کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان اگه با پرواز الاتحاد بريد تا ٢٥، ٢٦ كيلو رم گير نميدن زياد. ولي بقيه پرواز ها دقيق بايد ٢٣ باشه. وگرنه كليييي جريمتون ميكنن سر چيزايي كه اصلا ارزش اينهمه هزينه كردن رو نداشتن.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-04 ساعت 23:08)laleht نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:22)behdadK نوشته:  ترازوی قلاب دار بسته به دیجیتال یا آنالوگ بودن و قیمت و ساخت چه کشوری از ۱۰ تومن هست تا 100 تومن. با 15 تومن یک دیجیتال معقولش رو میتونید بخرید. سعی کنید اگر قصد 23 کیلو وزن کردن دارید ترازوی با حداکثر توان بیش از 30 کیلو نخرید که دقتش کمتر میشه.
کافیه به جایی مثل بارفیکس آویزونش کنید و چمدونتون رو به قلابش بندازید.
دقت دیجیتال ها هم معمولا 20 گرم هست البته شما روی 100 گرم حساب کنید و اطمینان نداشته باشید که ترازوی فرودگاه دقیق باشه
مرسی بهداد جان
راستش بابام یه قلابدار آنالوگ داشت منم به حداکثر توانش دقت نکردم و خلاصه با اولین توزین فنرش در رفت و شکست Big Grin Tongue
حالا اینی که شما گفتین میرم یه دیجیتالیشو بخرم که هم کارم راه بیفته هم بعد بدم بابام Wink
بازم مثل همیشه ممنون
البته شوهر جان هم همش غر میزنه میگه اینقدر جهیزیه با خودت بر نداری دیگه استرس وزن بار هم نداری که خوب اینم خودش یه حرفیه ولی خوب عادت اکثر ما خانما Big Grin Big Grin

لاله عزیز شما چه تاریخی بلیط گرفتید؟ کدوم ایرلاین اگه ممکنه حدود قیمتشم بگید ممنون میشم
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 09:40)r.bazargan نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:22)behdadK نوشته:  ترازوی قلاب دار بسته به دیجیتال یا آنالوگ بودن و قیمت و ساخت چه کشوری از ۱۰ تومن هست تا 100 تومن. با 15 تومن یک دیجیتال معقولش رو میتونید بخرید. سعی کنید اگر قصد 23 کیلو وزن کردن دارید ترازوی با حداکثر توان بیش از 30 کیلو نخرید که دقتش کمتر میشه.
دقت دیجیتال ها هم معمولا 20 گرم هست البته شما روی 100 گرم حساب کنید و اطمینان نداشته باشید که ترازوی فرودگاه دقیق باشه
مرسی بهداد جان
راستش بابام یه قلابدار آنالوگ داشت منم به حداکثر توانش دقت نکردم و خلاصه با اولین توزین فنرش در رفت و شکست Big Grin Tongue
حالا اینی که شما گفتین میرم یه دیجیتالیشو بخرم که هم کارم راه بیفته هم بعد بدم بابام Wink
بازم مثل همیشه ممنون
البته شوهر جان هم همش غر میزنه میگه اینقدر جهیزیه با خودت بر نداری دیگه استرس وزن بار هم نداری که خوب اینم خودش یه حرفیه ولی خوب عادت اکثر ما خانما Big Grin Big Grin

لاله عزیز شما چه تاریخی بلیط گرفتید؟ کدوم ایرلاین اگه ممکنه حدود قیمتشم بگید ممنون میشم
عزیزم من هفته دیگه عازم هستم اگه خدا بخواد
با قطر ایرویز
بلیط یک طرفه
3نفر(2بزرگسال+1بچه) شد 8.400.000 تومان
البته با سه پرواز(2 استاپ) که سومیش یو اس ایرویز هست
توی سایت قطری آنلاین به خودم رو قیمت 9.500.000 جا میداد که از طریق دوستم که تو آژانس هست تونست واسم با 1.100.000 ارزونتر بگیره

بسته به اینکه مقصد کجاست ایر لاینهای مختلف قیمتهای متفاوت میدن مثلا ترکیش و امارات اصلا مسیر منو نداشتن و الاتحاد و لوفتانزا رو 10 میلیون و خورده جا میداد
به نظرم مسیرتون رو با ایرلاینهای مختلف چک کنین و انتخاب که کردین بدین آژانس روش واستون کار کنه و بهترین قیمت رو در بیاره
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: powermohsen ، ed2008 ، h_researcher ، Daneshjo ، behjat ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 09:31)yekta2015 نوشته:  دوستان اگه با پرواز الاتحاد بريد تا ٢٥، ٢٦ كيلو رم گير نميدن زياد. ولي بقيه پرواز ها دقيق بايد ٢٣ باشه. وگرنه كليييي جريمتون ميكنن سر چيزايي كه اصلا ارزش اينهمه هزينه كردن رو نداشتن.

بله ولی به شرطی که الاتحاد مسیر شما رو داشته باشه یا قیمتش واسه مسیر شما از ایرلاینهای دیگه مناسب تر باشه Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ed2008 ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-04 ساعت 21:19)laleht نوشته:  تنها راه واسه اینکه بفهمم چمدونم چند کیلو هست اینه که بریم رو وزنه با چمدون بعد وزن خودمون رو کم کنیم وزن چمدون بدست میاد که همیشه با عددی که ترازوی فرودگاه نشون میده فرق داره
کسی راه مناسبی داره پیشنهاد بده ؟Tongue

شدیدا درگیر این وزن چمدون هستم که نباید از ۲۳ بیشتر باشه Big Grin
کاش یه آشنا هندونه فروش داشتیم این باسکولش رو چند ساعتی قرض میدادWink Big Grin

لاله جان
یعنی اگه چمدونو تنها بزاری رو ترازو نشون نمی ده یا اشتباه نشون میده

(2015-07-04 ساعت 22:01)tayebehgolestani نوشته:  سلام من قبل از اینکه بیام آمریکا توسط دوستم که مقیم آمریکا بود سعی کردم ۱۶۵ دلار برای صدور گرین کارت را پرداخت کنم ولی نشد. توی فرودگاه هم پولی از من نگرفتن. این پول را کجا باید پرداخت کنم تا گرین کارت من صادر بشه، لطفا سریع منو راهنمایی کنید.

دوست من فرقی نداره
چه تو امریکا باشین چه هر جای دیگه باید از همین سایت و اینترنتی پرداخت کنین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 10:35)varchandi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 21:19)laleht نوشته:  تنها راه واسه اینکه بفهمم چمدونم چند کیلو هست اینه که بریم رو وزنه با چمدون بعد وزن خودمون رو کم کنیم وزن چمدون بدست میاد که همیشه با عددی که ترازوی فرودگاه نشون میده فرق داره

لاله جان
یعنی اگه چمدونو تنها بزاری رو ترازو نشون نمی ده یا اشتباه نشون میده
راستش آره
چون از طرفین بدنه چمدون بیرون میمونه
تازه اگه به همون روش بلند کردن چمدون و کم کردن وزن خودتون هم انجام بدین همیشه با فرودگاه 3-2 کیلو اختلاف داره
خوب راستش من نمیخوام وسط سالن بهم بگم در چمدون رو باز کن و کم و زیاد کن چون همیشه از دیدن این صحنه تو فرودگاه بیزار بودم و امیدوارم سر خودم نیاد Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi ، ed2008 ، h_researcher ، Daneshjo ، Alex 2014
فقط مشکل بیرون زدن چمدان نیست.
اگر مشکل فقط همین بود میشد با گذاشتن یک چهارپایه زیر ترازو به نحوی که لبه ای از چهارپایه بیرون نزده باشه که چمدان وزنش رو روش بندازه یا روی چمدان(و کسر وزن چهارپایه) وزن رو حساب کرد.
مشکل از اینجا ناشی میشه
1- ترازوهای حمامی دقت خوبی ندارند
2-محدوده دقتشون چیزی حدود 50-70 کیلو است که عملا چمدان خالی زیر این محدوده است و چمدان با شما بالای این محدوده.
3- در نهایت این ترازو ها به توزیع دقیق وزن در وسط حساسند که در 90% مارک ها اگر به سمت جلو متمایل بشید یا عقب میتونید 3-4 کیلو وزنتون رو تغییر بدید!

برای افزایش دقت البته میشه که چیزی که از وزن 23 کیلویی اش اطمینان دارید رو هنگام وزن کشی به عنوان معیار استفاده کنید که مشکل 1 و 2 رو حل میکنه ولی مشکل 3 رو نه. یا کمی خرج کنید و ترازوی قلابی بگیرید. اما به شخصه روی این موضوع حساس نیستم چون قطری زیاد سخت نمیگیره و سر یکی دو کیلو چمدان رو رد نمیکنه نهایت هم چهارتا چیز سنگین و کم مصرف رو دم دست میگذاریم رد کرد اونها رو در میاریم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، varchandi ، ed2008 ، laleht ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان

۱-حداکثر مبلغی که میشه تو اولین سفر به آمریکا با خودمون بیاریم چقدره؟
مثلا یه خونواده سه نفره می تونن حدود 40 هزار دلار همراه داشته باشن؟ تو فرودگاه به مشکل بر نمی خورن؟

۲- دفعه های بعد هم میشه پول وارد کنیم؟ یا همون دفعه اول اجازه میدن؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 11:47)farnaz100 نوشته:  سلام دوستان

۱-حداکثر مبلغی که میشه تو اولین سفر به آمریکا با خودمون بیاریم چقدره؟
مثلا یه خونواده سه نفره می تونن حدود 40 هزار دلار همراه داشته باشن؟ تو فرودگاه به مشکل بر نمی خورن؟

۲- دفعه های بعد هم میشه پول وارد کنیم؟ یا همون دفعه اول اجازه میدن؟

دفعه اول محدودیت خاصی فکر نمی کنم داشته باشه اگه اشتباه می کنم دوستان راهنمایی کنن
دفعات بعدی رو نمی دونم باز حدس میزنم باید یه مدرکی داشته باشی که از کجا این پول رو آوردی مثلاً ارث رسیده یا خونه ای داشتی که فروختی
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
شما هیچ محدودیتی برای وارد کردن پول به ایالات متحده ندارید.
فقط طبیعتا طی سال اول سختگیری نسبت به منشا پول وجود نداره یا کمتره و البته این 10 هزار 20 هزارو 100 هزار پولی نیست که برای اونها حساس باشه.
و البته شما بسته به درآمدتون باید مالیات پرداخت کنید. این مالیات به پس انداز و درآمد گذشته شما تعلق نمیگیره و طبیعتا در سال اول میتونید اون رو پس انداز اعلام کنید اما اگر هر دفعه میخواهید مثلا 50 هزار دلار با خودتون ببرید از یک سال به بعد می بایست فکری به حال مالیاتش بکنید و دنبال راهی بگردید که مالیات کمتری پرداخت کنید (شاید هم راهی برای فرارش پیدا کنید)

تنها مشکلی که وجود داره رد کردن این مبالغ از تهران هست که تا وقتی که مبلغ خیلی تابلو نباشه کاری ندارند. قانون ایران میگه که بیش از 5000 دلار به ازای هر نفر در هر سفر نمی شود خارج کرد اما من تا 80 هزار دلار هم شنیدم برده اند و داخل بارشون پخش کردند و حساسیتی بوجود نیامده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ed2008 ، h_researcher ، laleht ، miyu ، AliReza.Sh ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 10:12)laleht نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 09:40)r.bazargan نوشته:  
مرسی بهداد جان
بازم مثل همیشه ممنون

عزیزم من هفته دیگه عازم هستم اگه خدا بخواد
با قطر ایرویز
بلیط یک طرفه
۳نفر(۲بزرگسال+۱بچه) شد ۸.400.000 تومان
البته با سه پرواز(۲ استاپ) که سومیش یو اس ایرویز هست
توی سایت قطری آنلاین به خودم رو قیمت ۹.500.000 جا میداد که از طریق دوستم که تو آژانس هست تونست واسم با ۱.100.000 ارزونتر بگیره

بسته به اینکه مقصد کجاست ایر لاینهای مختلف قیمتهای متفاوت میدن مثلا ترکیش و امارات اصلا مسیر منو نداشتن و الاتحاد و لوفتانزا رو ۱۰ میلیون و خورده جا میداد
به نظرم مسیرتون رو با ایرلاینهای مختلف چک کنین و انتخاب که کردین بدین آژانس روش واستون کار کنه و بهترین قیمت رو در بیاره

سلام
نفری 8400 ؟ کدوم ایالت؟
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
جمعا Big Grin
محسن جان تا آلاسکا هم نفری 8400 نمیشه Wink
تشکر کنندگان: laleht ، Daneshjo ، Alex 2014

الان دیگه همه یک ترازو جهت وزن کردن ومراقب چاق ولاغر بودن دارن ، من یک چهار پایه ،مثل عسلی کوچک کنار مبل (یا سبد پلاستیکی میوه که توری هست)،رو اون گذاشتم ،وکارتون رو روی اون عسلی گذاشتم ،برای کارتن های 5 کیلو به با لا خوب جواب میده ، اما با روش شما چون ترازو بالای 120 کیلو رو نشون میده ، دقت اون میاد پایین.Big Grin ادادتمند شما
جهت تنظیم کردن زیر ترازو ویا پیج تنظیم اون از 5 عدد قوطی رب استفاده کنید.
سوال: محدودیت وزن برای کارتن هایی که برای فریت میفرستیم وجود داره؟ --منظورم وزن هر کارتن هست.
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
خیر. به شرطی که هدف تجاری نداشته باشید هر چقدر میخواهید میتونید بفرستید ولی پولش خوب زیاد میشه.
شاید اگر خیلی خیلی بارتون زیاد باشه بد نیست کانتینر بگیرید دریایی بفرستید که در مقادیر بالا بیشتر از 500 کیلو! خیلی به صرفه تره. البته بعید میدونم اینطور باشه. و البته خیلی زمانبر تر و پر دردسر تر
تشکر کنندگان: laleht ، powermohsen ، p00ya2001 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 12:58)behdadK نوشته:  جمعا Big Grin
محسن جان تا آلاسکا هم نفری 8400 نمیشه Wink

سلام بهدا عزیز امیدوارم کارها بر وفق مراد پیش رفته باشه
سوال من از اونجا بود که تو الی گشت دیدم رفت وبرگشت اکونومی، 28 آگوست با پرواز austrainرو به لوس آنجلس،23 میلیون هم پیشنهاد کرده.

تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان