کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-26 ساعت 17:56)الناز٢ نوشته:  بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم

هورااااااااااااااااااا تبريك خيلي زياد Smile)))))
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، fa15 ، الناز٢ ، p00ya2001 ، ARSAMNEW ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 19:35)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 19:21)babak 2000 نوشته:  سلام
ما مصاحبمون دوشنبه هست، به شرطی که یک ضرب به ما ویزا بدهند، بنظرتون بلیط برگشت هواپیما را پنجشنبه بگیریم مناسبه؟

سلام معمولا دوستانی که دوشنبه مصاحبه میشن و یکضرب میگیرن تا چهارشنبه بعدازظهر پاسپورتارو تحویل میگیرن مگر اینکه مورد خاصی پیش بیاد

اقاي قريشي سه شنبه نفرستيشون سفارت بنده خداها رو ????
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 19:47)m.ghoreishi نوشته:  امید جان به شمام تبریک میگم. ولی همین اقا که میگی مارو کلیرنس داده.

ايشالا شما هم بزودي زود كلير ميشيد اقاي قريشي جان ؛)
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-26 ساعت 17:37)omid_andera نوشته:  سلام دوستان بالاخره تموم شد یک ضرب گرفتیم از همه دوستان واقعا ممنون که دعا کردین

هورااااااا تبريك فراوان Smile
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، fa15 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-26 ساعت 17:56)الناز٢ نوشته:  بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم

هورااااااااااااااااا ! تبریک فراوان ! Rolleyes
به به ، چه حس خوبی ! Cool
الناز جان سفرنامه فراموش نشه . Tongue
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: fa15 ، mel ، الناز٢ ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 17:37)omid_andera نوشته:  سلام دوستان بالاخره تموم شد یک ضرب گرفتیم از همه دوستان واقعا ممنون که دعا کردین

کلیییییییییییی تبریک آقای امید !
لذتشو ببرید Cool
منتظر سفر نامتون هستیم !
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: mel ، p00ya2001 ، Daneshjo
اقایون خانما
ضمن تبریک به دوستان یک ضرب گرفته و اینکه بسیار عالی انرژی دادن و گرفتن
گفته باشم این سفرنامه های کسایی که رفتن و یک ضرب گرفتن ننویسن هاااااا خیلی خیلی ادم بدی هستن زود زود بنویسید وگرنه یادتون میره دین به گردن دارید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: الناز٢ ، p00ya2001 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
مرسی از همه دوستان ,به روی چشم به محض برگشت سفرنامه مینویسم,چون با تایپ گوشی برام سخته
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behjat ، Hamraaz Jng ، ALISHARIFI ، Daneshjo ، mel
از کمک ها ,راهنمایی ها و انرژی مثبت تک تک دوستان بویژه جناب کیوان,جناب قریشی,بهجت عزیز,هیلدا جان و دانشجوو................و..................و...........................نهایت سپاس را دارم
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، k1_m_1358 ، fa15 ، behjat ، Hamraaz Jng ، Daneshjo ، mel
(2015-05-27 ساعت 12:40)الناز٢ نوشته:  از کمک ها ,راهنمایی ها و انرژی مثبت تک تک دوستان بویژه جناب کیوان,جناب قریشی,بهجت عزیز,هیلدا جان و دانشجوو................و..................و...........................نهایت سپاس را دارم
ما هم از خوشحالی شما خرسند شدیم.
بامید موفقیتهای بعدیBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: الناز٢ ، ehsan_pars ، Hamraaz Jng ، Daneshjo ، mel
دو تا کیس تو سایت سفارت ایروان کلییر شدن ... ایشالاه مثل اینکه میخاد خبر هایی باشه.
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، الناز٢ ، Hamraaz Jng ، Daneshjo ، mel
(2015-05-26 ساعت 23:52)babak 2000 نوشته:  سلام
من مدرک دیپلمم را نتونستم پیدا کنم البته ریز نمرات دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس را دارم، برای همین به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم و آنها گفتند که دیپلم المثنی صادر نمی کنند و لذا گواهی تائیدیه دیپلم را برای دارالترجمه ای که می خواستیم مدارکمان را ترجمه کند، خودشان پست کردند. که الان به دست دارالترجمه رسیده است که البته ما کپی آن را از دارالترجمه گرفتیم که در پایین آن ذکر شده "این مدرک در پرونده ایشان در دارالترجمه بایگانی گردد و یا به این اداره برگردانده شود" ودارالترجمه هم به ما اعلام کرده که ما مدرک را ترجمه کرده و همراه کپی برابر اصل آن به شما تحویل می دهیم ولی اصلا گواهی تائیدیه دیپلم را به ما نمی دهند. آیا در روز مصاحبه که می بایست اصل مدارک ارائه شود مشکلی ایجاد نمی گردد؟
من تمام صفحات را مطالعه کردم و ظاهرا چند نفر از دوستان این مشکل را داشته اند.
لطفا دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.

دیپلم ندارید طوری نیستش اما حتما لیسانس رو با خودتون ببرید
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 16:46)ehsan_pars نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 23:52)babak 2000 نوشته:  دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.
دیپلم ندارید طوری نیستش اما حتما لیسانس رو با خودتون ببرید
والا از ما مدرک دیپلم رو علاوه بر لیسانس خواست.
حالا شما پیش دانشگاهی رو دارین ایشالا که مشکلی پیش نمیاد.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: storagemeter ، ehsan_pars ، Daneshjo

الحمدالله
مبارکتون باشه

مبارکتون باشه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، الناز٢ ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 23:52)babak 2000 نوشته:  سلام
من مدرک دیپلمم را نتونستم پیدا کنم البته ریز نمرات دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس را دارم، برای همین به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم و آنها گفتند که دیپلم المثنی صادر نمی کنند و لذا گواهی تائیدیه دیپلم را برای دارالترجمه ای که می خواستیم مدارکمان را ترجمه کند، خودشان پست کردند. که الان به دست دارالترجمه رسیده است که البته ما کپی آن را از دارالترجمه گرفتیم که در پایین آن ذکر شده "این مدرک در پرونده ایشان در دارالترجمه بایگانی گردد و یا به این اداره برگردانده شود" ودارالترجمه هم به ما اعلام کرده که ما مدرک را ترجمه کرده و همراه کپی برابر اصل آن به شما تحویل می دهیم ولی اصلا گواهی تائیدیه دیپلم را به ما نمی دهند. آیا در روز مصاحبه که می بایست اصل مدارک ارائه شود مشکلی ایجاد نمی گردد؟
من تمام صفحات را مطالعه کردم و ظاهرا چند نفر از دوستان این مشکل را داشته اند.
لطفا دوستانی که این مورد را داشته اند و به مصاحبه رفته اند من را راهنمایی نمایند.

اگه نگرفتین مدرک دیپلمتون تو مدرسه هست، سعی کنید ببرید
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان