کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
تبریک قربان بابت عنوان پیش کسوتی. امیدوارم در زندگی هر روز موفق تر از دیروز باشی. فکر کنم وقتش باشه واسه خودت یه عنوان انتخاب کنی در مدیریت مطرح کنم و به سلامتی نشان اختصاصی به شما اعطا بشه Big Grin

راستی قلیان چی سفارش گرفتی. کمک خواستی بگو البته نه در این تاپیک در پیغام خصوصی که اینجا به هم نریزه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، ali3875 ، goliii ، Alex 2014 ، t_arian_n ، smhh7441
(2015-03-28 ساعت 16:03)behdadK نوشته:  تبریک قربان بابت عنوان پیش کسوتی. امیدوارم در زندگی هر روز موفق تر از دیروز باشی. فکر کنم وقتش باشه واسه خودت یه عنوان انتخاب کنی در مدیریت مطرح کنم و به سلامتی نشان اختصاصی به شما اعطا بشه Big Grin

راستی قلیان چی سفارش گرفتی. کمک خواستی بگو البته نه در این تاپیک در پیغام خصوصی که اینجا به هم نریزه

ممنونم ازت
راستی چطوری میتونم یک عنوان برای خودم بسازم؟ ممنون میشم اگه راهشو بهم بگیSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: shadi79
سلام

من چند تا سوال داشتم، و واقعا ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه کمکی‌ کنه

۱. اولین ورود میتونه از مرز زمینی‌ باشه یا باید حتما مرز هوایی‌ باشه

۲. بعد از اولین ورود اگه همون روز خارج شویم از مرز، تو بازهٔ ۶ ماه آینده چند بار می تونیم وارد آمریکا شویم، مثلا می‌شه وارد شیم، تقاضای پاس سفید بدیم، خارج شیم، و بعد برای انگشت نگاری دوباره وارد شیم؟ (اگه آره این بارها که وارد و خارج می‌شویم با چه پرمیتیه؟)

شرمند اگه سوالام یکم عجیبه، خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ که در این مورد اطلاعی داره بتونه کمکی‌ بکنه یا من رو به سایتی که این اطلاعات توش هست ارجاع بده

شاد باشید
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 18:51)magmag3 نوشته:  سلام

۲. بعد از اولین ورود اگه همون روز خارج شویم از مرز، تو بازهٔ ۶ ماه آینده چند بار می تونیم وارد آمریکا شویم، مثلا می‌شه وارد شیم، تقاضای پاس سفید بدیم، خارج شیم، و بعد برای انگشت نگاری دوباره وارد شیم؟ (اگه آره این بارها که وارد و خارج می‌شویم با چه پرمیتیه؟)

شرمند اگه سوالام یکم عجیبه، خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ که در این مورد اطلاعی داره بتونه کمکی‌ بکنه یا من رو به سایتی که این اطلاعات توش هست ارجاع بده

شاد باشید

سلام در مورد مرز زمینی چون شخصا تماس گرفتم و مطمئنم میگم که بله میشه من با مرز بوفالو تماس گرفتم چون خودم میخواستم هفته اینده برم و گفتن مشکلی نیست اگر ویزا و پکیج که همون پک مدیکال همراهتون باشه حتی روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هم میشه لند کرد البته ما بدلیل اینکه گفتیم دو روزه بریم و یه سفر تفریحی باشه نیویورک رو انتخاب کردیم وگرنه بعد از لندینگ حتما اطلاعات‌ میدادم زمینی به چه صورت بود
ولی از نظر هزینه و اینکه از تورنتو به بوفالو با ماشین دوساعت بود بسیار انتخاب خوبیه
امیدوارم کافی بوده باشه اگر خواستید شماره تماس مرز رو براتون بزارم

در مورد سوال دوم مطمئن نیستم ولی فکر کنم محدودیتی نباشه تعداد ورود و خروجتون
ولی در مورد پاس سفید تا اونجا که من اطلاع دارم باید یه دلیل درست و منطقی داشته باشید که بادرخواستتون موافقت بشه منظورم اینه که هرکسی با فرم پرکردن به تنهایی شامل گرفتن پاس سفید نمیشه البته اطلاعات‌ سوال دومتون چیزهایی بود که شنیده بودم
تشکر کنندگان: magmag3 ، goliii ، t_arian_n ، jupiterx
(2015-03-26 ساعت 18:50)negarpak نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 17:15)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان, يه سوال درباره 165$، توى راهنما نوشته :
You can pay the fee with a credit/debit card, or an electronic check payment from a US BANK CHECKING ACCOUNT.
اين يعنى با کارت کانادا نميشه پرداخت؟ خواهر من کانادا هست و با debit card بانکRBC ميخواد واسم بپردازه,ميشه آيا؟

من براى خودم كه كيسم لاتارى بود و براى پسرداييم كه خانوادگى بود با كرديت كارت بانك تركيم پرداخت كردم

من با کارت بانکی کانادا پرداخت کردم Scotia که میشه با همون Rbc هم پرداخت کنید برید تو سایت وقتی مستر کارت یا ویزاکارت رو میخواهید مشخص کنید اول کشور رو انتخاب می کنید که کانادا و امریکا همون اولن
و این دوستمون هم که با کارت ترکیه پرداخت کردن و مشکلی نیست
تشکر کنندگان: sunflower00 ، goliii ، t_arian_n
(2015-03-28 ساعت 13:46)behdadK نوشته:  ریشتراش ها معمولا اگر به آداپتورشون نگاه کنید نوشته 110-220 یعنی هر دو ولتاژ رو کار میکنن و فقط یه تبدیل باید بیارید.
سشوار ، اتو، پلوپز و کلا وسایلی که المنت دارند این قابلیت رو ندارند. این قضیه رو روی فیش وسایل برقی میتونین چک کنین.
البته از ترانس تبدیل میتونین استفاده کنید که باید به وات مورد نیاز دستگاه توجه کنید و ترانسی با توان بالاتر تهیه کنید. شاید برای یک وسیله برقی کوچیک مثل موزر بشه یه ترانس کوچک گرفت (حالا بماند که میخواهی یه ترانس رو اینور و اون ور خونه خرکش کنی!)
قابل توجه که وسایل المنت دار وات بالایی دارند و ترانسی 7-8 کیلویی حداقل لازم دارند که عملا بردن از اینجا به جز هزینه خرید و جابجایی اش شما رو با مشکل کمبود بار مواجه میکنه. حالا اینو کجا میخوای بگذاری سشوار بکشی من نمیدونم Big Grin
اونجا هم بخواهی بخری یه تبدیل 110 به 220 ولت جنس چینی 50 تا 100 دلار برات آب میخوره .
خلاصه عطای سشوار رو به لقاش ببخش که حتی اگر کار هم بکنه داره فرکانس رو که نمیتونه تبدیل کنه (فرکانس ها در ایران و آمریکا متفاوت و 50 و 60 هرتزه) پس پدر دستگاههای موتور دار از جمله سشوار در میاد و زود مستهلک میشه.
لپ کلام سشوار رو بیخیال شی اونجا یه نوش رو بخری راحت تری هزینه ات هم کمتره

سلام
یک مطلب رو فقط اضافه کنم.
در شمال آمریکا تنوع وسایل برقی بمراتب بیشتر از ایرانه. بطور مثال قیمتهای مختلفی از اتو از 10 دلار به بالا و همچنین سشوار رو میتونید تهیه کنید.
پس خیلی استفاده از تبدیل 110 به 220 چندان مناسب بنظر نمیرسه.
بطور معمول مشکل اصلی ولتاژ هست. خیلی از نظر فرکانسی مشکلی نیست. بعنوان نمونه سشوارهای 110-220 مسافرتی هم توی ایران گیر میاد که همه جا میتونید استفاده کنید.
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، aghamilad ، aaraam ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh
(2015-03-29 ساعت 05:34)sun2000 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 18:51)magmag3 نوشته:  سلام

شاد باشید

سلام در مورد مرز زمینی چون شخصا تماس گرفتم و مطمئنم میگم که بله میشه من با مرز بوفالو تماس گرفتم چون خودم میخواستم هفته اینده برم و گفتن مشکلی نیست اگر ویزا و پکیج که همون پک مدیکال همراهتون باشه حتی روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هم میشه لند کرد البته ما بدلیل اینکه گفتیم دو روزه بریم و یه سفر تفریحی باشه نیویورک رو انتخاب کردیم وگرنه بعد از لندینگ حتما اطلاعات‌ میدادم زمینی به چه صورت بود
ولی از نظر هزینه و اینکه از تورنتو به بوفالو با ماشین دوساعت بود بسیار انتخاب خوبیه
امیدوارم کافی بوده باشه اگر خواستید شماره تماس مرز رو براتون بزارم

در مورد سوال دوم مطمئن نیستم ولی فکر کنم محدودیتی نباشه تعداد ورود و خروجتون
ولی در مورد پاس سفید تا اونجا که من اطلاع دارم باید یه دلیل درست و منطقی داشته باشید که بادرخواستتون موافقت بشه منظورم اینه که هرکسی با فرم پرکردن به تنهایی شامل گرفتن پاس سفید نمیشه البته اطلاعات‌ سوال دومتون چیزهایی بود که شنیده بودم

ممنون از راهنماییتون Shy
میشه لطف کنید شماره مرز هم برام بفرستید
تشکر کنندگان: asher ، goliii ، p00ya2001 ، t_arian_n
(2015-03-29 ساعت 05:43)sun2000 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 18:50)negarpak نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 17:15)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان, يه سوال درباره 165$، توى راهنما نوشته :
You can pay the fee with a credit/debit card, or an electronic check payment from a US BANK CHECKING ACCOUNT.
اين يعنى با کارت کانادا نميشه پرداخت؟ خواهر من کانادا هست و با debit card بانکRBC ميخواد واسم بپردازه,ميشه آيا؟

من براى خودم كه كيسم لاتارى بود و براى پسرداييم كه خانوادگى بود با كرديت كارت بانك تركيم پرداخت كردم

من با کارت بانکی کانادا پرداخت کردم Scotia که میشه با همون Rbc هم پرداخت کنید برید تو سایت وقتی مستر کارت یا ویزاکارت رو میخواهید مشخص کنید اول کشور رو انتخاب می کنید که کانادا و آمریکا همون اولن
و این دوستمون هم که با کارت ترکیه پرداخت کردن و مشکلی نیست

ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:

چرا ميشه پرداخت كرد عزيزم هم با مستر كارت هم ويزا كارت و هم كارت debit بانك rbc ميشه پرداخت كرد
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، asher ، sunflower00 ، t_arian_n
(2015-03-29 ساعت 21:47)ahmad120 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
چند سوال درباره انتقال پول از آمریکا به ایران و بالعکس داشتم:
1- باید حسابی که در ایران به آن پول واریز می شود حتما ارزی باشد و چند روز طول می کشد پول به حساب واریز شود؟ آیا سقف مشخصی دارد؟
2- برای این انتقال نیاز به کد شعبه یا کد خاصی برای انتقال می باشد؟
3- چگونه می شود از طریق بانک صادرات ایران به حسابی در آمریکا پول واریز کرد؟ آیا سقف مشخصی دارد و کد شعبه یا کد خاصی برای انتقال نیاز است؟ چند روز طول می کشد پول به حساب رود؟
با تشکر
درود بر شما دوست گرامی
جای این سوال در تاپیک مربوطه است .. http://www.mohajersara.com/thread-3261-p...l#pid76497
1- انتقال پول از طریق بانکی فعلاً تعطیل است .... به دلیل تحریم ها
2- برای انتقال از ایران به عمه ریکا 1- صزافی مطمئن و با ریسک بالا 2- آشنا یا فامیل که قبول زحمت بفرمایند ( که معمولاً کمیاب یا نایابه ) و بالعکسش شرایط دیگری دارد.
3- توضیحات جامع در تاپیک فوق هست مطالعه بفرمایید . کلاً برای نقل و انتقال بین المللی پول کد سویفت و شماره بانکی بین المللی( مثل شبا خودمون ) لازمه .
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، aaraam ، asher ، ahmad120 ، behfaza ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
سلام به همه دوستان
ما دیروز از مرز هوایی فیلادلفیا وارد آمریکا شدیم، خوشبختانه برای ورود مشکل خاصی نبود، بارمون باز نشد و پروسه ورود بدون مشکل خاصی انجام شد
تنها به علت اینکه پرواز ورودی به امریکا با نیم ساعت تاخیر نشست و پرواز بعد دقیقا سر زمان خودش پرید، نزدیک بود جا بمونیم که البته دو دقیقه به پرواز رسیدیم
فکر کنم اگر پرواز داخلی آمریکا دارید، حداقل چهار ساعت در نظر بگیرید
۲.۵ ساعت برای ما خیلی کم و با استرس شدیدی همراه بود
همون روز هم توی bank of america حساب باز کردیم
امروز برای سوشال رفتیم که ازمون گرین کارت خواستن
بهشون گفتم که من فکر می کردم پروسه جدایی دارن اما ک
گفتن باید گرین کارت باشه تا بعد!
کسی تجربه ای داره؟

تشکر کنندگان: milad.nas ، asher ، behfaza ، r.bazargan ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk
(2015-04-01 ساعت 01:15)hossein_neda نوشته:  سلام به همه دوستان
ما دیروز از مرز هوایی فیلادلفیا وارد آمریکا شدیم، خوشبختانه برای ورود مشکل خاصی نبود، بارمون باز نشد و پروسه ورود بدون مشکل خاصی انجام شد
تنها به علت اینکه پرواز ورودی به آمریکا با نیم ساعت تاخیر نشست و پرواز بعد دقیقا سر زمان خودش پرید، نزدیک بود جا بمونیم که البته دو دقیقه به پرواز رسیدیم
فکر کنم اگر پرواز داخلی آمریکا دارید، حداقل چهار ساعت در نظر بگیرید
۲.۵ ساعت برای ما خیلی کم و با استرس شدیدی همراه بود
همون روز هم توی bank of america حساب باز کردیم
امروز برای سوشال رفتیم که ازمون گرین کارت خواستن
بهشون گفتم که من فکر می کردم پروسه جدایی دارن اما ک
گفتن باید گرین کارت باشه تا بعد!
کسی تجربه ای داره؟

من فیلی رو زیاد در جریان نیستم وبی هیوستون سوشیال اصلا ربطی به گرین کارت نداره
سوشیال معموش دو هفته بعد از ورود پست میشه نشد باید برین اداره دنبلش
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
سلام
چرا قیمت های cheapoair با سایت خود شرکت هواپیمایی اینقدر متفاوت است
بچه ها منو راهنمایی کنید. واسه جولایی میخوام بلیط بگیرم برایه واشنگتون حتما هم میخوام شنبه یا یک شنبه اونجا برسم
الان به این نتیجه رسیدم qatarairways واسم بهترین انتخابه و بلیط رزرو کنم و شنبه از برج سایه که نمایندگیشه بخرم (رفت و برگشت 3550000)
بنظرتون انتخابم درسته ؟
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-01 ساعت 23:47)t_arian_n نوشته:  سلام
بچه ها منو راهنمایی کنید. واسه جولایی میخوام بلیط بگیرم برایه واشنگتون حتما هم میخوام شنبه یا یک شنبه اونجا برسم
الان به این نتیجه رسیدم qatarairways واسم بهترین انتخابه و بلیط رزرو کنم و شنبه از برج سایه که نمایندگیشه بخرم (رفت و برگشت 3550000)
بنظرتون انتخابم درسته ؟
بدلیل خرید عمده صندلی ، یک سیستم شبه چارتر است دوست عزیز

میتونم مقصدتون بدونم تا راهنمایی کنم شما را
تشکر کنندگان: t_arian_n ، behfaza
(2015-04-02 ساعت 00:25)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 23:47)t_arian_n نوشته:  سلام
بنظرتون انتخابم درسته ؟
بدلیل خرید عمده صندلی ، یک سیستم شبه چارتر است دوست عزیز

میتونم مقصدتون بدونم تا راهنمایی کنم شما را

ممنون از راهنماییتون
WASHINGTON DULLES INTERNATIONAL IAD
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: abas_kashan ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان