کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-11-03 ساعت 07:50)daniel_b نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 11:05)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 03:03)Kia robani نوشته:  با گرين كارت مگه مي شه رفت كانادا هم زندگي كرد؟
زندگی نهSmile میشه وارد شد تا حداکثر ۶ ماه.

مطلب زیر کامل کننده هست
Starting March 15, ۲۰۱۶, visa-exempt foreign nationals who fly to or transit through Canada will need an Electronic Travel Authorization (eTA). Exceptions include U.S. citizens and travellers with a valid visa. Read about the changes and how they may affect you.

که شهروندان ایرانی هم باید eTA رو بگیرند.
که در مورد اینکه این eTA چی هست از این لبنک استفاده کنید
http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp

با عرض سلام خدمت دوستان جدید و قدیم اگه هنوز هم سر میزننBig Grin
من eTA رو خواستم اپلای کنم پیغامی رو صفحه میاد مبنی بر اینکه سیستم به علت محدودیت برای بعضی ملیتها ممکن است جواب ندهد که اتفاقا جواب هم نمیدهد و از یه مرحله به بعد دیگه جواب نمیده
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: Daneshjo
دوستان لینکی که مربوط به پر کردن برگه ابی که تو هواپیماست رو اگه کسی داره بزاره لطفا
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-11-05 ساعت 06:33)kyakourosh نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 06:16)omid_andera نوشته:  با سلام خدمت شما دوستان عزیز میخواستم بدونم هیچ منبع یا وب سایتی وجود ندارد که بدونیم گرین کارت ما تو چه وضعیتی ؟ ی رفرنس که بگه مراحل گرین کارتتون نو این مرحله است که اگه مشگل داشته باشه بتونیم رفع و رجوعش کنیم

سلام دوست عزيز
به وب سايت اداره مهاجرت USCIS برويد در قسمت check your case status شماره رسيد نامبر خودتون را وارد كنيد و چك كنيد اگر نوشته باشه درحال پروسس كه بايد صبر كنيد ولي اگر پروسس شروع نشده باشد و يا اينكه تحويل شده باشد و به دست شما نرسيده باشد پيگيري نماييد
ميتوانيد با تلفن اداره مهاجرت تماس بگيريد و يا ايميل بزنيد

ببخشید من رسید نامبر ندارم یا نمیدونم چیه میشه راهنمایی کنین
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
(2015-11-06 ساعت 08:23)omid_andera نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 06:16)omid_andera نوشته:  با سلام خدمت شما دوستان عزیز میخواستم بدونم هیچ منبع یا وب سایتی وجود ندارد که بدونیم گرین کارت ما تو چه وضعیتی ؟ ی رفرنس که بگه مراحل گرین کارتتون نو این مرحله است که اگه مشگل داشته باشه بتونیم رفع و رجوعش کنیم

سلام دوست عزيز
به وب سايت اداره مهاجرت USCIS برويد در قسمت check your case status شماره رسيد نامبر خودتون را وارد كنيد و چك كنيد اگر نوشته باشه درحال پروسس كه بايد صبر كنيد ولي اگر پروسس شروع نشده باشد و يا اينكه تحويل شده باشد و به دست شما نرسيده باشد پيگيري نماييد

من پیدا کردم رسید نامبر ، شماره رسیدی هست که در موقع پرداخت 165$ توی صفحه اول بهمون میده منتها حالا خظای validation error میده
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
یک جایی دیدم بعضی از دوستان گفته بودن برای بار اول میشه تا یک سال خارج از عمه ریکا موند آیا این موضوع صددرصد است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
< شماره کیس: 3XXX > ######## < تعداد افراد: 4 نفر > ######## < کنسولگری: آنکارا تفییر دادند به ابوظبی > ######## < مصاحبه: 31 مارچ 2015> ######## < کلیر 13 سپتامبر 2015> ######## << مقصد : به امید خدا سن حوزه >
(2015-11-06 ساعت 22:44)ali-2015 نوشته:  یک جایی دیدم بعضی از دوستان گفته بودن برای بار اول میشه تا یک سال خارج از عمه ریکا موند آیا این موضوع صددرصد است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.چنین چیزی صحت نداره.تنها چیزی که هست فقط باراول اگردیرترازشش ماه برگردید ممکنه سخت گیری کمتری بشه ویه جورایی بتونیدتوجیه کنید ولی دفعات بعدی خیلی سخت ترمیشه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: ali-2015 ، Daneshjo
(2015-11-06 ساعت 22:44)ali-2015 نوشته:  یک جایی دیدم بعضی از دوستان گفته بودن برای بار اول میشه تا یک سال خارج از عمه ریکا موند آیا این موضوع صددرصد است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

What if I must leave the United States before I can file a Form I-131 for a reentry permit?
You do not need a reentry permit if you will be outside the United States for less than 1 year. If you have been outside the United States for less than 1 year, you may use your Permanent Resident Card (Form I-551) as your travel document.
بله الان من چك كردم و متن بالا از خود سايت ايميگريشن هست به اين مفهوم كه اگر شما اگر كمتر از يك سال بيرون از ايالات متحده باشيد به پاس سفيد احتياج نداريد
تشکر کنندگان: ریحانا ، ali-2015 ، Daneshjo
دوستان كسي تو دسامبر نميخواد بره لس آنجلس كه همسفر بشيم؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 08:45)omid_andera نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 08:23)omid_andera نوشته:  

سلام دوست عزيز

من پیدا کردم رسید نامبر ، شماره رسیدی هست که در موقع پرداخت 165$ توی صفحه اول بهمون میده منتها حالا خظای validation error میده

دوستان ما هنوز موقع وارد كردن receipt no خطاي validation error ميده كسي هست كه اين خطا رو داشته و حل شده باشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: omid_andera ، Daneshjo
دوستان بعد از ورورد براي ssn بايد كاري كرد يا اتوماتيك انجام ميشه؟
(2015-11-03 ساعت 16:06)sara mohajer نوشته:  سلام دوستان. الان ٦٣ روز از پرداخت ١٦٥$ ميگذره ولي خبري از گرين كارت نشده. باتوجه به اينكه ما تغيير آدرسي نداشتيم و همينطور شماره پيگيري نداريم (پرداخت ١سپتامبر) بنظرتون بايد چكار كرد؟ تلفن يا ايميل براي پيگيري چي هست؟ ضمنا الان ايرانم

شد ٦٧ روز! كسي راه حلي نداشت؟
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
(2015-11-07 ساعت 13:33)ariana80 نوشته:  دوستان بعد از ورورد براي ssn بايد كاري كرد يا اتوماتيك انجام ميشه؟

سلام. اگر افسر مهاجرت تو فرودگاه فرمتون رو ثبت سیستم کرده باشه اتوماتیک انجام میشه. من سه روز بعد ورودم رفتم اداره سوشال دیدم اصلا فرمم ثبت نشده. اونجا دوباره فرم پر کردم. کمتر از یک هفته شماره سوشالم به دستم رسید.
بزید اداره سوشال و بگید میخواهید تغییر آدرس بدید و هنوز شمارتون رو دریافت نکردید. چک میکنن اگر فرمتون ثبت شده باشه بهتون میگن که نیازی نیست فرم پر کنید و پرونده رو پیگیری میکنن تا زودتر به دستتون برسه. اگر هم مثل من اصلا درخواستتون ثبت نشده باشه اونجا ازتون ی سری سوال میکنن و فرمتون رو ثبت میکنن. از تاریخی که فرمتون ثبت میشه حد اکثر دو هفته باید طول بکشه تا شماره سوشال بهدستتون برسه. تو اداره بهتون میگن اگر بیشتر از دو هفته طول کشید مجددا پیگیری کنید
موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، victor2016 ، Pariba ، Daneshjo ، Marmad ، samane1363 ، A2000 ، Alex 2014
درود/نزدیک به 60 روز از ورود ما به امریکا می گذره.در این زمان، برای ری اینتری پرمیت اقدام کردیم و بعد از 25 روز از انگشت نگاری، ویزای سفیدمون اومد.اما هنوز خبری از گرین کارت نیست.ما متنی رو اماده کردیم برای ارسال به uscis. اما وقتی وارد بخش contact میشیم با چند تایتل با ایمیل های مختلف مواجه میشیم.لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا درخواست پیگیری گرین کارت رو به چه ایمیلی باید ارسال کنیم.ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
(2015-11-07 ساعت 14:28)sara mohajer نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 16:06)sara mohajer نوشته:  سلام دوستان. الان ٦٣ روز از پرداخت ١٦٥$ ميگذره ولي خبري از گرين كارت نشده. باتوجه به اينكه ما تغيير آدرسي نداشتيم و همينطور شماره پيگيري نداريم (پرداخت ١سپتامبر) بنظرتون بايد چكار كرد؟ تلفن يا ايميل براي پيگيري چي هست؟ ضمنا الان ايرانم

من ديروز رفتم اداره سوسيال و ميگفت گرين كارت حداقل سه ماه و من بهش گفتم اماري كه ما داريم خيلي كمتره گفت من بايد عدد استاندارد رو بگم
تشکر کنندگان: sara mohajer ، Daneshjo
(2015-11-07 ساعت 14:28)sara mohajer نوشته:  

سلام
ديروز من در صفحه راهنمايي سايت أليس خوندم كه اگر پول را قبل از ورود به امريكا پرداخت كرده باشه و ظرف مدت ٤٥ روز از ورود به امريكا گرين كارتش نرسيد به ما ايميل بزنه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان