کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-30 ساعت 11:55)royaei نوشته:  سلام .شمارش معکوس برای چه کاری شروع شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بگید؟؟؟؟؟؟؟

انتظار برای 5 may .... اعلام نتایج لاتاری 2016
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: ofrfar ، sib 24 ، jsmlz ، alirezanz
سلام دوستان، من یه سوال دارم که ذهنمو بدجور مشغول کرده اونم اینه که اگه فرضاً خدای نکرده ما تو لاتاری رد بشیم چجوری بفهمیم مثلا بخاطر این بوده که عکسمون مشکل داشته؟؟؟ بهمون اطلاع میدن یا فقط میگن رد شدی و اسمت در نیومده؟؟ چون من فکر میکنم عکسم مشکل داره------- خواهشاً یکی جواب ما رو بده
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-12-01 ساعت 10:01)moxtar88 نوشته:  سلام دوستان، من یه سوال دارم که ذهنمو بدجور مشغول کرده اونم اینه که اگه فرضاً خدای نکرده ما تو لاتاری رد بشیم چجوری بفهمیم مثلا بخاطر این بوده که عکسمون مشکل داشته؟؟؟ بهمون اطلاع میدن یا فقط میگن رد شدی و اسمت در نیومده؟؟ چون من فکر میکنم عکسم مشکل داره------- خواهشاً یکی جواب ما رو بده

توی قرعه کشی فقط برنده ها اعلام میشن و علت و دلیل خذف یا انتخاب نشدن بقیه گفته نمیشه!

بنظرم اگر شما با گزینه تست عکس کار کرده باشید و اون عکس شما رو تایید کرده باشه ، مشکلی ندارید و نگران نباشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، moxtar88 ، majid7 ، jsmlz ، alirezanz
آقا رضا خیلی ممنون که جواب دادین، قبل از آپلود عکس من رو سایت تست کردم قبول کرد ولی عکس من احساس میکنم 2 تا مشکل داره، یکی اینکه پشت عکسو با فتوشاپ سفید کردم و دوم اینکه شونه هام کامل معلوم نیست بنظرتون رد میشم اگه شونه هام کامل مشخص نباشه؟؟؟
(2014-12-01 ساعت 12:52)moxtar88 نوشته:  آقا رضا خیلی ممنون که جواب دادین، قبل از آپلود عکس من رو سایت تست کردم قبول کرد ولی عکس من احساس میکنم 2 تا مشکل داره، یکی اینکه پشت عکسو با فتوشاپ سفید کردم و دوم اینکه شونه هام کامل معلوم نیست بنظرتون رد میشم اگه شونه هام کامل مشخص نباشه؟؟؟
دوست عزيز
خود من فقط با يك عكس تو اين مدت چندين ساله شركت كردم در صورتي كه طبق گفته هاي خودشو.ن بايد عكس جديد باشه و حداقل براي 6ماه پيش
همونطور كه رضا عزيز هم گفت اگر تو سايت مربوطه عكس تست كرده باشين و ايرادي نگرفته و مورد تاييد بوده باشه
مشكلي پيش نخواهد امد
نگران نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: majid7 ، ofrfar ، puryapurya ، HERMES7 ، jsmlz ، moxtar88 ، alirezanz
سلام دوستان
قضیه این ویزا EB3 که جدیداً همه جا دارن تبلیغ میکنن چیه؟ قبلاً این نوع ویزا به گوشم نخورده بود
50,000 دلار میدی، تو مدت دو سال خودشون برات کار پیدا میکنن، برای خودت و خانواده ویزا اقامت "دائم" (گرین کارت) میگیرن و شما از بدو ورود به امریکا شغل خواهی داشت!!!!
جالبه که دیدم جدیداً حتی توی سایتای معتبر این رو نوشتن و همشون هم نوشتن تعداد محدود! باورش خیلی سخته! لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره روشن گری کنه.
--------------------------
و اما در مورد صحبت آقا بابک در مورد عکس باید عرض کنم من قصد نا امید کردن کسی رو ندارم اما اون سیستم چک خودکار عکس که توسایت dv وجود داره فقط اندازه عکس رو بررسی میکنه که 600در600 باشه، بنده خودم یک بار عکس یک شورلت کامارو سایز 600*600 بهش دادم پیغام داد عکس معتبره!!! هاهاهاها!! شرط میبندم اینا عکسا رو یکی یکی دستی چک میکنن!
تشکر کنندگان: puryapurya ، satin ، lighter ، jsmlz ، alirezanz
(2014-12-01 ساعت 19:38)aminb نوشته:  سلام دوستان
قضیه این ویزا EB3 که جدیداً همه جا دارن تبلیغ میکنن چیه؟ قبلاً این نوع ویزا به گوشم نخورده بود
50,000 دلار میدی، تو مدت دو سال خودشون برات کار پیدا میکنن، برای خودت و خانواده ویزا اقامت "دائم" (گرین کارت) میگیرن و شما از بدو ورود به آمریکا شغل خواهی داشت!!!!
جالبه که دیدم جدیداً حتی توی سایتای معتبر این رو نوشتن و همشون هم نوشتن تعداد محدود! باورش خیلی سخته! لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره روشن گری کنه.
و اما در مورد صحبت آقا بابک در مورد عکس باید عرض کنم من قصد نا امید کردن کسی رو ندارم اما اون سیستم چک خودکار عکس که توسایت dv وجود داره فقط اندازه عکس رو بررسی میکنه که 600در600 باشه، بنده خودم یک بار عکس یک شورلت کامارو سایز 600*600 بهش دادم پیغام داد عکس معتبره!!! هاهاهاها!! شرط میبندم اینا عکسا رو یکی یکی دستی چک میکنن!
فک کنم این ویزا دروغی بیش نیست
eb2 من شنیدم با 200000 تا برا خودت کاسبی میزنی و تازه اونم ویزا موقت هست دایم نمیشه مگر با شرایطی
کارفرما پیدا کردن برای ویزای کار هم به این سادگیا نیست باید کارفرما ثابت کنه طرف رو نیاز داره تازه 5 سال هم طول میکشه
Smile
تشکر کنندگان:

دوستان شلوغش نکنید!
ویزای سرمایه گذاری به دو شکله
یکی سرمایه گذاری 500هزار دلاری که به EB5 معروفه و به گرین کارت ختم میشه!
یکی سرمایه گذاری با حجم کم! که فقط اجازه کار و تحصیل و زندگی رو فقط دو سال به فرد متقاضی میده. که به E2 معروفه، و به گرین کارت ختم نمیشه، حداقل یا حدااکثری هم براش تعریف نشده، به درد کسانی میخوره که میدونن بعد از چند سال از یه طریقه دیگه ای گرین کارت بهش میرسه؛ مثل من!
قضیه اینه که شما باید با یه فرد سیتیزن آمریکا یه بیزینسی رو بخری (مثل کافی شاپ، رستوران و یا حتی دکه روزنامه فروشی) و به کونسولگری ثاااابت کنی که مثلا من برای این بیزینس انقدر سرمایه نقد از خارج از امریکا وارد امریکا کردم و این بیزینس طی چند سال فلان بازده رو میده و به نفع اقتصاده مملکته!
خودم به شدت دنبال این قضیه هستم که با خواهرم شریک بشم. به نظر خودم این ویزا به درد کسی میخوره که یه جوری خودشو به خاک امریکا رسونده ( مثل توریستی ) بعد توی همون خاک امریکا اقدام به این کار کنه.
سال پیش به 41 نفر ایرانی این ویزا رو دادن...
اطلاعات بیشتر رو توی پیج مربوطه جستجو کنید
یا حق
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: tabim4 ، HERMES7 ، sina000 ، 2taha ، jsmlz ، babak433 ، goliii ، puryapurya ، alirezanz
(2014-12-01 ساعت 23:18)shanks نوشته:  
(2014-12-01 ساعت 19:38)aminb نوشته:  سلام دوستان
50,000 دلار میدی، تو مدت دو سال خودشون برات کار پیدا میکنن، برای خودت و خانواده ویزا اقامت "دائم" (گرین کارت) میگیرن و شما از بدو ورود به آمریکا شغل خواهی داشت!!!!
فک کنم این ویزا دروغی بیش نیست
eb2 من شنیدم با 200000 تا برا خودت کاسبی میزنی و تازه اونم ویزا موقت هست دایم نمیشه مگر با شرایطی
کارفرما پیدا کردن برای ویزای کار هم به این سادگیا نیست باید کارفرما ثابت کنه طرف رو نیاز داره تازه 5 سال هم طول میکشه
Smile
سلام بر همه عزیزان . امیدوارم دوستان بیشتر در مورد برخی تبلیغات که توی سایتها و شبکه های مختلف میشه دقت بیشتری کنن . اینکه با 50000 دلار طی دوسال کار مهاجرت و شغل رو ردیف میکنن دروغی بیش نیست چون حتی اگر کارفرما هم پیدا بشه که درخواست کار برای شما رو تایید کنه بین 3 تا 5 سال پروسه اون طول میکشه تازه کارفرما باید بتونه اداره مهاجرت رو قانع کنه که کار شما رو کسی غیر از شما نمی تونه توی آمریکا انجام بده که بعید بنظر می رسه ضمن اینکه باید آگهی استخدام نیروی کار توسط کارفرما در روزنامههای کثیرالانتشار درج بشه و خود اداره کار اونجا افرادی رو که بیکار هستن به اون کارفرما معرفی میکنن ضمن اینکه شما خودتونو بزارید جای افیسر اداره مهاجرت و وزارت کار آمریکا آیا برای شما قابل قبول هست که شما نیاز به کارگر یا کارمندی داشته باشید که قراره 5 سال دیگه بیاد براتون کار کنه ؟؟بهر حال فریب تبلیغات رو نخورید . البته تصمیم آخر با شماست !!!!!!!Smile
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، jsmlz
(2014-09-21 ساعت 15:22)hamid32 نوشته:  
روی لینک بالا کلیک کنید

بحث های این تاپیک هم به جاده خاکی کشیده شده. 153 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده یعنی تقریبا 5 ماه...
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-12-03 ساعت 10:10)vahidbaq نوشته:  بحث های این تاپیک هم به جاده خاکی کشیده شده. 153 روز دیگه تا اعلام نتایج مونده یعنی تقریبا 5 ماه...

دور از ذهن نیست که بعدها گفته بشه: کاش از فرصت بین ثبت نام تا شروع پروسه دریافت ویزا (به فرض قبولی!!) استفاده میکردیم و مهارتی یاد میگرفتیم و زبان میخوندیم و.... نمیگم همه زندگیمونو بزاریم برای چیزی که هیچی ازش مشخص نیست، ولی میشه در کنار زندگی اصلی، گوشه چشمی هم به ایجاد آمادگی برای رویارویی با اون شرایط داشت.

من که برای خودم در طی این چندماه چندتا برنامه گذاشتم:
اول: مطالعه و نوت برداری تمام مطالب لازم از مهاجرسرا (چه مراحل اعلام قبولی تا دریافت ویزا و چه مراحل انتخاب و شرایط زندگی در ایالات متحده با تمام جزئیات)
دوم: تحقیق برای فرصتهای شغلی مرتبط با کار تخصصی خودم و ایجاد ارتباطات لازم
سوم: تقویت زبان
...

خیالم از این بابت راحته که اگه حتی امسال برنده هم نباشم باز هم چیزی از دست ندادم، چون اولاً چندهزار صفحه اطلاعات درمورد شرایط زندگی در یک کشور دیگه بدست آوردم و ثانیاً زبان خودم رو تقویت کردم.
تشکر کنندگان: sina000 ، hameddjj ، majid7 ، vahidbaq ، lighter ، mohamad3893 ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
جناب طاهری فر عزیز با نظرتون کاملا موافقم اما به نظر من گزینه سوم (تقویت زبان) اول باشه بهتره!
گزینه اول و دوم هم خوبه. من هم خودم حداقل هفته ای 2-3 بار به اینجا سرمیزنم و پست های انجمن های 2015 و 2014 رو به همین نیت میخونم ولی گاهی حس می کنم بهتره اول از قبولی مطمئن بشم، بعد وقت بیشتری بذارم برای خوندن این مطالب، آخه میترسم هرچی بیشتر روی این مسئله سرمایه گذاری فکری بکنم، تحمل (خدای نکرده) برنده نشدن (که احتمالش کم هم نیست Sad ) برام سخت تر میشه.
راستی هفته پیش یه مدت سایت باز نمیشد، کلی نگران شدم. گفتم آخ که کلی مطلب نخونده موند و مهاجرسرا یه بلایی سرش اومد (بلا به دور Wink ).
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-03 ساعت 14:38)vahidbaq نوشته:  جناب طاهری فر عزیز با نظرتون کاملا موافقم اما به نظر من گزینه سوم (تقویت زبان) اول باشه بهتره!
گزینه اول و دوم هم خوبه. من هم خودم حداقل هفته ای 2-3 بار به اینجا سرمیزنم و پست های انجمن های 2015 و 2014 رو به همین نیت میخونم ولی گاهی حس می کنم بهتره اول از قبولی مطمئن بشم، بعد وقت بیشتری بذارم برای خوندن این مطالب، آخه میترسم هرچی بیشتر روی این مسئله سرمایه گذاری فکری بکنم، تحمل (خدای نکرده) برنده نشدن (که احتمالش کم هم نیست Sad ) برام سخت تر میشه.
راستی هفته پیش یه مدت سایت باز نمیشد، کلی نگران شدم. گفتم آخ که کلی مطلب نخونده موند و مهاجرسرا یه بلایی سرش اومد (بلا به دور Wink ).

* ممنون وحیدجان / البته بگم که اصلاً قصد اولویت بندی توی اون سه تا بند رو نداشتم و نظر من کار کردن روی همه اون گزینه ها بصورت همزمان هست.

* طبق آخرین بررسی ها در الکسا من روزانه 73 بار توسط گزینه «نمایش ارسال های جدید» داده های سایت رو چک میکنم!!

* حرف شما در مورد ترس از اینکه قبول نشیم و بگیم این همه وقت خودمون رو برای خوندن این مطالب گذاشتیم منطقی هست، ولی من خودم رو اینطور توجیح کردم که بالاخره اگه واقعاً همچین قصدی دارم چه بهتر که زودتر اونا رو یاد بگیرم. حالا هروقت که شد ازش استفاده میکنم....

* راستی داون شدن سایت توی هفته قبل باعث شد من از همه فروم یکبار بک آپ بگیرم Big Grin تا اگه خدای نکرده اتفاق خاصی افتاد بتونم به مطالب اصلی دسترسی داشته باشم. گرچه از نظر زمان مشکل داشتم و نتونستم بیشتر از 2 گیگ رو بکاپ بگیرم...

مدیران سایت ببینن که وجود این خونه چقدر برامون اهمیت داره Smile
تشکر کنندگان: lighter ، ofrfar ، vahidbaq ، 2taha ، takpar1371 ، alirezanz ، jsmlz
دوستان آیا یه سایت رایگان میشناسین که تست بدیم ببینیم در چه سطح زبان هستیم؟
دوستانی که واقعا قصد مهاجرت دارند و به هر شرایطی میخوان برن اونور آب توجه داشته باشن که راه های دیگه ای هم غیر از لاتری هست که میتونید بهش فکر کنید و بعضی هاشون رو هم با صرف هزینه پایین امتحان کنید!
فقط باید توجه داشتید باشید که اگه از هر طریقی خودتون رو رسوندید باید برای بعدش برنامه ریزی داشته باشید تا بتونید تغییر وضیعت(change of status) بدید تا بتونید گرین کارت رو به امید خدا بگیرید.

چنتا از راه ها:
اقدام تحصیلی=پذیرش از طریق دانشگاهاشون سپس تبدیل به کار یا...
یکی دیگه که در ابتدا با هزینه خیلی کم و شانس خییییلی کم میتونید بگیرید ویزای توریستی هست و در ادامه بعد از ورود به امریکا تبدیل مثلاه به سرمایه گذاری E2.
راه بعدی اما خییلی گرون EB5 !
موفق باشید.

راسی خودم از طریق توریستی و چیزی که توی امضام میبینید اقدام کردم حالا دی ماه سفارت آنکارا مصاحبه دارم....به امید قبولیم همه ... برای منم دعا کنید
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: vahidbaq ، 2taha ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان