کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خوب شما کلیرنس خوردید که گفته از 2 ماه تا 4 ماه دیگه چک کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 16:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 16:03)atlantis770 نوشته:  وقتی مصاحبه ی من تموم شد اون خانمی که با مصاحبه کرده بود بمن همون برگه ی آبی رو داد.
گفت مدارک من کامل هست و توی اون برگه ی آبی 2 چیز رو های لایت کرد: اون آدرسی که باید وضعیتم رو دراون چک میکردم+ از مدارک فقط پاسپورت.
بمن گفت بعد از 1 هفته این سایت رو چک کنم.

ضمن ارزوى موفقيت براى شما اگه ممكنه بفرماييد كه شرايط كيس شما مثلأ مدرك تحصيلى و شغل و... چطور بوده كه برگه ابى گرفتين؟ ممنون

سلام دوست گرامی.
این سفرنامه ی من هست که فکر کنم پاسخ سوالاتون رو بتونید بگیرید.
http://www.mohajersara.com/thread-7099.html

سوالی بود در خدمتم.
تشکر کنندگان: babak12 ، Darious ، Mahmood129 ، milad.nas ، A_A ، نیلان ، aidaz ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، reza.h ، soruosh ، laleht ، ریحانا
با سلام من میخوام سفرنامه ام رو در قسمت سفرنامه بنویسم ولی متاسفانه نمیتونم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید با تشکر
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-11-03 ساعت 22:52)majid.sp نوشته:  با سلام من میخوام سفرنامه ام رو در قسمت سفرنامه بنویسم ولی متاسفانه نمیتونم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید با تشکر
http://www.mohajersara.com/forum-97.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، ashkansoso65 ، soruosh ، Amir shayan
(2014-11-03 ساعت 19:00)Vandadi نوشته:  افیسر گفت اسمتو تو ادرس سفارت چک کن با دست نشونش داد همین.
vوست عزیز اگر ممکنه سفرنامه تون رو بنویسید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 15:56)ramin5589 نوشته:  سلام به همه دوستان ما هم از ابوظبی برگشتیم با برگه آبی با اینکه برنده اصلی خانمم هست با کار خصوصی به اونهم ویزا ندادن گفت سه الی چهار ماه دیگه سایت رو چک کنید امیدوارم همه موفق باشید

دوست عزیز اگه ممکنه سفرنامه و شرایط کیس تون رو بنویسید
ممنون
امیدوارم زود کلیر بشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-11-04 ساعت 08:34)نیلان نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 15:56)ramin5589 نوشته:  سلام به همه دوستان ما هم از ابوظبی برگشتیم با برگه آبی با اینکه برنده اصلی خانمم هست با کار خصوصی به اونهم ویزا ندادن گفت سه الی چهار ماه دیگه سایت رو چک کنید امیدوارم همه موفق باشید

دوست عزیز اگه ممکنه سفرنامه و شرایط کیس تون رو بنویسید
ممنون
امیدوارم زود کلیر بشید

سفرنامه رو تو قسمت سفرنامه نوشتم مختصر و به نظر خودم مفید امیدوارم راهنمای خوبی باشه
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: atlantis770 ، HERMES7 ، behjat ، milad.nas ، areb1356 ، kia_0950 ، aidaz ، m.ghoreishi
دوستان من انکارا بودم
سایتی که برای چک گفتن رو هر دفعه چک میکنم یکسری کیس هایی هست که فکر نمیکنم برای لاتاری باشه ...
یک تاریخ اپدیت کلی هست که حدودا 5 6 روز یکبار اپدیت میشه...من فقط در قسمت find کیس خودم رو وارد میکنم که پیدا نمیکنه
چه راهی هست که من ببینم پروندم در چه مرحله ای هستش...؟؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: siminbiazar ، ali3875
(2014-11-05 ساعت 19:25)h.mina93 نوشته:  دوستان من انکارا بودم
سایتی که برای چک گفتن رو هر دفعه چک میکنم یکسری کیس هایی هست که فکر نمیکنم برای لاتاری باشه ...
یک تاریخ اپدیت کلی هست که حدودا 5 6 روز یکبار اپدیت میشه...من فقط در قسمت find کیس خودم رو وارد میکنم که پیدا نمیکنه
چه راهی هست که من ببینم پروندم در چه مرحله ای هستش...؟؟

درست حدس زدید کیس های که اونجا هست مربوط به مواردی غیر از لاتاری هستش
امروز آخرین آبدیتش مربوط به ۳نوامبر بوده و هنوز خبر از کیس لاتاری نشده
اولین موردی که سال های قبل زدن هشت نوامبر و ده و بیست نوامبر بوده ،امید وارم امسال هم تا دهم تعدادی رو کلیر کنن

خلاصه وقتی که اون کیس نامبر رو اینجا دیدی باید حرکت کنی واسه گرفتن بلیت آنکارا
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: siminbiazar ، m.ghoreishi ، pari pari
پارسال تقریبا از 10 نوامبر سایت CEAC کیس مارو شناخت من یادمه 20 نوامبر رفتم مصاحبه وقتی 10 روز قبلش کیس مارو شناخت Ready زد و بعد از مصاحبه هم آپدیت شدیم و بعد از هفت ماه و با 10-12 بار آپدیت بالاخره از جهنم 2014 به سلامت عبور کردیم

امیدوارم برای برندگان 2015 بهترین حالت ممکن پیش بیاد و هر چه زودتر کلیر بشید و مراحل بعد رو شروع کنید
یادتون باشه کلیر شدن و گرفتن ویزا پایان کار نیست
تازه وقتی ویزارو به سلامتی گرفتید ابتدای راهی سخت و پر از فراز و نشیب قرار خواهید گرفت
پس سعی کنید با حوصله و صبر مراحل رو یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-11-06 ساعت 10:03)ali3875 نوشته:  پارسال تقریبا از 10 نوامبر سایت CEAC کیس مارو شناخت من یادمه 20 نوامبر رفتم مصاحبه وقتی 10 روز قبلش کیس مارو شناخت Ready زد و بعد از مصاحبه هم آپدیت شدیم و بعد از هفت ماه و با 10-12 بار آپدیت بالاخره از جهنم 2014 به سلامت عبور کردیم

امیدوارم برای برندگان 2015 بهترین حالت ممکن پیش بیاد و هر چه زودتر کلیر بشید و مراحل بعد رو شروع کنید
تازه وقتی ویزارو به سلامتی گرفتید ابتدای راهی سخت و پر از فراز و نشیب قرار خواهید گرفت
درست متوجه شدم ؟؟؟؟ یعنی آبدیت رو از تایت سیَک میگیریم ،همش واسم سوال بود این آبدیت رو کجا میزنن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ali3875 ، atlantis770 ، قصه گو
(2014-11-06 ساعت 10:45)reza.aa نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 10:03)ali3875 نوشته:  پارسال تقریبا از 10 نوامبر سایت CEAC کیس مارو شناخت من یادمه 20 نوامبر رفتم مصاحبه وقتی 10 روز قبلش کیس مارو شناخت Ready زد و بعد از مصاحبه هم آپدیت شدیم و بعد از هفت ماه و با 10-12 بار آپدیت بالاخره از جهنم 2014 به سلامت عبور کردیم

درست متوجه شدم ؟؟؟؟ یعنی آبدیت رو از تایت سیَک میگیریم ،همش واسم سوال بود این آبدیت رو کجا میزنن

بله دقیقا اپدیت شما در سایت سیس اتفاق میوفته
هر بار آپدیت به معنای تغییراتی در پرونده شما یا رسیدن استعلامی مربوط به کیستون هست
هنوز مشخص نیست تعداد آپدیت زیاد بهتره یا کم؟
خیلی ها بدون آپدیت یا حداکثر با یکی دو بار آپدیت کلیر شدند بعضیها هم مثل خودم بیش از 10-12 بار
ولی روز آپدیت خودم یادمه که اول صبح خودم و تا ظهر همراهانم شدند و ساعت پنج بعدازظهر هم کیسم در سایت سفارت اعلام شدSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

دوستان اگه من که دانشجو ام و سربازی نرفتم تو لاتاری قبول شم. در مصاحبه حتما کلیرنس میخورم؟ و اینکه بعد از اون چی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-07 ساعت 14:37)amin-rabiei نوشته:  دوستان اگه من که دانشجو ام و سربازی نرفتم تو لاتاری قبول شم. در مصاحبه حتما کلیرنس میخورم؟ و اینکه بعد از اون چی میشه؟

دوست عزیز معمولا افرادی که کارت معافیت سربازی و شغل غیر دولتی دارند ویزا یکضرب میگیرند ولی با قاطعیت نمیشه گفت همه چیز به نظر آفیسر بستگی داره . شما هم اگر سربازی معاف بشید وبه کار دولتی مشغول نشید احتمالش زیاده یکضرب بگیرید. الله اعلم
تشکر کنندگان: A_A ، amin-rabiei ، ashkansoso65
سلام از مدیران سایت و دوستان مطلع سئوالی داشتم اینکه دوره کلیرنس در ماه های پایانی سال مالی گذشته (2014)مثلا برای ماه های می یا جون معمولا چند روزه بوده ؟ حداکثر؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان