کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-26 ساعت 12:36)maryamb نوشته:  سلام سلام .... بالاخره وارد این تایپیک شدم !!!! اوه ه ه ه

مبارکه حالا باید دنبال کارهای سفرتون باشید با انرژی تمام موفق باشید.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: maryamb ، p00ya2001 ، r.bazargan ، farrokh33 ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 12:24)behjat نوشته:  دوستان عزیز ممکنه آدرس یکی دوتا DMVکه تو لس آنجلس نزدیک downtown یاkoreatown را برای من بنویسید من فقط برای I'd میخواهم برم ممنونم

عزیز از برنامه مپ مبایل استفاده کنید
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 16:32)omid man نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 12:24)behjat نوشته:  دوستان عزیز ممکنه آدرس یکی دوتا DMVکه تو لس آنجلس نزدیک downtown یاkoreatown را برای من بنویسید من فقط برای I'd میخواهم برم ممنونم

روی لینک زیر کلیک کنید و در قسمت zip code، کدپستی جایی رو که اقامت دارید وارد کنید، اون وقت سایت آدرس دفاتر DMV ای که در حول و حوش شما هستند بهتون میده.
http://www.dmv.org/dmv-office-finder.php
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: Aghaman ، sarasara1 ، laleht ، p00ya2001 ، ali3875 ، ریحانا ، بابراس ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 17:08)APOLO5321 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 16:32)omid man نوشته:  

روی لینک زیر کلیک کنید و در قسمت zip code، کدپستی جایی رو که اقامت دارید وارد کنید، اون وقت سایت آدرس دفاتر DMV ای که در حول و حوش شما هستند بهتون میده.
http://www.dmv.org/dmv-office-finder.php

ممنونم پیدا کردم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، ed2008 ، p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-06-24 ساعت 15:46)رضا2015 نوشته:  بله الزامی برای پرداخت 165 دلار قبل از سفر نیست شما با خیال راحت برید و حساب باز کنید و با حساب خودتون پرداخت کنید .

رضا جان اگر الان واریز کنیم و 2 ماه دیگه بریم امریکا تاثیری در روند زود هنگام گرفتن گرین کارت داره ؟
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 19:26)maryamb نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 15:46)رضا۲۰۱۵ نوشته:  بله الزامی برای پرداخت 165 دلار قبل از سفر نیست شما با خیال راحت برید و حساب باز کنید و با حساب خودتون پرداخت کنید .

رضا جان اگر الان واریز کنیم و ۲ ماه دیگه بریم آمریکا تاثیری در روند زود هنگام گرفتن گرین کارت داره ؟

فکر نکنم تاثیر خاصی داشته باشه چون مراحل صدور گرین کارتتون بعد از ورود به امریکا شروع میشه
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: ed2008 ، p00ya2001 ، HERMES7 ، maryamb ، ریحانا ، بابراس ، Alex 2014
دوستان تاپیک اولین سفر به امریکا سلام ،
خب منم بالاخره ویزامو گرفتم و به این تاپیک مهاجرت کردم Smile حالا هم باید بشینم و با دل و فرصت نه چندان زیادی که دارم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم. Big Grin
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، ali3875 ، reza.aa ، miyu ، r.bazargan ، behjat ، farrokh33 ، APOLO5321 ، maryamb ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-06-27 ساعت 07:01)zohreh-gh نوشته:  دوستان تاپیک اولین سفر به آمریکا سلام ،
خب منم بالاخره ویزامو گرفتم و به این تاپیک مهاجرت کردم Smile حالا هم باید بشینم و با دل و فرصت نه چندان زیادی که دارم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم. Big Grin

زهره خانم تبریک میگم و امیدوارم ادامه سفرتون هم با پیروزی پشت سر بزارید

به نظر من مهمترین مبحث بعد از گرفتن ویزا اننتخاب شهر و ایالت هست تا میتونید پیج های مختلف مهاجرسرا درباره شهر ها و ایالت ها رو بخونید و بعد تصمیم بگیرید.

بعد ازو خیلی سریع و البته با دقت بلیتتون رو تهیه کنید تا بتونید یه برنامه ریزی درست انجام بدید .

و بعد از این مهمترین مرحله پیدا کردن یه سرپناه هست . من سایت www.airbnb.com
رو پیشنهاد میکنم که البته یه سختی هایی داره اما خوبی هایی داره که واقعا بصرفست
مثلا نیازی به کردیت خاصی نداره و به هر تعداد روزی که بخواید میتونید اجاره کنید . امکانات آشپزی داره و پول آب و برق و این چیزا روی مبلغ حساب شده . امکانات آشپزی داره و وسایل زندگی هم توش هست . تخت خواب و این جور چیزا . و یه مزیت دیگش اینه که شما موقع ورود به امریکا یه آدرس درست حسابی دارید .

دارم یه مقاله مینویسم برای استفاده از این ثایت که تا چند وقت دیگه کامل میشه .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: omid man ، miyu ، talie ، ed2008 ، Haghighat ، SomeOneX ، fati.d ، zohreh-gh ، farrokh33 ، maryamb ، ریحانا ، بابراس ، jadooo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
مرسی آقا رضا ای کاش یکم زودتر معرفی میکردید عالیه قیمت هاش وبه نظر تمیز میرسن کامنت های مسافر های قبلی اونا اغلب مثبت
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zohreh-gh ، farrokh33 ، Alex 2014
اگر چند روز(5-4 روز) قبل از پایان مهلت مدیکال به یو اس ورود داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Alex 2014
(2015-06-27 ساعت 11:31)h_researcher نوشته:  اگر چند روز(۵-۴ روز) قبل از پایان مهلت مدیکال به یو اس ورود داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟؟؟

نه .

ولی اگه امکانش هست زودتر برید . این سفر امروز نشد یه ماه دیگه میرم نیست . اگه تو همون 4-5 روز به هر دلیلی نتونید برید ؟؟؟
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، h_researcher ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-06-27 ساعت 11:21)talie نوشته:  مرسی آقا رضا ای کاش یکم زودتر معرفی میکردید عالیه قیمت هاش وبه نظر تمیز میرسن کامنت های مسافر های قبلی اونا اغلب مثبت

خواهش میکنم .من قبلا هم گفته بودم اما چون من کلا کم پیام تو انجمن میدم ( اما سعی میکنم تجربه خودم و چیزهای بدرد بخور بنویسم ) هر چی مینویسم توی کلی پیام عجیب غریب گم میشه واسه همین نتونستید بخونید

اما هرکسی میخواد با این سایت اجاره کنه باید قبلش توجه کنه 1. باید با vpn وارد سایت بشید . قبل از رزرو باید با میزبان حرف بزنید تا همدیگه رو بشناسید . بعد اون یه پیشنهاد بوک براتون میفرسته و شما book it رو میزنید و پرداخت رو انجام میدید . که البته یه کارت ویزا و از این دست میخواد و یه شماره تلفن واسه فعال کردن اکانتتون
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: SomeOneX ، r.bazargan ، p00ya2001 ، farrokh33 ، AliReza.Sh ، jadooo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
من هر چی با استودیو 6 مقایسه میکنم تو هیوستون قیمت هاش به صرفه نیست. احتمالا یه استودیو 6 خیلی قیمت هاش ارزونه یا این خیلی تو هیوستون گرون.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، laleht ، farrokh33 ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام
من يه خواهشي از دوستاني كه اونور هستن دارم،ازتون خواهش ميكنم سفرنامه ي امريكاتون رو بنويسين!به نسبت سفرنامه هاي مصاحبه ،تعداد سفرنامه هاي عمع ريكا خيلي كمه!!من كلي سوال راجب فرودگاه و پرواز و انجام كارهاي مهاجرتي دارم ولي اين سفرنامه ها به اين نوع سوالات من جوابگو نيستن!
ممنون
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk ، farrokh33 ، ریحانا ، habibhabib ، بابراس ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-27 ساعت 09:41)reza.aa نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 07:01)zohreh-gh نوشته:  دوستان تاپیک اولین سفر به آمریکا سلام ،

زهره خانم تبریک میگم و امیدوارم ادامه سفرتون هم با پیروزی پشت سر بزارید

به نظر من مهمترین مبحث بعد از گرفتن ویزا اننتخاب شهر و ایالت هست تا میتونید پیج های مختلف مهاجرسرا درباره شهر ها و ایالت ها رو بخونید و بعد تصمیم بگیرید.

بعد ازو خیلی سریع و البته با دقت بلیتتون رو تهیه کنید تا بتونید یه برنامه ریزی درست انجام بدید .

و بعد از این مهمترین مرحله پیدا کردن یه سرپناه هست . من سایت www.airbnb.com
رو پیشنهاد میکنم که البته یه سختی هایی داره اما خوبی هایی داره که واقعا بصرفست
مثلا نیازی به کردیت خاصی نداره و به هر تعداد روزی که بخواید میتونید اجاره کنید . امکانات آشپزی داره و پول آب و برق و این چیزا روی مبلغ حساب شده . امکانات آشپزی داره و وسایل زندگی هم توش هست . تخت خواب و این جور چیزا . و یه مزیت دیگش اینه که شما موقع ورود به آمریکا یه آدرس درست حسابی دارید .

دارم یه مقاله مینویسم برای استفاده از این ثایت که تا چند وقت دیگه کامل میشه .
آقارضا سلام منم از این سایت اتاق رزرو کردم مشخصات ویزاکارت دخترم را دادیم میخواستم ببینم پولش مستقیم از حساب دخترم کسر میشه یا وقتی رفتیم اونجا باید نقد پرداخت کنیم ؟ چون دختر من همراهم نیست و کارتش پیش خودش میمونه اونجا مشکلی پیش نمیادبرای پرداخت هزینه؟ ممنونم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، farrokh33 ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان