کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-01-23 ساعت 03:20)mehdi_a_3084 نوشته:  دوستانی که تشریف آوردن کالیفرنیا
به من اداره سوشال گفت که باید حداقل سه هفته از زمان ورود گذشته باشه تا سوشال نامبر یا کارت برام ارسال و اعلام بشه.
درصورتیکه من نه آدرسم رو عوض کردم و پرداخت 165 دلار رو از ایران انجام داده بودم.
بعضی دوستان که فرموده بودند تلفنی گرفتن یا حتی دو روز بعد از ورود گرفتن میشه راهنمایی کنن. ممنون

سلام دوست عزيز
البته هميشه استثنا وجود دارد و تعداد خيلي كمي از دوستان امكان داره طي دو روز گرفته باشند ولي روال متداول سوشال نامبر همون سه هفته هست
نكته مهم اين است كه با توجه به اينكه اين سيستم شايد به حدود ٣٠٠ ميليون امريكايي خدمات ميدهد پس خالي از أشكال و بي نظمي هم نيست و شما بايد مطمئن شويد كه اسم و ادرس شما در كامپيوتر انها درست ثبت شده و زماني كه مراجعه ميكنيد اعلام كنيد كه براي اعلام ادرس أمده ايد و به متصدي بگوييد كه به خاطر نمي اوريد ادرس خود را داده ايد يا خير تا مجبور شود سيستم را چك كند و به شما اعلام كند كه همه چيز درست است و معمولا هم يك پرينت به شما ميدهند و اعلام ميكنند كه اگر تا سه هفته نيامد مجدد پيگيري كنيد
اگر زماني بيشتر از سه هفته طول كشيد و شما براي كارهايي نظير افتتاح حساب نياز به شماره داشتيد ميتوانيد مجدد مراجعه كنيد و فقط شماره را دريافت كنيد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مي خواستم ببينم كسي هست كه بتونه تا ٢ روز ديكه به لوس أنجلس بياد ، مي خواستم برأي من برأي من يك أمانتي بياره ، من حاضرم بليطش رو هم براش بخرم و أينجا هم كمكي نياز داشت در خدمت هستم، لطفا به من إز طريق بيغام خصوصي اطلاع دهيد
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خیلی فوری به کمک و راهنماییتون نیاز دارم، اگه از دوستان کسی اطلاع داره، ممنون میشم که راهنمایی بفرمایند.
ما سه ماهی هست که ساکن جرجیا هستیم، الان چشم همسرم دچار مشکل شده و نیاز فوری به یه چشم پزشک داریم ولی اصلا نمیدونیم که روالش چیه و کجا باید بریم، آیا مستقیما باید بریم پیش چشم پزشک؟ یا بیمارستان؟ و ضمنا ما هنوز بیمه درمانی نداریم اگه یه برآوردی از هزینه هم بهمون بدید ممنون میشم. سپاس
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2016-01-23 ساعت 20:05)kyakourosh نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 03:20)mehdi_a_3084 نوشته:  دوستانی که تشریف آوردن کالیفرنیا
به من اداره سوشال گفت که باید حداقل سه هفته از زمان ورود گذشته باشه تا سوشال نامبر یا کارت برام ارسال و اعلام بشه.
درصورتیکه من نه آدرسم رو عوض کردم و پرداخت 165 دلار رو از ایران انجام داده بودم.
بعضی دوستان که فرموده بودند تلفنی گرفتن یا حتی دو روز بعد از ورود گرفتن میشه راهنمایی کنن. ممنون

سلام دوست عزيز
البته هميشه استثنا وجود دارد و تعداد خيلي كمي از دوستان امكان داره طي دو روز گرفته باشند ولي روال متداول سوشال نامبر همون سه هفته هست
نكته مهم اين است كه با توجه به اينكه اين سيستم شايد به حدود ٣٠٠ ميليون امريكايي خدمات ميدهد پس خالي از أشكال و بي نظمي هم نيست و شما بايد مطمئن شويد كه اسم و ادرس شما در كامپيوتر انها درست ثبت شده و زماني كه مراجعه ميكنيد اعلام كنيد كه براي اعلام ادرس أمده ايد و به متصدي بگوييد كه به خاطر نمي اوريد ادرس خود را داده ايد يا خير تا مجبور شود سيستم را چك كند و به شما اعلام كند كه همه چيز درست است و معمولا هم يك پرينت به شما ميدهند و اعلام ميكنند كه اگر تا سه هفته نيامد مجدد پيگيري كنيد
اگر زماني بيشتر از سه هفته طول كشيد و شما براي كارهايي نظير افتتاح حساب نياز به شماره داشتيد ميتوانيد مجدد مراجعه كنيد و فقط شماره را دريافت كنيد
ممنون از راهنماییتون
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان:
(2016-01-25 ساعت 04:26)habibhabib نوشته:  سلام دوستان
خیلی فوری به کمک و راهنماییتون نیاز دارم، اگه از دوستان کسی اطلاع داره، ممنون میشم که راهنمایی بفرمایند.
ما سه ماهی هست که ساکن جرجیا هستیم، الان چشم همسرم دچار مشکل شده و نیاز فوری به یه چشم پزشک داریم ولی اصلا نمیدونیم که روالش چیه و کجا باید بریم، آیا مستقیما باید بریم پیش چشم پزشک؟ یا بیمارستان؟ و ضمنا ما هنوز بیمه درمانی نداریم اگه یه برآوردی از هزینه هم بهمون بدید ممنون میشم. سپاس
اقا حبیب من هم مثل شما تازه وارد هستم . متاسفانه تو مورد اول نمیتونم راهنمایی زیادی کنم هر چند توصیه من این هست که به اتفاقات یک بیمارستان یا همون امر جنسی روم مراجعه کنید حتما خودشون راهنمایی میکنند ضمن اینکه به احتمال زیاد هزینه از این طریقی بشود یکجوری کم کرد مثل گرفتن از چاریتی ها که خودشون روش تماس را به شما میگویند.
اما راجع به بیمه !چرا شما تاالان بیمه نگرفتید.؟هر برنامه ای دارید فعلا کنار بزارید و اباما کر را ثبت نام کنید .که اخرین مهلتش تا همین سی ژانویه هست.
موفق باشید

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: habibhabib ، Pariba

سلام دوست عزيز
اگر موضوع اورژانس هست به هيچ وجه صبر نكنيد و فوراً خود را به نزديكترين بيمارستان برسانيد و وارد بخش اورژانس شويد
كليه بيمارستانها موظف هستند براساس قوانين فدرال به شما خدمات بدهند
تشکر کنندگان: mohajerat5536 ، habibhabib
(2016-01-25 ساعت 10:33)joybar نوشته:  
ما سه ماهی هست که ساکن جرجیا هستیم، الان چشم همسرم دچار مشکل شده و نیاز فوری به یه چشم پزشک داریم ولی اصلا نمیدونیم که روالش چیه و کجا باید بریم، آیا مستقیما باید بریم پیش چشم پزشک؟ یا بیمارستان؟  و ضمنا ما هنوز بیمه درمانی نداریم اگه یه برآوردی از هزینه هم بهمون بدید ممنون میشم. سپاس
اقا حبیب من هم مثل شما تازه وارد هستم . متاسفانه تو مورد اول نمیتونم راهنمایی زیادی کنم هر چند توصیه من این هست که به اتفاقات یک بیمارستان یا همون امر جنسی روم مراجعه کنید حتما خودشون راهنمایی میکنند ضمن اینکه به احتمال زیاد هزینه از این طریقی بشود یکجوری کم کرد مثل گرفتن از چاریتی ها که خودشون روش تماس را به شما میگویند.
اما راجع به بیمه !چرا شما تاالان بیمه نگرفتید.؟هر برنامه ای دارید فعلا کنار بزارید و اباما کر را ثبت نام کنید .که اخرین مهلتش تا همین سی ژانویه هست.
موفق باشید

joybar جان خیلی خیلی ممنون از لطفتون
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2016-01-25 ساعت 10:38)kyakourosh نوشته:  
ما سه ماهی هست که ساکن جرجیا هستیم، الان چشم همسرم دچار مشکل شده و نیاز فوری به یه چشم پزشک داریم ولی اصلا نمیدونیم که روالش چیه و کجا باید بریم، آیا مستقیما باید بریم پیش چشم پزشک؟ یا بیمارستان؟  و ضمنا ما هنوز بیمه درمانی نداریم اگه یه برآوردی از هزینه هم بهمون بدید ممنون میشم. سپاس

سلام دوست عزيز
اگر موضوع اورژانس هست به هيچ وجه صبر نكنيد و فوراً خود را به نزديكترين بيمارستان برسانيد و وارد بخش اورژانس شويد
كليه بيمارستانها موظف هستند براساس قوانين فدرال به شما خدمات بدهند

kyakourosh عزیز از شما هم واقعا ممنونم که جواب دادین
تشکر کنندگان:
از دوستان٢٠١٥ خواهش مي كنم اعلام كنند چه شغل هايي پيدا كردند و وضعيتشون چه جوريه؟؟؟
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
سلام ، دوستان مقیم لس آنجلس روز دهم فوریه ساعت ۱۱ تا ۱ بعدازظهر تو مرکز برابری پارس تو خیابان van nuys نرسیده به خیابان ventura جلسه ای برگذار میشه برای کاریابی، یک تعداد کارفرما قراره بیان ، هرشخصی رزومه خودشو میتونه همراهش ببره، شاید خدا خواست تونستید کار خوبی پیدا کنید، کلا شرکت تو برنامه های این مرکز علاوه بر زبان برای کاریابی هم میتونه مفید باشه چند روز پیش هم جلسه ای بود با شرکت آقای نوید نگهبان هنرپیشه ایرانی هالیوود، جلسه خوبی بود بیشتر با همه صحبت میکرد و همه هم اکثرا دنبال کار بودن و موقعیت خوبی بود تابا هم آشنا. بشن، کلا از تنها موندن چیزی در نمیاد حیف که من تا اونموقع برگشتم ایران، وگرنه حتما شرکت میکردم pars equality center موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، habibhabib ، darkmatter ، Haghighat ، Pariba ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Daneshjo
سلام به همه دوستان
دوستان دو ماه از ورود من و همسرم به دالاس میگذره و ما برگشتیم ایران و لی هنوز گرین کارت نیومده و سایت هم کیس ما رو نمیشناسه
ایمیل هم زدم این رو در جواب نوشتن
Dear Mohammad Enayati,
Thank you for your inquiry dated January 15, 2016, regarding your USCIS Immigrant Fee in Electronic Immigration System.
In order to assist you with your request, we must speak with the applicant directly. We tried to contact the applicant by telephone on January 25, 2016, but you were not accepting calls. Please submit another inquiry to the USCIS Customer Contact Center at https://egov.uscis.gov/cris/contactus, or you can call the USCIS National Customer Service Center at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 [TDD for the hearing impaired].
If you resubmit your inquiry, please provide the following information on all applicants:
• Full names (including ALL other names ever used);
• Date(s) of birth;
• Country of birth;
• Current address;
• A-File number(s); and
• Receipt number(s) (if any).
من نمیتونم از ایران باهاشون تماس بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کاری باید انجام بدم
ممنون از راهنمایی دوستان
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-01-27 ساعت 09:26)ahuraee نوشته:  سلام به همه دوستان
دوستان دو ماه از ورود من و همسرم به دالاس میگذره و ما برگشتیم ایران و لی هنوز گرین کارت نیومده و سایت هم کیس ما رو نمیشناسه
Dear Mohammad Enayati,
Thank you for your inquiry dated January 15, 2016, regarding your USCIS Immigrant Fee in Electronic Immigration System.
In order to assist you with your request, we must speak with the applicant directly.  We tried to contact the applicant by telephone on January 25, 2016, but you were not accepting calls.  Please submit another inquiry to the USCIS Customer Contact Center at https://egov.uscis.gov/cris/contactus, or you can call the USCIS National Customer Service Center at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 [TDD for the hearing impaired].  
If you resubmit your inquiry, please provide the following information on all applicants:
•           Full names (including ALL other names ever used);
•           Date(s) of birth;
•           Country of birth;
•           Current address;
•           A-File number(s); and
•           Receipt number(s) (if any).

ممنون از راهنمایی دوستان

اگه نمي تونيد تلفن بزنيد، درخواست خودتون را با مشخصات خواسته شده بالا ، (نام، تاريخ تولد، ....) دوباره بفرستيد.  هر چند چون اونها تلفني در 25 ژانويه پيگيري کردند، و شما نتونستيد جوابشون را بديد، بهتره که تلفني يک پيگيري بفرماييد.
موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Daneshjo
Dear Mohammad Enayati,
In order to assist you with your request, we must speak with the applicant directly. We tried to contact the applicant by telephone on January 25, 2016, but you were not accepting calls. Please submit another inquiry to the USCIS Customer Contact Center at https://egov.uscis.gov/cris/contactus, or you can call the USCIS National Customer Service Center at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 [TDD for the hearing impaired].
• Full names (including ALL other names ever used);
• Date(s) of birth;
• Country of birth;
• Current address;
• A-File number(s); and
• Receipt number(s) (if any).
ممنون از راهنمایی دوستان

اگر در ايران هستيد متاسفانه غير از ايميل زدن كار ديگري نميتوانيد انجام دهيد كه بسيار بعيد است به نتيجه برسد ولي اگر اينجا بوديد توصيه ميكردم كه حضوري تشريف ببريد
در كل سيستم اداره مهاجرت از اون چيزي كه فكر ميكنيد نامنظم تَر و غير قابل پيش بيني هست و ولي نبايد تسليم شد و از همه روشهاي ممكن بصورت مداوم و مستمر پيگيري كنيد
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2016-01-27 ساعت 11:08)Azer نوشته:  
Dear Mohammad Enayati,
In order to assist you with your request, we must speak with the applicant directly.  We tried to contact the applicant by telephone on January 25, 2016, but you were not accepting calls.  Please submit another inquiry to the USCIS Customer Contact Center at https://egov.uscis.gov/cris/contactus, or you can call the USCIS National Customer Service Center at 1-800-375-5283 or 1-800-767-1833 [TDD for the hearing impaired].  

ممنون از راهنمایی دوستان

اگه نمي تونيد تلفن بزنيد، درخواست خودتون را با مشخصات خواسته شده بالا ، (نام، تاريخ تولد، ....) دوباره بفرستيد.  هر چند چون اونها تلفني در 25 ژانويه پيگيري کردند، و شما نتونستيد جوابشون را بديد، بهتره که تلفني يک پيگيري بفرماييد.
موفق باشيد.

با سلام مجدد و تشکر از جوابتون
اگه ممکنه راهنمایی کنید که کجا فرم رم رو پر کنم مجدد برای درخواست جدید و ایمیل کنم چون تو ایمیلی که زدم این اطلاعات را قسمتی نداشت که پر کنم فقط نام و شماره رسید بود که زدم
ممنون میشم از راهنماییتون
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-01-27 ساعت 12:05)ahuraee نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 11:08)Azer نوشته:  
Dear Mohammad Enayati,

ممنون از راهنمایی دوستان

موفق باشيد.

با سلام مجدد و تشکر از جوابتون
اگه ممکنه راهنمایی کنید که کجا فرم رم رو پر کنم مجدد برای درخواست جدید و ایمیل کنم چون تو ایمیلی که زدم این اطلاعات را قسمتی نداشت که پر کنم فقط نام و شماره رسید بود که زدم
ممنون میشم از راهنماییتون

دوست عزيز تو ايمیلشون خودشون گفتند به آدرس زير.
 https://egov.uscis.gov/cris/contactus
در صورت امکان با کسي که انگليسي قوی داره اين فرم را پر کنيد، و واضح و صريح مشلکتون را و راه حلش که کارت شما را به کي ارسال کنند را به اونها توضيح بدين.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان