کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-06 ساعت 12:17)AliReza.Sh نوشته:  خب بالاخره نتونستم جلوی وسوسه ی خودم رو بگیرم و علیرغم اینکه شاید الان وقتش نبود کل 99 صفحه تاپیک "اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت" و عینِ 1471 پست رو شخم زدم و کلی اطلاعات به درد بخور به دست اوردم.
واقعاً ممنون از همگی.

طرح موضوع: من خودم رو مثال میزنم، وقتی پست کسی رو میبینم که تاریخ ورود به آمریکاش مربوط به قدیم (ماه های گذشته یا سالهای گذشته) هست خودبخود شاخک هام تکون میخوره که بعله خبریه و با دقت به پستش توجه ویژه میکنم. یهو ناخوداگاه سرچ میکنم که سوالام چی بود و اول چی بپرسم و ... (اغراق شده دارم میگماااا، دارید که ...) Big Grin توی پرانتز هم بگم که حساب مشاهده پست مدیران و پیشکوستان سایت کلاً جداست ... Shy صرفِ صیغه پاچه خواری بنده
نتیجه: این روزا رو یادتون نره. وقتی ساکن شدید هرچقدر هم مشغله داشته باشید بعد از مدتی به راحتی میتونید وقت اندکی برای دوستای دیروزتون بذارید. احساس امرزو خودتون رو یادتون باشه، پس دریغ نکنید. واسه خود من توجیهی نیست و میدونم اگه روزی کم کاری کنم معنی ش اینه دارم توی ذهن خودم بهونه تراشی میکنم. Cool

طرح موضوع: حافظه من زار داره. Big Grin یعنی یه چیزایی رو عجیب یادم میمونه که وقتی دیگران میشنون دهنشون تا ناکجاآباد باز میمونه ولی یه چیزایی رو فراموش میکنم اصن اسمی.
نتیجه: هیچ وقت به حافظه خودم صد در صد اعتماد نمیکنم پس از یه سری چیزا که میدونم مفیده نت برمیدارم. زمان استفاده شون که رسید فایل ش رو باز میکنم میخونم یا اگه حوصله نداشتم پرینت ش میکنم و با هایلایتر Key Word مشخص میشه و برنامه ریزی شکل میگیره.

طرح موضوع: مگه میشه چیزی یادم نره یا چیزی جا نمونه!
نتیجه: تقریباً نه. با اینکه تا حالا نه چیزی گم کردم و نه چیزی جا گذاشتم ولی همیشه (تاکید میکنم همیشه) چک لیست کارها و برنامه ریزی تون کمک کننده ست. حتما که نباید روی کاغذ باشه. گاهی یه نت یه خطی توی گوشی یا حتی درفت گوشی باعث یاداوری میشه.

در آخر هم اینکه یادش بخیر، در گذشته استادی داشتم که میگفت شما میاید دانشگاه که یاد بگیرید چطور باید از اطلاعات و دانسته ها واسه به دست اوردن اهداف تون (حالا کاری یا زندگی یا هرچی) استفاده کنید نه اینکه طوطی وار یه سری چیزا یاد بگیرید یا حفظ کنید و بعد از چند سال همش رو فراموش کنید یا کارتون روتین بشه و ... هیچ. (بماند که نمره ای که بهمون داد با حرفش متناقض بود) Big GrinTongue
داریم وارد یه کشور جدید اونم از نوع پیشرفته ترین ش میشیم، اگه قرار باشه مثه همینجا زندگی کنیم با همین رویه که اغلب به تک تک مون تحمیل شده ادامه بدیم پس مهاجرت یه بعد بزرگش رو واسمون نامرئی کرده. یادتون باشه این بعد میتونه لذت بخش ترین ش باشه.

پی نوشت: مثلاً خودم رو این شکلی تصور کردم که من و بانو هم الان ویزا گرفتیم و با شما رهسپاریم ... Cool
من دقیقا همین حس رو دارم با اینکه برنده 2014 هستم و قاعدتا نیازی به مطالب این سایت ندارم ولی واقعا دوست دارم به دوستان خودم کمک کنم چون حال و روز اونها رو تجربه کردم و میدونم حتی یک اطلاعات کوچک هم بعضی وقتا چقدر موثره
خلاصه اینکه دین خودمون را به این سایت اینجوری ادا میکنیمSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، laleht ، h_researcher ، shadi79 ، miyu ، habibhabib ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014
یکی از چیزایی که توی زندگی من مدام تغییر داشته و یه سیر تکاملی رو طی کرده ولی همیشه با گذشته خودش پیوند خورده امضای منه. Big Grin
فکر میکنم اولین امضاهای جدی من زمان صدور کارت ملی یا عکس دار کردن شناسنامه بود اگه اشتباه نکنم.
خب مدام به دنبال تغییرش بودم و مثه عکس روی کارت ملی و شناسنامه که همیشه ی خدا مایه ی خنده و آبروریزیه دوست داشتم لاقل این یکی رو تغییر بدم و باب دلم باشه.
بالاخره زمانی که شاغل شدم و بنا به مقتضیات مجبور شدم امضای خوبی بزنم و واسم مسئولیت های بیخودی آتی داشت امضام شکل بهتری گرفت که تا حدودی بهش علاقمند شدم. Smile
سه تا خطوط منحنی و داستان و نام اول اسم کوچیک و فامیل به انگلیسی!!
این همه داستان بافی کردن که بگم سعی کنید واسه اونجا یه امضای باب دلتون بسازید و بزنید و اگه مثه من از این خراش های مغزی توی ذهنتون بوده این برهه میتونه همون لحظه طلایی باشه که همیشه عقبش مینداختیم.
ایده ی نوشتن این پست هم از تاپیک امضای انگلیسی و ... آرش به سرم زد که با شما هم به اشتراک بذارم.
موفق باشید و پایدار و امیدوارم در سرزمین جدید به ایده ال هاتون نزدیک و نزدیک تر بشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: laleht ، h_researcher ، Tabi65 ، Daneshjo ، jadooo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 10:12)laleht نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 09:40)r.bazargan نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:08)laleht نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:22)behdadK نوشته:  ترازوی قلاب دار بسته به دیجیتال یا آنالوگ بودن و قیمت و ساخت چه کشوری از ۱۰ تومن هست تا 100 تومن. با 15 تومن یک دیجیتال معقولش رو میتونید بخرید. سعی کنید اگر قصد 23 کیلو وزن کردن دارید ترازوی با حداکثر توان بیش از 30 کیلو نخرید که دقتش کمتر میشه.
کافیه به جایی مثل بارفیکس آویزونش کنید و چمدونتون رو به قلابش بندازید.
دقت دیجیتال ها هم معمولا 20 گرم هست البته شما روی 100 گرم حساب کنید و اطمینان نداشته باشید که ترازوی فرودگاه دقیق باشه
مرسی بهداد جان
راستش بابام یه قلابدار آنالوگ داشت منم به حداکثر توانش دقت نکردم و خلاصه با اولین توزین فنرش در رفت و شکست Big Grin Tongue
حالا اینی که شما گفتین میرم یه دیجیتالیشو بخرم که هم کارم راه بیفته هم بعد بدم بابام Wink
بازم مثل همیشه ممنون
البته شوهر جان هم همش غر میزنه میگه اینقدر جهیزیه با خودت بر نداری دیگه استرس وزن بار هم نداری که خوب اینم خودش یه حرفیه ولی خوب عادت اکثر ما خانما Big Grin Big Grin

لاله عزیز شما چه تاریخی بلیط گرفتید؟ کدوم ایرلاین اگه ممکنه حدود قیمتشم بگید ممنون میشم
عزیزم من هفته دیگه عازم هستم اگه خدا بخواد
با قطر ایرویز
بلیط یک طرفه
۳نفر(۲بزرگسال+۱بچه) شد ۸.400.000 تومان
البته با سه پرواز(۲ استاپ) که سومیش یو اس ایرویز هست
توی سایت قطری آنلاین به خودم رو قیمت ۹.500.000 جا میداد که از طریق دوستم که تو آژانس هست تونست واسم با ۱.100.000 ارزونتر بگیره

بسته به اینکه مقصد کجاست ایر لاینهای مختلف قیمتهای متفاوت میدن مثلا ترکیش و امارات اصلا مسیر منو نداشتن و الاتحاد و لوفتانزا رو ۱۰ میلیون و خورده جا میداد
به نظرم مسیرتون رو با ایرلاینهای مختلف چک کنین و انتخاب که کردین بدین آژانس روش واستون کار کنه و بهترین قیمت رو در بیاره
سلام لاله جان براتون سفری امن و سلامت همراه با موفقیت آرزو میکنم امیدوارم هرجا که هستید بهترینها در انتظارتون باشه،ما هم هفته دیگر با قطرایرویز دو استاپ دوحه و هیوستون و بعد با آمریکن ایرلاینز تا لس آنجلس راهی هستیم دعا کن که بتونم از پس این شروع تازه بربیام ممنونم. برای همه بچه ها آرزوی موفقیت میکنم و هرکاری از دستم بر بیاد برای دوستانم انجام خواهم داد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، h_researcher ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2014-10-11 ساعت 09:19)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
۱.می خواستم بدونم که بعد از این که خدا خواست و ویزای ما رو دادند، ما ۶ ماه فرصت داریم که به آمریکا سفر کنیم، درسته؟
۲. پس از اولین سفر و بازگشت به ايران ، خروج ما نباید از ۶ ماه بیشتر باشه، درسته?
۳. تو صفحه دوم تاپيک۲۰۱۴ با همین عنوان نوشته که:
"یک تصحیح کوچیک: بعد از سفر اول تا یک سال می شه خارج از آمریکا موند. اما بعد از اون باید همون قانون شش ماه رو رعایت کرد. اونها متوجه هستند که آدم تازه مهاجر طول می کشه که همه کارهاش رو ردیف کنه"
پس چرا میگن اولین خروج نباید بیش تر از ۶ ماه باشه؟
سلام منم همین سوال رو دارم باید حتما قبل از 6 ماه وارد امریکا بشیم اگر 1 ماه بمونیم و دوباره برگردیم مشگلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-06 ساعت 15:26)behjat نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:08)laleht نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:22)behdadK نوشته:  ترازوی قلاب دار بسته به دیجیتال یا آنالوگ بودن و قیمت و ساخت چه کشوری از ۱۰ تومن هست تا 100 تومن. با 15 تومن یک دیجیتال معقولش رو میتونید بخرید. سعی کنید اگر قصد 23 کیلو وزن کردن دارید ترازوی با حداکثر توان بیش از 30 کیلو نخرید که دقتش کمتر میشه.
کافیه به جایی مثل بارفیکس آویزونش کنید و چمدونتون رو به قلابش بندازید.
دقت دیجیتال ها هم معمولا 20 گرم هست البته شما روی 100 گرم حساب کنید و اطمینان نداشته باشید که ترازوی فرودگاه دقیق باشه
مرسی بهداد جان
راستش بابام یه قلابدار آنالوگ داشت منم به حداکثر توانش دقت نکردم و خلاصه با اولین توزین فنرش در رفت و شکست Big Grin Tongue
حالا اینی که شما گفتین میرم یه دیجیتالیشو بخرم که هم کارم راه بیفته هم بعد بدم بابام Wink
بازم مثل همیشه ممنون
البته شوهر جان هم همش غر میزنه میگه اینقدر جهیزیه با خودت بر نداری دیگه استرس وزن بار هم نداری که خوب اینم خودش یه حرفیه ولی خوب عادت اکثر ما خانما Big Grin Big Grin

لاله عزیز شما چه تاریخی بلیط گرفتید؟ کدوم ایرلاین اگه ممکنه حدود قیمتشم بگید ممنون میشم
با قطر ایرویز
بلیط یک طرفه
توی سایت قطری آنلاین به خودم رو قیمت ۹.500.000 جا میداد که از طریق دوستم که تو آژانس هست تونست واسم با ۱.100.000 ارزونتر بگیره

بسته به اینکه مقصد کجاست ایر لاینهای مختلف قیمتهای متفاوت میدن مثلا ترکیش و امارات اصلا مسیر منو نداشتن و الاتحاد و لوفتانزا رو ۱۰ میلیون و خورده جا میداد
به نظرم مسیرتون رو با ایرلاینهای مختلف چک کنین و انتخاب که کردین بدین آژانس روش واستون کار کنه و بهترین قیمت رو در بیاره
سلام لاله جان براتون سفری امن و سلامت همراه با موفقیت آرزو میکنم امیدوارم هرجا که هستید بهترینها در انتظارتون باشه،ما هم هفته دیگر با قطرایرویز دو استاپ دوحه و هیوستون و بعد با آمریکن ایرلاینز تا لس آنجلس راهی هستیم دعا کن که بتونم از پس این شروع تازه بربیام ممنونم. برای همه بچه ها آرزوی موفقیت میکنم و هرکاری از دستم بر بیاد برای دوستانم انجام خواهم داد
بهجت جان سلام عزیزم
ایشالا هر جای ینگه دنیا که برین شاد و سلامت و موفق باشین
منم همین دغدغه رو دارم امیدوارم که همه ماها از پس این شروع تازه بر بیاییم
خیلی ها تو دلم رو خالی میکنن که دوباره از صفر شروع کردن تو سن و شرایط شما اشتباه هست اما من میخوام تمام تلاشم رو واسه مابقی آینده خودمون و پسرم رو بکنم و امیدوارم بتونم از پس این مرحله از زندگی هم بر بیام
خوب اکثر بچه های این فروم خیلی از ما جوونتر هستن و شاید این حرکت واسه اونا معقول تر باشه اما تصمیم گرفتم از تغییر نترسم و یه سرنوشت جدید واسه خودمون و پسرم رقم بزنم
بهجت جون شما یکی از کسانی هستی که خیلی بهم انگیزه دادی و واقعا مفتخرم با خانم با اراده و محکمی مثل شما آشنا شدم
موفق باشی عزیزم و خوشحال میشم اگه کاری واسه شما و دیگر دوستای عزیز مجازیم در این فروم از دستم بر بیاد انجام بدم
با امید به آینده ای روشن واسه همگی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، shadi79 ، Haghighat ، behjat ، APOLO5321 ، jadooo ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان

یه موردی پیش اومده , یه خانوم سن بالایی نزدیک 65 ساله , قراره تنهایی برن امریکا ویزای مهاجرتیه IR5

مشکل اینجاست هیچی انگلیسی بلد نیست فکر کنم حتی abcd
به نظرتون چیکار کنیم وقتی قراره هی هواپیماش عوض شه ؟
بلیت رو دستش بگیره ؟ خود مسئولین راهنمایی میکنن ؟
تهران دوحه رم شیکاگو
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
فکر کنم بتونید به شرکت هواپیمایی زنگ بزنید و تقاضای ویلچر کنید. اینطوری خودشون به هنگام خروج از هواپیما سوار ویلچر میشن و اون شخص تا گیت مورد نظر همراهی میکنه
تشکر کنندگان: SomeOneX ، ed2008 ، behjat ، miyu ، APOLO5321 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-06 ساعت 20:16)SomeOneX نوشته:  سلام دوستان

یه موردی پیش اومده , یه خانوم سن بالایی نزدیک 65 ساله , قراره تنهایی برن آمریکا ویزای مهاجرتیه IR5

مشکل اینجاست هیچی انگلیسی بلد نیست فکر کنم حتی abcd
به نظرتون چیکار کنیم وقتی قراره هی هواپیماش عوض شه ؟
بلیت رو دستش بگیره ؟ خود مسئولین راهنمایی میکنن ؟
تهران دوحه رم شیکاگو
تمام ایرلاینها خدمات ویژه دارن که حتی شامل لیدر هم میشه و کافیه درخواست کنین که توی ترمینال و دم گیت منتظرشون هستن و همراهیشون میکنن فقط کافیست سوپروایزر ایرلاین رو در جریان بزارین و درخواست خدمات ویژه کنین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، behjat ، Aghaman ، SomeOneX ، miyu ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 10:29)laleht نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 09:31)yekta2015 نوشته:  دوستان اگه با پرواز الاتحاد بريد تا ٢٥، ٢٦ كيلو رم گير نميدن زياد. ولي بقيه پرواز ها دقيق بايد ٢٣ باشه. وگرنه كليييي جريمتون ميكنن سر چيزايي كه اصلا ارزش اينهمه هزينه كردن رو نداشتن.

بله ولی به شرطی که الاتحاد مسیر شما رو داشته باشه یا قیمتش واسه مسیر شما از ایرلاینهای دیگه مناسب تر باشه Big Grin

(2015-07-05 ساعت 16:39)behjat نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 16:20)zhila1393 نوشته:  دوستان ایا اطلاع دارید که اعضای یک خانواده همه حتمابایدباهم واردآمریکابشن یاممکنه درزمان های مختلف جداگانه وروود کنن؟ من میخوام با پسرام زودتر برم برای مدرسه و کالج ولی همسرم تا اخر شهریور کار داره اینجا!

سلام تا آنجا که من میدونم اول باید شخص برنده وارد بشه بقیه بعد از اون میتونند وارد بشوند یا همه با هم وارد بشن افراد غیر برنده نمیتونند تا برنده اصلی نرفته وارد بشن
سلام بهجت جان من هر کاری میکنم پیام خصوصی ارسال نمی شه راهنمایی کنید متشکرم
(2015-07-04 ساعت 21:19)laleht نوشته:  تنها راه واسه اینکه بفهمم چمدونم چند کیلو هست اینه که بریم رو وزنه با چمدون بعد وزن خودمون رو کم کنیم وزن چمدون بدست میاد که همیشه با عددی که ترازوی فرودگاه نشون میده فرق داره
کسی راه مناسبی داره پیشنهاد بده ؟Tongue

شدیدا درگیر این وزن چمدون هستم که نباید از ۲۳ بیشتر باشه Big Grin
کاش یه آشنا هندونه فروش داشتیم این باسکولش رو چند ساعتی قرض میدادWink Big Grin

سلام لاله جان
ما يه ترازو (در امور اموزشي و مدارس بهش نيروسنج هم مي گن)تهيه كرده و به جايي مانند بارفيكس...اويزان كرديم وابتدا ساك را وزن كرده و بعد تقريبا دستمون اومد كه چطوري بارمون را در ساكها و چمدان بگذاريم،و با چند با وزن كردن و كم و زياد كردن بارها ،ساكها را بين ٢٣-٢٥كيلو تنظيم كرديم،تو فرودگاه (اصفهان)مشكلي هم پيش نيامد و اوزان ساكها ok بود،ساكهاي چند زيپه بين ٢-٣كيلو هستند و معمولا بدون باز كردن هيچ زيپ يل نهايتا يه زيپ ،بسته به نوع بارتون ،٢٣ كيلو مي شند?
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: laleht ، APOLO5321 ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-06 ساعت 23:08)آیداا نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 09:31)yekta2015 نوشته:  دوستان اگه با پرواز الاتحاد بريد تا ٢٥، ٢٦ كيلو رم گير نميدن زياد. ولي بقيه پرواز ها دقيق بايد ٢٣ باشه. وگرنه كليييي جريمتون ميكنن سر چيزايي كه اصلا ارزش اينهمه هزينه كردن رو نداشتن.

بله ولی به شرطی که الاتحاد مسیر شما رو داشته باشه یا قیمتش واسه مسیر شما از ایرلاینهای دیگه مناسب تر باشه Big Grin

(2015-07-05 ساعت 16:20)zhila1393 نوشته:  دوستان ایا اطلاع دارید که اعضای یک خانواده همه حتمابایدباهم واردآمریکابشن یاممکنه درزمان های مختلف جداگانه وروود کنن؟ من میخوام با پسرام زودتر برم برای مدرسه و کالج ولی همسرم تا اخر شهریور کار داره اینجا!

سلام تا آنجا که من میدونم اول باید شخص برنده وارد بشه بقیه بعد از اون میتونند وارد بشوند یا همه با هم وارد بشن افراد غیر برنده نمیتونند تا برنده اصلی نرفته وارد بشن

عزیزم مثل اینکه باید بالای بیست یا بیست و پنج ارسال داشته باشی تا پیغامهات بره الان ۱۹ تایی چند تا دیگه پیام و پرسش بفرستی کارت راه می افته
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-07-06 ساعت 16:59)laleht نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 15:26)behjat نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:08)laleht نوشته:  مرسی بهداد جان
بازم مثل همیشه ممنون

با قطر ایرویز
بلیط یک طرفه

بهجت جان سلام عزیزم
ایشالا هر جای ینگه دنیا که برین شاد و سلامت و موفق باشین
منم همین دغدغه رو دارم امیدوارم که همه ماها از پس این شروع تازه بر بیاییم
خیلی ها تو دلم رو خالی میکنن که دوباره از صفر شروع کردن تو سن و شرایط شما اشتباه هست اما من میخوام تمام تلاشم رو واسه مابقی آینده خودمون و پسرم رو بکنم و امیدوارم بتونم از پس این مرحله از زندگی هم بر بیام
خوب اکثر بچه های این فروم خیلی از ما جوونتر هستن و شاید این حرکت واسه اونا معقول تر باشه اما تصمیم گرفتم از تغییر نترسم و یه سرنوشت جدید واسه خودمون و پسرم رقم بزنم
بهجت جون شما یکی از کسانی هستی که خیلی بهم انگیزه دادی و واقعا مفتخرم با خانم با اراده و محکمی مثل شما آشنا شدم
موفق باشی عزیزم و خوشحال میشم اگه کاری واسه شما و دیگر دوستای عزیز مجازیم در این فروم از دستم بر بیاد انجام بدم
با امید به آینده ای روشن واسه همگی

شکسته نفسی میکنی لاله جان ،حالا کو تا به سن من برسی پسرت تازه دبستانیه، من میخوام به جوونا ثابت کنم که زیاد سخت نگیرند و با اطمینان پا تو این راه بگذارند درضمن ما چون همون دور ورای صفر هستیم دوباره و صدباره هم میتونیم از صفر شروع کنیم خخخخخخخ،امیدوارم همه موفق باشند و آنجا هم هوای همدیگرو داشته باشن الهی آمین
تشکر کنندگان: Aghaman ، laleht ، zohreh-gh ، zhila1393 ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز، یکی‌ از دوستانِ ما اینجا(لوس آنجلس، کالیفرنیا) واسه مهریه خانمش دچار مشکل شده و به‌‌‌ پول ایرانی‌ نیاز داره. یعنی‌ پول تومنتون رو بیارید و ایشون بهتون دلار میدن به‌‌‌ باضافه یه مقدار اضافه واسه زحمتی که می‌کشید،اگه براتون امکان داره لطفا بهم خبر بدید، مرسی‌.Shy
یه موردی رو میخواستم برای عزیزانی که بچه زیر دو سال(infant) دارن یادآور بشم و اونم اینه که موقع گرفتن بلیط حتما درخواست بسینیت( یا به عبارت دیگه تخت خواب بچه که روی دیوار جلوی اولین ردیف صندلیهای هواپیما نصب میشه) بدید که توی بلیطتون لحاظ کنن که توی مسیر تقریبا بیست ساعتی نیازی نباشه که بچه رو توی بغلتون بگیرید که هم بچه داغون نشه و هم خودتون که حتی نتونید توی این مدت پلک هم روی هم بزارید. ضمنا فکر نکنید که اگه درخواست ندادید حتما خودشون توی پرواز براتون تدارک میبینن چون جایگاه نصب بسینیت محدوده و ممکنه تعداد افرادی که نوزاد دارن از تعداد جایگاههای موجود برای بسینیت بیشتر باشه که اون موقع..... حتی فکرش هم آدمو اذیت میکنه.
آخ که من چقدر بفکر بچه دارها هستم. میگی نه برو سفرنامم به آنکارا رو بخون.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
(2015-07-06 ساعت 23:44)behjat نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 23:08)آیداا نوشته:  

عزیزم مثل اینکه باید بالای بیست یا بیست و پنج ارسال داشته باشی تا پیغامهات بره الان ۱۹ تایی چند تا دیگه پیام و پرسش بفرستی کارت راه می افته
سلام ،مرسی از راهنماییتون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان