کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-28 ساعت 10:06)behdadK نوشته:  مهاجرسرا بد عادتون کرده دیگه Big Grin
دیگه بعد از این خودتونین و خودتون واسه برنامه ریزی زندگی. میتونین نرید. میتونید برید بمونید. میتونید برگردید. میتونید با یه کیف دستی برید یا کل زندگی رو بار کشتی کنید. میتونید پاس سفید بگیرید میتونید گرین کارت و سوشال نگرفته برگردید. میتونید کار تخصصی پیدا کنید یا کار ساده بگیرید. هتل و متل و هاسل زندگی کنید یا خونه اجاره کنید یا بخرید. میتونید حساب باز کنید یا پولا رو زیر بالش بگذارید. میتونید گواهینامه بگیرید ماشین بخرید یا پیاده برید. میتونید آلاسکا برید یا هاوایی یا نیویورک یا کالیفرنیا. میتونید ادامه تحصیل بدید میتونید ارتش عضو بشید ...
این زندگی شماست و کسی نمیتونه به جای شما تصمیم بگیره. شاید خوندن تصمیمات بقیه در سفرنامه هاشون بهتون ایده بده ولی در کل شمایی که راجع به زندگیت تصمیم میگیری.

ههههههتشکر مونده بودم چه جوری توضیح بدم و موضوع رو باز کنم هههههه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Alex 2014
دوستان اومدین منحیثه تجربه چند روزه همینقدر بگم که بهترین کار واسه اول البته تو شهرهای بزرگ اینجا مسافر کشیه یه سرمایهه کوچولو میخواد در حد هشت هزار تا و یه حرفه کوچولو ی رانندگی.نگین که نگفتم
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: ریحانا ، بابراس ، Memolk ، Alex 2014
قربان تا جایی که بنده اطلاع دارم برای تاکسی رانی حداقل یک سال می بایست از گواهینامه شما گذشته باشه و در بعضی ایالت ها بعضی از دوره ها رو گذرونده باشید. تقریبا غیر ممکنه که با هر چقدر سرمایه شما بتوانید در بدو ورود مسافر کشی کنید.
البته ما نه سرمایه مون اضافه کرده و نه اصلا به این قضیه فکر میکنیم. صرفا جهت اطلاع
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، ریحانا ، zohreh-gh ، بابراس ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 12:07)behdadK نوشته:  قربان تا جایی که بنده اطلاع دارم برای تاکسی رانی حداقل یک سال می بایست از گواهینامه شما گذشته باشه و در بعضی ایالت ها بعضی از دوره ها رو گذرونده باشید. تقریبا غیر ممکنه که با هر چقدر سرمایه شما بتوانید در بدو ورود مسافر کشی کنید.
البته ما نه سرمایه مون اضافه کرده و نه اصلا به این قضیه فکر میکنیم. صرفا جهت اطلاع

مدیر محترم منظورم کار با تاکسی تلفنیه ا که اینجا شرکت های دیگه پیش میبرن.با اشتراک ماشین خودتون و یا وظیفه پیک موتری که اینجا با ماشینه
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 12:12)omid man نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 12:07)behdadK نوشته:  قربان تا جایی که بنده اطلاع دارم برای تاکسی رانی حداقل یک سال می بایست از گواهینامه شما گذشته باشه و در بعضی ایالت ها بعضی از دوره ها رو گذرونده باشید. تقریبا غیر ممکنه که با هر چقدر سرمایه شما بتوانید در بدو ورود مسافر کشی کنید.

مدیر محترم منظورم کار با تاکسی تلفنیه ا که اینجا شرکت های دیگه پیش میبرن.با اشتراک ماشین خودتون و یا وظیفه پیک موتری که اینجا با ماشینه

البته اگر سرمایه کمتر باشه میتونین گزینه دوم رو که پخش غذاست پیش ببرین
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Memolk ، Alex 2014
بنده اشتباه متوجه شدم شرمنده.
تاکسی تلفنی خودتون رانندگی کنید؟ منظورتون آبر و لیفت و ... هست؟ اگر اشتباه نکنم اونها هم برای راننده قوانینی مشابه با رانندگی تاکسی دارند.
اگر منظورتون اجاره ماشین خودتون به این شرکت هاست و یا پیک موتوری و پیتزا دلیوری درست می فرمایید.
فقط پیتزا دلیوری و پیک موتوری فکر کنم حقوق آنچنانی ندارند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Mahboy ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 12:15)behdadK نوشته:  بنده اشتباه متوجه شدم شرمنده.
تاکسی تلفنی خودتون رانندگی کنید؟ منظورتون آبر و لیفت و ... هست؟ اگر اشتباه نکنم اونها هم برای راننده قوانینی مشابه با رانندگی تاکسی دارند.
اگر منظورتون اجاره ماشین خودتون به این شرکت هاست و یا پیک موتوری و پیتزا دلیوری درست می فرمایید.

بهداد عزیز اره منظورم همین شرکت ها بود سه تا از هم خونه هام تو این کارن.قوانین خاصی نداره.دلیوری هم معاشش بد نیست یه دو هزارتا میشه
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، بابراس ، AliReza.Sh ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014

آقا بهداد شما رافتی و بعگشتی یا تازه میخوای بری؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، بابراس ، Alex 2014
تازه میخوام برم. برم هم بر نمیگردم
تشکر کنندگان: sarasara1 ، p00ya2001 ، ریحانا ، zohreh-gh ، بابراس ، nora-nora ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 13:07)behdadK نوشته:  تازه میخوام برم. برم هم بر نمیگردم

من جدا یه لحظه فکر کردم شما رفتی و آمدی داشتم دنباله این میگشتم که کی؟ چی بگم بابا ای ولا ، دم جنابالی گرم ایشالا، آخه هر کی هر چی میگه از هر ایالتی اعم از وطنی و غیر وطنی شما یه چیزی داری جوابش بدی، میشه به ما هم بگین این همه اطلاعات از کجا گیر آوردید؟ عمو گوگل؟ آخه بنده به شخصه از مقربین درگاهشون هستم ولی این همه اطلاعات تا حالا نازل نکرده بر کامپیوتر حقیر. به این ویزا قسم هر چی هم شما بگی بنده تو این نوار سرچشون تایپیدم
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: behdadK ، بابراس ، AliReza.Sh ، Alex 2014
هر چی فکر کردم که چه جور این سوالت رو جواب بدم که خیلی "کاکی" به نظر نیاد چیزی به نظرم نیومد.
علی الحساب:
زیاد جدی نگیر مخ من این تیریپیه شبیه سمساری میمونه همه چی توش پیدا میشه روزانه هم کلی آت اشغال دیگه بهش اضافه میشهBig Grin دوستان و همکاران و البته خانواده هم تحمل میکنند. شاید یه ضعف باشه تا قوت البته Big Grin البته خودمم با یه سری چیزای دیگه پرش نکردم مثلا مغز من کلا از اطلاعات فوتبال، سیاست، سینما و تلویزیون ایران و یه سری مسائل دیگه پاکه پاکه Wink
تشکر کنندگان: laleht ، sarasara1 ، omid man ، ریحانا ، APOLO5321 ، Mahboy ، AliReza.Sh ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 12:22)omid man نوشته:  

بهداد عزیز اره منظورم همین شرکت ها بود سه تا از هم خونه هام تو این کارن.قوانین خاصی نداره.دلیوری هم معاشش بد نیست یه دو هزارتا میشه
کسانی که پیتزا دلیوری کار میکنن بیشتر رو تیپ که از ملت دریافت میکنن حساب میکنن تا حقوقش اونجا خوب تیپ میدنWink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-28 ساعت 08:36)maryamb نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 18:11)laleht نوشته:  نه با پاسپورت منقضی شده نمیشه خارج شد در اصل سوپروایزر ایرلاین اجازه نمیده
در ضمن در واشنگتن دی سی دفتر حفاظت منافع ایران هست که میتوان حضوری یکروزه و با پست بین دو تا سه هفته تعویض کرد و هیچ توجیهی برای عدم انجام نیست
اینو با اطمینان میگم چون همسر دوستم کارمند هواپیمایی در فرودگاه لوس آنجلس هست و راهنمایی کرده

لاله جان با این راه کار (که باید بگم شاه کار ) منو از فکر و خیال بیرون آوردی ... واقعا ازت ممنونم Smile
بیا عزیزم اینم لینک فرمهایی که ممکنه لازمت بشه :

http://www.daftar.org/far/forms_far.asp?...s&lang=Far
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1 ، الناز٢ ، Alex 2014
لاله خانم با همون تیپ حدود 2000 تا بیوفته خیلیه
حداقل حقوق در ایالت ها معمولا برای شغل های با تیپ و بدون تیپ متفاوت هست. مثلا میگن 9.75 دلار در ساعت برای شغل بدون تیپ و 5 دلار برای شغل با تیپ. حالا پیتزا دلیوری با هزینه بنزین و استهلاک خیلی هنر کنه ساعتی بطور متوسط 12 دلار در بیاره.
در کل جزو پایین ترین و پر دردسر ترین کارهاست ولی خوب اگر مجبور باشید چاره ای نیست.
به شخصه اولش دنبال شغل های پایین نمیرم چون این کارها انرژی رو از آدم میگیره و نمیتونه زمان کافی برای پیدا کردن کار تخصصی کنار بگذاره. حالا اگر بعد از 3-4 ماه دیدیم اوضاع خیلی خرابه و نشد مجبوری شروع میکنم.
در بعضی ایالتها باید آزمون مربوط به خیابونا و آدرسهای شهری که توش اقامت دارین رو بدین تا بتونین راننده تاکسی بشین
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، bahar101 ، بابراس ، nora-nora ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان