کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-09 ساعت 12:43)ali3875 نوشته:  درست یک سال پیش در چنین روزی 19 خرداد 93 بعد از 201 روز سختی و استرس و بلاتکلیفی کیس نامبرم در سایت اعلام و دوره سخت کلیر به پایان رسید
واقعا بسیار دوران سخت و طاقت فرسایی بود ولی خدا را شکر پایان شیرینی برایم داشت

به سلامتی دوست عزیز از اون پایان شیرینش یک کم برای ما تعریف کن که داریم میایم دلگرم بشیم از اجاره خونه ،کار اول و غیره.ممنون
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ali3875 ، ffrfar ، sarasara1 ، laleht ، habibhabib ، Daneshjo ، k1_m_1358 ، p00ya2001 ، ریحانا ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-08 ساعت 13:27)Daneshjo نوشته:  همون زماني كه ميرسيم توي فرودگاه به اداره مهاجرت اعلام كنيم كه ميخواييم آدرس رو عوض كنيم ؟

چرا كسي جواب سوال منو نميده ؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-09 ساعت 18:18)Daneshjo نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 13:27)Daneshjo نوشته:  همون زماني كه ميرسيم توي فرودگاه به اداره مهاجرت اعلام كنيم كه ميخواييم آدرس رو عوض كنيم ؟

سلام
ما وقتی رسیدیم تو فرودگاه ,تغییر ادرسمون را اعلام کردیم.انها هم ادرس جدید را رو فرمهامون ضمیمه کردند و یه فرمی هم دادند که خودمون ادرس جدیدمون را داخلش نوشته و امضا کردیم.البته یک نسخه از این فرم هم تحویل خودمون دادند.(فرودگاه LAX ورود June 6)
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، behjat ، k1_m_1358 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-08 ساعت 16:32)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 12:16)Aghaman نوشته:  [quote='Daneshjo' pid='621925' dateline='1433747865']
[quote='reza.aa' pid='621102' dateline='1433604276']
[quote='behjat' pid='620695' dateline='1433526356']
[quote='reza.aa' pid='620566' dateline='1433507329']

شما تقريبا توتمام پروازهای بین قاره ای میتونید صندلی و عذا تون رو از قبل انتخاب کنید
تقریبا تمام ایلاین ها این امکان رو دارند
پرواز اتحاد غذا رو میشه انتخاب کرد ولی انتخاب صندلیش غیر فعال هست کسی تا حالا انتخاب کرده؟؟؟؟

بدین آژانس براتون میتونه انتخاب کنه.من صندلی رو خودم انتخاب کردم
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: laleht ، k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 19:16)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 17:16)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 16:14)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 10:08)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 09:30)sami_rg نوشته:  سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین ۴تا ۶ ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شما میتونید به واسطه همون ویزا با مهر ورود به آمریکا به کانادا سفر کنید
ضمنا اگر مشکل خاصی برای گرین کارت نباشه مثل اسم یا آدرس بیش از دو ماه طول نمیکشه
درود بر دوستان عزیز و با عرض پوزش از علی آقای گل
شما با پاسپورت + ویزا مهر خورده به هیچ وجه نمی تونید بروید کانادا . من خودم کلی از این بابت ضرر کردم که بماند SadSad
فقط و فقط با گرین کارت ... صبر کنید گرین کارتتون بیاد بعد با خیال راحت اقدام کنید .
در ضمن ما ارداتمند همه مهاجرسرایی هستیم علی الخصوص دالاسی هاBig GrinBig Grin
مخلصیم قربان منم طبق شنیده ها و تجربیات دو ساله حضور در مهاجرسرا گفتم در هر صورت ممنون از تذکرتونSmile
عمو علی گل نفرمایید تذکر ... بنده در حد تذکر دادن نیستم والا .. بفرمایید تجربه گران بهایی که در اختیار شما عزیزان گذاشتم ( کلی سبزی گرون قیمت هم از کفم رفت .حالا شانس آوردیم فقط ضرر مادی و حال گیری بود که گذشت )
به هر حال برای همگی آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون را دارم .

ما هم گرین کارتمون نیومده هنوز ولی کار ضروری پیش اومده باید بریم. فکر میکنید مشکلی پیش نمیاد؟ از کجا میشه چک کرد؟
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-09 ساعت 18:18)Daneshjo نوشته:  

آره عزیزم همون موقع که رسیدید و رفتیت اداره مهاجرت فرودگاه اعلام کنید به آفیسر براتون تغییر میده، این که دیگه خیلی طبیعیه، شما میخوای بری خونه فردا بیای دوباره فرودگاه کار های مهاجرت رو انجام بدی؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: aaraam ، k1_m_1358 ، Alex 2014
سلام
امروز اولین مدرک که همون سوشال است رو گرفتم هر چند بعد از هفت روز از ورودم به هیچ جا مراجعه نکرده بودم و ادرسم تو فرودگاه تغییر داده بودم
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: sarasara1 ، m.ghoreishi ، milad.nas ، sh_mm10 ، darkmatter ، fati.d ، ajab1 ، p00ya2001 ، behjat ، Mahboy ، laleht ، k1_m_1358 ، ریحانا ، pmoudi ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 01:49)omid man نوشته:  سلام
امروز اولین مدرک که همون سوشال است رو گرفتم هر چند بعد از هفت روز از ورودم به هیچ جا مراجعه نکرده بودم و ادرسم تو فرودگاه تغییر داده بودم

سلام انشاالله تو بقیه موارد هم همینطور خوش شانس باشید و کارها به خوبی پیش بره در ضمن ممکنه فقط یک آدرس جدید برای سوشیال بدیم ولی برای گرین کارت را عوض نکنیم؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، k1_m_1358 ، ریحانا ، الناز٢ ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستان
من یک کم گیج شدم
من تصمیم داشتم با لوفتهانزا برم
اما الان دو دل شدم
دوستانی که تجربه دارن ممکنه راهنمایی کنن بهترین راه های رفتن به آمریکا رو؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 14:25)varchandi نوشته:  سلام دوستان
من یک کم گیج شدم
اما الان دو دل شدم
بسته به مقصد داره
مثلا بهترین قیمتها و کمترین زمان ترانزیت واسه من آلیتالیا، لوفتانزا و قطر ایرویز بود بعضی مقصدها ترکیش ایرویز و الاتحاد بهترن
به نظرم به سایتهای زیر مراجعه کنین مبدا و مقصد و مشخصات مسافران رو بزنین حدود قیمت و ترانزیتها دستتون میاد بعد همون مسیر و ایرلاین رو بگین آژانس براتون چک کنه تصمیم نهایی رو بگیرین
www.google.com/flights
www.soorati.com
www.berimsafar.com
www.eligasht.com
البته سایت خود هر ایرلاین هم مجزا میتونین چک کنین ولی اینا خوبیشون اینه که مسیرها و ایرلایناهای مختلف رو پیشنهاد میدن و میتونین ایده بگیرین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
دوستان عزیز برای بلیط به سایتهای skyscanner یا cheapoair یا kayak مراجعه کنید
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، rbrb-2015 ، الناز٢ ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 17:12)lida55 نوشته:  دوستان عزیز برای بلیط به سایتهای skyscanner یا cheapoair یا kayak مراجعه کنید

http://www.edreams.net هم غالبا قیمت های خوبی دارد
به امتحانش می ارزد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، nora-nora ، aaraam ، ریحانا ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 10:06)behjat نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 01:49)omid man نوشته:  سلام

سلام انشاالله تو بقیه موارد هم همینطور خوش شانس باشید و کارها به خوبی پیش بره در ضمن ممکنه فقط یک آدرس جدید برای سوشیال بدیم ولی برای گرین کارت را عوض نکنیم؟

عزیز تو فرودگاه فقط میپرسن ادرس رو تغییر میدین یا نه.اگر بگین بله ادرس قبلی رو خط میزنن جدید رو مینویسن.فکر نکنم بشه مگر اینکه بعد از گرفتن سوشال بازم تغییر بدین که فکر کنم مشکلات خودش رو داره
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Nima4185 ، behjat ، samane1363 ، sh_mm10 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 14:25)varchandi نوشته:  سلام دوستان
من یک کم گیج شدم
اما الان دو دل شدم

راهنمایی های دوستان همه درسته اما حضورن اگر برین به نمایندگی ها اکثر اوقات قیمت بلیط فرق میکنه.یعنی تخفیف میدن.ابتدا انلاین چک کنین بعد برین
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، fati.d ، samane1363 ، الناز٢ ، Alex 2014
دوست عزیز من دفعه اول با امارات رفتم و دفعه دوم با لوفت هانزا
با قاطعیت نمیشه گفت کدوم بهتره هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند
ولی من لوفت هانزا رو به خاطر کوتاهی زمان پرواز دومش که تا سانفرانسیسکو 10 ساعت بود نسبت به پرواز طولانی و 16 ساعته دوبی- سانفرانسیسکو ترجیح میدم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، SomeOneX ، bahreini.ehsan ، babak12 ، shadi79 ، الناز٢ ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان