کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-02-09 ساعت 09:44)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:42)dv2017 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:28)kyakourosh نوشته:  سلام
من با توجه به تجربه خودم خواستم به همه دوستان اعلام كنم كه وأريز ١٦٥ دلار از ايران هيچ تأثيري در روند صدور گرين كارت نداره و حتي در بعضي از مواقع ميتونه باعث دردسر بشه
مثلاً من وارد پنجمين ماه ميشم و ١٦٥ دلار را هم قبل از ورود پرداخت كردم ولي هنوز ميگن در حال پروسس هست حالا چه جور پروسس نميدونم و براي وأنها كه در امريكا ادرس ندارند زود آمدن گرين كارت ميتونه دردسر ساز باشه به هر حال اگر من تازه ميخواستم وارد امريكا بشم پول را همينجا واريز ميكردم و خودم را دردسر نمي دادم هرچند كه در سايت خود اداره مهاجرت نوشته كه اگر قبل از ورود پول را وأريز كرديد و تا ٤٥ روز كارت شما نرسيد به ما اطلاع بدهيد و من ده ها ايميل و چندين تلفن و دوبار هم حضوري رفتم هيچ تأثيري نداشت
سلام
"براي اونها كه در آمريكا آدرس ندارن"
مگه دادن آدرس قبل از رفتن براي مصاحبه يا اصلاح اون هنگام ورود به آمريكا اجباري نيست؟

نه من هم موقع مصاحبه وحتي موقع ورود گفتم دارم ميرم هتل و افيسر هم جلوي ادرس نوشت هولد
سلام کورش جان
من فکر میکنم مشکل شما بیشتر از عدم اعلام آدرس پستی ثابت از ابتدا بوده. چون آدرس پستی رو که به سفارت و هنگام ورود اعلام میکنید خیلی مهم هستش که تغییرش ندید. اکثر دوستانی که تغییر آدرس داشتند همین مشکل گریبانگیرشون شد. در هر حال امیدوارم هرچه زودتر گرین کارتتون و دریافت کنید.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، samane1363
(2016-02-09 ساعت 11:19)mfarazz نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:42)dv2017 نوشته:  سلام
مگه دادن آدرس قبل از رفتن براي مصاحبه يا اصلاح اون هنگام ورود به آمريكا اجباري نيست؟

نه من هم موقع مصاحبه وحتي موقع ورود گفتم دارم ميرم هتل و افيسر هم جلوي ادرس نوشت هولد
سلام کورش جان
من فکر میکنم مشکل شما بیشتر از عدم اعلام آدرس پستی ثابت از ابتدا بوده. چون آدرس پستی رو که به سفارت و هنگام ورود اعلام میکنید خیلی مهم هستش که تغییرش ندید. اکثر دوستانی که تغییر آدرس داشتند همین مشکل گریبانگیرشون شد. در هر حال امیدوارم هرچه زودتر گرین کارتتون و دریافت کنید.

موفق باشید
دوستان دقت کنن در مورد آدرسشون.
اگر میخواهید آدرس رو تغییر بدید منتظر افسر فرودگاه نشید لطفا
قبل از ورود فرم AR-11 رو پر کنید. تا در زمان ورودتون افسر آدرس جدیدتون رو تو مانیتور ببینه.
حتی در صورت امکان پرینت اون فرم رو افسر ارائه بدید.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: sahar2016 ، پرسپولیس6 ، samane1363
(2016-02-09 ساعت 12:16)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 11:19)mfarazz نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:44)kyakourosh نوشته:  نه من هم موقع مصاحبه وحتي موقع ورود گفتم دارم ميرم هتل و افيسر هم جلوي ادرس نوشت هولد
سلام کورش جان

موفق باشید
دوستان دقت کنن در مورد آدرسشون.
اگر میخواهید آدرس رو تغییر بدید منتظر افسر فرودگاه نشید لطفا
قبل از ورود فرم AR-11 رو پر کنید. تا در زمان ورودتون افسر آدرس جدیدتون رو تو مانیتور ببینه.
حتی در صورت امکان پرینت اون فرم رو افسر ارائه بدید.
فرم Ar_11 کجاست؟من 165 دلارو پرداخت کردم و رسید بانک برام ایمیل شد ولی recipt number تو رسید نیست.لطفا راهنمایی بفرمایید

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 09:40)haaaa نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:32)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 04:49)setin نوشته:  سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم اما تاپیک مشخصی پیدا نکردم وگفتم شاید بتونم جوابمو اینجا بگیرم
اولین فرودگاه ما شیکاگو بود ومدارک پزشکی یعنی پاکت زرد رو اونجا گرفتن من نمیدونم به غیر سی دی کارت های واکسن هم اون تو میزارن یا نه .ما یک روز قبل از مصاحبه در مطب اونگان واکسن زدن برامون و پاکتهای زرد مهر موم بود و کارت های واکسن زرد رنگ و به ما پس ندادن و ما هم به خیالی اینکه در پاکت زرد قرار دارند پیگیر نبودیم لطفا کسانی که برنده 2015 بودن جواب بدین         چون برای واکسن پسرم ب
اید در آمریکا اقدام کنم وهیچ مدرکی در دستم نیست از سابقه واکسنش .

اگر منظور شما كارت زرد مربوط به واكسيناسيون در ايران هست خير يعني اينكه بايد ان را در همان جا دريافت ميكرديد و فقط يك كپي از ان براي انها كفايت ميكند

ممنون از پاسختون ، ولی ماهم کارتهای زرد واکسن و نگرفتیم، ولی روی پاکت زرد یه کاغذی هست که واکسنهای زده شده رو توش نوشته،با همون نمیشه اقدام کرد برای کارهای مدرسه وغیره؟
مرسی دوست عزیزاز راهنمایتون
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان هست که جدیدا 165 دلار رو ریخته و recipt number دربافت کرده باشه؟چون سایت جدید با قبلی تغییر کرده.ممنون از راهنماییتون

تشکر کنندگان:
(2016-02-04 ساعت 01:23)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 00:04)Sam-90 نوشته:  يكي از دوستان از طريق لاتاري اومده چجوري مي خواستم وضعيت گرين كارت شونو انلاين چك كنم، دوستان كجا برم و چكار كنم ممكنه راهنمايي كنيد؟
اول به این آدرس برید و یک اکانت برای ایشون بسازید
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
بعدش از طریق Enter a receipt number شماره رسید پرداخت 165 دلار رو ثبت کنید. بعدش تو قسمت زیر میتونید امکان الآرم رو براش فعال کنید تا درصورت صدور کارت مطلع بشید.
بعد از پرداخت165 دلار یک رسید بانکی به ایمیل اومد که recipt number توش نیست.از کجا باید گرفت این شماره رو؟

تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 09:40)haaaa نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:32)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 04:49)setin نوشته:  سلام دوستان عزیز من یه سوال دارم اما تاپیک مشخصی پیدا نکردم وگفتم شاید بتونم جوابمو اینجا بگیرم
اولین فرودگاه ما شیکاگو بود ومدارک پزشکی یعنی پاکت زرد رو اونجا گرفتن من نمیدونم به غیر سی دی کارت های واکسن هم اون تو میزارن یا نه .ما یک روز قبل از مصاحبه در مطب اونگان واکسن زدن برامون و پاکتهای زرد مهر موم بود و کارت های واکسن زرد رنگ و به ما پس ندادن و ما هم به خیالی اینکه در پاکت زرد قرار دارند پیگیر نبودیم لطفا کسانی که برنده 2015 بودن جواب بدین         چون برای واکسن پسرم ب
اید در آمریکا اقدام کنم وهیچ مدرکی در دستم نیست از سابقه واکسنش .

اگر منظور شما كارت زرد مربوط به واكسيناسيون در ايران هست خير يعني اينكه بايد ان را در همان جا دريافت ميكرديد و فقط يك كپي از ان براي انها كفايت ميكند

ممنون از پاسختون ، ولی ماهم کارتهای زرد واکسن و نگرفتیم، ولی روی پاکت زرد یه کاغذی هست که واکسنهای زده شده رو توش نوشته،با همون نمیشه اقدام کرد برای کارهای مدرسه وغیره؟
دوست عزیز ،همون کاغذی که میگویید رو پاکت زرد هست و احتمالا فرمت رسمی دارد کپی لیست واکسن هایی است که یک نسخه اش تو پاکت سر بسته هست واز طرف همون مرکز مدیکالتون صادر شده. پس حتی معتبر تر از کارت زرد ایرانی هست. مدیکال دبی که یک نسخه انراخارج از پاکت زرد به همه میدهد.

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: haaaa
(2016-02-09 ساعت 09:42)dv2017 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 09:28)kyakourosh نوشته:  سلام
من با توجه به تجربه خودم خواستم به همه دوستان اعلام كنم كه وأريز ١٦٥ دلار از ايران هيچ تأثيري در روند صدور گرين كارت نداره و حتي در بعضي از مواقع ميتونه باعث دردسر بشه
مثلاً من وارد پنجمين ماه ميشم و ١٦٥ دلار را هم قبل از ورود پرداخت كردم ولي هنوز ميگن در حال پروسس هست حالا چه جور پروسس نميدونم و براي وأنها كه در امريكا ادرس ندارند زود آمدن گرين كارت ميتونه دردسر ساز باشه به هر حال اگر من تازه ميخواستم وارد امريكا بشم پول را همينجا واريز ميكردم و خودم را دردسر نمي دادم هرچند كه در سايت خود اداره مهاجرت نوشته كه اگر قبل از ورود پول را وأريز كرديد و تا ٤٥ روز كارت شما نرسيد به ما اطلاع بدهيد و من ده ها ايميل و چندين تلفن و دوبار هم حضوري رفتم هيچ تأثيري نداشت
سلام

دوست عزیز ،هولد یعنی ادرس نداری و گرین کارتت هم احتمالا نمیدونند کجا بفرستند. و متاسفانه دستگاه اداری اینجا برای پی گیری بدتر از ایران هست و کال سنترهای مربوطه هم حتی اگر انگلیسی قوی حرف بزنید بیشتر از پروسه معمول ش کاری نمیکند البته اگر شانس بیارید و کسی که گوشی برمیدارد خوب از اب دربیایید ممکنه زودتر نتیجه بکیرید .من اکیدا توصیه میکنم ادرس تحویل گرین کارت را عوض نکنید .یعنی مسئله این هست که دیتا سنترهای مرکزیشون که ده ها میلیون مورد را باید پروسس کنند واقعا با وجودیکه خودشون مادر آی تی هستند هنوز باگ دارند.!!؟؟ اپراتورهاشون هم پر از باگ تنبلی و بیسوادی هستند.

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: haaaa ، پرسپولیس6 ، matin86 ، samane1363
(2016-02-09 ساعت 23:09)joybar نوشته:  

دوست عزیز ،هولد یعنی ادرس نداری و گرین کارتت هم احتمالا نمیدونند کجا بفرستند. و متاسفانه دستگاه اداری اینجا برای پی گیری بدتر از ایران هست و کال سنترهای مربوطه هم حتی اگر انگلیسی قوی حرف بزنید بیشتر از پروسه معمول ش کاری نمیکند البته اگر شانس بیارید و کسی که گوشی برمیدارد خوب از اب دربیایید ممکنه زودتر نتیجه بWord Filteredید .من اکیدا توصیه میکنم ادرس تحویل گرین کارت را عوض نکنید .یعنی مسئله این هست که دیتا سنترهای مرکزیشون که ده ها میلیون مورد را باید پروسس کنند واقعا با وجودیکه خودشون مادر آی تی هستند هنوز باگ دارند.!!؟؟ اپراتورهاشون هم پر از باگ تنبلی و بیسوادی هستند.

ممنون.من تصمیم به عوض کردن آدرس داشتم.ولی با این حساب بهتره عوض نکنم.چون یک ماهه هم برمیگردم و دیگه نمیشه پیگیری کرد.از توصیه تون ممنونم

تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 23:09)joybar نوشته:  

دوست عزیز ،هولد یعنی ادرس نداری و گرین کارتت هم احتمالا نمیدونند کجا بفرستند. و متاسفانه دستگاه اداری اینجا برای پی گیری بدتر از ایران هست و کال سنترهای مربوطه هم حتی اگر انگلیسی قوی حرف بزنید بیشتر از پروسه معمول ش کاری نمیکند البته اگر شانس بیارید و کسی که گوشی برمیدارد خوب از اب دربیایید ممکنه زودتر نتیجه بWord Filteredید .من اکیدا توصیه میکنم ادرس تحویل گرین کارت را عوض نکنید .یعنی مسئله این هست که دیتا سنترهای مرکزیشون که ده ها میلیون مورد را باید پروسس کنند واقعا با وجودیکه خودشون مادر آی تی هستند هنوز باگ دارند.!!؟؟ اپراتورهاشون هم پر از باگ تنبلی و بیسوادی هستند.

خيلي ممنون از اينكه هولد را براي من معني كرديد
هدف من از ارائه اين مطلب اين بود كه به دوستان اعلام كنم كه بنده كسي را در اينجا نداشتم و در فرودگاه هم به افيسر اعلام كردم به هتل ميروم و سه روز بعد هم يك اپارتمان اجاره كردم و بلافاصله به اداره مهاجرت مراجعه كردم و تعويض ادرس را اعلام كردم و مجدداً هم ايميل زدم و فرم انلاين و افلاين AR-11 را هم پر كردم ولي در پاسخ به من ونوشتند كه شما بايد حتماً به سه طريق زير ادرس خود را به ما اعلام كني ١- فرم AR-11 دوم يك ايميل بزني و ادرس را اعلام كنيد و سوم از در سايت اليس هم ادرس خود را عوض كنيد و من همه اين كارها را انجام دادم بعدش گفتن ادرس خودت توي اليس ثبت شده ولي براي خانمت ثبت نشده خلاصه هركاري گفتند من انجام دادم اخرش گفتند كارت شما گم شده دوباره درخواست بده و دوباره درخواست داديم خلاصه اينكه هيچ وقت يك فرمول براي گرفتن گرين كارت درست نكنيد چون اگر تصميم داشته باشند تا تاخير كنند كاري از دست شما بر نمي ايد و موارد كه مربوط به هوم لند هست هيچ كس پاسخ درستي به شما نميدهد يعني كسي پاسخگو نيست
نهايتاً در مراجعه چندم يك مهر جديد در پاسپورتم زدند و گفتند فعلاً از همين به عنوان گرين كارت استفاده كن اگر تا ٦ ماه ديگه نيومد دوباره مراجعه كن
تشکر کنندگان: dv2017 ، samane1363
سلام دوستان یک سوال ؟
چند روز بعد از پرداخت 165 دلار گرین کارت میرسه ؟ و توی صندوق پست میندازن یا تحویل صاحب خونه میدن؟

تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 05:37)سپید زمان نوشته:  سلام دوستان یک سوال ؟
چند روز بعد از پرداخت 165 دلار گرین کارت میرسه ؟ و توی صندوق پست میندازن یا تحویل صاحب خونه میدن؟

از زمان پرداخت ۱۶۵ دلار حدود ۶۰ روز ( دو ماه) صبر کنید. اگر نیومد از اون به بعد پیگیری کنید. توی صندوق پست میندازن.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: aaraam
شماره recipt number رو از کجا باید گرفت؟

تشکر کنندگان: haaaa
دوستان سلام اولين ورود من در منياپوليس انجام ميشه و حدود 4:30 ساعت هم توقف دارم و بعد با پرواز داخلي ميرم دنور هردو پرواز ورودي و خروجي من به منياپوليس با دلتا انجام ميشه سوال اولم كسي تجربه كارهاي مهاجرتي در مينياپوليس را داشته؟ و دوم آيا چون هر دو پروازم با يك شركت انجام ميشه بايد بار را تحويل بگيرم و دوباره تحويل بدم يا در مقصد بار را ميدن بهم؟ ممنون
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 12:51)alirezasadrearhami نوشته:  دوستان سلام اولين ورود من در منياپوليس انجام ميشه و حدود 4:30 ساعت هم توقف دارم و بعد با پرواز داخلي ميرم دنور هردو پرواز ورودي و خروجي من به منياپوليس با دلتا انجام ميشه سوال اولم كسي تجربه كارهاي مهاجرتي در مينياپوليس را داشته؟ و دوم آيا چون هر دو پروازم با يك شركت انجام ميشه بايد بار را تحويل بگيرم و دوباره تحويل بدم يا در مقصد بار را ميدن بهم؟ ممنون
سلام
ما از ایران ب مقصد واشنگتن پروازمون بود با یک استاپ در قطر
بار رو تهران تحویل دادیم واشنگتن تحویل گرفتیم
بهترِ موقع تحویل بارتون همون ایران از تحویل دار بپرسید

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان