کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-01-05 ساعت 21:12)saraza نوشته:  سلام دوستان كسى از خبر دقيق روابط كشورهاى عربى با ايران مطلع هست؟ من خيلى نگرانم.
دوستان عزیز
خوشبختانه تیرگی روابط برخی از کشورهای عربی با ایران هنوز هیچ تاثیر مجسوسی بر برنامه مصاحبه دوستان و نحوه برخورد سفارت با مصاحبه شوندگان نداشته و انشاله نخواهد داشت .
بنابر توصیه ی بجای مدیران و پیشکسوتان مجموعه
بیایید تا زمانی که اخبار موثقی از تاثیر آن بر آینده برندگان لاتاری اعلام نشده آرامش خود , خانواده و دوستان را بر هم نزنیم .

سلامتی , شادی و آرامش همتونو آرزومندم ...........................................................................................................................................................................................................
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: saraza ، Rira_1982 ، Siamak ، shahabjafari ، Interuniversal ، behjan ، Hana2015 ، j.modarres ، Farbod13 ، مل مل
(2016-01-05 ساعت 21:09)farsan نوشته:  سلام دوستان ما هفت فوریه ابوظبی مصاحبه داریم کیا اون زمان مصاحبه دارن همراه باشیم

سلام شما درخواست ویزای امارات دادین ؟ و اگه گرفتید چند روزه اومد؟
تشکر کنندگان: behjan
دوستان عزیزی که در ابوظبی اقامت داشتن کسی با هواپیمایی الاتحاد با پرواز مستقیم به ابوظبی رفته؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-06 ساعت 12:18)sasachi نوشته:  
(2016-01-05 ساعت 21:09)farsan نوشته:  سلام دوستان ما هفت فوریه ابوظبی مصاحبه داریم کیا اون زمان مصاحبه دارن همراه باشیم

سلام شما درخواست ویزای امارات دادین ؟ و اگه گرفتید چند روزه اومد؟

سلام دوست عزیز بله درخواست دادیم هنوز نیامده منتظر هستیم
تشکر کنندگان:
(2016-01-06 ساعت 17:53)sasachi نوشته:  دوستان عزیزی که در ابوظبی اقامت داشتن کسی با هواپیمایی الاتحاد با پرواز مستقیم به ابوظبی رفته؟

سلام
من و همسرم اوايل اكتبر از تهران با پرواز الاتحاد مستقيم رفتيم ابوظبي
سوالي داريد بفرماييد

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: sasachi
(2016-01-07 ساعت 17:35)ghazal2016 نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 17:53)sasachi نوشته:  دوستان عزیزی که در ابوظبی اقامت داشتن کسی با هواپیمایی الاتحاد با پرواز مستقیم به ابوظبی رفته؟

سلام
من و همسرم اوايل اكتبر از تهران با پرواز الاتحاد مستقيم رفتيم ابوظبي
سوالي داريد بفرماييد

دوست عزیز با تشکر فراوون از شما ایا با همون ویزای معمول که اصطلاحا بهش میگن ویزای دبی رفتید یا ویزای ابوظبی متفاوته؟ چون از آژانس های مختلف روایتهای متفاوتی شنیدیم که این باعث سردرگمی ما شده. بازم ممنون از شما
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من در این هفته مصاحبه داشتم و ویزای یکضرب گرفتم شرایط هم دانشجو بدون سربازی کلا مصاحبه پروسه راحتی هست ولی خب بالاخره استرس قبلش هست سعی کنید اون هم با سرگرم کردن خودتون از بین ببرید سوالی بود هم در خدمتم
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، پرسپولیس6 ، Farbod13 ، Rira_1982 ، Hana2015 ، مل مل ، j.modarres
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: sasachi ، Hana2015 ، j.modarres
تشکر کنندگان:
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، sasachi ، Hana2015 ، j.modarres
سلام دوستان.کسی از ساعات کار nmc دبی اطلاع داره؟ آخرین تایمی که مدیکال رو انجام میدن چه ساعتی هست؟
سوال بعدیم هم اینه که من که روز دوشنبه وقت سفارتم هست خوبه که 5 شنبه کار مدیکال رو انجام بدم؟ چون با توجه به چیزایی که خوندم بالاخره نفهمیدم که جمعه و شنبه کار انجام میدن یا ممکنه انجام بدن!البته بچه کوچیک ندارم و خودم تنها هستم...راستش در هر صورت ترجیح میدم پنجشنبه این کار رو انجام بدم که یه وقت به خاطر تعطیلی و نبودن دکتر استرس نگیرم و به درد سر نیوفتم...اما بازم لطف میکنید اگه راهنماییم کنید. ممنونم
(2016-01-08 ساعت 00:25)farzaneh_saremi نوشته:  سلام دوستان.کسی از ساعات کار nmc دبی اطلاع داره؟ آخرین تایمی که مدیکال رو انجام میدن چه ساعتی هست؟
سوال بعدیم هم اینه که من که روز دوشنبه وقت سفارتم هست خوبه که 5 شنبه کار مدیکال رو انجام بدم؟ چون با توجه به چیزایی که خوندم بالاخره نفهمیدم که جمعه و شنبه کار انجام میدن یا ممکنه انجام بدن!البته بچه کوچیک ندارم و خودم تنها هستم...راستش در هر صورت ترجیح میدم پنجشنبه این کار رو انجام بدم که یه وقت به خاطر تعطیلی و نبودن دکتر استرس نگیرم و به درد سر نیوفتم...اما بازم لطف میکنید اگه راهنماییم کنید. ممنونم
سلام
بنده مثل شما دوشنبه مصاحبه داشتم ولی مدیکال رو شنبه صبح ساعت هشت تا حدودا یازده انجام دادم و جواب رو یکشنبه عصر ساعت هفت گرفتم. نگران این موضوع نباشید..
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi ، j.modarres
سلام
دوستان ما ان شاءالله احتمال يك ضرب داريم
و روز سه شنبه مصاحبه مون هست و بليط برگشت رو براي يكشنبه ساعت ٦ عصر گرفتيم و الان در سفرنامه هاي پارسال خوندم كه ويزارو ساعت ٢ ميدن
ميخوام بدونم اينطوري ما ميتونيم برگرديم دبي و به پرواز برسيم يا نه ؟ و بايد تاريخ بليط رو عوض كنم؟
يا اينكه احتمالش هست پنج شنبه ويزارو بدن؟
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: matin86
سلام دوستان
آیا برای سفارت ابوظبی باید فرم Contacts رو برای ارائه آدرسهای ایران و ... پر کنیم؟
سپاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان