کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-26 ساعت 17:42)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:28)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:01)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 16:14)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:47)sasanoush نوشته:  میشه لطفا یه توضیحی راجع به آنکاراییهای که جدیدا کلیر شدن بدید که شماره هاشون چند وشما از کجا فهمیدید ممنون .
میشه لطفا جواب سوال بنده رو هم بدید آقایون کارشناس .
متاسفانه من سر کار هستم و دسترسی به فایل هام ندارم و در ضمن من روی کیس های جدید کار نمیکنم اما اگه به صفحه 1549 همین تاپیک مراجعه کنید من دیشب ی کیس اعلام کردم 2015as2059 این کیس دیشب آپ داشت و امروز صبحم همینطور پس این کیس کلیر شده .
(این ها نظر شخصی من هستند)
میخوام برای انکارایی های عزیز ی راه حل ارائه بدم البته بیشتر به درد ۲۰۱۶ ها میخوره اما بزار یادگار بمونه
وقتی شماره همین کیس را در سایت انکارا میزنی
https://turkey.usembassy.gov///iv_status_check.html
متن اسپشیالش ارجاع میده به ی نامه من اوائل فکر میکردم این یعنی افیسر طرف را فرستاده به جایی که عرب نی انداخته بعد فهمیدم که اینطور نیست این کیس ها احتمالا دارای مکاتبه ای خاص با سفارت هستند پس از کلی تلاش فهمیدم این کیس ها در وزارت خارجه ببرسی میشوند و به اف بی آی یا غیره نمیروند . این دسته کیس ها کلیر میشوند اما سرعت کلیرشون لاک پشتی هست . من ی لیست درست کردم از مارچ تا آخر می و همه ی این دسته افراد که این متن را داشتند تو لیست نوشتم 16کیس شد که تا حالا ۳ تا شون موندند

با سلام وخسته نباشید من هم کیس نامبرم رو که میزنم تو سایت آنکارا همین نامه میاد وتاریخ آپدیت سایت هم همون ۲۰ آگوست میشه لطفا یه تحلیلی هم در مورد ما بگید مصاحبه ۱۴آگوست.
تاریخ نامه و تاریخ آپ هاتون را بفرمایید اگر هم دوست دارید شرایطتون
اگر هم میتونید پیام خصوصی بزارید

آقای مهرداد من تو پیغام خصوصی شرایطمون رو توضیح دادم ممنون میشم اگه جواب بدید .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، sunn789 ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 22:18)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:10)Erwin نوشته:  با سلام، شاید چون بنده تازه‌وارد هستم، دوستان، تازه واردین را جدی نمی گیرند، اما از عزیزانِ باتجربه خواهشمندم جواب سوالِ مهمِ مرا در در پست 23298 (صفحۀ 1554) بدهند، چون پاسخ آن می تواند پاسخِ به شرایط خیلی از دوستان در همینجا باشد. با سپاس

سلام
سوالتون چی بود؟
راستی شما از سیمون با همین اسم سوال کرده بودید؟؟؟

سؤال این بود: آیا سفارت ها قادر خواهند بود، برای تمامی افرادی که تا آخر آگوست در آن سفارتخانه کلیر شده اند، برای ماه سپتامبر تقاضای سهمیه و ویزا کنند؟ یا سهیه ها (آنگونه که سایمون میگوید) فقط بر اساس تعداد مصاحبه های آن ماه (سپتامبر) و محدود است؟ اگر حرف سایمون درست باشد، تکلیف اینهمه متقاضی که کلیر شده و تنها منظر صدور ویزا هستند، چه می شود؟ با تشکر

پی‌نوشت: بله، من با همین نام از سایمون سوال کرده بودم. علتش هم آن است که از سفارت نامه ای دریافت کردم که سهمیه ویزاها تمام شده و شما در یک «لیست انتظار» قرار گرفتید تا شاید اگر برای ماه بعد، ویزاهایی در دسترش بود، به ترتیب الویت، [برای کلیر شده ها] صادر شود. توجه کنید که عده ی زیادی برای ماه سپتامبر مصاحبه دارند (از backlog های قبلی)، و اگر همه آنها قرار باشد یکضرب بگیرند؛ طبق پاسخِ سایمون به سوال من؛ برای کلیری های ماه قبلی، ویزا باقی نمی ماند و این موضوع مرا نگران کرد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، sunn789 ، 1362amin1362 ، bahar101 ، ebrahim1e ، آسماني ، Alex 2014
شماره 2015AS7245 از بچه های اگستی ابوظبی توی سیس ایشود شد, جالبه که هنوز توی سایت ابوظبی تو مرحله چک است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-26 ساعت 22:23)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:10)Erwin نوشته:  با سلام، شاید چون بنده تازه‌وارد هستم، دوستان، تازه واردین را جدی نمی گیرند، اما از عزیزانِ باتجربه خواهشمندم جواب سوالِ مهمِ مرا در در پست 23298 (صفحۀ 1554) بدهند، چون پاسخ آن می تواند پاسخِ به شرایط خیلی از دوستان در همینجا باشد. با سپاس

سلام
سوالتون چی بود؟

من خوندم اون سوالتون را که از سیمون پرسیده بودید
سیمون گفته بود که تعداد ویزا ها از KCC اختصاص پیدا میکنه برای افراد
که خب KCC میتونه بعد از کلیر کردن افراد براشون ویزا اختصاص بده و این موضوع فکر نمیکنم مشکلی در سپتامبر برای کلیر شده ها ایجاد کنه

ابراهیم گرامی، آیا دراین باره مطمئن هستید؟ چون پاسخ سایمون چیز دیگری بود و بسیار مرا نگران کرد. البته به نظر خودم، حرفش چندان منطقی نبود. پس تکلیف اینهمه کلیر شده چه می شود؟ مگر KCC خبر ندارد که عده زیادی تا پایان ماه آگوست کلیر خواهند شد؟ اگر سهمیه هر ماه، فقط به تعداد مصاحبه شونده های همان ماه (سپتامبر) است، پس تکلیف کلیر شده های ماه های قبل چه می شود؟
تشکر کنندگان: sunn789 ، 1362amin1362 ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014
سلام خوبید؟
بچه ها ما ۲۰ آگوست مصاحبه داشتیم
۲۰ و ۲۱ آپ داشتیم و دیگه نه!
بنظرتون چرا؟ چطور داره میشه
نگرانم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، nimanoush ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 23:07)Erwin نوشته:  

سلام
سوالتون چی بود؟

سؤال این بود: آیا سفارت ها قادر خواهند بود، برای تمامی افرادی که تا آخر آگوست در آن سفارتخانه کلیر شده اند، برای ماه سپتامبر تقاضای سهمیه و ویزا کنند؟ یا سهیه ها (آنگونه که سایمون میگوید) فقط بر اساس تعداد مصاحبه های آن ماه (سپتامبر) و محدود است؟ اگر حرف سایمون درست باشد، تکلیف اینهمه متقاضی که کلیر شده و تنها منظر صدور ویزا هستند، چه می شود؟ با تشکر

پی‌نوشت: بله، من با همین نام از سایمون سوال کرده بودم. علتش هم آن است که از سفارت نامه ای دریافت کردم که سهمیه ویزاها تمام شده و شما در یک «لیست انتظار» قرار گرفتید تا شاید اگر برای ماه بعد، ویزاهایی در دسترش بود، به ترتیب الویت، [برای کلیر شده ها] صادر شود. توجه کنید که عده ی زیادی برای ماه سپتامبر مصاحبه دارند (از backlog های قبلی)، و اگر همه آنها قرار باشد یکضرب بگیرند؛ طبق گفته پاسخ سایمون به سوال من؛ برای کلیری های ماه قبلی، ویرا باقی نمی ماند و این موضع مرا نگران کرد.

سلام دوست عزیز
من سوالتون را از سیمون خوندم
سیمون گفته بود که وقتی مصاحبه برنامه ریزی میشه بعدش واسه اون فرد ویزا اختصاص داده میشه
They get the visas allocated for the cases being scheduled by KCC. That is it. That could vary by month
دقیقا این جوابی هست که سیمون داده
خب کل این ویزاها از KCC اختصاص داده میشه پس بازم اگه سفارت به ویزا نیاز داشته باشه از اون درخواست میکنه و اونها هم ویزا میدن
و از نظر من منطقی هست و این اتفاق هر ساله داره می افتد
نکته بعدی اینکه حرفهای سیمون را زیاد جدی نگیرید مثلا سیمون میگفت امسال تا 11000 آسیا کارنت میشن اما این اتفاق نیافتاد، میگفت ایرانیها امسال AP هاشون طولانی هست اما ما AP یک هفته ای و 15 روزه هم دیدیم و کلی حرف دیگه که میزنه که سر و ته نداره حتی فایلهایی هم که میده دارای اشتباه هست
نگران نباشید ویزا هست
در آخر فکر کنم شما از سفارتی غیر ار سه سفارت ایزانیها اقدام کردید؟؟؟
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آسماني ، sunn789 ، Erwin ، ARSAMNEW ، AliReza.Sh ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 23:17)Manamehr نوشته:  سلام خوبید؟
نگرانم

اصلا نگران نباشید دوست گرامی
این دو روزه ایروان فقط 6 نفر را آپ زده اونا هم فکر کنم ایمیل بودن چون وقتی من کیسهای آپ دیروز و امروز را اعلام کردم یکی از بچه ها گفت من ایمیل زده بودم
و آپدیتها همه مال قبل 21 آگوست هست
انشالله از دوشنبه فکر کنم ایروان دوباره شروع به کلیر کردن کنه
موفق باشید
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Manamehr ، آسماني ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 18:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:52)ebrahim1e نوشته:  آمار ایروان
66 کیس کامل AP به تعداد 132 نفر و سه کیس نصفه نمیه AP جمعا تا الان 135 کیس پشت خط کلیر شدن که آمار فوق العاده خوبی هست و به اطمینان میشه گفت تا ۱۰ آگوست 80 تاشون کلیر میشن
19 کیس به تعداد 34 نفر آپ 18 آگوست دارن که من فکر میکنم اینا کلیر شدن و منتظر سهمیه هستن تا اسماشون را بزنن
امروز هم دو کیس 6671 و 6733 آپدیت شدن و دیروز هم چهار کیس 6719 و 7517 و 7534 7563 آپدیت شده بودند
موفق باشید

ابراهیم جان فکر کنم منظورت همون 135 نفر باشه نه کیس درسته ؟

یعنی مام امیدوار باشیم آقا ابراهیم ؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، آسماني ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 23:11)Erwin نوشته:  

سلام
سوالتون چی بود؟

که خب KCC میتونه بعد از کلیر کردن افراد براشون ویزا اختصاص بده و این موضوع فکر نمیکنم مشکلی در سپتامبر برای کلیر شده ها ایجاد کنه

ابراهیم گرامی، آیا دراین باره مطمئن هستید؟ چون پاسخ سایمون چیز دیگری بود و بسیار مرا نگران کرد. البته به نظر خودم، حرفش چندان منطقی نبود. پس تکلیف اینهمه کلیر شده چه می شود؟ مگر KCC خبر ندارد که عده زیادی تا پایان ماه آگوست کلیر خواهند شد؟ اگر سهمیه هر ماه، فقط به تعداد مصاحبه شونده های همان ماه (سپتامبر) است، پس تکلیف کلیر شده های ماه های قبل چه می شود؟

چون این سؤالیه که ممکنه یکم اضطراب ایجاد کنه من سکوتم رو میشکنم و پاسخ می زارم.

دوست گرامی، اول اینکه سیمون پاسخ هاش بر حسب حدسیات هستش و خطاهای بسیاری در کاراش وجود داره (امروز شدیداً با تمام وجود دیدم و اگه بتونم آخر شب یا فردا واستون آپلودش می کنم)

دوم عرضم خدمتتون فرض بر اینکه تعداد ویزاهایی که به هر سفارت داده میشه برابر با تعداد افرادی باشه که در ماه جاری به منظور مصاحبه به سفارت تشریف می برن. خب این در اصل قضیه اصلا تأثیری نداره چون من که در ماه May به مصاحبه رفتم خب همون ماه یک کد از امریکا و یک ویزا به من تعلق گرفته و به سفارت ارسال شده، پس دست آخر هم برای همه ویزا فرستاده شده و کم نمیاد اینجوری.

نهایتاً فردی بخواد توجیه کنه که نه منظور اینه واسه هر کسی که کلیر میشه ویزا بفرستن خب بازم بعد کلیر شدن ویزا میدن خدمتت.

حتی ویزای هر ماه هم که تعداد ثابتی باشه بازم مشکلی رو به وجود نمیاره چون یک سری ها چک می خورن و سهمیه ی اونا به نفرات قبلی می رسه و خیلیا هم نمیرن مصاحبه که بازم سهمیشون میرسه به قبلیا.

در کل من قبلاً بحث ویزا رو کردم و به این مسئله کاملاً باور دارم که اصلاً ویزا کم نخواهد آمد.

منتظر ارسال بعدم باشین. حالا که سراغمو نمیگیرین منم میرم تو تنهاییام محو می شمSad
(2015-08-26 ساعت 23:25)Manamehr نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 18:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:52)ebrahim1e نوشته:  آمار ایروان
66 کیس کامل AP به تعداد 132 نفر و سه کیس نصفه نمیه AP جمعا تا الان 135 کیس پشت خط کلیر شدن که آمار فوق العاده خوبی هست و به اطمینان میشه گفت تا ۱۰ آگوست 80 تاشون کلیر میشن
19 کیس به تعداد 34 نفر آپ 18 آگوست دارن که من فکر میکنم اینا کلیر شدن و منتظر سهمیه هستن تا اسماشون را بزنن
امروز هم دو کیس 6671 و 6733 آپدیت شدن و دیروز هم چهار کیس 6719 و 7517 و 7534 7563 آپدیت شده بودند
موفق باشید

ابراهیم جان فکر کنم منظورت همون 135 نفر باشه نه کیس درسته ؟

یعنی مام امیدوار باشیم آقا ابراهیم ؟

100 % دوست عزیز
تشکر کنندگان: آسماني ، 1362amin1362 ، Manamehr ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، hamid99
روزانه چند نفر از هرسه سفارت کلیر میشن؟
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
YES OR NO جان سلام
داداش کجایی پس دلمون برات تنگ شده کم پیدا شدی داداش
تشکر کنندگان: yesorno ، آسماني ، 1362amin1362 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 23:26)yesorno نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 23:11)Erwin نوشته:  

سلام
سوالتون چی بود؟

چون این سؤالیه که ممکنه یکم اضطراب ایجاد کنه من سکوتم رو میشکنم و پاسخ می زارم.

دوست گرامی، اول اینکه سیمون پاسخ هاش بر حسب حدسیات هستش و خطاهای بسیاری در کاراش وجود داره (امروز شدیداً با تمام وجود دیدم و اگه بتونم آخر شب یا فردا واستون آپلودش می کنم)

دوم عرضم خدمتتون فرض بر اینکه تعداد ویزاهایی که به هر سفارت داده میشه برابر با تعداد افرادی باشه که در ماه جاری به منظور مصاحبه به سفارت تشریف می برن. خب این در اصل قضیه اصلا تأثیری نداره چون من که در ماه May به مصاحبه رفتم خب همون ماه یک کد از آمریکا و یک ویزا به من تعلق گرفته و به سفارت ارسال شده، پس دست آخر هم برای همه ویزا فرستاده شده و کم نمیاد اینجوری.

نهایتاً فردی بخواد توجیه کنه که نه منظور اینه واسه هر کسی که کلیر میشه ویزا بفرستن خب بازم بعد کلیر شدن ویزا میدن خدمتت.

حتی ویزای هر ماه هم که تعداد ثابتی باشه بازم مشکلی رو به وجود نمیاره چون یک سری ها چک می خورن و سهمیه ی اونا به نفرات قبلی می رسه و خیلیا هم نمیرن مصاحبه که بازم سهمیشون میرسه به قبلیا.

در کل من قبلاً بحث ویزا رو کردم و به این مسئله کاملاً باور دارم که اصلاً ویزا کم نخواهد آمد.

منتظر ارسال بعدم باشین. حالا که سراغمو نمیگیرین منم میرم تو تنهاییام محو می شمSad

Yesorno عزيز، من اصلا متوجه نشده بودم كه بنا رو بر اين گذاشتي كه سكوت كني و پيش خودم گفتم چرا پستي از ايشون ديده نميشه، حالا كه اينجوري متوجه شدم از شما درخواست شكستن سكوت و دارم!
همچنان نيازمند راهنمايي هاي ارزشمند شما هستيم!
2015AS74xx/ NO VISA
(2015-08-26 ساعت 23:17)Manamehr نوشته:  سلام خوبید؟
نگرانم

ما هم همینطور
احتمالا پرونده ما رفته پشت شوفاژ سفارت آنکارا
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 23:31)ebrahim1e نوشته:  YES OR NO جان سلام
داداش کجایی پس دلمون برات تنگ شده کم پیدا شدی داداش

(2015-08-26 ساعت 23:37)آسماني نوشته:  Yesorno عزيز، من اصلا متوجه نشده بودم كه بنا رو بر اين گذاشتي كه سكوت كني و پيش خودم گفتم چرا پستي از ايشون ديده نميشه، حالا كه اينجوري متوجه شدم از شما درخواست شكستن سكوت و دارم!
همچنان نيازمند راهنمايي هاي ارزشمند شما هستيم!

من در خدمتتون هستم
دیروز زیاد شلوغ کردم امروز از صبح همش کنارتون بودم و سایت باز بود تک تک ارسالاتون رو می خوندم اما ساکتو آروم. اون پایین کنار «کاربران در حال بازدید این موضوع» اون آخرش همیشه هستم Big Grin

یکی از استاد بزرگوار امر کرده بودن فایلی رو آماده کنم از صبح دارم روش کار می کنم انشالا به زودی میزارم.

به زودی آمادش می کنم. من برم کماBig Grin زودی میامBig Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان