کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-11-07 ساعت 19:28)HTQ نوشته:  درود/نزدیک به 60 روز از ورود ما به آمریکا می گذره.در این زمان، برای ری اینتری پرمیت اقدام کردیم و بعد از 25 روز از انگشت نگاری، ویزای سفیدمون اومد.اما هنوز خبری از گرین کارت نیست.ما متنی رو اماده کردیم برای ارسال به uscis. اما وقتی وارد بخش contact میشیم با چند تایتل با ایمیل های مختلف مواجه میشیم.لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا درخواست پیگیری گرین کارت رو به چه ایمیلی باید ارسال کنیم.ممنون

بايد گزينه زير را انتخاب بكنيد
A case already filed in uscis ELIS
دقت كنيد چون از طريق سايت أليس پول را پرداخت كرديد بايد ايميل هم از همان طريق ارسال كنيد تا جواب سريعتر بگيريد
تشکر کنندگان: HTQ ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-11-07 ساعت 21:21)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 19:28)HTQ نوشته:  درود/نزدیک به 60 روز از ورود ما به آمریکا می گذره.در این زمان، برای ری اینتری پرمیت اقدام کردیم و بعد از 25 روز از انگشت نگاری، ویزای سفیدمون اومد.اما هنوز خبری از گرین کارت نیست.ما متنی رو اماده کردیم برای ارسال به uscis. اما وقتی وارد بخش contact میشیم با چند تایتل با ایمیل های مختلف مواجه میشیم.لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا درخواست پیگیری گرین کارت رو به چه ایمیلی باید ارسال کنیم.ممنون

دقت كنيد چون از طريق سايت أليس پول را پرداخت كرديد بايد ايميل هم از همان طريق ارسال كنيد تا جواب سريعتر بگيريد

https://egov.uscis.gov/cris/contactus
اين هم لينك قسمتي كه بايد وارد شويد فقط چون خيلي سريع صفحه بسته تايم أوت ميشود متن خود را اماده كنيد وهمچنين اطلاعات مورد نياز راو حتماً تاكيد كنيد كه از ٤٥ روز گذشته و شما هنوز گرين كارت خود را دريافت نكرده أيد
تشکر کنندگان: HTQ ، Daneshjo
(2015-11-07 ساعت 21:25)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 21:21)kyakourosh نوشته:  

https://egov.uscis.gov/cris/contactus
اين هم لينك قسمتي كه بايد وارد شويد فقط چون خيلي سريع صفحه بسته تايم أوت ميشود متن خود را اماده كنيد وهمچنين اطلاعات مورد نياز راو حتماً تاكيد كنيد كه از ٤٥ روز گذشته و شما هنوز گرين كارت خود را دريافت نكرده أيد
• If you paid the fee before coming to the United States and do not receive your Green Card within 45 days after being admitted to the U.S., please contact us through our online help form at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.
تشکر کنندگان: HTQ ، Daneshjo ، sunn789 ، Alex 2014
(2015-11-05 ساعت 18:44)rbrb-2015 نوشته:  دوستان برای پرداخت 165 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟

معمولا وقتی پول رو پرداخت کردید توی صفحه آخر یک جدول رو نشون میده که 4 ستون داره

A-number
Dos Case ID
Uscis Receipt Number
Uscis Immig. fee amount

توی بخش uscis Receipt شماره ایی که میخواید رو میزنه.

من چون نوشته بود بهتره ازش پرینت بگیرید یک پرینت گرفتم.
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-11-08 ساعت 02:25)daniel_b نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 18:44)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان برای پرداخت 165 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟

معمولا وقتی پول رو پرداخت کردید توی صفحه آخر یک جدول رو نشون میده که ۴ ستون داره

A-number
Dos Case ID
Uscis Receipt Number
Uscis Immig. fee amount

ممنون از پاسختون
جدول ما سه ستون داشت و این مواردی که شما گفتین نشون نداد Sad
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2015-11-08 ساعت 04:40)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 18:44)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان برای پرداخت 165 دلار بعد از مرحله تائید پرداخت مرحله دیگه ای هم هست؟ چرا به من receipt numbers نداد؟

معمولا وقتی پول رو پرداخت کردید توی صفحه آخر یک جدول رو نشون میده که ۴ ستون داره

A-number
Dos Case ID
Uscis Receipt Number
Uscis Immig. fee amount

ممنون از پاسختون
جدول ما سه ستون داشت و این مواردی که شما گفتین نشون نداد Sad

کسانی که از سایت جدید پرداخت داشتند این ریسیت نامبر را ندارند از جمله خودم و ظاهرا تنها راه پیگیری ما هم همان ارسال ایمیل ویا تماس تلفنی هست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-11-05 ساعت 22:29)ariana80 نوشته:  دوستان لینکی که مربوط به پر کردن برگه ابی که تو هواپیماست رو اگه کسی داره بزاره لطفا

http://www.immihelp.com/immigration/samp...-6059b.pdf
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، Daneshjo
(2015-11-08 ساعت 09:17)ریحانا نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:29)ariana80 نوشته:  دوستان لینکی که مربوط به پر کردن برگه ابی که تو هواپیماست رو اگه کسی داره بزاره لطفا

http://www.immihelp.com/immigration/samp...-6059b.pdf

سلام ریحانا جان شما کدوم شهر میبرید؟
سلام دوستای گلم

من متأسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات (که دهنمو همین مشکلات سرویس کرده!) از صفحه 60 به بعد رو فرصت نکردم بخونم. از اون دوستانی که منتظر بودن فایل بزارم معذرت می خوام. همچنان دعاهای زیباتون رو می خوام .
با عرض پوزش از اینکه ممکنه جوابم باشه اما به دلیل کمبود وقت سؤال می کنم.

من 165 دلار رو حدود دو تا سه هفته پیش پرداخت کردم، با توجه به اینکه نحوه ی پرداخت اگه اشتباه نکنم عوض شده بود، من ثبت نام انجام ندادم و مستقیماً از لینک زیر با استفاده از A-Number و DOS or Case ID پرداخت کردم:
https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/...app/app/iv

دو تا سؤال دارم:
1. آیا ثبت نام کردن در سایتشون ضرورت داره؟ با توجه به اینکه داخل سایت لینک واسه ی مهاجرتی ها داره و من بدون ثبت نام پرداخت کردم.
2. بعد از پرداخت فقط یک ایمیل به عنوان رسید پرداخت به دست من رسیده که جایی شماره خاصی نداره، برای چک کردن وضعیت به آدرس زیر رفتم
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
ازم receipt number میخواد و نکته اینکه کیس نامبر رو قبول نمی کنه.
از طرفی با تغییر سیستم وقتی وارد همون لینک ثبت نام بالا هم میشین پیغام نمیده که شما وضعیتتون در چه مرحله ای هستش بلکه می گه شما قبلاً پرداختتون رو با موفقیت انجام دادین. اگه کسی می تونه راهنمایی کنه تا من وضعیتم رو چک کنم.

بازم به امید لبخند زیبا و موفقیت همتون، هر روز بیش تر از پیش... [عکس: rose.gif]
تشکر کنندگان: behjan ، Daneshjo ، moj21 ، smhh7441 ، samane1363

A-number
Dos Case ID
Uscis Receipt Number
Uscis Immig. fee amount

نه دوست عزیز نمیزنه تو روش پرداخت جدید نمیزنه این شماره uscis Receipt رو جالب اینه که یکی از گرین کارتهای ما که اومد روی بسته پستی این شماره با IOE رو نوشت که وقتی وارد سایت میکنیم شماره رو نمیشناسه اصلا ولی شماره پیگیری سایتUSPS که اون هم روی جلد نامه بود تو سایت اداره پست شناسایی شد وپروسه رو نشون داد
در انتظار قبولی
(2015-11-08 ساعت 11:35)yesorno نوشته:  سلام دوستای گلم

من متأسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات (که دهنمو همین مشکلات سرویس کرده!) از صفحه 60 به بعد رو فرصت نکردم بخونم. از اون دوستانی که منتظر بودن فایل بزارم معذرت می خوام. همچنان دعاهای زیباتون رو می خوام .
با عرض پوزش از اینکه ممکنه جوابم باشه اما به دلیل کمبود وقت سؤال می کنم.

من 165 دلار رو حدود دو تا سه هفته پیش پرداخت کردم، با توجه به اینکه نحوه ی پرداخت اگه اشتباه نکنم عوض شده بود، من ثبت نام انجام ندادم و مستقیماً از لینک زیر با استفاده از A-Number و DOS or Case ID پرداخت کردم:
https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/...app/app/iv

دو تا سؤال دارم:
۱. آیا ثبت نام کردن در سایتشون ضرورت داره؟ با توجه به اینکه داخل سایت لینک واسه ی مهاجرتی ها داره و من بدون ثبت نام پرداخت کردم.
۲. بعد از پرداخت فقط یک ایمیل به عنوان رسید پرداخت به دست من رسیده که جایی شماره خاصی نداره، برای چک کردن وضعیت به آدرس زیر رفتم
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
ازم receipt number میخواد و نکته اینکه کیس نامبر رو قبول نمی کنه.
از طرفی با تغییر سیستم وقتی وارد همون لینک ثبت نام بالا هم میشین پیغام نمیده که شما وضعیتتون در چه مرحله ای هستش بلکه می گه شما قبلاً پرداختتون رو با موفقیت انجام دادین. اگه کسی می تونه راهنمایی کنه تا من وضعیتم رو چک کنم.

بازم به امید لبخند زیبا و موفقیت همتون، هر روز بیش تر از پیش... [عکس: rose.gif]

اين مشكلي هست كه من و خيليا داريم و با ايميل هم نديدم جواب درستي گرفته باشن دوستان. من كه نزديك ٧٠ روز از پرداخت و ورودم ميگذره و خبري نيست!!

(2015-11-08 ساعت 11:59)sad_sad نوشته:  

A-number
Dos Case ID
Uscis Receipt Number
Uscis Immig. fee amount

نه دوست عزیز نمیزنه تو روش پرداخت جدید نمیزنه این شماره uscis Receipt رو جالب اینه که یکی از گرین کارتهای ما که اومد روی بسته پستی این شماره با IOE رو نوشت که وقتی وارد سایت میکنیم شماره رو نمیشناسه اصلا ولی شماره پیگیری سایتUSPS که اون هم روی جلد نامه بود تو سایت اداره پست شناسایی شد وپروسه رو نشون داد

اين شماره USPS كه فرمودين چي هست؟
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: mfarazz ، yesorno ، Daneshjo ، smhh7441
(2015-11-05 ساعت 13:50)toraz نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 10:54)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 15:29)arezoue نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 14:19)ماندانا.م نوشته:  سلام.راستش من درتایپیکها اطلاعاتی درمورد شهر ساکرامنتو پیدانکردم.اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم یه مقدار درمورد این شهر بنویسین.(شایدهم بدجایی درخواستم رامطرح کردم .نمیدونم.)

ماندانا جان من ۳ سال ساکرامنتو زندگی می کنم سوالی داری در خدمتم

آرزوجان ممنونم ازتوجهت.درواقع ساكرامنتو يكي ازگزينه هامه.بخاطر فرزندانم ديدم كه دانشگاه ديويس رنكينگ وهمينطورشهريه مناسبي داره .لطفا يك كمي ازساكرامنتو وديويس برام بنويسين آيا توي اين شهرها حوصله آدم سرميره چون كوچك هستند ياخير؟وآيا وضعيت كلي اشتغال مناسبه؟اگه مطلب ديگه اي هم بنظرتون برام مفيده لطفا بگين.ممنونم
سلام من هر دو جا رو خوب ميشناسم اكه خواستيد اين شمارمه ميتونيد تماس بكيريد من تلفني سوالي داشتيد در خدمتم .
سلام
ممنون میشم اطلاعاتی در رابطه با شرایط کار اولیه و هزینه حدودی اجاره خونه بدید.
چون من شنیدم نسبت به شهرهای اطرافش مناسب
حالا خوشحال میشم شما هم اطلاعاتی برام بزارید
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
دوستان
صرفا جهت اطلاع دیروز رفتیم ار metropcs دو تا خط موبایل گرفتیم که هر سیم کارت 10 دلار و برای دیتا 4g نامحدود و همجنین مکالمه اس ام اس شد 55 دلار برای هر خط
یعنی در کل یک ماه همه چی نامحدود برای دو تا خط 132 دلار

با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
سلام دوستان. من دو هفته ست وارد آمریکا شدم. الان سایت بیمه بازه. رفتم سایت اینشورنس مارکت پلیس و هلت کر رو چک کردم. نمیدونم کدوم این پلن ها رو انتخاب کنم. هنوز کار و درآمد ندارم. پول زیادی هم نمیتونم بابت بیمه بدم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: farslm ، Daneshjo
سلام دوستان
من چند روزي هست كه وارد امريكا شدم ، قبل از اينكه بيام تلاش كردم واسه پرداخت كردن ١٦٥$ اما نامبرمو نمي شناخت ، الان هم تلاش مي كنم اما باز هم نميشناسه ، لطفا راهنمايي كنين، ممنون
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان