کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-11-25 ساعت 00:54)Kia robani نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 23:04)A2000 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 18:54)Kia robani نوشته:  موضوع اصلى اينه که من نمى خوام تا اخر عمر امريکا زندگى کنم و اگر سه سال تا سيتيزن شدن صبر کنم اون موقع پسر م رو تو سن نو جوانى و بلوغ بعد از سه سال چه طورى ببرم ايران و بحث افت تحصيليش تو ايران هم هست وگرنه يک کارى پيدامى شه که هر چند عزت نفس ادم رو مى بره پايىن ولى بالاخره ادم سه سال رو دوام مى اره ولى ذهن اشفته بچه رو چه کار کنم ودارم برمى گردم تا تو ارامش خونم براى اىن مسايل راه حلى پيدا کنم و زکان مناسبى براى برگشت به اينجت
دوست عزیز
با عرض احترام اینجور که بنده اطلاع دارم برای سیتیزنی میگن باید پنج سال بگذره اونم اگه از هر بار خروج شش ماه نگذره . اگه هر بار از شش ماه بگذره (کنتورصفرمیشه) از اول محاسبه میشه .
مشکلات اونجا اینقدر زیاده؟
بايد سي ماه از پنج سال امريكا باشي مي شه سه سال پشت سرهم باشي بقيه رو رفت و امد كني

خیر دوست من
تا پنج سال نگذره نمی تونی درخواست بدی
حالا میخواد یه سره مونده باشید یا نه؟
در ضمن فک کنم ۲/۵ سال از پنج ساله نه سه سال
ولی باید پنج سال گذشته باشه تا پروندتونو قبول کنن و در ضمن فک کنم سال آخر رو باید اینجا بوده باشید
در هر صورت بیشتر تحقیق کن
اگه سه سال بمونی و بعد فقط رفت و اومد کنی خوب میفهمن قصد موندن نداری و بهت سیتیزنی نمی دن
اینقدر هم خنگ نیستن
در نهایت شما سی ماهی که گفتی درسته که میشه دو و نیم سال نه سه سال
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan
(2015-11-24 ساعت 18:54)Kia robani نوشته:  موضوع اصلى اينه که من نمى خوام تا اخر عمر امريکا زندگى کنم و اگر سه سال تا سيتيزن شدن صبر کنم اون موقع پسر م رو تو سن نو جوانى و بلوغ بعد از سه سال چه طورى ببرم ايران و بحث افت تحصيليش تو ايران هم هست وگرنه يک کارى پيدامى شه که هر چند عزت نفس ادم رو مى بره پايىن ولى بالاخره ادم سه سال رو دوام مى اره ولى ذهن اشفته بچه رو چه کار کنم ودارم برمى گردم تا تو ارامش خونم براى اىن مسايل راه حلى پيدا کنم و زکان مناسبى براى برگشت به اينجت
دوست عزیز
با عرض احترام اینجور که بنده اطلاع دارم برای سیتیزنی میگن باید پنج سال بگذره اونم اگه از هر بار خروج شش ماه نگذره . اگه هر بار از شش ماه بگذره (کنتورصفرمیشه) از اول محاسبه میشه .
بايد سي ماه از پنج سال امريكا باشي مي شه سه سال پشت سرهم باشي بقيه رو رفت و امد كني
با توجه به اینکه دو تا از خواهر و برادرانم توی هشت سال اخیر( ازتاریخ ورود تاکنون ) سیتیزن شده اند و ما هم دنبال تبدیل گرین کارد پدر و مادرم به سیتیزنی هستیم فکر نمیکنم به شما مشاوره ی درست داده باشن لطفا چک بفرمایید
کامیاب باشید
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-11-25 ساعت 01:38)A2000 نوشته:  
دوست عزیز
با توجه به اینکه دو تا از خواهر و برادرانم توی هشت سال اخیر( ازتاریخ ورود تاکنون ) سیتیزن شده اند و ما هم دنبال تبدیل گرین کارد پدر و مادرم به سیتیزنی هستیم فکر نمیکنم به شما مشاوره ی درست داده باشن لطفا چک بفرمایید

دوست من بهتره از خود سایت USCIS استفاده کنید
اینم لینکش
http://www.uscis.gov/us-citizenship/citi...ralization
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: behjan
سلام دوستان
من برای پیگیری گرین کارت چند بار ایمیل زنگ زدم و درآخر به نتیجه رسیدم ادرسو تو فرودگاه اشتباه زده بودن گرین کارت برگشت خورده بود.
دوستان بررای پیگیری گرین کارت به این شماره زنگ بزنین سریع تر جواب میدن 18007671833
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: behjan ، mfarazz ، A2000 ، farslm ، saharbb
(2015-11-23 ساعت 02:45)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم، چطورید،همیشه میگن، سکوت علامت رضاست ،انشاالله این سکوت دوستان هم علتش رضایت از شرایط باشه، خدارو شکر من تقریبا هفته ای دوشبانه روز سرکارم میرم و دیگه تقریبا تمام کارهارو به تنهایی هم میتونم انجام بدم و خانم صاحب کارم از من خیلی راضیه، البته که درآمدم زیاد نیست ولی به همین هم راضیم چون حدود دوماه و نیم دیگه موقتا برای چند ماه برمیگردیم ایران و دفعه دیگه میخوام برم سیاتل و اونجا شانسمو امتحان کنم، به خاطر نزدیک بودن به دخترم که تا چند ماه دیگه میره ونکوور، لس آنجلس ،اجاره ها بالاست و با این درآمد محدود من نمیشه راحت زندگی کرد، برای همین میخوام اگر قراره سختی بکشم حداقل نزدیک دخترم باشم، اینجا روی ایرانیهای قدیمی کمتر میشه حسابی کرد مگر نفع خودشون هم در بین باشه، حالا دیگه اون ترس اولیه ام ریخته و میدونم که میتونم از پس زندگیم بربیام البته که نیازمند به کمک و راهنمایی دوستان سیاتلی هم هستم چه در زمینه پیدا کردن کار، و یا اجاره سوییت و یا حتی یک اتاق برای شروع، که البته به موقعش ازشون کمک میخوام،دیگه کلا از زندگی اینجا راضیم و هیچ مشکل خاصی احساس نکردم که نتونم حلش کنم و یا آزارم بده، با کمکهای دولتی محدودی که گرفتم و پس اندازم و درآمد این دوسه ماهه تونستم از پس اجاره اتاق و خرج خورد و خوراکو رفت وآمد و و پرداخت هزینه بلیط رفت و برگشت دفعه بعدم بربیام، پس به جوونهایی که دارین برنامه ریزی میکنین برای اومدن میگم که اگر من تنهایی تونستم از پسش بربیام ، شماهم میتونید، ناامید نباشید و همه تلاش کنید که اینجا آمدید کار و تلاش کنید تا زندگی بهتری داشته باشید
برای همتون آرزوی موفقیت و سلامت میکنم
سلام،خیلی خیلی خوشحالم که شرایط برای شما راضی کنندست و امیدورام بهتر هم بشه. سلامت و موفق باشید.
برای سایر دوستان در ینگه دنیا نیز آرزوی موفقیت دارم
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: سعید6524 ، mojgan m ، A2000 ، Rira_1982 ، behjat ، sahar2016
دوستان عزیز، سلام
من هم به همراه همسرم، بعد از 38 روز اقامت در لس آنجلس و ارواین، بعد از انگشت نگاری برای پاس سفید، چند روزیه که به ایران برگشتیم. ما 165 $ هردونفر رو، 5 روز بعد از ورود و از طریق سایت جدید، بدون رسیپت نامبر، پرداخت کردیم و گرین کارت همسرم، روز آخر (33 روز بعد از پرداخت) اومد ولی واسه من هنوز نیومده... (تغییر آدرس نداشتیم، سوشیال کارت هم گرفتیم) چطور باید پیگیری کنم؟ آیا زوده؟ بنظرتون چرا واسه من نیومده، با اینکه باهم پرداخت رو انجام دادیم و تغییر آدرسی هم نداشتیم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: h_researcher ، A2000 ، behjat ، behjan ، saharbb
در مورد پرواز اتحاد که دوستان پرسیده بودند، ما پرواز رفت و برگشتمون با اتحاد بود و کارهای مهاجرتیمون بسیار سریع و بدون هیچگونه مشکلی تو ابوظبی انجام شد (در عرض چند دقیقه) پرواز هم پرواز خوبی بود، هندی زیاد داشت ولی بی سروصدا
فقط غذاهاشون با ذائقه ما خیلی جور نیست، تنقلات همراه تون باشه خوبه
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: mojgan m ، behjan ، saharbb
(2015-11-24 ساعت 14:17)Azer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 01:24)yesorno نوشته:  سلام دوستان
صدای منو از آمریکا می شنوید
اولین سفر با موفقیت انجام شد
با ۱. پرواز لوفتانزا از فرودگاه تهران به فرانکفورت ۲. فرانکفورت به سیاتل
پرواز خوبی بود و البته بسیار خلوت
فقط بعد از ورود به آلمان سخت گیری بسیار زیاد بود.
من چهار بار بازرسی شدم !!!
الان هم بزرگترین مشکلی که دارم زبان هستش و به تمام دوستان توصیه می گنم که حتماً تمام زمانتون رو برای فقط تقویت زبان بزارین.
آهان نکته در خصوص برگه ی آبی:
۱. تمام سؤالاتش رو NO بزنین
۲. یه قسمتی داره که به مواد یا لوازم با ارزش و سوغاتی ها اشاره می کنه، چون ایرانی هستین یه مبلغی داخلش بزنین که :
الف. اگه مبلغ رو کم بزنین کیفتون چک نمی شه، اما اگه کیف رو گم کردن، بیمه همون قیمت رو به شما بر می گردونه
ب. اگه مبلغ رو زیاد بزنین، واسه گرفتن پول از بیمه می تونین روش حساب کنین اما به محض ورود به اولین فرودگاه آمریکا کیفتون بدون شک بازرسی میشه.
ج. اگه خالی بزارین چون ابرانی هستین بهتون شک می کنه و میگه یعنی گز یا پسته نیاوردی؟ پس 20-30 دلار حداقل بنویسین. پشت برگه رو هم خالی بزارین اگه گیر داد بنویسین Candy مثلاً 30 دلار

نکته مهم : در کیف هاتون رو قفل نکنین، من قفل کرده بودم و در کیف رو شکسته بودن تا داخلش رو چک کنن. پس اصلا قفلشون نکنین.

بازم چیزی یادم اومد می نویسم. دعام کنین. مرسی

آقا خدا به همرات،
شما اصلاً نگران نباش، حتماً يک کار خوب پيدا مي کني. اصلاً متخصص کامپيوتر و آي تي که زبان تخصصي شون توپه، چون زبان کار گامپيوتر معمولاً انگليسي هست. مي مونه زبان عمومي که اون هم با استعدادي که شما داري فکر نکنم بيش از سه ماه لازم باشه تا کاملاً مسلط بشي، فقط اعتماد به نفست را بالا ببر، بقيه اش حله.
موفق باشي. در پناه حق.Big Grin
شما که همیشه به من لطف دارین
الان با این وضعیت زبانم احساس بی سوادی محض می کنم.Big Grin
خدایی دوستان زبان بخونین زباااااااااااااااان

راستی black Friday رو از دست ندین....
تشکر کنندگان: mojgan m ، samane1363 ، Rira_1982 ، behjan ، nora ، ali.b ، saharbb ، lighthouse
(2015-11-25 ساعت 20:42)yesorno نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 14:17)Azer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 01:24)yesorno نوشته:  سلام دوستان
صدای منو از آمریکا می شنوید
اولین سفر با موفقیت انجام شد
با ۱. پرواز لوفتانزا از فرودگاه تهران به فرانکفورت ۲. فرانکفورت به سیاتل
پرواز خوبی بود و البته بسیار خلوت
فقط بعد از ورود به آلمان سخت گیری بسیار زیاد بود.
من چهار بار بازرسی شدم !!!
الان هم بزرگترین مشکلی که دارم زبان هستش و به تمام دوستان توصیه می گنم که حتماً تمام زمانتون رو برای فقط تقویت زبان بزارین.
آهان نکته در خصوص برگه ی آبی:
۱. تمام سؤالاتش رو NO بزنین
۲. یه قسمتی داره که به مواد یا لوازم با ارزش و سوغاتی ها اشاره می کنه، چون ایرانی هستین یه مبلغی داخلش بزنین که :
الف. اگه مبلغ رو کم بزنین کیفتون چک نمی شه، اما اگه کیف رو گم کردن، بیمه همون قیمت رو به شما بر می گردونه
ب. اگه مبلغ رو زیاد بزنین، واسه گرفتن پول از بیمه می تونین روش حساب کنین اما به محض ورود به اولین فرودگاه آمریکا کیفتون بدون شک بازرسی میشه.
ج. اگه خالی بزارین چون ابرانی هستین بهتون شک می کنه و میگه یعنی گز یا پسته نیاوردی؟ پس 20-30 دلار حداقل بنویسین. پشت برگه رو هم خالی بزارین اگه گیر داد بنویسین Candy مثلاً 30 دلار

نکته مهم : در کیف هاتون رو قفل نکنین، من قفل کرده بودم و در کیف رو شکسته بودن تا داخلش رو چک کنن. پس اصلا قفلشون نکنین.

بازم چیزی یادم اومد می نویسم. دعام کنین. مرسی

آقا خدا به همرات،
شما اصلاً نگران نباش، حتماً يک کار خوب پيدا مي کني. اصلاً متخصص کامپيوتر و آي تي که زبان تخصصي شون توپه، چون زبان کار گامپيوتر معمولاً انگليسي هست. مي مونه زبان عمومي که اون هم با استعدادي که شما داري فکر نکنم بيش از سه ماه لازم باشه تا کاملاً مسلط بشي، فقط اعتماد به نفست را بالا ببر، بقيه اش حله.
موفق باشي. در پناه حق.Big Grin
شما که همیشه به من لطف دارین
الان با این وضعیت زبانم احساس بی سوادی محض می کنم.Big Grin
خدایی دوستان زبان بخونین زباااااااااااااااان

راستی black Friday رو از دست ندین....
دوست عزیز رسیدن بخیر. اینهمه دلگرمی ها و پیگیری های شما رو همگی به یاد داریم و براتون دعای خیر میکنیم. امیدوارم به با مساله زبان هم به زودی کنار بیایید و خیلی سریع آمارش رو بهمون بدید و خوشحالمون کنید. خبر بیارید که ی کار خوب دارید و زبانتون شدیدا داره پیشرفت میکنه و مرتبا خوشحالتر از قبل هستید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: A2000 ، yesorno ، Rira_1982 ، behjan ، sahar2016 ، babak12
مرسی از لطفت mojgan m جان.
الان از اداره سوشال سکیوریتی برمیگردم و در سومین روز به این اداره رفتم.
جالب اینکه واقعیت با نوشته های اینجا متفاوت بود.
اول اینکه نوبت گرفتن از قبل لازم نداشت (شاید دلیلش خلوت بودن اداره باشه) اداره ساعت 9 صبح شروع به کار می کنه
دوم فرمی بهم داده نشد که پر کنم
سوم بهم نگفتن که لازم نبوده بیای بلکه گفتن که رفتن به اداره اجباریه
ازم خواست اسمم رو بنویسم، اسم پدر و مادر و تاریخ تولدم رو بگم
و در آخر هم گفت که نهایتاً تا دو هفته ی دیگه سوشیال نامبر به در خونه پست میشه.
پس
به محض ورود حتماً برای گرفتن سوشال نامبر اقدام کنین.

روز شکر گذاریتون مبارک.
جمعهی سیاه خرید فراموش نشه Wink
تشکر کنندگان: samane1363 ، Rira_1982 ، behjan ، behjat ، mojgan m ، غنچه ، A2000 ، babak12 ، ali.b ، Alex 2014 ، lighthouse ، areb1356
سلام دیروز تو مرکز برابری پارس جشن thanks giving و مسابقه آشپزی برقرار بود جای دوستان خالی فسنجون و دلمه از انواع مختلف درست کرده بودم و تونستم جایزه نفر سوم رو ببرم یک گیفت کارت که میتونم باهاش خرید کنم، زندگی رو هرجور بگیری میگذره، پس از فرصتهای کوچک برای شاد بودن استفاده کنید، و کمی خوش بگذرونید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-11-26 ساعت 04:21)behjat نوشته:  سلام دیروز تو مرکز برابری پارس جشن thanks giving و مسابقه آشپزی برقرار بود جای دوستان خالی فسنجون و دلمه از انواع مختلف درست کرده بودم و تونستم جایزه نفر سوم رو ببرم یک گیفت کارت که میتونم باهاش خرید کنم، زندگی رو هرجور بگیری میگذره، پس از فرصتهای کوچک برای شاد بودن استفاده کنید، و کمی خوش بگذرونید

وااییی بحجت جان، خانم هنرمند و با اراده خیلی بهتون تبریک میگم. شما ی دونه ای از بس که نمونه ای. هزارتا بوس و تبریک
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: samane1363 ، Pariba ، sahar2016 ، behjat ، babak12 ، Rira_1982 ، shahin61
(2015-11-26 ساعت 04:21)behjat نوشته:  سلام دیروز تو مرکز برابری پارس جشن thanks giving و مسابقه آشپزی برقرار بود جای دوستان خالی فسنجون و دلمه از انواع مختلف درست کرده بودم و تونستم جایزه نفر سوم رو ببرم یک گیفت کارت که میتونم باهاش خرید کنم، زندگی رو هرجور بگیری میگذره، پس از فرصتهای کوچک برای شاد بودن استفاده کنید، و کمی خوش بگذرونید
سلام بهجت جان , باز هم مثل هميشه پرانرژى و با انگيزه وارد ميدان شدى , تبريک مى گم , يقين دارم که با اين روحيه هميشه موفق مى شى . Rolleyes Rolleyes Rolleyes
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: samane1363 ، behjat ، babak12 ، shahin61
سلام دوستان منم بلاخره رسیدم با پرواز قطر امدم پرواز خیلی خخوب بود از تهران رفت دوحه وایییی فرودگاه دوحه چقدر شکیل بود و از دوحه مستقیم دالاس اصلن بار داخل هواپیما رو نکشیدن من ریسک کرده بودم و تمام شکستنیهامو برده بودم بالا حدودن 20 کیلو گفتم فوقش میریزم دور چه کنم بهتر از نبردنه خلاضه من یه ساک داشتم با یه کولی پر وسایل و یه پلاستیک که پوتینام توش بود بارم هم دقیقن 23/5 بود دو تا .من یدونه ترازو دیجیتالی خریده بودم خیلی دقیق بود هیچ مشکلی نبود بارم هم صحیح و سالم بدستم رسید فقط غای هواپیما افتضاح بود با خودتون غذا بردارین من اگه خوراکی نداشتم الان شهید بودم در ره امریکا.هواپیما پر هندی بود که خیر ندیده ها نمیگم چی میکردن ولی واقعن داشتم خفه میشدم هر چی هم میدادن تو هواپیما میخوردن دیگه خودتون بگیرین برینBig Grin برگه داخل هواپیما رو همرو نو زدم با اینکه خوراکی داشتم ولی پولم رو درست وارد کردم اودم کارهای مهاجرتی انجام شد و یه برگه پر کردم برای پولها چون بالای ده هزارتا بود روز اول رفتم اداره سوشال و درخواست دادم نوبتی بود و نوبت گرفتم نشستم بعد رفتم یه سری سوال پرسید گفتم ادرسمم هم دادم و گفت چند روز دیگه میاد من 165 دلارو نریختم هنوز دیگه فردا باید برا حساب بانکی برم تا بتونم اونم پرداخت کنم اینجا من فقط میفهمم اینا چی میگن ولی نگاهشون میکنم چون مشکل اسپیکینگ دارم پس زبان بخونینBig Grin راستی من امروز بابت یه کپی کلی پول دادم چند تا کپی اضافه برا خودتون بیارین
تشکر کنندگان: غنچه ، yesorno ، samane1363 ، Azer ، sahar2016 ، behjan ، A2000 ، babak12 ، Rira_1982 ، Alex 2014
(2015-11-26 ساعت 06:09)Pariba نوشته:  
سلام بهجت جان , باز هم مثل هميشه پرانرژى و با انگيزه وارد ميدان شدى , تبريک مى گم , يقين دارم که با اين روحيه هميشه موفق مى شى . Rolleyes Rolleyes Rolleyes

بهجت خانوم خیلی خیلی بهتون تبریک میگم. واقعا خوندن نوشته های شما به من انرژی و انگیزه می ده.
میخواستم بدونم میشه تو فیسبوک باهاتون دوست بشم Smile
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: Pariba ، behjat ، behjan ، Rira_1982

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان