کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-25 ساعت 20:40)mr_mo نوشته:  منم هستم. ۵ آگوست
(2015-08-25 ساعت 15:25)mordad نوشته:  تا جایی که من متوجه شدم اینایی که اسمشون و مینویسم آنکارا بودیم و منتظر کلیری هستیم. اگه نفر دیگه ای هم هست بیاد خودش اعتراف
در این لیست جای مارچ خالی هست که میتونی امنو اضافه کنی
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، mordad
(2015-08-25 ساعت 19:00)yesorno نوشته:  در صفحه بعدی تصحیح شد...

یه چیز جالب براتون بگم اینکه من مدتهاس دیگه وضعیتمو توی سیس و سفارت چک نمی کنم. تقریباً از وقتی ایمیلمو بی جواب گذاشتن. Big Grin دیگه یادم به لاتاری و مهاجرت نیس

یکی از بچه ها خواسته بود بررسی کنم ببینم وضعیت چجوریه و ویزا کم میاد یا نه. البته ایشون خودشون ماشالا آشنا به این کار هستن و به خوبی این کارو انجام دادن، منم بر حسب وظیفه و فرمایش ایشون این کار رو اینجام می دم. یکم طولانی میشه چون میخوام روش رو توضیح بدم و پر حرفی کنم شاید بعدها به کار کسی بیاد. اگه کسی علاقه نداره نخونه

اینکه بخوایم حساب کنیم در کل جهان چند تا ویزا صادر میشه تا انتهای بازی یعنی باید بیایم و تعداد ویزاهایی که تا امروز صادر شده رو با تعداد افرادی که در حالت چک امنیتی (AP) هستن و تعداد افراد منتظر برای مصاحبه رو جمع کنیم تا کل تعداد ویزاهای ممکن به دست بیاد. به جمع مذکور می تونیم تعداد نفراتی که در حالت انتقال هستن رو هم اضافه کنیم چون در نهایت این افراد هم ویزا می گیرن پس:

total Num of visa = AP + Issued + Ready + trans

عرضم به خدمتتون سیمون در تاریخ 17 آگوست فایلی رو گذاشته که به روز بودنش الان واسمون توفیقی نداره و تعداد رو درست مشخص می کنه، مقادیر هر قسمت رو سر جای خودش بزاریم میبینیم که :

total Num of visa = 4501 + 38787 + 19678 + 694 = 63660

پس اگه تمام کیس های منتظر کلیرنس، از حالت AP کلیر شده و تمام افراد در انتقال پرونده فرایند انتقالشون به دریافت ویزا ختم بشه و تمام افرادی که دعوت به مصاحبه شدن به مصاحبه برن، در کل 63660 ویزا لازم هستش.

ما یه واقعیت رو به خوبی می دونیم و اون اینکه بسیار و بسیاری از 19678 نفر که در حالت Ready هستن به مصاحبه نخواهند رفت و این عدد نیاز به اصلاح هم داره.

دوست گلم houshym به نکته ای برخورده بود و اون اینکه با ف ی ل ت ر ی ن گ تعداد Ready تعدادی که ایشون جمع زده بودن با تعدادی که سیمون ذکر کرده متفاوت بوده و من این توضیح رو واسشون دادم :

عددی که سیمون برای افراد Ready جمع میزنه :
۱. هم نفر اول های Ready رو شامل میهشه
۲. هم زیر مجموعه ی نفر اول ها (گزینه ۱) رو شامل میشه
۳. هم زیر مجموعه ی تمام کسایی رو شامل میشه که نفرات دوم به بعدشون کلیر شدن و نخواستن ویزا رو بدون نفر اول بگیرن و در حالت Ready موندن اما نفر اولشون در حالت AP هستش

جمع کسایی که دعوت به مصاحبه شدن برابر 15880 نفر هست و حدود 3798 نفر از Ready ها در گروه سوم قرار می گیرن که در صورت کلیر شدن نفر اول کیسشون ویزاخواهند گرفت.

اگه هیچ کسی از الان مصاحبه نره یعنی مقدار 15880 نفر از حساب بالا کم میشه (هرچند اینجا آپدیت بودن فایل بسیار مهم هستش) و مجموع ویزاها رو می تونیم این مقدار در نظر بگیریم :

total Num of visa = 4501 + 38787 + 3798+ 694 = 47780

پس در صورتی که تمام کسایی که در این بازی بازیگر هستن کلیر شده و انتقالشون تموم بشه 47780 ویزا لازمه.

میزان مازاد ویزا یعنی 50000-47780 = 2220 ویزا باقی می مونه که حتی اگه 14% از کل افراد 15880 نفر هم به مصاحبه رفته و یک ضرب!! بگیرن تازه به عدد 50000 خواهیم رسید.

استرس کم اومدن ویزا رو لطفاً از ذهنتون بیرون کنین بخصوص واسه ی ما ایرانی ها و بخصوص یه تعدادی از دوستان که شدیداً روی این نکته حساس شدن و به دنبال راهی باشین که زود تر کلیر بشین.

راهی هم وجود نداره واسه زودتر کلیر شدن نپرس جانم نپرس.Big Grin

ایمیل منم جواب ندارن ایمیلم بی ارزش شده Big Grin

دوستان با تحلیل امروز یس و نو هیج جای ابهامی باقی نمی ماند, من فکر می کنم همه می گیرند, و تا آخر هم به این اعتقاد هستنم, چون از سال 2007 تا 2013 (غیر از 2014 که یک استثنا بود) هر سالی که ویزا مازاد آمده همه گرفتند و عکس اون, یعنی در سال هایی که ویزا کم آمده بحث نیامندن چک امنیتی مطرح شده, که بحث منطقی است چون وقتی سفارت می بینه که ویزا رو به اتمامه دلیل نداره دنباله چک امنیتی افراد را بگیره, از طرفی من این روزها ساعت ها توی این اعداد ارقام هستم که خودم را یک جوری قانع کنم که ویزا نمی گیرم, ولی نمیشه, و همش به این اعتقاد پیش می رم که داره خیلی منطقی جلو می ره, با همه این احوال لاتاری است و شانس, انشالله ایام به کامتان
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
دوستان اگر به قول بچه های امار سهمیه اگست تمام شده.پس سیس تا جمعه شب برای کسی آپدیت نمیزنه هر چی قراره اتفاق بیفته برای بعد جمعه هستش که هر کی خواست بعد کلیری ویزا بگیره خود بخود تو سپتامبر برسه به سفارت و از سهمیه استفاده کنه.
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، yesorno ، m.ghoreishi ، آزاده_امین ، bahar101 ، ARSAMNEW ، moj21 ، sunn789 ، AliReza.Sh ، mordad
دوستان
من چک کردم تقریبا توی اگوست ایروان فقط 25 کیس را کلیر کرده است درست میگویم؟ انشالله که اشتباه است امار مناسبی نیست

با احتساب امروز 27 روز کاری وقت داریم حالا بگیر ۵ روزش هم هیچ( ۲ روز 29 و 30 سپتامبر و ۳ روز هم این وسطها) بر طبق اخرین فایل yesorno ( اشتباهاش پای خودشه )
اگر 22 روز کاری را در نظر بگیریم
برای 764 نفر بافیمانده کل
281 نفر انکارا روزی 13 نفر یعنی ۷ کیس هر روز به طور متوسط
183 نفر ایروان روزی ۹ نفر یعنی ۴ کیس
300 نفر ابوظبی روزی 14 نفر یعنی ۷ کیس
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: yesorno ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، moj21
انشالله 30 سپتامبر این پست را دوباره انتشار میدم که بفهمید دارید فقط از دید خودتون به موضوع نگاه میکنید و دید شما دید جامعی نیست
[/quote]

حتما این کار رو بکنید آخر سپتامبر. منتها فک کنم به علم غیب داشتن نیازی نداره که "وقتی من چیزی را مینویسم قاعدتا نظر و دید خودم رو دارم مینویسم و نه نظر و دید پسرخاله یا پسرعمه ام رو".
ایکاش هم اشاره میفرمودید کجای دید من جامع هست و کجاش نیست که سر مصادیق بحث بکنیم.
ایشالا شما هم ویزاتو بگیری و چشم همه حسودای عالم که به ویزای شما حسودی میکنن دربیاد.
[/quote]

من در ابتدا هم از شما و راهنماییهاتون تشکر کردم و اصلا قصد جسارت نداشتم
من اولش فکر کردم شما آقا هستید ولی وقتی روحیات لطیف و زود رنج شما را دیدم متوجه شدم که خانم هستید و در موردتون کنجکار شدم ، پستهاتون را که چک کردم متوجه شدم که از 120 پستتون 110 تاش در مورد پاس سفید گرفتن هست و چند جایی هم جناب مدیر به خاطر تیکه هایی که مثل امشب به بنده انداختید پستهاتون را پاک کرده بود البته فکر کنم اونا شدیدتر بودن و کلی هم از جناب مدیر ناراحت شده بودید خب حالا شاید پارسا اسم پسرتون هست بگذریم
فرموده بودید کجای فرمایشات شما جامع نیست
خدمتتون که عرض کنم شما برنده ۲۰۱۴ بودید و همه ما قبول داریم و حتی سفارتها هم قبول دارند که در حق شماها اجحاف شد و بنده سال ۲۰۱۴ را سال خوبی نمیدانم و مطمئن هستم که یک چنین سالی دیگر اتفاق نخواهد افتاد و اگر هم قرار باشد چیزی در این رابطه بدانم ماشالله 1000 صفحه فقط سپتامبر مطلب نوشته اید و همه را خوانده ایم آنجایی که یکسری دوستانتان به عالم و آدم حرف زشت میدهند را هم خوانده ایم از نظر من این سال به تاریخ پیوسته و دیگر تکرار نخواهد شد و برداشتهایی هم که صرفا از یک سال داشته باشیم جامعیت ندارد
در نهایت من اگر قرار باشد گذشته را هم رفرنس قرار هم ترجیح میدهم ۲۰۱۳ را ببینم
موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-25 ساعت 20:57)ebrahim1e نوشته:  [quote='parsab' pid='652699' dateline='1440514596']

انشالله 30 سپتامبر این پست را دوباره انتشار میدم که بفهمید دارید فقط از دید خودتون به موضوع نگاه میکنید و دید شما دید جامعی نیست
نقل قول:حتما این کار رو بکنید آخر سپتامبر. منتها فک کنم به علم غیب داشتن نیازی نداره که "وقتی من چیزی را مینویسم قاعدتا نظر و دید خودم رو دارم مینویسم و نه نظر و دید پسرخاله یا پسرعمه ام رو".
ایکاش هم اشاره میفرمودید کجای دید من جامع هست و کجاش نیست که سر مصادیق بحث بکنیم.
ایشالا شما هم ویزاتو بگیری و چشم همه حسودای عالم که به ویزای شما حسودی میکنن دربیاد.
نقل قول:من در ابتدا هم از شما و راهنماییهاتون تشکر کردم و اصلا قصد جسارت نداشتم
من اولش فکر کردم شما آقا هستید ولی وقتی روحیات لطیف و زود رنج شما را دیدم متوجه شدم که خانم هستید و در موردتون کنجکار شدم ، پستهاتون را که چک کردم متوجه شدم که از 120 پستتون 110 تاش در مورد پاس سفید گرفتن هست و چند جایی هم جناب مدیر به خاطر تیکه هایی که مثل امشب به بنده انداختید پستهاتون را پاک کرده بود البته فکر کنم اونا شدیدتر بودن و کلی هم از جناب مدیر ناراحت شده بودید خب حالا شاید پارسا اسم پسرتون هست بگذریم
خدمتتون که عرض کنم شما برنده ۲۰۱۴ بودید و همه ما قبول داریم و حتی سفارتها هم قبول دارند که در حق شماها اجحاف شد و بنده سال ۲۰۱۴ را سال خوبی نمیدانم و مطمئن هستم که یک چنین سالی دیگر اتفاق نخواهد افتاد و اگر هم قرار باشد چیزی در این رابطه بدانم ماشالله 1000 صفحه فقط سپتامبر مطلب نوشته اید و همه را خوانده ایم آنجایی که یکسری دوستانتان به عالم و آدم حرف زشت میدهند را هم خوانده ایم از نظر من این سال به تاریخ پیوسته و دیگر تکرار نخواهد شد و برداشتهایی هم که صرفا از یک سال داشته باشیم جامعیت ندارد
موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما

ابراهیم جان دوست خوبم اصلا روی حرفم در هیچ قسمتی با شما نیست و در اینکه شما اخلاق عالی و پسندیده ای دارین هیچ کس شکی نداره.

اول اینو بگم که یه دوست از روی محبت و ارادتی که به ماها داشته زحمت کشیده و نظرش رو گذاشته و نظر ایشون کاملاً منطقی بود و خیلی هم خوب. من ازشون تشکر می کنم که وقتشون رو واسه ی ما گذاشتن

دوم تا به امروز توی این تاپیک چیزی جز دوستی و محبت نبوده و اونقدر دوستان شخصیت و احترام والایی دارن که من به شخصه بعضی وقتا که می خوام یکم خودمونی تر صحبت کنم شرمم میشه چون جایگاه تمام بچه ها از همه نظر بالاتر از من هستش

سوم هممون می دونیم که داریم مثل دوران کودکیمون بازی می کنیم این بار یکم گاهی چیزا جدی تره و گاهی خطرناک تر. اسم بازی شده لاتاری و اسمشم شانسیه و نوع بازی، بازی با سرنوشت و آیندس. ته این بازی هم که حتماً صد درصد برد نیست. پس هم قبول کنیم که شاید بازنده بشیم و هم قبول کنیم که بعد از باختمون افرادی که اینجا حضور دارن دشمن و مقصر نیستن و لازم نیست غم و غصه و یا شکستمون رو سر کسی خالی کنیم.

چهارم هیچ کدوممون دوست نداریم چه دستی در این دنیای مجازی ختم به غم یا شادی بشه به کسی توهینی کنیم و کسی ازمون رنجیده بشه اینو من یقین کامل دارم که بزرگواری شما دوستان خیلی بیشتر از اینه که از هم دلخور بشین

پس هرگز تا آخرین ارسال لطفاً لطفاً لطفاً نه توهین نه کنایه و نه ... جوری باشیم که ازمون به عنوان بهترین ها یاد بشه. حتی اگه بدترین ها رو تجربه کردیم

من امروز فوق العاده حرف زدم و ارسال داشتم ازتون معذرت میخوام که وقتتون رو با ارسالهام می گیرم و سعی می کنم تا حد ممکن دیگه پاسخی ندمSad
البته این حدس که ویزا تموم شده احتمالش زیاد هست جون رقمی که من دارم 79 ویزا هست و YES OR NO هم میگه 85 ویزا که این اعداد به سهمیه ماهانه نزدیک هست ولی 100 درصد نیست و واسه دونستن این موضوع تا فردا باید صبر کنیم چون فردا دیگه تقریبا 50 ویزایی که باید صادر بشه ( با احتساب ویزاهای دیگر مثل خانوادگیها) صادر شده و به کارهای روزمره خودشان خواهند رسید
نکته ای که نشان میده سفارت ایروان سرش به شدت شلوغ بوده این هست که این سفارت حتی بچه هایی هم که باید آپدیت بررسی میزده آپ نزده مثلا بچه هایی که 20 آگوست مصاحبه بودن و فقط بچه های کلیر شده را واسه صدور ویزا آپ زده
به نظر من تا فردا عصر همه چی مشخص میشه که آیا ویزا هست یا تموم شده
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، moj21 ، 2015reza
یک خبر خوب
تبریک میگم به بهار خانم که ویزاشون امروز ایشود شد
البته خودشون هنوز اعلام نکردن اما من از همینجا بشون تبریک میگم و آروزی موفقیت میکنم براشون
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Arshia2000 ، M.d ، areb1356 ، ARSAMNEW ، moj21 ، sunn789 ، AliReza.Sh ، mfte.teacher
(2015-08-25 ساعت 20:57)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 19:26)parsab نوشته:  

حتما این کار رو بکنید آخر سپتامبر. منتها فک کنم به علم غیب داشتن نیازی نداره که "وقتی من چیزی را مینویسم قاعدتا نظر و دید خودم رو دارم مینویسم و نه نظر و دید پسرخاله یا پسرعمه ام رو".
[/quote]

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما
[/quote]

چه نیازی به اینهمه کاراگاه بازی و جستجوی دونه به دونه پست های گذشته و آنالیز رزومه و تفسیر خط به خط پست های گذشته و حدس زدن لطیف و زودودیررنج بودن روحیات و مسابقه حدس زدن اسم فرزند و یا نوع جنسیت بود والله اعلم!. مگه بک گراند چکه؟!!.
خودم هم نفهمیدم کی و کجا خاستم نتایج ۲۰۱۴ را به ۲۰۱۵ ربط بدهم؟!. اینکه سرعت کار سفارت ها در سپتامبر چندان تغییر نمیکند اثبات شده و نیازی به توضیح ندارد. یا اینکه اعتراض تاثیری ندارد و یا اینکه بهتر است ادم خونه و زندگی اش را نفروشد قبل از گرفتن قطعی ویزا. در اینها شک داشتید؟!.
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 21:12)ebrahim1e نوشته:  البته این حدس که ویزا تموم شده احتمالش زیاد هست جون رقمی که من دارم 79 ویزا هست و YES OR NO هم میگه 85 ویزا که این اعداد به سهمیه ماهانه نزدیک هست ولی 100 درصد نیست و واسه دونستن این موضوع تا فردا باید صبر کنیم چون فردا دیگه تقریبا 50 ویزایی که باید صادر بشه ( با احتساب ویزاهای دیگر مثل خانوادگیها) صادر شده و به کارهای روزمره خودشان خواهند رسید
نکته ای که نشان میده سفارت ایروان سرش به شدت شلوغ بوده این هست که این سفارت حتی بچه هایی هم که باید آپدیت بررسی میزده آپ نزده مثلا بچه هایی که 20 آگوست مصاحبه بودن و فقط بچه های کلیر شده را واسه صدور ویزا آپ زده
من که محاسبه کردم در 10 ماه گذشته سه سفارت 1800 ویزا صادر کرده اند که میشود ماهی 180 و هر سفارت حدود 60 عدد در هر ماه برای ایرانیها ویزا صادر کرده است ولی به دلیل اینکه تقریبا فقهای این جمع به اجماع رسیده اند که ویزا کم نمیاید بنابراین هیچ قاره ای سهمیه قاره دیگر را استفاده نخواهد کرد و باید برای همه ایرانیان ویزا باشد

باید به حرف ساراگرو اعتماد کنیم گفت در دو ماه اخر فقط روی کلیرنس وقت میگذارند

جالبه که از کل ویزاهای صادر شده تا اول اگوست 50% مال نپال 31% مال ایران و 18% بقیه اسیا بوده است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، moj21 ، 2015reza
(2015-08-25 ساعت 21:24)parsab نوشته:  

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما
[/quote]

چه نیازی به اینهمه کاراگاه بازی و جستجوی دونه به دونه پست های گذشته و آنالیز رزومه و تفسیر خط به خط پست های گذشته و حدس زدن لطیف و زودودیررنج بودن روحیات و مسابقه حدس زدن اسم فرزند و یا نوع جنسیت بود والله اعلم!. مگه بک گراند چکه؟!!.
خودم هم نفهمیدم کی و کجا خاستم نتایج ۲۰۱۴ را به ۲۰۱۵ ربط بدهم؟!. اینکه سرعت کار سفارت ها در سپتامبر چندان تغییر نمیکند اثبات شده و نیازی به توضیح ندارد. یا اینکه اعتراض تاثیری ندارد و یا اینکه بهتر است ادم خونه و زندگی اش را نفروشد قبل از گرفتن قطعی ویزا. در اینها شک داشتید؟!.
[/quote]

ممنونم دووووووووست عزیز بابت این همه خوبیتون و حسن نیتتون Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، moj21 ، 2015reza ، Alex 2014 ، A2000
(2015-08-25 ساعت 21:24)parsab نوشته:  

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما
[/quote]

[/quote]

دوست عزیز
تنها امید ما این است که از 2014 درس گرفته باشند و اینکه سارا خانم گفته دو ماه اخر وقت میزاریم روی کلیرنس و نشانه ها به طور کلی این است که روال منطقی است ولی خوب جوجه رو اخر پاییز میشمارن
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، parsab ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، moj21 ، Alex 2014 ، A2000
(2015-08-25 ساعت 21:27)houshym نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 21:12)ebrahim1e نوشته:  البته این حدس که ویزا تموم شده احتمالش زیاد هست جون رقمی که من دارم 79 ویزا هست و YES OR NO هم میگه 85 ویزا که این اعداد به سهمیه ماهانه نزدیک هست ولی 100 درصد نیست و واسه دونستن این موضوع تا فردا باید صبر کنیم چون فردا دیگه تقریبا 50 ویزایی که باید صادر بشه ( با احتساب ویزاهای دیگر مثل خانوادگیها) صادر شده و به کارهای روزمره خودشان خواهند رسید
من که محاسبه کردم در ۱۰ ماه گذشته سه سفارت 1800 ویزا صادر کرده اند که میشود ماهی 180 و هر سفارت حدود 60 عدد در هر ماه برای ایرانیها ویزا صادر کرده است ولی به دلیل اینکه تقریبا فقهای این جمع به اجماع رسیده اند که ویزا کم نمیاید بنابراین هیچ قاره ای سهمیه قاره دیگر را استفاده نخواهد کرد و باید برای همه ایرانیان ویزا باشد

باید به حرف ساراگرو اعتماد کنیم گفت در دو ماه اخر فقط روی کلیرنس وقت میگذارند

جالبه که از کل ویزاهای صادر شده تا اول اگوست 50% مال نپال 31% مال ایران و 18% بقیه اسیا بوده است

ممنون دوست عزیز بابت آمار امیدوار کنندتون
منم با اون حرفتون موافقم که سارا گرو گفت روند سریعتر میشه و همه آمارهای دوستان هم گویای این مسئله هست
موفق باشید
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Alex 2014
دوستااای خوبم سلاااام،من دارم میرم حرم امشب شب تولدش هست مطمئنم یه نظری به ماها میکنه، همتون رو دعا میکنم، ایشالا همگی کلیر شیم و اعصابامون راحت شه و دلمون آروم بگیره...آاااامین
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
سلام دوباره خدمت دوستان عزیز پیشکسوت
یه سوال داشتم فقط ببخشید که تو تاپیک مربوط به خودش نمیپرسم
میخواستم بدونم که آیا نامه های دوم همه کارنتی ها یکجا جایگزین میشه یا نوبت به نوبت؟
چون یکی از دوستان در انجمن بچه های 2016 همین الان اعلام کرد که نامه دومش اومده ولی من چک کردم واسه من هنوز نیومده میشه راهنمایی کنید

ممنون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان