کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستانی که تجربه دارن گرفتن بلیط رفت و برگشت از ایران بصرفه تر هست یا یکطرفه، نمیدونم اشتباه میکنم یا نه ولی فک میکنم بلیط رفت و برگشت بصرفه تر هست ولی نمیدونم واسه بازه زمانی 1ساله میتونیم بلیط رفت و برگشت بگیریم یا نه؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rbrb-2015 ، Alex 2014
(2015-06-12 ساعت 11:50)fati.d نوشته:  دوستانی که تجربه دارن گرفتن بلیط رفت و برگشت از ایران بصرفه تر هست یا یکطرفه، نمیدونم اشتباه میکنم یا نه ولی فک میکنم بلیط رفت و برگشت بصرفه تر هست ولی نمیدونم واسه بازه زمانی ۱ساله میتونیم بلیط رفت و برگشت بگیریم یا نه؟
بلیط رفت و برگشت به صرفه تر هست اگر تصمیم به برگشت دارید تا یکسال بعد 100% البته من تا جایی که اطلاعات دارم شاید اشتباه باشه خاطرم هست که میگن دیگه تا 6 ماه بیشتر بلیط زمان نداره یعنی یکساله صادر نمیکنن دیگه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fati.d ، Mahboy ، ریحانا ، reza.aa ، ed2008 ، Alex 2014
(2015-06-12 ساعت 11:50)fati.d نوشته:  دوستانی که تجربه دارن گرفتن بلیط رفت و برگشت از ایران بصرفه تر هست یا یکطرفه، نمیدونم اشتباه میکنم یا نه ولی فک میکنم بلیط رفت و برگشت بصرفه تر هست ولی نمیدونم واسه بازه زمانی ۱ساله میتونیم بلیط رفت و برگشت بگیریم یا نه؟
قطعا بلیط رفت و برگشت به صرفه تره ولی به شرطی که بخوای برگردی

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، babak12 ، Mahboy ، fati.d ، aaraam ، saidoo ، ed2008 ، Alex 2014
(2015-06-14 ساعت 05:20)اریوبرزن نوشته:  
فرمول روشنی وجود نداره و به سیاستهای ارلاین بستگی داره. براساس تجربه خودم می تونم بگم که مثلا لوفت هانزا بهترین قیمت رفت و برگشت را داره در خالیکه اگر یکسره بخواهید همون مسیر امارات یا ترکیش ارزونتر از لوفت هانزا میشه.
بغضا پیش می آد که رفت وبرگشت حتی از رفت هم ارزونتره بشه و شما اصلن بیخیال برگشت بشی. مخصوصا در اروپا دیدم این را. حتما گزینه های مختلف با ارلاین های مختلف را از طریق آژانس مقایسه کنید و بعد براساس اولویتهاتون تصمیم بگیرید.
بلیط برگشت برای حداکثر ۱۱ ماه بعد قابل خریده.
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: Mahboy ، aaraam ، fati.d ، الناز٢ ، nora-nora ، Abdorrezaa ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-14 ساعت 05:20)اریوبرزن نوشته:  
سلام.
یکی از دوستان ۲۰۱۳ بهم گفت بهتره بلیط از ایران یک طرفه گرفته بشه ولی از اونطرف رفت و برگشت. علتش نه به خاطر قیمت بلکه به خاطراین بود که میگفتن خدماتی که روی بلیط های صادر شده توی امریکا ایرلاینها میده خیلی بهتر از خدماتی هست که روی بلیط های صادره از ایران میدن.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، laleht ، الناز٢ ، ریحانا ، behjat ، Abdorrezaa ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستان
يه سوالي داشتم كه خيلي مسخره ست ولي حالاSmileمني كه ويزا گرفتم و هنوز وارد خاك امريكا نشدم ميتونم يه سفري به تركيه برم؟!!يعني بنظرتون مشكلي پيش نمياد؟!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-15 ساعت 18:52)miyu نوشته:  سلام دوستان
يه سوالي داشتم كه خيلي مسخره ست ولي حالاSmileمني كه ويزا گرفتم و هنوز وارد خاك امريكا نشدم ميتونم يه سفري به تركيه برم؟!!يعني بنظرتون مشكلي پيش نمياد؟!

Big GrinBig Grin عزیز چه ربطی داره ؟ خوب برو به سلامت، چه مشکلی مثلا اخه ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: miyu ، p00ya2001 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-15 ساعت 21:03)sarasara1 نوشته:  

Big GrinBig Grin عزیز چه ربطی داره ؟ خوب برو به سلامت، چه مشکلی مثلا اخه ؟
باهمون پاس ايراني مي توني بري و هيچ مشكلي نداره
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: miyu ، Alex 2014
اتفاقا چون ويزاي امريكا تو پاست هست بيشتر تحويلت ميگيرن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، salar5452 ، fati.d ، miyu ، Memolk ، Alex 2014
آیا برداشتم درست بوده از مطالب اینجا
اگر منی که می خواهم برای فعالسازی برم و دوباره برگردم کارها را روبراه کنم و قطعی برم بهتره فقط بلیط رفت بگیرم و بعد اونور بلیط رفت و برگشت بگیرم؟ بعد اینکه اونوقت حداکثر چقدر میتونم بین زمان رفت و برگشتی که در آمریکا میخرم فاصله داشته باشم؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، salar5452 ، areb1356 ، Alex 2014
(2015-06-10 ساعت 20:19)omid man نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 10:06)behjat نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 01:49)omid man نوشته:  سلام
امروز اولین مدرک که همون سوشال است رو گرفتم هر چند بعد از هفت روز از ورودم به هیچ جا مراجعه نکرده بودم و ادرسم تو فرودگاه تغییر داده بودم

سلام انشاالله تو بقیه موارد هم همینطور خوش شانس باشید و کارها به خوبی پیش بره در ضمن ممکنه فقط یک آدرس جدید برای سوشیال بدیم ولی برای گرین کارت را عوض نکنیم؟

عزیز تو فرودگاه فقط میپرسن ادرس رو تغییر میدین یا نه.اگر بگین بله ادرس قبلی رو خط میزنن جدید رو مینویسن.فکر نکنم بشه مگر اینکه بعد از گرفتن سوشال بازم تغییر بدین که فکر کنم مشکلات خودش رو داره
چه احساس خوبی دارم... انگار چند روز پیش بود که این اسامی را در سایت می دیدم در حال آماده شدن برای مصاحبه بودند و الان به سرمنزل مقصود رسیدند Smileواقعا با دیدن این اسم های آشنا به اینکه آنروز برای ما هم فرا میرسه اطمینان بیشتری پیدا میکنم ضمن اینکه برای این دوستان هم خوشحالم.
امیدوارم همه مان به این نقطه شروع زندگی در آنجا برسیم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: barfi1 ، salar5452 ، laleht ، sarasara1 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-16 ساعت 14:54)ریحانا نوشته:  آیا برداشتم درست بوده از مطالب اینجا
اگر منی که می خواهم برای فعالسازی برم و دوباره برگردم کارها را روبراه کنم و قطعی برم بهتره فقط بلیط رفت بگیرم و بعد اونور بلیط رفت و برگشت بگیرم؟ بعد اینکه اونوقت حداکثر چقدر میتونم بین زمان رفت و برگشتی که در آمریکا میخرم فاصله داشته باشم؟

این دقیقا کاریه که از طرف دوستم که تو آژانسه به منم توصیه شد یعنی رفت یک طرفه بگیرم بعد که قرار شد بیام واسه اقدامات نهایی رفت و برگشت از اونجا بگیرم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: salar5452 ، p00ya2001 ، areb1356 ، AliReza.Sh ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-16 ساعت 15:58)laleht نوشته:  

این دقیقا کاریه که از طرف دوستم که تو آژانسه به منم توصیه شد یعنی رفت یک طرفه بگیرم بعد که قرار شد بیام واسه اقدامات نهایی رفت و برگشت از اونجا بگیرم

خوب اين سوال منم هست بليط برگشت و 6 ماهه ، 9 ماهه و يا يكساله ميشه گرفت؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-16 ساعت 17:38)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 15:58)laleht نوشته:  

خوب اين سوال منم هست بليط برگشت و ۶ ماهه ، ۹ ماهه و يا يكساله ميشه گرفت؟

تحقیق میکنم خبر میدم .
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rbrb-2015 ، ریحانا ، miyu ، sarasara1 ، babak12 ، Alex 2014

من هنوز نگرفتم این سوال جنبه طنز داشت یا جدی بود Cool Wink
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان