کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من كاملا موافق هستم و همين الان هم با دوست عزيزم m.ghoreshi اين قرار رو داريم كه هيچوقت از همديگر غافل نشيم با اينكه اونجا آشنا داريم ولي بايد پشت همديگر رو داشته باشيم ، من همينجا عرض ميكنم كه نظر جناب رادوين عاليه و بايد اين رو به نظر خواهي گذاشت و ببينم بقيه دوستان چه نظري دارند.
فعلا رادوين ،من و دوست عزيزم قريشي
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: bahar101 ، sadri54 ، Mahboy ، m.ghoreishi ، amindv15 ، Samia ، lotttery2015 ، بابراس ، behjat
خوب وقتی نیما و میک کلیر شدن یعنی دیگه نوبت ماس
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Shaft ، m.ghoreishi ، amindv15 ، Samia ، بابراس ، Nima4185
من میخوام با رضا2015 پیمان اخوت ببندم.Big Grin
اون میخواد بره کلورادو، منم یوتا، خیلیم بهم نزدیکیم. هم اسمم هستیم. Tongue
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Shaft ، amindv15 ، بابراس ، Nima4185
(2015-05-08 ساعت 21:32)Radwin نوشته:  دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر
به آرزوی موفقیت همه برندگان طلایی ترین سال لاتاری

(2015-05-08 ساعت 22:02)Shaft نوشته:  من كاملا موافق هستم و همين الان هم با دوست عزيزم m.ghoreshi اين قرار رو داريم كه هيچوقت از همديگر غافل نشيم با اينكه اونجا آشنا داريم ولي بايد پشت همديگر رو داشته باشيم ، من همينجا عرض ميكنم كه نظر جناب رادوين عاليه و بايد اين رو به نظر خواهي گذاشت و ببينم بقيه دوستان چه نظري دارند.
با سلام ، اگه ماروهم تو جمعتون راه بدید من هم هستم.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: Shaft ، elmira behdad ، SAAM_60 ، lotttery2015 ، بابراس
(2015-05-08 ساعت 21:32)Radwin نوشته:  دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر

من اعلام امادگي ميكنم ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Shaft ، ehsan_pars ، بابراس ، mfte.teacher
سلام به همه دوستان عزیز

ما هم آماده ایم برای بودن در این گروه.
تشکر کنندگان: Shaft ، بابراس
منم موافقم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Shaft ، بابراس
با تشکر

رادوين جان سلام. باعث افتخاره با شما و ديگر دوستان در ارتباط بودن. رو من هم حساب كنيد. من در كاليفرنيا. سن خوزه. اقامت خواهم داشت. به اميد خدا

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Shaft ، SAAM_60 ، ehsan_pars ، بابراس ، behjat
(2015-05-08 ساعت 18:32)Radwin نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 15:23)SAMBAR نوشته:  [quote='Radwin' pid='607900' dateline='1431036117']
دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

دوست عزیزم من فکر میکنم که تا کلیر گروهی بعدی که حدس زده میشه در دهه آخر می باشد، تمامی افرادی که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند کلیر میشوند. تجربه دوماه گذشته هم نشان داده که یکدفعه آپدیتها شروع میشود و در مدت یک هفته منجر به کلیر شدن میشود. شما منتظر اولین آپدیت شبانه باشید و همین یک آپدیت یعنی آبشار آپدیتی منجر به کلیر. من حدود دو ماهه که تمام آپدیتها را رصد میکنم موردی خلاف این ندیدم. البته ممکن است فاصله بین اولین آپدیت شبانه با فاصله از مصاحبه با کلیر شدن در برخی افراد یک هفته و برای بعضی دیگر ده دوازده روز باشد ولی توالی همینگونه بوده است. در ضمن زیاد هم خودتان را ناراحت نکنید که مثلا حرفی زدید که جو را خراب کرده چون ما اینجا هستیم که سنگ صبور هم باشیم و همه هم میدانند این اتنظار چقدر طاقت فرساست. ولی شما قطعا امیدوار باشید که بزودی که منظور یک هفته تا ده روز دیگر است آپدیتهاتون شروع میشود با هورا کشیدنهاتون ما را هم در شادی خود شریک میفرمائید.

(2015-05-08 ساعت 15:23)SAMBAR نوشته:  [quote='Radwin' pid='607900' dateline='1431036117']
دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

دوست عزیزم من فکر میکنم که تا کلیر گروهی بعدی که حدس زده میشه در دهه آخر می باشد، تمامی افرادی که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند کلیر میشوند. تجربه دوماه گذشته هم نشان داده که یکدفعه آپدیتها شروع میشود و در مدت یک هفته منجر به کلیر شدن میشود. شما منتظر اولین آپدیت شبانه باشید و همین یک آپدیت یعنی آبشار آپدیتی منجر به کلیر. من حدود دو ماهه که تمام آپدیتها را رصد میکنم موردی خلاف این ندیدم. البته ممکن است فاصله بین اولین آپدیت شبانه با فاصله از مصاحبه با کلیر شدن در برخی افراد یک هفته و برای بعضی دیگر ده دوازده روز باشد ولی توالی همینگونه بوده است. در ضمن زیاد هم خودتان را ناراحت نکنید که مثلا حرفی زدید که جو را خراب کرده چون ما اینجا هستیم که سنگ صبور هم باشیم و همه هم میدانند این اتنظار چقدر طاقت فرساست. ولی شما قطعا امیدوار باشید که بزودی که منظور یک هفته تا ده روز دیگر است آپدیتهاتون شروع میشود با هورا کشیدنهاتون ما را هم در شادی خود شریک میفرمائید.

خیلی خیلی از شما ممنونم که وقت میگذارید و بنده و سایر دوستان قوت قلب میدید و کمک مبکنید سپاسگذارم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Samia
(2015-05-08 ساعت 21:41)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 20:07)Radwin نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 19:58)Shaft نوشته:  رادوين جان اين هم از mick عزيز ،ديگه يك نامه بفرست بگو ما رو كلير كنند

آقا رفاقته دیگه نگذاشتند حرف از دهان من دربیاد فوری mick عزیز را کلیر کردند. چقدر حرف منو گوش میدن. هرکی میخواد زود کلیر بشه بگه به من. کافیه به من بگید در کسری از ثانیه کلیر میشید. نمونشم که الان دیدید، صفحه قبل گفتم این صفحه با هورای کلیر اومدBig GrinBig Grin
آقا رادوین پس بیزحمت یه نگاهی هم به کیس ما بندازید و تحلیل فرمایید، همه همسفرامون خدا رو شکر کلیر شدن و ما موندیم. شاید خدا کریمه و فرجی حاصل شه. Smile

برادر رادوین سفارش ما رو هم بکن
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 22:02)Shaft نوشته:  من كاملا موافق هستم و همين الان هم با دوست عزيزم m.ghoreshi اين قرار رو داريم كه هيچوقت از همديگر غافل نشيم با اينكه اونجا آشنا داريم ولي بايد پشت همديگر رو داشته باشيم ، من همينجا عرض ميكنم كه نظر جناب رادوين عاليه و بايد اين رو به نظر خواهي گذاشت و ببينم بقيه دوستان چه نظري دارند.

بنده هم با نظر دوستان موافقم صد در صد و از همینجا اعلام میکنم که اگه خدا خواست و ما هم ویزا گرفتیم هر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی‌کنم
تشکر کنندگان: Shaft
(2015-05-09 ساعت 01:04)SAMBAR نوشته:  

بنده هم با نظر دوستان موافقم صد در صد و از همینجا اعلام میکنم که اگه خدا خواست و ما هم ویزا گرفتیم هر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی‌کنم

من هم كاملا موافقم
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 00:13)1362amin1362 نوشته:  [quote='Radwin' pid='608437' dateline='1431104535']
دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر

رادوين جان سلام. باعث افتخاره با شما و ديگر دوستان در ارتباط بودن. رو من هم حساب كنيد. من در كاليفرنيا. سن خوزه. اقامت خواهم داشت. به اميد خدا

_________

ایده بسیار خوب و عالیه ، منم به نوبه خودم اعلام آمادگی می‌کنم و از رادوین عزیز کمال تشکر را دارم.

من که ویزامو گرفتم فقط منتظر خانم عزیزم هستم که کلیر بشن ،، به زودی ...

مقصد >> لس انجلس - کالیفرنیا
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: behjat
(2015-05-09 ساعت 01:57)elmira behdad نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 01:04)SAMBAR نوشته:  

من هم كاملا موافقم
دوستان به نظرتون چرا كيس ما از روز مصاحبه هـيچ آپديتي نداشته
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت همه دوستان و خصوصاً Radwin عزيز كه براى كمك و اميدوارنگهداشتن همه ما وقت ميگذاره وباتحليلهاى درستش زمان انتظار رو برامون كوتاهتر ميكنه و من شخصاً از خوندن پستهاى اون چيزهاى زيادى ياد گرفتم و همين جا ازش تشكرميكنم .
ازمديران سايت هم واقعاً ممنونم .
من هم با پيشنهاد عالى آقا Radwin موافقم ، البته اگه خدا بخواد و براى ما هم ويزا صادر بشه .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: amindv15 ، m.ghoreishi ، بابراس ، Shaft

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان