کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام سایت فارسی قطر ایرلاین رو چک کنید. گاهی تخفیف های خیلی خوبی اراییه میده
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: نیلان ، mfarazz
(2015-11-12 ساعت 11:22)mojgan m نوشته:  سلام سایت فارسی قطر ایرلاین رو چک کنید. گاهی تخفیف های خیلی خوبی اراییه میده
مژگان خانم بسلامتی کدوم شهر هستید. یک کم از اوضاع و احوال اونجا بنویسید لطفا.
ما هه انشالله 9 دسامبر عازم واشنگتن دی سی هستیم.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: mojgan m ، Pariba
bah ishLa ghesmate ma ham beshe [emoji257][emoji257][emoji257] [emoji574]️[emoji928][emoji929]

تشکر کنندگان: mojgan m ، Pariba
سلام دوستان میخواستم بدونم که اگه با پرواز الاتحاد برای اولین بار بخوایم بریم آمریکا از نظر چک شدن و تحویل پاکت زرد در ابوظبی فرقی با فرودگاه توی آمریکا داره یا نه ؟به نظرتون کدوم بهتره ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-11-12 ساعت 06:32)نیلان نوشته:  سلام دوستان، اون سایتی که بلیط هواپیمای ارزون داشت رو میشه به من بگید؟
اگه تجربه یی در مورد پرواز خوب و ارزون دارید، ممنون میشم به من بگید. من میخوام از آمریکا برم آسیا.
Www.chipoair.com

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان , من يک سوال در رابطه با ترجمه ى مدارک دارم ,
ترجمه ى چه مدارکى را بايد همراهمان بياوريم و ترجمه ى کدام مدارک بايد به تاييد دادگسترى برسد ؟
با توجه به اين موضوع که دو فرزندم دانشجو هستند , ممنون مى شم اگر زودتر جواب بدهيد , چون ما براى پايان نوامبر بليت داريم و چند روز هم ترجمه ى مدارک طول مى کشد.
براى همه ى دوستان آرزوى موفقيت مى کنم . Rolleyes Rolleyes Rolleyes
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-11-12 ساعت 17:27)Pariba نوشته:  سلام دوستان , من يک سوال در رابطه با ترجمه ى مدارک دارم ,
ترجمه ى چه مدارکى را بايد همراهمان بياوريم و ترجمه ى کدام مدارک بايد به تاييد دادگسترى برسد ؟
با توجه به اين موضوع که دو فرزندم دانشجو هستند , ممنون مى شم اگر زودتر جواب بدهيد , چون ما براى پايان نوامبر بليت داريم و چند روز هم ترجمه ى مدارک طول مى کشد.

مدارك تحصيلي كساني كه ميخواهند ادامه تحصيل بدهند رو تاييد دادگستري كنيد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: Pariba ، samane1363
(2015-11-12 ساعت 18:17)Hopeman نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 17:27)Pariba نوشته:  سلام دوستان , من يک سوال در رابطه با ترجمه ى مدارک دارم ,

و همچنین ریز نمراتشون هم باید ترجمه و تایید شود.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: Pariba
(2015-11-12 ساعت 12:17)mfarazz نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 11:22)mojgan m نوشته:  سلام سایت فارسی قطر ایرلاین رو چک کنید. گاهی تخفیف های خیلی خوبی اراییه میده
ما هه انشالله ۹ دسامبر عازم واشنگتن دی سی هستیم.
موفق باشید
سلام. من دالاس تگزاس هستم. اینجا کرایه خونه 500 تا 700 یک خوابه. هزینه یوتیلیتی بجز برق و بیمه خونه و اینترنت 30 تا 60 دلار. خورد و خوراک 200 دلار. رفت و آمد بلیط یک ماهه اتوبوس و ترن 80 دلار. چون تازه خونه گرفتم در مورد هزینه برق نمیتوکم حدس بزنم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Mahboy ، Rira_1982 ، Pariba ، mfarazz ، mehdiyk ، samane1363
سلام دوستان چه سایتی برای چک کردن آنلاین خونه یا استودیو هست و چطوری میشه چک کرد؟ ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2015-11-12 ساعت 12:17)mfarazz نوشته:  
ما هه انشالله ۹ دسامبر عازم واشنگتن دی سی هستیم.
موفق باشید
دوست عزیز ما یه 6 ماهی هست مریلند هستیم البته به نظر من جای زیاد جالبی نیست از لحاظ کاری اونم به چند تا دلیل ولی ماآشناهامون اینجا بودن اومدیم اینجا
در هر صورت اگه اطلاعاتی خواستین خوشحال میشم کمکتون کنم پ خ بدید

در ضمن اگه پرواز مستقیم به BWI دارین موقع ورود شوکه نشین فرودگاش زیاد بزرگ نیست
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
(2015-11-13 ساعت 01:31)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان چه سایتی برای چک کردن آنلاین خونه یا استودیو هست و چطوری میشه چک کرد؟ ممنون

Craigslist مثل همشهری خودمون میمونه معمولا اونچیزی که جا های دیگه هست اینحا هم هست ختی میتونید آگهی ببینید که کسی وسایل مجانی داره میذاره دم در یا ماشین دست دوم کار و غیرو
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
(2015-11-12 ساعت 18:17)Hopeman نوشته:  

ترجمه گواهینامه لازم میشه جون خیلی مراکز DMV اصل گواهینامه ایرانی رو میخوان- البته ما همراه نداشتیم بهمون یه لیست دادن مترجمهای مورد تاییدشون بود که یه خانمی برای ما انجام داد و 30 دلار هزینش شد (اینم در نظر داشته باشین کلا چیزی رو که میشناسن قبول دارن و مدارک تحصیلی هم اینحا ترجمه قبول نمیکنن باید ایکویولنت داشته باشید WES یکی از اونهاست که داستانی هست برای خودش
بقیه جا ها اصل رو میخوان اگه ترجمه هم همراش نباشه هرینه اضافه میگیرن
تشکر کنندگان: Pariba
(2015-11-12 ساعت 14:20)omidemami58 نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم که اگه با پرواز الاتحاد برای اولین بار بخوایم بریم آمریکا از نظر چک شدن و تحویل پاکت زرد در ابوظبی فرقی با فرودگاه توی آمریکا داره یا نه ؟به نظرتون کدوم بهتره ؟ ممنون

سلام
ما به دلیل قیمت ارزان و ترسی که از مفقود شدن بار توسط ترکیش داشتیم با اتحاد آمدیم لس آنجلس در خصوص بار هیچ مشکلی پیش نیامد و کارها هم در خصوص انجام امور ورود در ابوظبی خیلی روی روال و سریع انجام شد البته واقعا سریع بود چون با دو ساعت فاصله بین دو پرواز اگر کاملا به سرعت انجام نمیشد حتما پرواز لس آنجلس را از دست میدادیم.
اما و هزار اما که استرس بسار بسیار بالایی را تجربه کردیم که اصلا نمی ارزید و بدتر از آن در خصوص انجام امور مهاجرتی هم که در فرودگاه ابوظبی انجام شد گذشته از سرعت انجام آن و ورود آسان ما هز هیچ چیز دیگرش که مربوط به بعد از ورود در اینجا هست راضی نبودیم از گرین کارتها بعد از یک ماه هنوز خبری نیست و برای سوشال هم مجبور بودیم سه هفته صبر کنیم بعد خودمان اقدام کنیم سه هفته که گذشت فهمیدیم از ابوطبی هیچ اقدامی انجام نشده و خودمان اقدام کردیم.
در مجموع فکر میکنم اگر پارامتر های دیگری مانند قیمت در خصوص امارات یا ترس از مفقودی بار در خصوص ترکیش نبود قطعا انتخاب اتحاد به دلیل انجام امور مهاجرتی در فرودگاه واسط گزینه خوبی نیست و بهتر است این امور در داخل آمریکا انجام شود
تشکر کنندگان: shahin61 ، Pariba ، Rira_1982 ، Mahboy
(2015-11-13 ساعت 06:45)mh.mh نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 14:20)omidemami58 نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم که اگه با پرواز الاتحاد برای اولین بار بخوایم بریم آمریکا از نظر چک شدن و تحویل پاکت زرد در ابوظبی فرقی با فرودگاه توی آمریکا داره یا نه ؟به نظرتون کدوم بهتره ؟ ممنون

سلام
ما به دلیل قیمت ارزان و ترسی که از مفقود شدن بار توسط ترکیش داشتیم با اتحاد آمدیم لس آنجلس در خصوص بار هیچ مشکلی پیش نیامد و کارها هم در خصوص انجام امور ورود در ابوظبی خیلی روی روال و سریع انجام شد البته واقعا سریع بود چون با دو ساعت فاصله بین دو پرواز اگر کاملا به سرعت انجام نمیشد حتما پرواز لس آنجلس را از دست میدادیم.
اما و هزار اما که استرس بسار بسیار بالایی را تجربه کردیم که اصلا نمی ارزید و بدتر از آن در خصوص انجام امور مهاجرتی هم که در فرودگاه ابوظبی انجام شد گذشته از سرعت انجام آن و ورود آسان ما هز هیچ چیز دیگرش که مربوط به بعد از ورود در اینجا هست راضی نبودیم از گرین کارتها بعد از یک ماه هنوز خبری نیست و برای سوشال هم مجبور بودیم سه هفته صبر کنیم بعد خودمان اقدام کنیم سه هفته که گذشت فهمیدیم از ابوطبی هیچ اقدامی انجام نشده و خودمان اقدام کردیم.
در مجموع فکر میکنم اگر پارامتر های دیگری مانند قیمت در خصوص امارات یا ترس از مفقودی بار در خصوص ترکیش نبود قطعا انتخاب اتحاد به دلیل انجام امور مهاجرتی در فرودگاه واسط گزینه خوبی نیست و بهتر است این امور در داخل آمریکا انجام شود
دوستان ما با امارات امدیم و توی فرودگاه سانفرانسیسکو معطل شدیم ولی افیسر خیلی دقیق فرمهامون رو پر کرد که 2 روز پیش رفتم اداره سوشیال گفت که تا یه هفته دیگه کارتتون میرسه دستتون یعنی دقیقا دو هفته
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Marmad ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان