کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
از همسرم که برنده اصلی بود فقط ۴ سوال اینکه کارت چیه کی عروسی کردی ؟کجا میخوای بری؟سربازی چرا معاف شدی؟بعد گفتهمه چیز حله ،شما ویزاتونو میگیرین جمعه،و فقط برای اطلاعات بیشتر خودش و ١٠ دقیقه راجب معافیتش پرسید،همین
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: h_researcher ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، hilda60 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، hamid99 ، Daneshjo
مرسی،جناب امید رو هم که حضوری تبریک گفتیم،یه دوست مجرد مهاجرسرایی هم بودن که قرار شد همین جا خبر خوش قبولیشونو بگن

خیلی خوشحالمSmileهمه چی عین توضیحاتی بود که نوشته بودین،خیلی از همگیتون متشکرم

بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، behjat ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 18:11)الناز٢ نوشته:  مرسی،جناب امید رو هم که حضوری تبریک گفتیم،یه دوست مجرد مهاجرسرایی هم بودن که قرار شد همین جا خبر خوش قبولیشونو بگن

الناز جان به شما و همسرتون تبریک میگم
اینم یه هورااآااااااااااااااااآااااااا

ایروان هوا چطوره :-) ؟؟؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 18:06)الناز٢ نوشته:  از همسرم که برنده اصلی بود فقط ۴ سوال اینکه کارت چیه کی عروسی کردی ؟کجا میخوای بری؟سربازی چرا معاف شدی؟بعد گفتهمه چیز حله ،شما ویزاتونو میگیرین جمعه،و فقط برای اطلاعات بیشتر خودش و ١٠ دقیقه راجب معافیتش پرسید،همین

ممنون بابت اطلاعات ، فقط ميشه بگيد دليل معافى همسرتون چى بود و به آفيسر چى گفتيد؟ چون ما نگران اين مسئله هستيم ....

با تشكر
تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 17:56)الناز٢ نوشته:  بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
حسابی تبریک
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng ، الناز٢
(2015-05-26 ساعت 18:11)الناز٢ نوشته:  مرسی،جناب امید رو هم که حضوری تبریک گفتیم،یه دوست مجرد مهاجرسرایی هم بودن که قرار شد همین جا خبر خوش قبولیشونو بگن

مبارکه الناز جان خوشحال شدم موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng ، الناز٢
سلام
ما مصاحبمون دوشنبه هست، به شرطی که یک ضرب به ما ویزا بدهند، بنظرتون بلیط برگشت هواپیما را پنجشنبه بگیریم مناسبه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 19:21)babak 2000 نوشته:  سلام
ما مصاحبمون دوشنبه هست، به شرطی که یک ضرب به ما ویزا بدهند، بنظرتون بلیط برگشت هواپیما را پنجشنبه بگیریم مناسبه؟

سلام معمولا دوستانی که دوشنبه مصاحبه میشن و یکضرب میگیرن تا چهارشنبه بعدازظهر پاسپورتارو تحویل میگیرن مگر اینکه مورد خاصی پیش بیاد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، babak 2000 ، mel
(2015-05-26 ساعت 17:56)الناز٢ نوشته:  بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم

تبریک عرض میکنم الناز خانوم. موفق باشید
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-05-26 ساعت 19:05)behjat نوشته:  

مبارکه الناز جان خوشحال شدم موفق باشی

الناز خانوم مبارکه به سلامتی و میمنت چه کرده این کنسول امریکا در ارمنستان به قول دوستمون افیسر ریشو و جوگندمی به همه اکی داده کالیفرنیا خوش بگذره
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، ریحانا ، mel ، k1_m_1358
امید جان به شمام تبریک میگم. ولی همین اقا که میگی مارو کلیرنس داده.
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، Hamraaz Jng ، الناز٢ ، hamed shayan

خیلی خیلی مبارکتون باشه
ان شا الله همیشه شاد و سلامت باشید
برای ما هم دعا کنید
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، mel ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، الناز٢
سلام دوستان کسی هاستل ارزان سراغ داره لطفا ادرس اینترنتی پیام بدید
ممنون
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 19:21)babak 2000 نوشته:  سلام

دوروز کاری کفایت میکنه بله
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak 2000 ، mel ، p00ya2001 ، Daneshjo
سلام
من مدرک دیپلمم را نتونستم پیدا کنم البته ریز نمرات دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس را دارم، برای همین به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم و آنها گفتند که دیپلم المثنی صادر نمی کنند و لذا گواهی تائیدیه دیپلم را برای دارالترجمه ای که می خواستیم مدارکمان را ترجمه کند، خودشان پست کردند. که الان به دست دارالترجمه رسیده است که البته ما کپی آن را از دارالترجمه گرفتیم که در پایین آن ذکر شده "این مدرک در پرونده ایشان در دارالترجمه بایگانی گردد و یا به این اداره برگردانده شود" ودارالترجمه هم به ما اعلام کرده که ما مدرک را ترجمه کرده و همراه کپی برابر اصل آن به شما تحویل می دهیم ولی اصلا گواهی تائیدیه دیپلم را به ما نمی دهند. آیا در روز مصاحبه که می بایست اصل مدارک ارائه شود مشکلی ایجاد نمی گردد؟
من تمام صفحات را مطالعه کردم و ظاهرا چند نفر از دوستان این مشکل را داشته اند.
لطفا دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.
تشکر کنندگان: Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان