین وقت اونهایی هست که سری اول کارنت شدن و هنوز مصاحبه نرفتن که با توجه به تعداد زیادشون به سری بعدی ها نمیرسه.
حالا ممکن است چند کیس از سری دوم یا سوم که پروسس شون تمام شده باشه و تایم مصاحبه سفارت مانده باشد نامه دومشون بیاید.
بریم سفرنامه بخونیم سرگرم شیم : دی

یکی از هم قطاری های ما در ترکیه تماس گرفته با کی سی سی ، بهش گفتن دارن فرم های که در جون رسیده رو بررسی میکنن که وقت هاشون رو بدنSmile.
ایشون 6 جولای فرم شون رو فرستادن وجز کارنتی های سری اول اروپا هستن
بهشون گفتن 2 تا 3 هفته اینده تماس مجدد بگیرن!
تشکر کنندگان: Memolk
سلام دوستان امیدوارم هرچه سریع تر و راحت تر این مراحل رو طی کنید و به سلامتی ویزا بگیرید چند توصیه دوستانه و صادقانه با توجه به اینکه من قبل از شماها این مراحل رو طی کردم و در صحبت با دوستان دیگر2014 ها این نکات رو بسیار و بسیار شایع دیدم .
1- قبل از دریافت ویزا هیچ کاری نکنید هیچ تغییری تو زندگیتون ندید هیچ کار ی رو از دست ندید هیچ فرصت تحصیلی رو بیخیال نشید ( من ارشدم رو بیخیال شدم حیف !! ) و کلا روال عادی زندگی رو در پیش بگیرید .حتی برای بچه دار شدن اگه از قبل برنامه ریختید.بعد از صدور ویزا و دیدن اون 6 ماه فرصت دارید که همه کارتون رو بکنید و باور کنید 6 ماه فرصت کافی برای همه مواردی که شما فک میکنید هست.اینو حتی از زبان یک رییس کارخونه شنیدم که حتی وقت نداشت سر بخارونه ولی کاراش در حدود 5 ماه تموم شد و یه ماه اخر کلا کار خاصی براش نمونده بود.
فقط و فقط تنها کار مفیدی که باید و 100% روش برنامه ریزی کنید حتی اگر 1%جریان مثل 2013 و 2014 شد ضرر نمیکنید زبان خوندن هستش. اینو جدی گفتم خیلی مهمه راستش من وقتی اون زمان اینو تو پست یکی دیگه خوندم خودم جدی نگرفتمش . و حالا چیزی جز پشیمونی ندارم .زبان پیوسته و اهسته جواب میده نه فشرده و تزریقی.

2- قبل از اینکه برید مصاحبه همه جا رو پر نکنید . حتی به نظرم نگید دارید میرید مصاحبه بگید یه سفره .
شب قبل از مصاحبه اصلا و ابدا استرس تون رو از طریق وایبر و این چیزا کم نکنید من شب قبل از مصاحبه از همه دوستان و اشنایان در یگ گروه وایبری خواهش کردم برامون دعا کنند و انرژی بفرستند و این موضوع واسم بعدا کلی سیستم شد.

3-اگر کلیرنس خوردید ( امیدوارم نخورید و اگه خوردید زودکلیر بشید) زندکی رو به کام خودتون و همسرتون و دوستان و اشنایان تلخ نکنید.حتی اگه معتقد بودید واجد شرایط دریافت یک ضرب هستید .در عوض دوباره زندگی عادی در پیش بگیرید و هیج کاری نکنید تا این مرحله رو هم رد کنید بازم میگم بعد از ویزا 6 ماه فرصت دارید ( 6 ماه که میگ کلی هست شما باید به تاریخ اکسپایر مدیکال توجه داشته باشید ولی به صورت کلی ممکنه نیاز باشه دوباره تمدید کنید که 6 ماه زمان میاد دستتون)

4-راستش به نظرم این حرف رو هیچ کس قبلا به من نزده بود و اگر زده بود من یادم نی
ببینید دوستان این یه واقعیته که قیمت دلار بالاست و هرکاری بخای واسه این پروسه بکنی خرج داره .
من خواهرانه و دوستانه میگم برید تو کار صرفه جویی و کم کردن هزینه ها و سیو کردن پول.از مصاحبه رفتن تا ترجمه ها تا پول هتل و تاکسی و پرواز و ارز و 330 دلار و مدیکال و رفت و امد در صورت کلیر شدن و باز رفت و امد به امریکا و خلاصه کلی هنوز هزینه مونده که باید بکنید.
دوستانه میگم از الان برید تو کار سیو کردن مانی.(تجربه شخصی خودم این بود که پشتمون به حمایت خانواده گرم بود و اینکه گفته بودن برای پیشرفت ما کمک میکنند.چندین بار هم در این راه کمک کردن مثل بخش تمکن مالی و این چیزا ولی باز قرض رو باید پس داد به هرحال با جریانی که اتفاق افتاد تو سال2014 مشکلات پیشبینی نشده ای پیش اومد که یکیش کم شدن حمایت خانواده ها بود حالا مایی که به حساب پدرامون پشتمون گرم بود دستمون موند تو پوست گردو ! یه گرین کارت و پول نداشته حتی برای اولین سفر !!! حالا ایشالله شما این اتفاق براتون نمی افته ولی برای اتفاق های پیشبینی نشده پول سیو کنید.هرچیزی میتونه باشه از برنده شدن تو بانک گرفته تا بیماری و مرگ یکی از عزیزان و خلاصه برنامه ریزی کیند رو خرج تون.که حتی اگر خدای ناکرده به هر دلیلی از رفتن منصرف شدید و یا خدای ناکرده اتفاق های 2014 تکرار شد پول داشته باشید که بتونید یه تکونی به زندگیتون بدید)

فعلا همینا یادم بود
درنهایت بهترین ها رو برای تک تک تون میخوام و امیدوارم همیشه موفق باشید .
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، HERMES7 ، ریحانا ، SAAM_60 ، aidaz ، miyu ، MJAVADIAN ، iman2 ، Memolk ، atlantis770 ، aghamilad ، A_A ، afrand ، rz59 ، kaamiran ، behjat ، armina-2014 ، m.ghoreishi ، Ehsan171 ، h-amin ، owen2015 ، soruosh
(2014-10-16 ساعت 02:32)rezasadeghi نوشته:  مطمئنم این دیر اومدن نامه ها روی کلیرنس کوتاه مدت تاثیر مستقیم میذاره پس به جای نگرانی ، خوشحال باشید !!

--> به امید ویزایی یکضرب <--

من هم همین برداشت را دارم چون هر دانایی سعی می کنه اشتباه گذشته را تکرار نکنه کی سی سی هم میخواد مشکلات سال قبل پیش نیاد و با کندی پروسه را بررسی میکنه و نتیجتاً نامه دوم با تاخیر نسبت به گذشته می آید ولی در عوض طول مدت کلیرنس کوتاه خواهد شد و این واقعا ارزشش را داره.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rz59 ، kaamiran
با سلام
انشاالله اين بحثي كه دوستان مطرح مي كنن در مورد چك قبل از مصاحبه درست باشه
چون ديگه مي دونيم يا يك ضرب ميگيريم يا هم اگه چك خورديم پروسش كوناهتر ميشه
توكل به خدا
يه حسي بهم ميگه امسال براي ٢٠١٥ ايا سال خيلي خوبي مي شه
با تشكر
بايييييي
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: ofrfar ، afrand ، kaamiran ، ریحانا ، m.ghoreishi ، milad.nas ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان