کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-08 ساعت 18:30)aria802 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 17:56)khalilkhah نوشته:  دوستان ما یک حساب سرانگشتی کردیم به این صورت که تاکنون 1000 نفر ویزا گرفته و 600 نفر چک امنیتی هستند حالا اگر 200 نفری که در ماه اوریل به مصاحبه رفتند را معیار قرار دهیم, از این 200 نفر 80 یک ضرب گرفته و 120 نفر چک امنیتی شده اند حالا اگر تا ۵ ماه آخر لاتاری هر ماه 200 نفر مصاحبه شوند پس حدود 400 نفر یک ضرب می گیرند که با 1000 تای قبلی می شود 1400 نفر و 600 نفر نیز چک امنیتی می شوند که با مقدار قبلی می شود 1200 نفر که در مجموع می شود 2600 نفر (که با این حساب امسال ویزا کم نمی آید) از طرفی در ماه آوریل 180 نفر کلیر شدند که می شود گفت تا آخر سال حدود 1000 نفر دیگر کلیر می شوند که با این حساب در آخر لاتاری 200 نفر کلیر نشده باقی می مانند (البته تمام اینها براساس آمارهای آوریل است و اگر در ماه های دیگر تعداد مصاحبه افزایش و تعداد کلیر شدن کاهش یابد, تعداد بیشتری بدون ویزا خواهند ماند.

مگه نمیگن ماههای آخر سرعت ادمین پروسس میره بالا ؟؟ الیته نمیدونم از کجا میگن از رو لاتاری ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۲ اچون لاتاری ۲۰۱۴ همه چیز بد بود؟؟؟؟
اگه این فرضیه درست باشه تعدا د ویزاها نباید بیشتر بشه؟
یکی به من بگه برای سفارتهای مختلف سرعت کلیر شدن حدودا چند ماه هست در حال حاضر؟

دوست عزیز هم سالهای گذشته اینگونه بوده و هم امسال شاهدیم که مصاحبه شونده های ماههای اول اکثریت قریب به اتفاق بالای چهارماه کلیرنسشان طول کشیده و این زمان برای دوستان ژانویه و فوریه به حدود سه تا سه و نیم ماه تقلیل پیدا کرده و مطمئنا برای مارچ و آپریل به دو نیم ماه (البته بطور متوسط را خدمتتان عرض میکنم) برسد و همینجور هم از نظر منطقی صحیح است چون هم ماههای آخر زمان موجود کم میشود و اگر قرار بود دوره مثل ماه اولیها کلیرنس طول بکشد دیگر دعوت به مصاحبه و زدن کلیرنس معنا نداشت. و در ضمن با جلو رفتن مصاحبه ها خیلی از چکهای امنیتی پیش از مصاحبه میتواند شروع شود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ariana80 ، Mahboy ، aria802 ، areb1356 ، bahar101
خوب با اماری که من از اخرین اپ دیت سایت انکارا در اوردم و بعد از فایل سیمون کم کردم نوبتی هم باشه نوبت مارچی ها و اپریلی هاست.
البته کیس هایی هنوز موندن و احتمالا یک اشتباهی در پرم کردن فرم یا توسط سفارت داشتن که پروسشون طولانی شده.
امروز داشتم با یه دکتر که 2012 قبول شده صحبت میکردم! ایشون تو شهرشون دکتر بنامی هستن و هرچندوقت یه بار میرن اون ور برای دوره نقاهت! Smile
بعد گفتم دکتر اونجا چه میکنی مدارک پزشکی که قبول نمیشه! گفت اره رضا جان سخته من اونجا عمله هستم! توی یه شرکت ساختمانی Smile))))))))))
میرم اونجا به عنوان کارگر فصلی میرم خونه رنگ میکنم لوله کشی موکت کردن! :دی!
با ایشون بحث کلیرنس کردم! گفت بابا من خودم ته خفن بودم کلیر شدم! ( البته رابطه ای ها ) گفت فقط عضو سیستم های اونها نباشی حله Smile
( این مطلب اخر رو گفتم که مدیران حذفش نکن! :d )
تشکر کنندگان: laleht ، aria802 ، hilda60 ، fati.d ، tandis_n_m ، m.ghoreishi ، SAAM_60 ، bahar101 ، آلیس-1980 ، visa2015 ، بابراس ، behjat
سلام به همه دوستان عزیز

آرزوی سلامتی و کلیر شدن همگی شما عزیزان رو دارم. من هم ایمیل کلیر رو که آرزو می کنم نصیب همتون بشه دریافت کردم ( بعد از 7 ماه)
چون خودم طعم دوره کلیرنس رو چشیدم سعی می کنم تا جاییکه امکانش باشه اطلاعات کیسم و تجربه ها و اطلاعاتی که از طریق ایمیل از سفارت رو گرفتم توضیح بدم شاید حداقل استرس دوستان رو کم کنه . البته توچه داشته باشید که اینها هم فقط برداشت منه و قطعی نیست ( جریان توصیف فیل در تاریکی و ..... )
1. قطعا فرآیند بررسی هر پرونده نه از تاریخ مصاجبه بلکه از زمان بررسی در KCC شروع میشه ( پس در واقع برای من 11 ماه بوده تقریبا) به همین دلیل کسانی که ماههای نیمه دوم میرند مصاحبه زمان بررسی اونها کوتاهتره
2. کیس من : سربازی س پ ا - دکترا ( خارج از کشور - مالزی ) - رشته حساس - شغل دولتی - مسافرت خارجی - اقامت
3. همه آپدیت های من تا 2 هفته پیش فقط با ایمیل بوده ( ماهی یک ایمیل ) پس اگه آپدیت نداشتید نگران نباشید.
4. یک نکته تو ceac وقتی متن رو بخونید یک قسمت نوشته :
(آنکارا)
Your visa case is currently undergoing ....... ....it will be processed and mailed/available within two business
(آمریکا)
Your visa case is currently undergoing ....... ....it will be processed and mailed or available within two business

این برای دوستانی که در یک روز آپدیت دوبار میشن شاید مفید باشه

البته بعد از تغییر وضعیت به کلیر دیگه به شکل پایینی باقی میمونه .
5. ایمیل زدن اگر سودی نداشته باشه ضرر نداره پس ایمیل پیگیری بزنید.
6. من تو فرمهام همه سوابق کاریم رو با جزییات نوشته بودم با توجه به شغل و رشته تحصیلی حدس میزدم اگه کامل تباشه ممکنه رزومه بخواد و همین طور هم شد . چون رزومه همراهم بود و موقع مصاحبه اصلا از کارم نپرسید وقتی پرسیدم رزومه می خواد گفت فرمها کامل بودن و تشکر هم کرد! ( این برای این بود که همکارم برای ویزای دانشجویی سال گذشته اقدام کرده بود فرمهاش رو خیلی خلاصه پرکرد. 2 ماه بعد ازمصاحبه ازش رزومه خواستن 8 ماه بعد هم دوباره مصاجبه و 9 ماه بعد بهش ویزا دادند.)
برای همگیتون آرزوی کلیرشدن و سلامتی دارم . از دوستان خوبی که همیشه لطف داشتن، Radwin ، Nima4185، Siavash-M و صد البته مدیر عزیز BehdadK تشکر دارم امیدوارم دوستی هامون ادامه داشته باشه
Interview: October ---- Embassy: Ankara -----Status: Issued (After 7 month)
(2015-05-08 ساعت 19:10)mick نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

آرزوی سلامتی و کلیر شدن همگی شما عزیزان رو دارم. من هم ایمیل کلیر رو که آرزو می کنم نصیب همتون بشه دریافت کردم ( بعد از ۷ ماه)
چون خودم طعم دوره کلیرنس رو چشیدم سعی می کنم تا جاییکه امکانش باشه اطلاعات کیسم و تجربه ها و اطلاعاتی که از طریق ایمیل از سفارت رو گرفتم توضیح بدم شاید حداقل استرس دوستان رو کم کنه . البته توچه داشته باشید که اینها هم فقط برداشت منه و قطعی نیست ( جریان توصیف فیل در تاریکی و ..... )
۱. قطعا فرآیند بررسی هر پرونده نه از تاریخ مصاجبه بلکه از زمان بررسی در KCC شروع میشه ( پس در واقع برای من 11 ماه بوده تقریبا) به همین دلیل کسانی که ماههای نیمه دوم میرند مصاحبه زمان بررسی اونها کوتاهتره
۲. کیس من : سربازی س پ ا - دکترا ( خارج از کشور - مالزی ) - رشته حساس - شغل دولتی - مسافرت خارجی - اقامت
۳. همه آپدیت های من تا ۲ هفته پیش فقط با ایمیل بوده ( ماهی یک ایمیل ) پس اگه آپدیت نداشتید نگران نباشید.
۴. یک نکته تو ceac وقتی متن رو بخونید یک قسمت نوشته :
(آنکارا)
Your visa case is currently undergoing ....... ....it will be processed and mailed/available within two business
(آمریکا)
Your visa case is currently undergoing ....... ....it will be processed and mailed or available within two business

۵. ایمیل زدن اگر سودی نداشته باشه ضرر نداره پس ایمیل پیگیری بزنید.
۶. من تو فرمهام همه سوابق کاریم رو با جزییات نوشته بودم با توجه به شغل و رشته تحصیلی حدس میزدم اگه کامل تباشه ممکنه رزومه بخواد و همین طور هم شد . چون رزومه همراهم بود و موقع مصاحبه اصلا از کارم نپرسید وقتی پرسیدم رزومه می خواد گفت فرمها کامل بودن و تشکر هم کرد! ( این برای این بود که همکارم برای ویزای دانشجویی سال گذشته اقدام کرده بود فرمهاش رو خیلی خلاصه پرکرد. ۲ ماه بعد ازمصاحبه ازش رزومه خواستن ۸ ماه بعد هم دوباره مصاجبه و ۹ ماه بعد بهش ویزا دادند.)
برای همگیتون آرزوی کلیرشدن و سلامتی دارم . از دوستان خوبی که همیشه لطف داشتن، Radwin ، Nima4185، Siavash-M و صد البته مدیر عزیز BehdadK تشکر دارم امیدوارم دوستی هامون ادامه داشته باشه
آقا مبارکت باشه خیلی خیلی خوشحال شدم ، چه تحملی داشتی واقعا
منظورت را از شماره ۴ نفهمیدم میشه بگین منظورتون چیه و این نشانه چیه به چه دردی میخوره؟
ممنونم ایشالله همیشه دلت شاد باشه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 00:09)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 23:18)Radwin نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن

نیماجان از صمیم قلب به تو تبریک میگم. اگرچه پر واضح بود که این هفته کلیر میشی. حالا دیگه الوعد وفا. دیگه همانجور که گفتم باید اسکناس بریزی استاد.
رادوین جان من ارادت دارم خدمتت وممنونم از راهنماییهات و دلگرمیهایی که همیشه به من دادی
نیماجان شما موقع مصاحبه بهتون 9 سوالی خورد که کلیرنس شما 7 ماه طول کشید؟ آخه ب ما هم گفتن 1 تا 4 ماه آینده جواب میدن ولی 9 سوالی نخوردیم. میخواستم بدونم چرا انقدر کلیرنس شما طول کشید؟ به ما هم ک گفتن 1 تا 4 ماه باید 7ماه صبر کنیم؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
رادوين جان اين هم از mick عزيز ،ديگه يك نامه بفرست بگو ما رو كلير كنند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher
(2015-05-08 ساعت 19:58)Shaft نوشته:  رادوين جان اين هم از mick عزيز ،ديگه يك نامه بفرست بگو ما رو كلير كنند

آقا رفاقته دیگه نگذاشتند حرف از دهان من دربیاد فوری mick عزیز را کلیر کردند. چقدر حرف منو گوش میدن. هرکی میخواد زود کلیر بشه بگه به من. کافیه به من بگید در کسری از ثانیه کلیر میشید. نمونشم که الان دیدید، صفحه قبل گفتم این صفحه با هورای کلیر اومدBig GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Shaft ، laleht ، fati.d ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، SAAM_60 ، bahar101 ، بابراس ، farrokh33
ضمن تبریک به دوستان کلییر شده و Radwin عزیز(نوستراداموس) بابت پیش بینیها و تحلیلهای دقیقشون.
لطفآ یه تحلیل جانانه هم در مورد سفارت ایروان بفرمایید و دل منتظران را شاد بفرمایید. متشکرم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Shaft ، mel ، bahar101 ، farrokh33
(2015-05-08 ساعت 19:09)رضا2015 نوشته:  خوب با اماری که من از اخرین اپ دیت سایت انکارا در اوردم و بعد از فایل سیمون کم کردم نوبتی هم باشه نوبت مارچی ها و اپریلی هاست.
البته کیس هایی هنوز موندن و احتمالا یک اشتباهی در پرم کردن فرم یا توسط سفارت داشتن که پروسشون طولانی شده.
امروز داشتم با یه دکتر که ۲۰۱۲ قبول شده صحبت میکردم! ایشون تو شهرشون دکتر بنامی هستن و هرچندوقت یه بار میرن اون ور برای دوره نقاهت! Smile
بعد گفتم دکتر اونجا چه میکنی مدارک پزشکی که قبول نمیشه! گفت اره رضا جان سخته من اونجا عمله هستم! توی یه شرکت ساختمانی Smile))))))))))
میرم اونجا به عنوان کارگر فصلی میرم خونه رنگ میکنم لوله کشی موکت کردن! :دی!
با ایشون بحث کلیرنس کردم! گفت بابا من خودم ته خفن بودم کلیر شدم! ( البته رابطه ای ها ) گفت فقط عضو سیستم های اونها نباشی حله Smile
( این مطلب اخر رو گفتم که مدیران حذفش نکن! :d )

دوستاى ما با حالند با من كه حرف ميزنن ميگن اينجا عاليه خصوصا واسه بچه خيالت راحت تصميم درستى گرفتين شك نكن بعد در كسرى از ثانيه با شوهرم كه حرف ميزنن ميگن فكر نكن اينجا همون پوزيشن ايران رو دارى و خودتو واسه پيتزا دليورى آماده كن و كار راحتى نيست و خوب فكراتونو بكنين Big Grin Big Grin Big Grin
باور كنين اينو كه گفتم شوخى نبود تا حالا دو سه تا شون اينجورى حرف زدن Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: areb1356 ، Abdorrezaa ، SAAM_60 ، lotttery2015 ، bahar101 ، آلیس-1980 ، HERMES7 ، fati.d ، Aghaman ، behjat ، mfte.teacher
(2015-05-08 ساعت 19:10)mick نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

آرزوی سلامتی و کلیر شدن همگی شما عزیزان رو دارم. من هم ایمیل کلیر رو که آرزو می کنم نصیب همتون بشه دریافت کردم ( بعد از ۷ ماه)
۱. قطعا فرآیند بررسی هر پرونده نه از تاریخ مصاجبه بلکه از زمان بررسی در KCC شروع میشه ( پس در واقع برای من 11 ماه بوده تقریبا) به همین دلیل کسانی که ماههای نیمه دوم میرند مصاحبه زمان بررسی اونها کوتاهتره
۲. کیس من : سربازی س پ ا - دکترا ( خارج از کشور - مالزی ) - رشته حساس - شغل دولتی - مسافرت خارجی - اقامت
۳. همه آپدیت های من تا ۲ هفته پیش فقط با ایمیل بوده ( ماهی یک ایمیل ) پس اگه آپدیت نداشتید نگران نباشید.
۴. یک نکته تو ceac وقتی متن رو بخونید یک قسمت نوشته :
(آنکارا)
(آمریکا)

۵. ایمیل زدن اگر سودی نداشته باشه ضرر نداره پس ایمیل پیگیری بزنید.
۶. من تو فرمهام همه سوابق کاریم رو با جزییات نوشته بودم با توجه به شغل و رشته تحصیلی حدس میزدم اگه کامل تباشه ممکنه رزومه بخواد و همین طور هم شد . چون رزومه همراهم بود و موقع مصاحبه اصلا از کارم نپرسید وقتی پرسیدم رزومه می خواد گفت فرمها کامل بودن و تشکر هم کرد! ( این برای این بود که همکارم برای ویزای دانشجویی سال گذشته اقدام کرده بود فرمهاش رو خیلی خلاصه پرکرد. ۲ ماه بعد ازمصاحبه ازش رزومه خواستن ۸ ماه بعد هم دوباره مصاجبه و ۹ ماه بعد بهش ویزا دادند.)

mick عزیز ما را بسیار خوشحال کردی. آقا همین صفحه قبل گفتم یا امروز کلیر میشی یا شدی میای الان هورا میکشی، فرصت ندادی حرف از دهنم بیرون بیاد. تازه عنوان پیشکسوت ترین مصاحبه شونده 2015 را هم کسب کردی. انتظار بسیار طولانی منجر به موفقیتت را از طرف خودم و تمامی همراهانمان صمیمانه تبریک میگویم. برای تو در ادامه زندگی در سرزمین فرصتها آرزوی کامیابی و شادی دارم.
تشکر کنندگان: areb1356 ، Shaft ، laleht ، m.ghoreishi ، bahar101 ، آلیس-1980 ، mick ، fati.d ، Siavash-M ، farrokh33
دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر
به آرزوی موفقیت همه برندگان طلایی ترین سال لاتاری
خوب با تحلیلی که mick از خودش داد بچه هایی که سربازی س بودن امشب نفس راحت تر بکشن
امسال همه چی بر نظم و درستی هست
حالا خوش به حال 2016 ها هم کمتر انتخاب شده هم قرار هست به زودی روابط دیپلماتیک ما انجام بشه !
فکر کنم اونا سفارت تهران برن مصاحبه Smile

واسه همه قبول شده های 2015 هیپپپپپپپپپپپپپپپیپ هورا Smile
(2015-05-08 ساعت 20:07)Radwin نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 19:58)Shaft نوشته:  رادوين جان اين هم از mick عزيز ،ديگه يك نامه بفرست بگو ما رو كلير كنند

آقا رفاقته دیگه نگذاشتند حرف از دهان من دربیاد فوری mick عزیز را کلیر کردند. چقدر حرف منو گوش میدن. هرکی میخواد زود کلیر بشه بگه به من. کافیه به من بگید در کسری از ثانیه کلیر میشید. نمونشم که الان دیدید، صفحه قبل گفتم این صفحه با هورای کلیر اومدBig GrinBig Grin
آقا رادوین پس بیزحمت یه نگاهی هم به کیس ما بندازید و تحلیل فرمایید، همه همسفرامون خدا رو شکر کلیر شدن و ما موندیم. شاید خدا کریمه و فرجی حاصل شه. Smile
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 21:41)zohreh-gh نوشته:  

آقا رادوین پس بیزحمت یه نگاهی هم به کیس ما بندازید و تحلیل فرمایید، همه همسفرامون خدا رو شکر کلیر شدن و ما موندیم. شاید خدا کریمه و فرجی حاصل شه. Smile

آپدیت 4 می شما شب بوده یا روز؟ با توجه به زمان مصاحبتون به نطر این آپدیت اگر شب بوده باشد باید از دوشنبه منتظر آپدیتهای پیاپی باشید تا جمعه هفته بعد و حداکثر دوشنبه بعدش البته باز میگویم زمان این آپدیت مهمه و البته باز تکرار که اینها همه درحد حدس و گمان و با توجه به وضعیتی هست که در دو ماه گذشته در کلیرها شاهد بودیم.
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 21:53)Radwin نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 21:41)zohreh-gh نوشته:  

آپدیت ۴ می شما شب بوده یا روز؟ با توجه به زمان مصاحبتون به نطر این آپدیت اگر شب بوده باشد باید از دوشنبه منتظر آپدیتهای پیاپی باشید تا جمعه هفته بعد و حداکثر دوشنبه بعدش البته باز میگویم زمان این آپدیت مهمه و البته باز تکرار که اینها همه درحد حدس و گمان و با توجه به وضعیتی هست که در دو ماه گذشته در کلیرها شاهد بودیم.
ممنونم زمان اپدیت شب بوده حدود ساعت 9-10
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان