کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-16 ساعت 17:41)laleht نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 17:38)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 15:58)laleht نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 14:54)ریحانا نوشته:  آیا برداشتم درست بوده از مطالب اینجا
اگر منی که می خواهم برای فعالسازی برم و دوباره برگردم کارها را روبراه کنم و قطعی برم بهتره فقط بلیط رفت بگیرم و بعد اونور بلیط رفت و برگشت بگیرم؟ بعد اینکه اونوقت حداکثر چقدر میتونم بین زمان رفت و برگشتی که در آمریکا میخرم فاصله داشته باشم؟

این دقیقا کاریه که از طرف دوستم که تو آژانسه به منم توصیه شد یعنی رفت یک طرفه بگیرم بعد که قرار شد بیام واسه اقدامات نهایی رفت و برگشت از اونجا بگیرم

خوب اين سوال منم هست بليط برگشت و ۶ ماهه ، ۹ ماهه و يا يكساله ميشه گرفت؟

تحقیق میکنم خبر میدم .

مرسي لطف ميكنين البته ما كه هنوز آپديت هم نشديم ولي ويزا واس ماست
دير ميشه ولي بايد بگيريمWinkSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، ریحانا ، Alex 2014
برای بلیت برگشت به این مورد هم فککنید که زمان بیرون بودنتون از امریکا نباید بیشتر از ۱۸۰ روز باشه و مگر اینکه پاس سفید بگیرید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، areb1356 ، fati.d ، farrokh33 ، Mahboy ، sarasara1 ، ریحانا ، miyu ، ed2008 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-16 ساعت 17:44)laleht نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 18:52)miyu نوشته:  سلام دوستان
يه سوالي داشتم كه خيلي مسخره ست ولي حالاSmileمني كه ويزا گرفتم و هنوز وارد خاك امريكا نشدم ميتونم يه سفري به تركيه برم؟!!يعني بنظرتون مشكلي پيش نمياد؟!

من هنوز نگرفتم این سوال جنبه طنز داشت یا جدی بود Cool Wink
طنز نبود براي راحت شدن خيال مادر عزيز مجبور به سوال كردن شدمWink
دوستان بنده را عفو بفرماييد :p
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
خوب دوستان منم این اکانت رو ساختم و به کمک یکی از دوستان عزیز در آنسوی آبها پول رو ریختم، دو تا ای-میل کذایی هم طبق برنامه اومد Big GrinBig Grin
فقط اینکه چون من میخواستم تغییر آدرس بدم، پروفایلم رو هم آپدیت کردم، نکته اش اینه که وقتی میخواین تغییر آدرس بدید فقط آدرس فیزیکی تون رو وارد کنید و بگید که آدرس پستی تون هم همین آدرسه و تیک مربوط به هشدار تغییرات با ای-میل رو فعال کنید، بقیه موارد رو اصلا دست نزنید که ازتون سند و مدرک میخواد و گیر میفتین WinkWink
در کل با توضیحاتی که دوستان به خصوص بهداد عزیز داده بود موضوع خیلی ساده و بی دردسر انجام شد، سوالی بود در خدمتم موفق باشید
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: habibhabib ، ریحانا ، miyu ، sarasara1 ، rbrb-2015 ، nora-nora ، behjat ، ed2008 ، AliReza.Sh ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-17 ساعت 12:21)miyu نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 17:44)laleht نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 18:52)miyu نوشته:  سلام دوستان
يه سوالي داشتم كه خيلي مسخره ست ولي حالاSmileمني كه ويزا گرفتم و هنوز وارد خاك امريكا نشدم ميتونم يه سفري به تركيه برم؟!!يعني بنظرتون مشكلي پيش نمياد؟!

من هنوز نگرفتم این سوال جنبه طنز داشت یا جدی بود Cool Wink
طنز نبود براي راحت شدن خيال مادر عزيز مجبور به سوال كردن شدمWink
دوستان بنده را عفو بفرماييد :p

حالا که میخواستی خیال مادر عزیز رو راحت کنی ۱۰ بار دیگه هم بپرس خودم جوابت رو میدم .Smile
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، ریحانا ، ofrfar ، miyu ، behjat ، Alex 2014
سلام دوستان
بالاخره دیروز گرین کارتمون بعد از 32 روز به دستمون رسید
البته در پست کمی مشکل پیدا کرده بود که در سفرنامه توضیح میدم
موفق باشید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
(2015-06-18 ساعت 05:57)aghamilad نوشته:  سلام دوستان
بالاخره دیروز گرین کارتمون بعد از 32 روز به دستمون رسید
البته در پست کمی مشکل پیدا کرده بود که در سفرنامه توضیح میدم
موفق باشید
مبارک باشه آقا میلادSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: reza.aa ، omid man ، ریحانا ، aghamilad ، Alex 2014
سلام
دوستان من توی یک گزینه گیر کردم اگر کسی بخواهد بیلیط رفت و برگشت از طریق اینترنتی تهیه کنه و از تاریخ رفت خود مطمئن هست اما برگشت نه باید چه نوع بیلیطی تهیه کنه ؟
اینکه بخواهیم بیلیط رفت و برگشت با تاریخ بخریم بعد تاریخ را تغییر بدیم که هزینه ان زیاد میشه من یادم هست که یک نوع بیلیط هست میشه بخریم و تاریخ برگشت ان را ازاد بزاریم و هر وقت خواستیم تاریخ برگشت را انتخاب کنیم ولی نمبدونم چه نوع گزینه هست و به انگلیسی چی میشه
ممنون میشوم کسی میدونه اطلاع رسانی کنه
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: sarasara1 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-18 ساعت 11:10)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان من توی یک گزینه گیر کردم اگر کسی بخواهد بیلیط رفت و برگشت از طریق اینترنتی تهیه کنه و از تاریخ رفت خود مطمئن هست اما برگشت نه باید چه نوع بیلیطی تهیه کنه ؟
اینکه بخواهیم بیلیط رفت و برگشت با تاریخ بخریم بعد تاریخ را تغییر بدیم که هزینه ان زیاد میشه من یادم هست که یک نوع بیلیط هست میشه بخریم و تاریخ برگشت ان را ازاد بزاریم و هر وقت خواستیم تاریخ برگشت را انتخاب کنیم ولی نمبدونم چه نوع گزینه هست و به انگلیسی چی میشه

قبلا بلیط open میگرفتین که تاریخ رو بعد اعلام میکردین الان دیگه اون گزینه امکانپذیر نیست مگر اینکه یه تاریخ بزنین که اگه روکلاس پایین باشه بسته به ایرلاین بین ۵۰ تا ۱۲۰ دلار نفری باید جریمه داد .
هفته آینده اطلاعاتم رو دریاره بلیط کامل میکنم و اینجا میگذارم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ریحانا ، sarasara1 ، ed2008 ، sh_mm10 ، jupiterx ، Alex 2014
امروز هزینه گرین کارتهامونو (3*165$) پرداخت کردم که راهنماییهای رضا و بهداد خیلی کارساز وکمک کننده بود تو مرحله به مرحله پرداخت و از همین جا ازشون ممنونم و آرزوی موفقیت روزافزونشون رو دارم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: fa15 ، behdadK ، ریحانا ، Aghaman ، ed2008 ، sarasara1 ، behjat ، Mahboy ، babak12 ، AliReza.Sh ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-18 ساعت 12:09)laleht نوشته:  امروز هزینه گرین کارتهامونو (۳*165$) پرداخت کردم که راهنماییهای رضا و بهداد خیلی کارساز وکمک کننده بود تو مرحله به مرحله پرداخت و از همین جا ازشون ممنونم و آرزوی موفقیت روزافزونشون رو دارم

خوب شد این پست را گذاشتید
یک راهنمایی هم به من بکنید
من برای همسر و پسرم 165 دلار ها رو پرداخت کنم یا هر سه تا رو بعد از کلیر شدن خودم پرداخت کنم ( The cat dream of mice )
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-18 ساعت 12:06)laleht نوشته:  
(2015-06-18 ساعت 11:10)ed2008 نوشته:  سلام

قبلا بلیط open میگرفتین که تاریخ رو بعد اعلام میکردین الان دیگه اون گزینه امکانپذیر نیست مگر اینکه یه تاریخ بزنین که اگه روکلاس پایین باشه بسته به ایرلاین بین ۵۰ تا ۱۲۰ دلار نفری باید جریمه داد .
هفته آینده اطلاعاتم رو دریاره بلیط کامل میکنم و اینجا میگذارم

ای خدا خیرت بده لاله خانم ، آچارفرانسه سایت Big Grin . بچه ها کلا هر جا گیر کردید » لاله بانو. بگید اینارو که منم باید ی یه ماه دیگه شروع کنم پرسیدن همین سوالا.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، ed2008 ، ریحانا ، الناز٢ ، Mahboy ، Memolk ، Alex 2014
دوستان اون 165 دلار رو الآن پرداخت کنیم یا بگذاریم نزدیک رفتن، آخه من هنوز دقیق تاریخ رفتنم معلوم نیست ولی زودتر از 2 ماه دیگه نیست مطمئنا.شایدم بیشتر شد معلوم نیست.

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-16 ساعت 14:58)ریحانا نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 20:19)omid man نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 10:06)behjat نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 01:49)omid man نوشته:  سلام
امروز اولین مدرک که همون سوشال است رو گرفتم هر چند بعد از هفت روز از ورودم به هیچ جا مراجعه نکرده بودم و ادرسم تو فرودگاه تغییر داده بودم

سلام انشاالله تو بقیه موارد هم همینطور خوش شانس باشید و کارها به خوبی پیش بره در ضمن ممکنه فقط یک آدرس جدید برای سوشیال بدیم ولی برای گرین کارت را عوض نکنیم؟

عزیز تو فرودگاه فقط میپرسن ادرس رو تغییر میدین یا نه.اگر بگین بله ادرس قبلی رو خط میزنن جدید رو مینویسن.فکر نکنم بشه مگر اینکه بعد از گرفتن سوشال بازم تغییر بدین که فکر کنم مشکلات خودش رو داره
چه احساس خوبی دارم... انگار چند روز پیش بود که این اسامی را در سایت می دیدم در حال آماده شدن برای مصاحبه بودند و الان به سرمنزل مقصود رسیدند Smileواقعا با دیدن این اسم های آشنا به اینکه آنروز برای ما هم فرا میرسه اطمینان بیشتری پیدا میکنم ضمن اینکه برای این دوستان هم خوشحالم.
امیدوارم همه مان به این نقطه شروع زندگی در آنجا برسیم.

آره عزیزم بزودی نوبت شما و همه دوستان هم میرسه که بار سفر ببندید،پارسال این موقع اصلا فکر نمیکردم که از پس این برنامه بر بیام ولی الان میبینم که بزودی عازم هستم و همه کارهای رفتن جور شده پس توکلت به خدا باشه که خودش هیشکی رو تنها نمیگذاره دعا برای ما هم یادتون نره مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، ed2008 ، ریحانا ، الناز٢ ، Mahboy ، ehsan_pars ، omid man ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان سلام
۱-ایا برای بچه ها، 7و13ساله کلاسهای زبان ،ورزشی و....مخصوص مهاجرین تازه وارد وجود داره،در محدوده laguna Niguel ؟
۲-برای بزرگسالان غیر از کلاسهای saddle back کلاسهای زبان ESLدیگری هست ؟چون هزینه این کلاسها برای افراد مقیم مناسب هست، (اکثر مکانها کلاسهاشون از جون تا سپتامبر تعطیله) ،
با سپاس از شما
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ed2008 ، t_arian_n ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان