کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام به همه
من چند روز پیش کلیر شدم
توی متن کلیر در سایت اگه درست فهمیده باشم نوشته یکشنبه یا پنجشنبه برای تحویل دادن پاسپورت مراجعه کنید آخرش هم نوشته از یکشنبه تا پنجشنبه
حالا به نظر شما من کی اونجا باشم و بلیط برگشت رو کی بگیرم ؟
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: sahar2016 ، aaraam ، rbrb-2015
سلام دوستان عزیزم، فردا آخرین روز از اولین سفر من به آمریکاست، برای پنج ماه برمیگردیم ایران، تا شاید یک سری کارهای اونجارو هم به سرانجام برسونیم و دوباره با شرایط ایده آل تری به لس آنجلس برگردیم، ما حدودا هفت ماه اینجا بودیم با حدود ۳۷۶۰ دلار پول آمدیم با یک دل گنده و پر از امید که حتما میتونم از پس این سفر تو سن ۵۶ سالگی بربیام، اولش یک اتاق از سایت airbnbگرفته بودیم که با دوروز تاخیر در رسیدنمون تنها سه روزش باقی مونده بود بعد سه روز چون حاضر به تمدید نشدن دوباره یکهفته تو خونه یک آمریکایی اتاق گرفتیم ۴۴۰ دلار، برای اون پنج روز اول هم ۲۳۰ دلار دادیم، بعد یکهفته خانم آمریکایی صاحبخونمون که زن خیلی زرنگی بود، انقدر صبرکرد تا بفهمه من تا چقدر میخوام برای اجاره بعدیم هزینه کنم، بعد گفت اگر میخواهی همین اتاق رو یکماهه ۱۰۵۰ دلار اجاره کن و اگر کمی تو تمیزی خونه با من همکاری کنی ازت ۹۰۰ دلار میگیرم، ما هم که دربدر دنبال جا میگشتیم با خوشحالی تمام قبول کردیم هم خوب بود و هم سخت، چون شوهرم اصلا زبان بلد نیست و قادر به هیچ ارتباطی نبود،ولی برای خودم خوب بود چون باهاشون حرف میزدم تو اپلای کردن کار بهم کمک میکردن، ولی خوب بعداز یکماه توسط یک زن و شوهر ایرانی که. تو پارک آشنا شدیم ، یک اتاق از یک آقای ایرانی اجاره کردیم ماهی ۸۰۰ دلارکه تا امروز همین جا بودیم برای چهارماه و یک هفته ۴۲۰۰ دلار دادیم کلا ۵۷۷۰ دلار تو این مدت  اجاره دادیم، این از خونه
بابت کار اولش خیلی دوندگی کردم تمام سایتها ، فروشگاهها دفاتر کاریابی، همه جارو گشتم ولی متاسفانه هیچ کدوم به جایی نرسیدتا اینکه یکی از دوستان دوره دبیرستانم که بعد ۳۴ سال همدیگرو پیدا کرده بودیم از ایران منو به یکی از بستگانش که تازه به لس آنجلس اومده بود ،معرفی کرد و از طریق ایشون یک کار آشپزی تو یک کیترینگ خونگی پیدا کردم البته موقت گاهی دوروز در هفته گاهی کمتر یا بیشتر، بهرحال تونستم تو مدت پنج ماه۲۴۷۵ دلار کار کنم، انشاالله دفعه دیگه که برگردم شاید برای خودم از کم هم که شده شروع کنم به آشپزی، اینم از کار
از دوهفته بعداز آمدنمون رفتم دنبال کمکهای دولتی بلافاصله فوداستامپ یا کمک غذایی رو گرفتیم برای بیمه مدیکل اقدام کردم چون شوهرم نزدیک ۶۵ سالش بود شامل بیمه مدیکل هم شدیم و کلی خدمات رایگان از آزمایشهای رایگان خون تا بررسیهای دیگه همه مجانی برامون انجام شد حتی برای پنج ماه دیگه از حالا برامون وقت آندوسکوپی و ....گذاشتند
کمک Grهردومون برای پنج ماه مشترک ماهی ۳۷۵ دلار میگرفتیم بعد که شوهرم ۶۵ سالش تموم شد ماهه ۸۸۰ دلار  با قانونی به نام capiشامل شوهرم شد که از اون به بعد حقوق غذایی شوهرم از من جدا شد و هرکدوم جدا سهم خودمونو میگرفتیم تا قبل از رفتن به ایران که باید اطلاع میدادیم تمام کمکها قطع بشه تا دوباره که برگشتیم از نو اقدام کنیم تا ظرف یکماه از ورود مجدد دوباره همه برقرار میشه
البته به زبان سادست، من کلی برای هرکدوم از این کمکها و بیمه و کار و بقیه تلاش کردم، این وسطها چند ماهی هم از کلاسهای رایگان مرکز برابری پارس استفاده کردم که خوب بود و محیط دوستانه ای داشت
اینو بگم که اگر کمکهای دولت آمریکا نبود برام خیلی سخت میشد، ولی باز هم از خودم مطمین هستم که در غیر این صورت هم میتونستم از پسش بربیام، حتی یک پرستاری کودک پیدا کرده بودم که شش روز کامل میخواستند روزی صد دلار هم میدادند، اولش به خاطر شوهرم که تنها میموند قبول نکردم ولی خوب اشتباه کردم چون میشد پول خوبی پس انداز کنم، دفعه دیگه این اشتباهو نمیکنم?
خلاصه ماه اول خیلی سخت و پر استرس بود ولی من صبورتراز این حرفها بودم کم کم اوضاع آروم شد و الان دیگه خیالم از برگشتمون راحته چون با حقوق شوهرم یک سوییت کوچک اجاره میکنیم و خودمم دنبال کار میگردم خورد و خوراک هم که مجانی میشه، دیگه نگرانی ندارم
تازه اینو نگفتم، یک سری خونه هایی تو لس آنجلس هست که اگر ثبت نام کنی بعد یک دوره طولانی حداقل از شش تا هشت ساله با مبلغ ۳۰۰ دلار تا آخرعمرت میتونی توش زندگی کنی، برای همین دیر نوبتت میشه چون تا کسی نمیرهیا تغییر مکان نده میتونه توش بشینه حالا ماهم ثبت نام کردیم خدارو چه دیدی شاید عمرمون کفاف داد و به ماهم رسید آدم با امید زندست
شوهرم تمام این هفت ماه تو خونه بود و فقط برای خرید با من بیرون میومد نه تلاشی برای کار کرد و نه تلاشی برای زبان، البته من یاد گرفتم که تو زندگی فقط روی خودم حساب کنم? همین که ۶۵ سالش شد برای من کافیه هم ایران ، هم اینجا حقوق دار شده ، بسه دیگه ، کارهم نکرد، نکرد
من با تمام توانم تو این مدت به دوستان دیده و ندیده ام کمک های فکری و راهنماییهای لازم رو کردم تو این مدت هم که ایران هستم اگر دوستان کاری، داشتند میتونند به من بگن، دریغ ندارم
از کشور آمریکا راضی بودم، جای قشنگ آروم، آدمهای مهربون روی خوش، بدون کوچکترین استرس، آزاد در پوشش و خیلی چیزهای دیگه که تا اینجا نباشید نمیتونید درک کنید
بهرحال اینهم شرحی از سفر من ۳۶۷۰ دلار پول همراهم بود، ۲۴۷۵ دلار کار کردم، حدود ۶۴۵۰ دلارمجموعا حقوق و کمک غذایی از دولت آمریکا گرفتیم ، تو پرانتز بگم که اکثر مردم از جوون و پیر از این کمکها استفاده میکنن و هیچ عیب و عاری توش نیست، 
حدود ۱۳۶۰۰ دلار کل پولی که دستمون اومد البته مقداریش غذا بوده، بلیط رفت و برگشت دفعه دیگمون رو هم به موقع به قیمت ۴۹۶۰ هزارتومن برای دونفر رفت و برگشت از لوفت هانزا، از سایت alibaba.comخریدم که از بلیط یکطرفه اومدنمون هم ارزونتر شد، تازه ۲۲۵۰ دلار هم از پ انداز کارم رو هم دارم برمیگردونم
حالا میتونید یک حدود مخارج رو برای خودتون حساب کنید، تازه کلی هم سوغاتی برای دخترهام و بقیه خریدم
اینهم از سعی و تلاش من برای یک شروع جدید، که به خاطرش همیشه خدارو شکر میکنم چون تا سال آینده هردوتا دخترهام به کانادا مهاجرت میکنند، و این فقط لطف خدا بوده که من در آینده کنار اونها باشم
الهی به امید تو، همین جا از تمام دوستان مهاجرسراییم که منو راهنمایی کردند تشکر میکنم......یاعلی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2016-02-07 ساعت 10:59)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، فردا آخرین روز از اولین سفر من به آمریکاست، برای پنج ماه برمیگردیم ایران، تا شاید یک سری کارهای اونجارو هم به سرانجام برسونیم و دوباره با شرایط ایده آل تری به لس آنجلس برگردیم، ما حدودا هفت ماه اینجا بودیم با حدود ۳۷۶۰ دلار پول آمدیم با یک دل گنده و پر از امید ...
سلام behjat عزيز
ممنون از نوشته اي كه گذاشتيد ،‌ پر از اطلاعات ، اميد و آموزش دل گندگي . اميدوارم تو سفر بعديتون نتيجه تجارب و سختيهايي كه كشيديد رو ببينيد و زندگي با رفاه بيشتر در انتظارتون باشه.
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: behjat ، پرسپولیس6 ، Pariba ، usatravel ، Daneshjo ، samane1363 ، jsmlz
(2016-02-07 ساعت 10:59)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، فردا آخرین روز از اولین سفر من به آمریکاست، برای پنج ماه برمیگردیم ایران، تا شاید یک سری کارهای اونجارو هم به سرانجام برسونیم و دوباره با شرایط ایده آل تری به لس آنجلس برگردیم.

دستت درد نکنه بهجت خانم، بابت اين همه وقتي که برا نوشتن و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون گذاشتين. اگه يک همتي بکنين اين خاطرات شما مي تونه يک کتاب بشه، و چاپ بشه.
آمريکاييها عاشق آدم هاي خود ساخته و سخت کوشند. اگه اين کتاب را حتي به فارسي بنويسيد که ترجمه بشه، مطمئنا با استقبال خوبي مواچه مي شه. خدا را چه ديدي، شايد يک روز تو شو اپرا شما را ديديم، که به کل دنيا تجارب مهاجرتتون را منتقل مي کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: dv2017 ، behjat ، پرسپولیس6 ، Pariba ، usatravel ، Rira_1982 ، m.ghoreishi ، Daneshjo ، samane1363 ، jsmlz
[quote='behjat' pid='692587' dateline='1454826560']
سلام دوستان عزیزم، فردا آخرین روز از اولین سفر من به آمریکاست، برای پنج ماه برمیگردیم ایران، تا شاید یک سری کارهای اونجارو هم به سرانجام برسونیم و دوباره با شرایط ایده آل تری به لس آنجلس برگردیم،
سلام بهجت خانم ، شما خيلي صادقانه همه تجربيات خودتون را در اختيار همه ي دوستانتان قرار داديد و هميشه به همه ي ما كمك فكري كرديد و با اراده و پشتكارتنون به همه ي ما اميد و انرژي مثبت داديد ، انشاالله كه سفر بي خطري را پشت سر بگذاريد و من مطمئن هستم كه شما اين دفعه خيلي آماده تر و با انرژي بيشتر وارد ميدان مي شويد ، من با نظر اين دوستمان كه گفتند شما تجربيات خود را بنويسيد و به چاپ برسانيد ، موافقم و مي دونم كه شما در اين كار هم موفق مي شويد . به اميد موفقيت همه ي دوستان .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017 ، behjat ، Rira_1982 ، Daneshjo ، jsmlz
(2016-02-07 ساعت 18:48)Azer نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 10:59)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، فردا آخرین روز از اولین سفر من به آمریکاست، برای پنج ماه برمیگردیم ایران، تا شاید یک سری کارهای اونجارو هم به سرانجام برسونیم و دوباره با شرایط ایده آل تری به لس آنجلس برگردیم.

دستت درد نکنه بهجت خانم، بابت اين همه وقتي که برا نوشتن و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون گذاشتين. اگه يک همتي بکنين اين خاطرات شما مي تونه يک کتاب بشه، و چاپ بشه.
آمريکاييها عاشق آدم هاي خود ساخته و سخت کوشند. اگه اين کتاب را حتي به فارسي بنويسيد که ترجمه بشه، مطمئنا با استقبال خوبي مواچه مي شه. خدا را چه ديدي، شايد يک روز تو شوی اپرا شما را ديديم، که به کل دنيا تجارب مهاجرتتون را منتقل مي کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Pariba
با سلام خدمت دوستان
ما ان شاالله تا دوهفته دیگه عازم هستیم، میخواستم بدونم اگر ما که یه خانواده 3 نفری هستیم  زیر 10 هزار دلار مثلا 5 هزار تا همراه حودمون ببریم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم این هستش که نمیپرسن که چرا کم اوردید؟سوال جوابی نمیشه
ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنم
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان: Daneshjo ، rbrb-2015
(2016-02-09 ساعت 00:51)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ما ان شاالله تا دوهفته دیگه عازم هستیم، میخواستم بدونم اگر ما که یه خانواده 3 نفری هستیم  زیر 10 هزار دلار مثلا 5 هزار تا همراه حودمون ببریم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم این هستش که نمیپرسن که چرا کم اوردید؟سوال جوابی نمیشه
سلام دوست عزیز
خیر . هیچ سئوالی نمیپرسند و کاری هم ندارند که چقدر پول همراهتون هستش. فقط مبالغ بالای ده هزار دلار رو باید توی فرمی که بهتون میدن اعلام کنید. اونهم فقط جهت اطلاع هستش و هیچ کاری ندارن حتی اگر یک میلیون دلار بیارید . فقط میگن بالای ده هزار دلار رو اعلام کنید.
ولی تجربه شخصی من در خصوص مبلغ اینه که تا اونجایی که میتونید دلار بیشتری همراهتون بیارید که خیالتون راحت باشه. ضمنا هوا این مدت خیلی سرد شده تا میتونید لباس گرم بیارید . خصوصا اگر ایالتهای شمالی یا شرق تشریف میارید. ضمنا اگر ۱۶۵ دلار رو هم قبل از ورودتون به امریکا واریز کنید گرین کارتتون سریعتر میاد.
همچنین آدرستون توی امریکا دم دستتون باشه همراه با پاکتهای زرد چون توی فرودگاه لازمتون میشه.......
انشالله سفرتون بسلامت و موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: shahin61 ، haaaa
سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم اما تاپیک مشخصی پیدا نکردم وگفتم شاید بتونم جوابمو اینجا بگیرم
اولین فرودگاه ما شیکاگو بود ومدارک پزشکی یعنی پاکت زرد رو اونجا گرفتن من نمیدونم به غیر سی دی کارت های واکسن هم اون تو میزارن یا نه .ما یک روز قبل از مصاحبه در مطب اونگان واکسن زدن برامون و پاکتهای زرد مهر موم بود و کارت های واکسن زرد رنگ و به ما پس ندادن و ما هم به خیالی اینکه در پاکت زرد قرار دارند پیگیر نبودیم لطفا کسانی که برنده 2015 بودن جواب بدین         چون برای واکسن پسرم ب
اید در امریکا اقدام کنم وهیچ مدرکی در دستم نیست از سابقه واکسنش .
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 02:00)mfarazz نوشته:  
سلام دوست عزیز
خیر . هیچ سئوالی نمیپرسند و کاری هم ندارند که چقدر پول همراهتون هستش. فقط مبالغ بالای ده هزار دلار رو باید توی فرمی که بهتون میدن اعلام کنید. اونهم فقط جهت اطلاع هستش و هیچ کاری ندارن حتی اگر یک میلیون دلار بیارید . فقط میگن بالای ده هزار دلار رو اعلام کنید.
ولی تجربه شخصی من در خصوص مبلغ اینه که تا اونجایی که میتونید دلار بیشتری همراهتون بیارید که خیالتون راحت باشه. ضمنا هوا این مدت خیلی سرد شده تا میتونید لباس گرم بیارید . خصوصا اگر ایالتهای شمالی یا شرق تشریف میارید. ضمنا اگر ۱۶۵ دلار رو هم قبل از ورودتون به آمریکا واریز کنید گرین کارتتون سریعتر میاد.
همچنین آدرستون توی آمریکا دم دستتون باشه همراه با پاکتهای زرد چون توی فرودگاه لازمتون میشه.......
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 02:00)mfarazz نوشته:  
سلام دوست عزیز
ولی تجربه شخصی من در خصوص مبلغ اینه که تا اونجایی که میتونید دلار بیشتری همراهتون بیارید که خیالتون راحت باشه. ضمنا هوا این مدت خیلی سرد شده تا میتونید لباس گرم بیارید . خصوصا اگر ایالتهای شمالی یا شرق تشریف میارید. ضمنا اگر ۱۶۵ دلار رو هم قبل از ورودتون به آمریکا واریز کنید گرین کارتتون سریعتر میاد.
همچنین آدرستون توی آمریکا دم دستتون باشه همراه با پاکتهای زرد چون توی فرودگاه لازمتون میشه.......

سلام
من با توجه به تجربه خودم خواستم به همه دوستان اعلام كنم كه وأريز ١٦٥ دلار از ايران هيچ تأثيري در روند صدور گرين كارت نداره و حتي در بعضي از مواقع ميتونه باعث دردسر بشه
مثلاً من وارد پنجمين ماه ميشم و ١٦٥ دلار را هم قبل از ورود پرداخت كردم ولي هنوز ميگن در حال پروسس هست حالا چه جور پروسس نميدونم و براي وأنها كه در امريكا ادرس ندارند زود آمدن گرين كارت ميتونه دردسر ساز باشه به هر حال اگر من تازه ميخواستم وارد امريكا بشم پول را همينجا واريز ميكردم و خودم را دردسر نمي دادم هرچند كه در سايت خود اداره مهاجرت نوشته كه اگر قبل از ورود پول را وأريز كرديد و تا ٤٥ روز كارت شما نرسيد به ما اطلاع بدهيد و من ده ها ايميل و چندين تلفن و دوبار هم حضوري رفتم هيچ تأثيري نداشت
تشکر کنندگان: aaraam
(2016-02-09 ساعت 04:49)setin نوشته:  سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم اما تاپیک مشخصی پیدا نکردم وگفتم شاید بتونم جوابمو اینجا بگیرم
اولین فرودگاه ما شیکاگو بود ومدارک پزشکی یعنی پاکت زرد رو اونجا گرفتن من نمیدونم به غیر سی دی کارت های واکسن هم اون تو میزارن یا نه .ما یک روز قبل از مصاحبه در مطب اونگان واکسن زدن برامون و پاکتهای زرد مهر موم بود و کارت های واکسن زرد رنگ و به ما پس ندادن و ما هم به خیالی اینکه در پاکت زرد قرار دارند پیگیر نبودیم لطفا کسانی که برنده 2015 بودن جواب بدین         چون برای واکسن پسرم ب
اید در آمریکا اقدام کنم وهیچ مدرکی در دستم نیست از سابقه واکسنش .

اگر منظور شما كارت زرد مربوط به واكسيناسيون در ايران هست خير يعني اينكه بايد ان را در همان جا دريافت ميكرديد و فقط يك كپي از ان براي انها كفايت ميكند
تشکر کنندگان: haaaa
(2016-02-09 ساعت 09:32)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 04:49)setin نوشته:  سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم اما تاپیک مشخصی پیدا نکردم وگفتم شاید بتونم جوابمو اینجا بگیرم
اید در آمریکا اقدام کنم وهیچ مدرکی در دستم نیست از سابقه واکسنش .

اگر منظور شما كارت زرد مربوط به واكسيناسيون در ايران هست خير يعني اينكه بايد ان را در همان جا دريافت ميكرديد و فقط يك كپي از ان براي انها كفايت ميكند

ممنون از پاسختون ، ولی ماهم کارتهای زرد واکسن و نگرفتیم، ولی روی پاکت زرد یه کاغذی هست که واکسنهای زده شده رو توش نوشته،با همون نمیشه اقدام کرد برای کارهای مدرسه وغیره؟
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان: setin
(2016-02-09 ساعت 09:28)kyakourosh نوشته:  سلام
من با توجه به تجربه خودم خواستم به همه دوستان اعلام كنم كه وأريز ١٦٥ دلار از ايران هيچ تأثيري در روند صدور گرين كارت نداره و حتي در بعضي از مواقع ميتونه باعث دردسر بشه
مثلاً من وارد پنجمين ماه ميشم و ١٦٥ دلار را هم قبل از ورود پرداخت كردم ولي هنوز ميگن در حال پروسس هست حالا چه جور پروسس نميدونم و براي وأنها كه در امريكا ادرس ندارند زود آمدن گرين كارت ميتونه دردسر ساز باشه به هر حال اگر من تازه ميخواستم وارد امريكا بشم پول را همينجا واريز ميكردم و خودم را دردسر نمي دادم هرچند كه در سايت خود اداره مهاجرت نوشته كه اگر قبل از ورود پول را وأريز كرديد و تا ٤٥ روز كارت شما نرسيد به ما اطلاع بدهيد و من ده ها ايميل و چندين تلفن و دوبار هم حضوري رفتم هيچ تأثيري نداشت
سلام
"براي اونها كه در آمريكا آدرس ندارن"
مگه دادن آدرس قبل از رفتن براي مصاحبه يا اصلاح اون هنگام ورود به آمريكا اجباري نيست؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 09:42)dv2017 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:28)kyakourosh نوشته:  سلام
سلام
"براي اونها كه در آمريكا آدرس ندارن"
مگه دادن آدرس قبل از رفتن براي مصاحبه يا اصلاح اون هنگام ورود به آمريكا اجباري نيست؟

نه من هم موقع مصاحبه وحتي موقع ورود گفتم دارم ميرم هتل و افيسر هم جلوي ادرس نوشت هولد
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان