کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان سلام
بعد از گذشت ۸ هفته اس اس ان ما نیومده و ما ایرانیم. من زنگ زدم و یک ساعت پشت خط موندم تا تونستم صحبت کنم و بهم شماره دفتر ایتاکا رو دادن و شماره دی اچ اس رو که بهشون زنگ بزنم، دی اچ اس که گفت به ما ربطی نداره. برو اداره مهاجرت محلی! دفتر ایتاکا هم گفت که اصلا اطلاعات شما ثبت نشده و ما نداریم!
Sad((((
حالا نمیدونم چه خاکی بر سر کنیم. ما ایرانیم و دسترسی هم نداریم. :|
کسی چیزی میدونه؟ مورد مشابه وجود داشته؟
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-11-04 ساعت 23:45)Marmad نوشته:  دوستان سلام
بعد از گذشت ۸ هفته اس اس ان ما نیومده و ما ایرانیم. من زنگ زدم و یک ساعت پشت خط موندم تا تونستم صحبت کنم و بهم شماره دفتر ایتاکا رو دادن و شماره دی اچ اس رو که بهشون زنگ بزنم، دی اچ اس که گفت به ما ربطی نداره. برو اداره مهاجرت محلی! دفتر ایتاکا هم گفت که اصلا اطلاعات شما ثبت نشده و ما نداریم!
Sad((((

سلام
ايميل بزنيد از خودشون سئوال كنيد ولي اگر قبلاً وارد أمريكا شده بوديد بايد به اداره سوشال ميرفتيد و مطمئن مي شديد كه اطلاعاتتون ثبت شده
حالا احتمالا مجبور هستيد يك سفر ديگه تشريف بياريد چون اگر اطلاعاتتون ثبت نشده تنها راه مراجعه حضوري خودتون با ارائه گرين كارت يا پاسپورت هست و به دليل اهميت هرگز اطلاعات سوشال را از طريق ايميل يا تلفن پاسخ نخواهند داد
شايد هم از طريق وكيل بتوانيد اقدام كنيد
تشکر کنندگان: mojgan m ، Marmad ، Daneshjo
با سلام خدمت شما دوستان عزیز میخواستم بدونم هیچ منبع یا وب سایتی وجود ندارد که بدونیم گرین کارت ما تو چه وضعیتی ؟ ی رفرنس که بگه مراحل گرین کارتتون نو این مرحله است که اگه مشگل داشته باشه بتونیم رفع و رجوعش کنیم
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
(2015-11-05 ساعت 06:16)omid_andera نوشته:  با سلام خدمت شما دوستان عزیز میخواستم بدونم هیچ منبع یا وب سایتی وجود ندارد که بدونیم گرین کارت ما تو چه وضعیتی ؟ ی رفرنس که بگه مراحل گرین کارتتون نو این مرحله است که اگه مشگل داشته باشه بتونیم رفع و رجوعش کنیم

سلام دوست عزيز
به وب سايت اداره مهاجرت USCIS برويد در قسمت check your case status شماره رسيد نامبر خودتون را وارد كنيد و چك كنيد اگر نوشته باشه درحال پروسس كه بايد صبر كنيد ولي اگر پروسس شروع نشده باشد و يا اينكه تحويل شده باشد و به دست شما نرسيده باشد پيگيري نماييد
ميتوانيد با تلفن اداره مهاجرت تماس بگيريد و يا ايميل بزنيد
تشکر کنندگان: omid_andera ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان، من برام یه مشکلی پیش اومده و به کمک تون احتیاج دارم. الان حدود ۱ ماه هست که وارد آمریکا شدم و هنوز گیرین کارت به دستم نرسیده، آیا بدون گیرین کارت می تونم از آمریکا خارج بشم؟ و دیگر اینکه وضعیت گیرین کارت من رو الان تو سایت میزنه که صادر شده، آیا می دونید از وقتی اعلام وضعیت میزنه که صادر شده، چقدر حدودا طول می کشه که بتونم دریافتش کنم؟
خیلی ممنونم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 08:00)نیلان نوشته:  سلام دوستان، من برام یه مشکلی پیش اومده و به کمک تون احتیاج دارم. الان حدود ۱ ماه هست که وارد آمریکا شدم و هنوز گیرین کارت به دستم نرسیده، آیا بدون گیرین کارت می تونم از آمریکا خارج بشم؟ و دیگر اینکه وضعیت گیرین کارت من رو الان تو سایت میزنه که صادر شده، آیا می دونید از وقتی اعلام وضعیت میزنه که صادر شده، چقدر حدودا طول می کشه که بتونم دریافتش کنم؟
خیلی ممنونم

سلام
اگر كسي هست كه گرين كارت را براي شما ارسال كند مشكلي نخواهد بود چون عملاً وقتي گرين كارت به ادرس شما ارسال ميشود ويزاي شما كه نقش گرين كارت موقت را دارد باطل ميشود و فقط بايد با گرين كارت وارد شويد
در باره سئوال بعيد ميدونم كسي بتونه دقيق بگه چقدر طول ميكشه ولي معمولاً حدود هشت هفته هست مگر در موارد استثناء
حالا شما ميتونيد ايميل بزنيد و مشكل را توضيح بدهيد و درخواست كنيد ولي معمولاً به سئوالهاي شما جواب كلي ميدهند مثلاً ميگن اگر تا هشت هفته نيومد به ما خبر بده
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 08:08)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 08:00)نیلان نوشته:  سلام دوستان، من برام یه مشکلی پیش اومده و به کمک تون احتیاج دارم. الان حدود ۱ ماه هست که وارد آمریکا شدم و هنوز گیرین کارت به دستم نرسیده، آیا بدون گیرین کارت می تونم از آمریکا خارج بشم؟ و دیگر اینکه وضعیت گیرین کارت من رو الان تو سایت میزنه که صادر شده، آیا می دونید از وقتی اعلام وضعیت میزنه که صادر شده، چقدر حدودا طول می کشه که بتونم دریافتش کنم؟
خیلی ممنونم

سلام
اگر كسي هست كه گرين كارت را براي شما ارسال كند مشكلي نخواهد بود چون عملاً وقتي گرين كارت به ادرس شما ارسال ميشود ويزاي شما كه نقش گرين كارت موقت را دارد باطل ميشود و فقط بايد با گرين كارت وارد شويد
در باره سئوال بعيد ميدونم كسي بتونه دقيق بگه چقدر طول ميكشه ولي معمولاً حدود هشت هفته هست مگر در موارد استثناء
حالا شما ميتونيد ايميل بزنيد و مشكل را توضيح بدهيد و درخواست كنيد ولي معمولاً به سئوالهاي شما جواب كلي ميدهند مثلاً ميگن اگر تا هشت هفته نيومد به ما خبر بده
ممنونم. نه کسی نمیتونه برام پست کنه و باید بمونم انگار...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
Slm age kesi green cardesh gom shode bashe chikar bayad bokone
تشکر کنندگان:
(2015-11-04 ساعت 10:54)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 15:29)arezoue نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 14:19)ماندانا.م نوشته:  سلام.راستش من درتایپیکها اطلاعاتی درمورد شهر ساکرامنتو پیدانکردم.اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم یه مقدار درمورد این شهر بنویسین.(شایدهم بدجایی درخواستم رامطرح کردم .نمیدونم.)

ماندانا جان من ۳ سال ساکرامنتو زندگی می کنم سوالی داری در خدمتم

آرزوجان ممنونم ازتوجهت.درواقع ساكرامنتو يكي ازگزينه هامه.بخاطر فرزندانم ديدم كه دانشگاه ديويس رنكينگ وهمينطورشهريه مناسبي داره .لطفا يك كمي ازساكرامنتو وديويس برام بنويسين آيا توي اين شهرها حوصله آدم سرميره چون كوچك هستند ياخير؟وآيا وضعيت كلي اشتغال مناسبه؟اگه مطلب ديگه اي هم بنظرتون برام مفيده لطفا بگين.ممنونم
سلام من هر دو جا رو خوب ميشناسم اكه خواستيد اين شمارمه ميتونيد تماس بكيريد من تلفني سوالي داشتيد در خدمتم .
تشکر کنندگان: lighthouse
دوستان برای پرداخت 165 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
از دوستان سوالی داشتم.
اگه بین فواصل ورود مجدد به ایالات متحده بیشتر از 6 ماه بشه .البته برای دفعه اول مشکلی برای ورود خواهم داشت ؟
از دوستان با تجربه مشابه کمک میخوام.
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-11-05 ساعت 01:17)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 23:45)Marmad نوشته:  دوستان سلام
Sad((((

سلام
ايميل بزنيد از خودشون سئوال كنيد ولي اگر قبلاً وارد أمريكا شده بوديد بايد به اداره سوشال ميرفتيد و مطمئن مي شديد كه اطلاعاتتون ثبت شده
حالا احتمالا مجبور هستيد يك سفر ديگه تشريف بياريد چون اگر اطلاعاتتون ثبت نشده تنها راه مراجعه حضوري خودتون با ارائه گرين كارت يا پاسپورت هست و به دليل اهميت هرگز اطلاعات سوشال را از طريق ايميل يا تلفن پاسخ نخواهند داد
شايد هم از طريق وكيل بتوانيد اقدام كنيد

ما مراجعه حضوری هم داشتیم اما بهمون گفتن که نیازی به پر کردن فرم نیست وخودش اتوماتیک انجام میشه و نگران نباشید
ممنونم از پاسختون، فکر میکنم راهش فقط همین رفتن باشه.
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-11-05 ساعت 18:46)parisan نوشته:  از دوستان سوالی داشتم.
اگه بین فواصل ورود مجدد به ایالات متحده بیشتر از ۶ ماه بشه .البته برای دفعه اول مشکلی برای ورود خواهم داشت ؟
از دوستان با تجربه مشابه کمک میخوام.
بهترست دلیل خوبی داشته باشید...البته بستگی به افسر مربوطه دارد..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 18:44)rbrb-2015 نوشته:  دوستان برای پرداخت 154 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟

تا جايي كه يادم مياد 165$ بود
تشکر کنندگان: shahin61
(2015-11-05 ساعت 18:51)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 18:44)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان برای پرداخت 154 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟

تا جايي كه يادم مياد 165$ بود

اشتباه تایپی بود
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان