کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-01-14 ساعت 11:20)Nazem نوشته:  
(2016-01-14 ساعت 07:54)babisondes نوشته:  سلام دوستان
من نزدیک ۳ ماه اومدم لس انجلس و میخام تجربه ای رو که واسه گرفتن گواهینامه داشتمو بهتون بگم.
من ایین نامه رو تو DMV  سانتا مونیکا دفعه دوم قبول شدم و تو شهری رو یکبار همونجا  امتحان دادم و رد شدم ، به هیچ وجه تو شهری رو اونجا امتحان ندین چون بافت شهری خیلی فشردس اونجا و سخت میگیرن ، واسه بار دوم تو DMV  خیابون sherman ave تو ولی امتحان دادم و قبول شدم. کلا منطقه ولی خلوته وراحتتره و یکی از ماموران امتحان گیرنده هم ایرانیه به اسم حسن اقا، قد کوتاه و سر کم مو. موفق باشید .

حسن DMV آدم معروف کار راه بندازیه و هوای ایرانیا رو خوب داره

دوستان میشه در مورد کار در ساکمنتو یه کم اطلاعات بدین؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان:
دوستان اگه این چند روز کسی‌ از ایران میاد LA یا اطرافِ لوس آنجلس لطفا خبر بده قبل از اومدن به‌‌‌ من خیلی‌ ضروریه. جبران می‌کنم حتما 
Shy
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم از حضورتون
هنگام ورود ممکنه که مقدار پولی که همراهمون هست و بخوان ببینن؟؟اگه اینجوریه اگه پول دردسترسمون نباشه چی؟؟مشکلی پیش میاد؟
ممنون میشم پاسخ بدین
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-01-16 ساعت 16:34)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم از حضورتون
هنگام ورود ممکنه که مقدار پولی که همراهمون هست و بخوان ببینن؟؟اگه اینجوریه اگه پول دردسترسمون نباشه چی؟؟مشکلی پیش میاد؟
ممنون میشم پاسخ بدین
دوست عزیز 
فقط توی فرم مخصوص واقعیت رو اعلام کن و مبادا دروغ بگی. از ۱۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰۰ دلار فقط میگن حقیقت رو بگین و اصلا کاری به مقدارش ندارن.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: habibhabib ، haaaa ، Danoosh
سلام دوستان من ساکن جرجیا هستم
از بچه های مهاجر سرا که ساکن جرجیا باشه کسی هست؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان، این روزهای آخری که لس آنجلس هستم بیشتر به گشت و گذار تو مراکز خرید و مال ها میگذره فکر میکنم تا حالا تو عمرم انقدر خرید نکرده بودم? نه اینکه فکر کنید گنج پیدا کردم، نه، انقدر میگردم تا جنسهای خوب و ارزون پیدا کنم روزهای اول که وارد نبودم وقتی یک بلوز ده دلاری پیدا میکردم فکر میکردم دیگه از این ارزونتر نمیشه، حالا که تعطیلات ژانویه تمام شده بعضی جاها دیگه اکثر جنسها حراجهای خیلی خوبی خورده. مثلا چندروز پیش تو فروشگاه راس اکثر لباسهای زنونه رو از دو دلار تا نهایت ده دلار تو حراج پیدا کردم یازده تا پیراهن خوب خریدم کلا ۷۰ دلار? دیگه ببینین چی بود که من که پول به جونم بسته انقدر لباس خریدم?خلاصه سرگرمی روزهای آخر سفرم شده گشتن تو فروشگاهها ، فردا هم قراره برم کاستکو، البته بیشتر دنبال قرص و دارو هستم ، کم کم. اولین سفرم داره به آخر میرسه، بعضی تفاسیر دوستان رو که میخونم، تعجب میکنم، مثلا همش میگن با سن بالا مهاجرت سخته، یا بالای بیست هزلر دلار برای دونفر پول لازمه، نمیدونم شاید من در این تفسیرها نمیگنجم با پول زیر پنج هزارتا اومدیم دونفر، یکی دربدر دنبال کار، و بالاخره با یک کار نصف و نیمه و دیگری با ایده های بزرگ و جیب خالی??بهرحال شش ماه رو گذروندیم و موقع رفتن حدودا با ۲۵۰۰ دلار پس اندازم از کار اینجا داریم برمیگردیم، زندگی آرومی داشتیم و همه چی رو روال افتاده بود، حقوق و بیمه رایگان و دوستای خوب و آرامشو و هوای پاکو، همروباید بگذارم و برگردم، ولی عیب نداره بعد پنج ماه با یک انرژی تازه و شاید دستی پر برمیگردیم ، سختیش فقط یکماه، دوماه اول بود، بقیش راه همه چیز رو پیدا کردم و از همه چیز راضی بودم ، البته که شرایط سنی شوهرم کمک بزرگی بود، ولی بدون اون شرایط هم میشه زندگی خوبی راه انداخت

حالا قبل از رفتن یک شرح حال کاملتر از سفر اولم براتون مینویسم......فعلا یا علی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام
میشه راجع به بیمه ای که می فرمایید رایگان بوده اطلاعات بیشتری بدهید
سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 12:25)behjat نوشته:  سلام عزیزان، این روزهای آخری که لس آنجلس هستم بیشتر به گشت و گذار تو مراکز خرید و مال ها میگذره فکر میکنم تا حالا تو عمرم انقدر خرید نکرده بودم? نه اینکه فکر کنید گنج پیدا کردم، نه، انقدر میگردم تا جنسهای خوب و ارزون پیدا کنم روزهای اول که وارد نبودم وقتی یک بلوز ده دلاری پیدا میکردم فکر میکردم دیگه از این ارزونتر نمیشه، حالا که تعطیلات ژانویه تمام شده بعضی جاها دیگه اکثر جنسها حراجهای خیلی خوبی خورده. مثلا چندروز پیش تو فروشگاه راس اکثر لباسهای زنونه رو از دو دلار تا نهایت ده دلار تو حراج پیدا کردم یازده تا پیراهن خوب خریدم کلا ۷۰ دلار? دیگه ببینین چی بود که من که پول به جونم بسته انقدر لباس خریدم?خلاصه سرگرمی روزهای آخر سفرم شده گشتن تو فروشگاهها ، فردا هم قراره برم کاستکو، البته بیشتر دنبال قرص و دارو هستم ، کم کم. اولین سفرم داره به آخر میرسه، بعضی تفاسیر دوستان رو که میخونم، تعجب میکنم، مثلا همش میگن با سن بالا مهاجرت سخته، یا بالای بیست هزلر دلار برای دونفر پول لازمه، نمیدونم شاید من در این تفسیرها نمیگنجم  با پول زیر پنج هزارتا اومدیم دونفر، یکی دربدر دنبال کار، و بالاخره با یک کار نصف و نیمه و دیگری با ایده های بزرگ و جیب خالی??بهرحال شش ماه رو گذروندیم و موقع رفتن حدودا با ۲۵۰۰ دلار پس اندازم از کار اینجا داریم برمیگردیم، زندگی آرومی داشتیم و همه چی رو روال افتاده بود، حقوق و بیمه رایگان و دوستای خوب و  آرامشو و هوای پاکو، همروباید بگذارم و برگردم، ولی عیب نداره بعد پنج ماه با یک انرژی تازه و شاید دستی پر برمیگردیم ، سختیش فقط یکماه، دوماه اول بود، بقیش راه همه چیز رو پیدا کردم و از همه چیز راضی بودم ، البته که شرایط سنی شوهرم کمک بزرگی بود، ولی بدون اون شرایط هم میشه زندگی خوبی راه انداخت

حالا قبل از رفتن یک شرح حال کاملتر از سفر اولم براتون مینویسم......فعلا  یا علی

بهجت خانم، شما گليد، يکي يک دونه ايد، همه که مثل شما دل گنده ندارند. اميد وارم که باقيمانده ايام امريکا و سفرتون به شما خوش بگذره.
و اما رجع به هزينه دو نفر، که من گفتم، واسه کسي هست، که نه دل و جرات و جسارت شما را داشته باشه و نه به اندازه شما فعال باشه، و گرنه اگه کسي مثل شما روحيه کار و تلاش و خستگي ناپذيري را داشته باشه، موضوع فرق مي کنه.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: samane1363 ، behjat
(2016-01-17 ساعت 05:54)mfarazz نوشته:  
یه سوال داشتم از حضورتون
ممنون میشم پاسخ بدین
دوست عزیز 
فقط توی فرم مخصوص واقعیت رو اعلام کن و مبادا دروغ بگی. از ۱۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰۰ دلار فقط میگن حقیقت رو بگین و اصلا کاری به مقدارش ندارن.
موفق باشید

سلام
در تعیید فرمایش همفرومی محترم
حتمن اعلام کنید و اگر خاستن پولتون رو ببینن  باز هم راست بگید و شرایط رو توضیح بدید (محدودیت 5 هزارتای ایران)  و بگید توی چمدون هست (یا هر جای دیگه ای که قرار داره)  ...  زیاد سخت نگیرید ...   اون فرم فقط یه پروسه معمولی هست
و در ادامه جسارت میکنم  ...   پول بیش از 10000 دلار  تا هر مقدار  رو باید اعلام کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: haaaa
(2016-01-17 ساعت 17:12)Danoosh نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 05:54)mfarazz نوشته:  
یه سوال داشتم از حضورتون
ممنون میشم پاسخ بدین
دوست عزیز 
موفق باشید

سلام
حتمن اعلام کنید و اگر خاستن پولتون رو ببینن  باز هم راست بگید و شرایط رو توضیح بدید (محدودیت 5 هزارتای ایران)  و بگید توی چمدون هست (یا هر جای دیگه ای که قرار داره)  ...  زیاد سخت نگیرید ...   اون فرم فقط یه پروسه معمولی هست
و در ادامه جسارت میکنم  ...   پول بیش از 10000 دلار  تا هر مقدار  رو باید اعلام کنید

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسختون
اگر کردیت کارت هم همراهمون باشه  اونم باید تو فرم وارد کنیم که چقدر پول داره؟
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 18:25)haaaa نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 17:12)Danoosh نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 05:54)mfarazz نوشته:  دوست عزیز 
موفق باشید

سلام

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسختون
اگر کردیت کارت هم همراهمون باشه  اونم باید تو فرم وارد کنیم که چقدر پول داره؟

سلام دوست گرامی، من هم میدونم که اگه به هر دلیلی اشتباها مبلغ رو وارد کنید و وقتی ازتون سوال میکنند، مبلغ رو اصلاح کنید اونوقت هم ازتون میخوان که پولتون رو نشون بدین
برای من این اتفاق افتاد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 12:25)behjat نوشته:  سلام عزیزان، این روزهای آخری که لس آنجلس هستم بیشتر به گشت و گذار تو مراکز خرید و مال ها میگذره فکر میکنم تا حالا تو عمرم انقدر خرید نکرده بودم? نه اینکه فکر کنید گنج پیدا کردم، نه، انقدر میگردم تا جنسهای خوب و ارزون پیدا کنم روزهای اول که وارد نبودم وقتی یک بلوز ده دلاری پیدا میکردم فکر میکردم دیگه از این ارزونتر نمیشه، حالا که تعطیلات ژانویه تمام شده بعضی جاها دیگه اکثر جنسها حراجهای خیلی خوبی خورده. مثلا چندروز پیش تو فروشگاه راس اکثر لباسهای زنونه رو از دو دلار تا نهایت ده دلار تو حراج پیدا کردم یازده تا پیراهن خوب خریدم کلا ۷۰ دلار? دیگه ببینین چی بود که من که پول به جونم بسته انقدر لباس خریدم?خلاصه سرگرمی روزهای آخر سفرم شده گشتن تو فروشگاهها ، فردا هم قراره برم کاستکو، البته بیشتر دنبال قرص و دارو هستم ، کم کم. اولین سفرم داره به آخر میرسه، بعضی تفاسیر دوستان رو که میخونم، تعجب میکنم، مثلا همش میگن با سن بالا مهاجرت سخته، یا بالای بیست هزلر دلار برای دونفر پول لازمه، نمیدونم شاید من در این تفسیرها نمیگنجم  با پول زیر پنج هزارتا اومدیم دونفر، یکی دربدر دنبال کار، و بالاخره با یک کار نصف و نیمه و دیگری با ایده های بزرگ و جیب خالی??بهرحال شش ماه رو گذروندیم و موقع رفتن حدودا با ۲۵۰۰ دلار پس اندازم از کار اینجا داریم برمیگردیم، زندگی آرومی داشتیم و همه چی رو روال افتاده بود، حقوق و بیمه رایگان و دوستای خوب و  آرامشو و هوای پاکو، همروباید بگذارم و برگردم، ولی عیب نداره بعد پنج ماه با یک انرژی تازه و شاید دستی پر برمیگردیم ، سختیش فقط یکماه، دوماه اول بود، بقیش راه همه چیز رو پیدا کردم و از همه چیز راضی بودم ، البته که شرایط سنی شوهرم کمک بزرگی بود، ولی بدون اون شرایط هم میشه زندگی خوبی راه انداخت

مامان بهجتِ نازنین، شما یه دونه ای عزیزم
خیلی ممنون که اطلاعات وضعیتتون و تجربیات با ارزشتون رو با ما به اشتراک میذارین
در پناه حق باشید
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: behjat
(2016-01-17 ساعت 16:26)Azer نوشته:  

بهجت خانم، شما گليد، يکي يک دونه ايد، همه که مثل شما دل گنده ندارند. اميد وارم که باقيمانده ايام امريکا و سفرتون به شما خوش بگذره.
و اما رجع به هزينه دو نفر، که من گفتم، واسه کسي هست، که نه دل و جرات و جسارت شما را داشته باشه و نه به اندازه شما فعال باشه، و گرنه اگه کسي مثل شما روحيه کار و تلاش و خستگي ناپذيري را داشته باشه، موضوع فرق مي کنه.

سلام عزیزم من منظورم به نوشته خاصی نبود، کلا میگم تو تحلیلها اکثرا میخونم ، آدمهای مسن زبان دیر یاد میگیرند یا دیر با محیط خومیگیرند ،البته همه این تحلیلها با شوهر من جور در میاد ?  چون غیراز yes و  noو tanks you چیزی یاد نگرفت چون همه جا من کارشو راه انداختم 
شاد باشی و سرافراز عزیزم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 14:27)DDDDD نوشته:  سلام
میشه راجع به بیمه ای که می فرمایید رایگان بوده اطلاعات بیشتری بدهید
سپاسگزارم

سلام بیمه ما مدیکل هست که مربوط به ایالت کالیفرنیاست ما به اداره کانتی لس آنجلس رفتیم و تقاضای بیمه. مدیکل کردیم فرمهای مربوطه رو پرکردیم گفتیم کار نداریم و پول هم زیر صد دلار تو حساب نگه داشتیم ، یک بار مارو فرستادند چکاپ اولیه پیش دکتر خودشون ،ماهم با مدارک پزشکی و آزمایشهای ایرانمون نفری سه ماه دکتر نوشت که نمیتونند کار کنند و تونستیم کمک هزینه دونفری ۳۷۵ دلار رو برای سه ماه بگیریم بعد بیمه هم بهمون دادند و چند باری تا حالا رفتیم دکتر کاملا رایگانه، دارو هم تا سه ماه اعتبار داره. کافیه ماه به ماه زنگ بزنی داروخانه، شماره نسخه رو بگی تا داروتونو آماده کنند و برید بگیرید. به همین راحتی،
تشکر کنندگان: DDDDD ، samane1363
(2016-01-17 ساعت 08:19)habibhabib نوشته:  سلام دوستان من ساکن جرجیا هستم
از بچه های مهاجر سرا که ساکن جرجیا باشه کسی هست؟

در خدمتم
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان