کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-24 ساعت 23:42)farrokh33 نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 22:27)fati.d نوشته:  دوستان با تجربه خوراکیهایی که میتونیم با خودمون ببریم چیا هست، مثلا گردو و بادام و پسته، زعفران من اینا رو میخوام به عنوان سوغاتی ببرم، به دردسرش میارزه یا اینکه بیخیالش بشم
سلام دوست عزیز باآرزوی سفری شاد برایتان .
اگر مغز گردو ومغز بادام وپسته هایی که خندان باشند (دربسته نباشن) اشکالی نداره وگیر نمیدن ولی جالبه که بگم یک سال من مغز گردو با خودم بردم برای سوقات بعد متوجه شدم این مغز گردو آمریکایی بود چون وقتی رفتیم فروشگاه اسپرات مثل اونو تو فروشگاه دیدیم وکلی خندیدیم که ما چه استرسی تو فرودگاه داشتیم که به اونا گیر ندن .نگو زیره به کرمان برده بودیم.دوست عزیز پیشنهاد میکنم از صنایع دستی کشورمون برا سوقاتی استفاده کنید حتما نمیخواد که گرون باشه میتونید از رومیزی ها وسفره های پارچه ای خاتم کاری و زرباف که ارزون هست هم استفاده کنید هم کمک به رشد صنایع دستی مان واشتغال هم وطنانمان است وهم ماندگاری دارد (البته نوع پاکستانی اون هم تو بازار فراوان هست که باید حواستان باشد).ویا ظروف مسی منبت کاری ویا اون چیزی که به سلیقه خوب شماست استفاده کنید .خوردنی ها خیلی زود فراموش میشوند ولی صنایع دستی ماندگاری دارند .سفر به سلامت

دقیقا گردو در آمریکا بسیار بسیار ارزان تر و باکیفیت تر از ایران هست و معقول نیست که از اینجا با خودتون ببرید.
البته هیچ چیز مزه گردوی چرب و نیم سوخته ی ایران نمیشه Wink ولی این مزه برای مایی که اینجا هستیم عادته.
در خصوص پسته هم اگر پسته میشناسید مزه ها متفاوته اما پسته بزرگ آمریکایی قیمت به مراتب کمتری از مشابه ایرانیش داره ولی مجدد میگم اگر پسته میشناسید و براتون مزه اش مهمه اصلا این کیفیت اونجا نیست. (به شرطی که خام و تازه خریداری کنید و بگید براتون بپزند نه اینکه پسته های کهنه که با ترش و شور و رنگ کردن در پاچه مشتری میکنند! رو بخرید و سوغات ببرید!) فکر نکنم البته کسی در این فروم حساسیت اینچنینی داشته باشه
ضمنا بیخیال بردن عسل هم بشید که اونجا به مراتب با کیفیت بهتر و ارزانترش هست.
در کل مگر چند کیلو خوراکی میتونید ببرید که اصلا ارزش فکر کردن داشته باشه؟ به جز سوغاتی به نظرم ارزش وزنش رو نداره. ما روی هر گرم از نفری 53 کیلو حساب کردیمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: nora-nora ، ed2008 ، laleht ، p00ya2001 ، fati.d ، reza80 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
راستی دوستانی که دارند تشریف میبرند یک نکته رو یاداوری کنم
اگر قصد برگشت ندارید و از زمان اعتبار پاسپورت شما مدت کمی مونده (حتی کمتر از 2 سال) به نظر بنده ضرری نداره که اینجا تعویضش کنید. ویزاتون رو پانچ نمیکنن و فقط چند صفحه اول پاسپورت پانچ میشه و میتونید با ویزای داخل پاسپورت پانچ شده و پاسپورت جدید ورود به آمریکا داشته باشید.
هزینه تعویض پاسپورت با مخلفاتش حدود 90 تومن میشه اما در آمریکا باید پاسپورت رو پست کنید به سفارت پاکستان داخلش هم به ازای هر نفر 177 دلار بابت هزینه تعویض و 55 دلار بابت هزینه پست بگذارید که مثلا برای ما دو نفر با قیمت فعلی دلار میشد 1260! بعدش هم کلی منتظر باشید که پاسپورت ارسال بشه.
البته اگر بیشتر از 1 سال از اعتبار پاسپورت مونده باید یکبار تشریف ببرید پلیس گذرنامه فلکه اول تهرانپارس دلیل بیارید برای تعویض پاسپورت و تاییدیه ابطال بگیرید.
پاسپورت هم کمتر از 1 هفته دم در خونه شما میاد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: nora-nora ، HERMES7 ، APOLO5321 ، behjat ، laleht ، mick ، p00ya2001 ، fati.d ، sarasara1 ، ed2008 ، reza80 ، miyu ، Mahboy ، AliReza.Sh ، M.d ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-25 ساعت 08:30)behdadK نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 01:54)APOLO5321 نوشته:  سلام به همگی
من امروز برای امتحان کتبی رانندگی اینجا وقت گرفته بودم و وقتی مدارکم را چک می کرد گفت فرم I-94 داری و من گفتم که نه و بعد مسوولش پاسپورتم را گرفت و رفت اون پشت مشتا و بعد حدود ۱۰ دقیقه اومد و گفت متاسفانه دستگاه ما نمیتونه پاسپورت شما رو به عنوان پاسپورت معتبر تشخیص بده !!!
بعد گفت اگه بخواین میتونید امروز امتجان کتبی را بدید اما برای امتحان عملی باید صبر کنید که جواب استعلامتون بیاد و معمولا ۳ تا ۴ ماه یا مورد داشتیم تا ۶ ماه !!! هم طول کشیده.
من بهش گفتم همین روزا منتظرم که گرین کارتم بیاد و اون گفت پس براتون بهتره که صبر کنید و برای هر دو مورد با همون گرین کارت اقدام کنید.

هر دم از این باغ بری می رسد! Wink

کسی این تجربه را داشته؟ دوستانی که یکی دو روز بعد از ورود برای امتحان رانندگی رفتند چه مدارکی را با خودشون بردند؟

پ.ن. من همراه پاسپورت ، SSN رو هم همراهم برده بودم.

امان از آدم های ناشی! شانس شما یکیش افتاد به شما.
یک شعبه دیگه DMV تشریف ببرید و اونجا اقدام کنید. فرم I-94 مربوط به غیر مهاجرتی هاست که شامل حال شما نمیشه البته اگر میدونستید شاید میتونستید قانعش کنید (هر چند به حدی پرت بوده طرف که احتمال شیرفهم شدنش بسیار کم بود!)
ویزایی که داخل پاستون هست و مهر خورده تا یکسال جایگزین قطعی گرین کارت هست و هر جا که گرین کارت لازمه همون ویزا به همون شکل عمل میکنه.

خیلی از راهنمایی تون ممنونم.
ایشالله یه dmv دیگه رو امتحان می کنم و خبرش رو اینجا میذارم.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Mahboy ، Alex 2014
خداییش یه چیزی میگم مسخره نکنین
تو هیچ جا ندیدم چنین توصیه ای برای انتخاب صندلی بکنن ولی من میکنم
من با توجه به نوع کارم که تو ایران هم مجبورم خیلی هواپیما سوار بشم (اکثرا صبح زود میرم و شب برمیگردم ) لازم دیدم این نکته رو هم به سایر توصیه ها اضافه کنم :
خیلی از دوستان از ایرلاین های عربی بلیط میگیرند و اکثر این پروازها دوباره برمیگرده از روی ایران و روسیه و سپس قطب شمال میره تا کانادا و از بالا وارد آمریکا میشه که البته این کار دلایل زیادی داره که اگر خواستید بعدا توضیح میدم ولی نکته اینجاست که اگر پرواز شما صبح زود باشه شما عملا یک مسیر جنوب به شمال رو طی خواهید کرد و عملا خورشید هم که از شرق طلوع کرده است ، بنابراین اگر در صندلی های سمت راست باشید تا یک مسافت طولانی نور خورشید از پنجره تو چشم شما خواهد بود که اگر نخواهید بیرون رو ببینید مشکلی ندارید ولی اگر بخواهید بیرون را نگاه کنید اذیت خواهید شد .
خالا اگر بروازتان بعد از ظهر باشه طبعا این داستان برعکس خواهد شد به همین جهت اگر دوست داشتید مسیر پرواز و جهت تابش نور خورشید رو با توجه به ساعت پروازتان در نظر بگیرید و صندلی را انتخاب کنید
ببخشید زیادی در این خصوص توضیح میدم ولی شاید به درد حداقل یک نفر بخورد
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-06-25 ساعت 10:43)Aghaman نوشته:  خداییش یه چیزی میگم مسخره نکنین
تو هیچ جا ندیدم چنین توصیه ای برای انتخاب صندلی بکنن ولی من میکنم
من با توجه به نوع کارم که تو ایران هم مجبورم خیلی هواپیما سوار بشم (اکثرا صبح زود میرم و شب برمیگردم ) لازم دیدم این نکته رو هم به سایر توصیه ها اضافه کنم :
خیلی از دوستان از ایرلاین های عربی بلیط میگیرند و اکثر این پروازها دوباره برمیگرده از روی ایران و روسیه و سپس قطب شمال میره تا کانادا و از بالا وارد آمریکا میشه که البته این کار دلایل زیادی داره که اگر خواستید بعدا توضیح میدم ولی نکته اینجاست که اگر پرواز شما صبح زود باشه شما عملا یک مسیر جنوب به شمال رو طی خواهید کرد و عملا خورشید هم که از شرق طلوع کرده است ، بنابراین اگر در صندلی های سمت راست باشید تا یک مسافت طولانی نور خورشید از پنجره تو چشم شما خواهد بود که اگر نخواهید بیرون رو ببینید مشکلی ندارید ولی اگر بخواهید بیرون را نگاه کنید اذیت خواهید شد .
خالا اگر بروازتان بعد از ظهر باشه طبعا این داستان برعکس خواهد شد به همین جهت اگر دوست داشتید مسیر پرواز و جهت تابش نور خورشید رو با توجه به ساعت پروازتان در نظر بگیرید و صندلی را انتخاب کنید
ببخشید زیادی در این خصوص توضیح میدم ولی شاید به درد حداقل یک نفر بخورد
موفق باشید

خورد عزیز من به درد من یکی خورد، من کلا نه تو پرواز نه حتی تو ماشین نمیتونم وسط بشینم و نمیدونم چرا اما بعضی وقتا متاسفانه حالم بد میشه که در نتیجه کلا جام همیشه کنار پنجره هست، والا اینم یه مدلشه که نصیب ما شده دیگهSad ، دم آقا کریم گرم Cool، ولی جدا چه عیبی داره عزیز فروم واسه همین چیزاست دیگه، شما هر توصیه ای داری بگو، اگر کسی نخواست استفاده نمیکنه هر کی هم دوست داشت استفاده میکنه دیگه.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: ed2008 ، behjat ، Aghaman ، mohammadg846 ، laleht ، p00ya2001 ، Mahboy ، مير منصور ، M.d ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-25 ساعت 08:42)behdadK نوشته:  راستی دوستانی که دارند تشریف میبرند یک نکته رو یاداوری کنم
اگر قصد برگشت ندارید و از زمان اعتبار پاسپورت شما مدت کمی مونده (حتی کمتر از ۲ سال) به نظر بنده ضرری نداره که اینجا تعویضش کنید. ویزاتون رو پانچ نمیکنن و فقط چند صفحه اول پاسپورت پانچ میشه و میتونید با ویزای داخل پاسپورت پانچ شده و پاسپورت جدید ورود به آمریکا داشته باشید.
هزینه تعویض پاسپورت با مخلفاتش حدود 90 تومن میشه اما در آمریکا باید پاسپورت رو پست کنید به سفارت پاکستان داخلش هم به ازای هر نفر 177 دلار بابت هزینه تعویض و 55 دلار بابت هزینه پست بگذارید که مثلا برای ما دو نفر با قیمت فعلی دلار میشد 1260! بعدش هم کلی منتظر باشید که پاسپورت ارسال بشه.
البته اگر بیشتر از ۱ سال از اعتبار پاسپورت مونده باید یکبار تشریف ببرید پلیس گذرنامه فلکه اول تهرانپارس دلیل بیارید برای تعویض پاسپورت و تاییدیه ابطال بگیرید.
پاسپورت هم کمتر از ۱ هفته دم در خونه شما میاد.
البته آقا بهداد برای دفعات بعدی برای اینکه این همه هزینه نشه میتونید یه وکالت نامه تام به یکی که کاملا بهش اعتماد دارید بدید که کارهایی از این قبیل رو در غیاب آدم انجام بده، در این صورت هزینه اضافه میشه فقط هزینه پست تا ایران که خیلی کمتره و هزینه های عادی تعویض به هر حال ماها همه قرار برای یه عمر بریم و احتمالا به این جور موارد بسیار برخورد میکنیم، البته نمیدونم که آیا کارهای درخواست و تعویض پاسپورت هم از طریق وکالت قابل انجام هست یا نه ولی توصیه میکنم از دفتر اسناد رسمی یا اداره گذرنامه بپرسید و اگر ممکن بود این رو هم تو وکالت نامه بگنجانید، من دارم یه لیست تهیه میکنم که هر چی میخوام رو توش بگذارم که اگر دفتر خونه خودش ننوشت بدم اضافه کنه.راستش‌ خودم هنوز لیستم کامل نشده که بدم برام بنویسنش‌ ولی اگر رفتم این رو هم میپرسم یا اگر شما میدونید ممنون میشم بگید.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mick ، p00ya2001 ، M.d ، jupiterx ، Alex 2014
ممنون از "اقامن" عزیز

پیگیری کردم این موضوع رو مسیر پرواز و ساعت پرواز و جهت تابش نور خورشید

نتیجه این شد تا 7 صبح تا 9 صبح بیشترین تابش افتاب به سمت راست هواپیما هست ولی بعدش مسیر صافتر میشه

این سایت مربوط به جهت تابش نور خورشید در زمان و مکانهای مختلف
اینم سایت مربوط به نمایش مسیر هواپیما به صورت انلاین

[عکس: etihad.jpg]
[عکس: sun.jpg]
تشکر کنندگان: Haghighat ، sarasara1 ، Aghaman ، reza80 ، mick ، Mahboy ، AliReza.Sh ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-25 ساعت 13:59)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 08:42)behdadK نوشته:  راستی دوستانی که دارند تشریف میبرند یک نکته رو یاداوری کنم
اگر قصد برگشت ندارید و از زمان اعتبار پاسپورت شما مدت کمی مونده (حتی کمتر از ۲ سال) به نظر بنده ضرری نداره که اینجا تعویضش کنید. ویزاتون رو پانچ نمیکنن و فقط چند صفحه اول پاسپورت پانچ میشه و میتونید با ویزای داخل پاسپورت پانچ شده و پاسپورت جدید ورود به آمریکا داشته باشید.
البته اگر بیشتر از ۱ سال از اعتبار پاسپورت مونده باید یکبار تشریف ببرید پلیس گذرنامه فلکه اول تهرانپارس دلیل بیارید برای تعویض پاسپورت و تاییدیه ابطال بگیرید.
پاسپورت هم کمتر از ۱ هفته دم در خونه شما میاد.
البته آقا بهداد برای دفعات بعدی برای اینکه این همه هزینه نشه میتونید یه وکالت نامه تام به یکی که کاملا بهش اعتماد دارید بدید که کارهایی از این قبیل رو در غیاب آدم انجام بده، در این صورت هزینه اضافه میشه فقط هزینه پست تا ایران که خیلی کمتره و هزینه های عادی تعویض به هر حال ماها همه قرار برای یه عمر بریم و احتمالا به این جور موارد بسیار برخورد میکنیم، البته نمیدونم که آیا کارهای درخواست و تعویض پاسپورت هم از طریق وکالت قابل انجام هست یا نه ولی توصیه میکنم از دفتر اسناد رسمی یا اداره گذرنامه بپرسید و اگر ممکن بود این رو هم تو وکالت نامه بگنجانید، من دارم یه لیست تهیه میکنم که هر چی میخوام رو توش بگذارم که اگر دفتر خونه خودش ننوشت بدم اضافه کنه.راستش‌ خودم هنوز لیستم کامل نشده که بدم برام بنویسنش‌ ولی اگر رفتم این رو هم میپرسم یا اگر شما میدونید ممنون میشم بگید.

سلام درمورد وکالت نامه همه این موارد را شامل میشه تعویض کارت ملی ،گذرنامه و ....ٔ.همه موارد لازم شما هم موردی میتونید هرچیز خاصی را اضافه کنید من هم تازه دفترخانه بودم قراره همین کار رو بکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Aghaman ، mick ، jupiterx ، Alex 2014
[u][u]سلام بر دوستان حاضر در فروم ترجمه شناسنامه و کارت ملی باید مهر دادگستری بخوره و همراه خودمون باید ببریم . یکی از دوستان که در اون ور هستند به من گفتند که باید ترجمه شناسنامه و کارت ملی مهر دادگستری بخوره. ضمنا کسانی که فرزند دبستانی و راهنمایی دارن لطفا راهنمایی کنند که چه مدارکی از بچه ها باید ترجمه بشه . مثلا یک فرزند کلاس هفتم کارنامه کلاس هفتمش ترجمه بشه و مهر دادگستری بخوره قبوله یا باید مال هر هفت سالش رو ترجمه کنیم و مهر دادگستری بزنیم. ممنون میشم زودتر جواب من رو بدید .
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
سلام دوستان من دیروز برگشتم ایران و خدارا شکر تو 45 روز تونستم تمام کارام را انجام بدم
انشالله وقتی کارای اینجا را روبراه کردم یه سفرنامه خوب و کامل مینویسم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: behjat ، Mahboy ، مير منصور ، Reza-2015 ، M.d ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 00:04)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیروز برگشتم ایران و خدارا شکر تو 45 روز تونستم تمام کارام را انجام بدم
رسيدن بخير ميلاد جانSmile به سلامتي
خدا رو شكر كارات انجام شد منم امروز پاس سفيدم با پست رسيد Smile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: aghamilad ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 01:11)ali3875 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 00:04)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیروز برگشتم ایران و خدارا شکر تو 45 روز تونستم تمام کارام را انجام بدم
ممنون علی اقا
به سلامتی چقدر زود . کلا خدا را شکر کارای پاس سفیدتون خوب بود
راستی مستقیم از امریکا به ایران پست کردید؟ با چه پستی و چند روزه رسید؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: ali3875 ، p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 01:48)aghamilad نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 01:11)ali3875 نوشته:  
ممنون علی اقا
به سلامتی چقدر زود . کلا خدا را شکر کارای پاس سفیدتون خوب بود
راستی مستقیم از آمریکا به ایران پست کردید؟ با چه پستی و چند روزه رسید؟
ایران که نه
به اون آدرسی که داده بودیم پست شده برام عکسشو فرستادند فعلا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: aghamilad ، بابراس ، Alex 2014
من امروز برای امتحان کتبی رانندگی اینجا وقت گرفته بودم و وقتی مدارکم را چک می کرد گفت فرم I-94 داری و من گفتم که نه و بعد مسوولش پاسپورتم را گرفت و رفت اون پشت مشتا و بعد حدود ۱۰ دقیقه اومد و گفت متاسفانه دستگاه ما نمیتونه پاسپورت شما رو به عنوان پاسپورت معتبر تشخیص بده !!!
بعد گفت اگه بخواین میتونید امروز امتجان کتبی را بدید اما برای امتحان عملی باید صبر کنید که جواب استعلامتون بیاد و معمولا ۳ تا ۴ ماه یا مورد داشتیم تا ۶ ماه !!! هم طول کشیده.
من بهش گفتم همین روزا منتظرم که گرین کارتم بیاد و اون گفت پس براتون بهتره که صبر کنید و برای هر دو مورد با همون گرین کارت اقدام کنید.

کسی این تجربه را داشته؟ دوستانی که یکی دو روز بعد از ورود برای امتحان رانندگی رفتند چه مدارکی را با خودشون بردند؟

اره عزیمال منم همین رو گفتن.هر چند هفته بعد گرین میاد
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، بابراس ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 09:24)omid man نوشته:  

اره عزیمال منم همین رو گفتن.هر چند هفته بعد گرین میاد
ای بابا چرا؟ کدوم استیت هستین شما؟من کالیفرنیا لس آنجلس هستم حتی با اینکه ویزا م اکسپایر شده بود چون توی ویزا دی وی 1 ،dv1 خورده بود قبول کردن،یه ذره معطل شدم ولی بعد کارم انجام شد.
تشکر کنندگان: Mahboy ، بابراس ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان