کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیز یخ سئوال
این 330 دلار که داخل سفارت میپردازیم رو اگر سه نفر باشیم میشه 990 دلار. آیا لازمه که پول خرد داشته باشیم و برای هر نفر 330 جداجدا بریزیم یا میتونیم کلا یه فیش 990 دلاری واریز کنیم و یه 1000 دلاری بدیم و 10 دلار پس بگیریم؟یا به هر نحو دیگه؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 14:41)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز یخ سئوال
این 330 دلار که داخل سفارت میپردازیم رو اگر سه نفر باشیم میشه 990 دلار. آیا لازمه که پول خرد داشته باشیم و برای هر نفر 330 جداجدا بریزیم یا میتونیم کلا یه فیش 990 دلاری واریز کنیم و یه 1000 دلاری بدیم و 10 دلار پس بگیریم؟یا به هر نحو دیگه؟
نگران این موضوعات نباشید که اصلا به چشم نمیاد.. اگر خرد داشته باشید بهتر اگر هم نداشته باشید بهتون ما بقی رو پرداخت میکنند [emoji259]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: Siamak ، j.modarres
(2016-01-08 ساعت 02:31)Rira_1982 نوشته:  سلام
دوستان ما ان شاءالله احتمال يك ضرب داريم
و روز سه شنبه مصاحبه مون هست و بليط برگشت رو براي يكشنبه ساعت ٦ عصر گرفتيم و الان در سفرنامه هاي پارسال خوندم كه ويزارو ساعت ٢ ميدن
ميخوام بدونم اينطوري ما ميتونيم برگرديم دبي و به پرواز برسيم يا نه ؟ و بايد تاريخ بليط رو عوض كنم؟
يا اينكه احتمالش هست پنج شنبه ويزارو بدن؟
ممنون

سلام دوست عزیز

دریافت ویزا زیاد زمان نمیبره نهایتا نیم ساعت توی سفارت کار دارید . ما ساعت 2 وارد سفارت شدیم و حدودا ساعت 4 رسیدیم دوبی .
بهترین کار اینه که بعد از مصاحبه بهشون بگید که بلیط برگشتتون یکشنبه هست و ازشون درخواست کنید که ویزاتون رو زودتر آماده کنند در اینصورت امکانش هست برای پنج شنبه ویزاتون رو آماده کنند .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، j.modarres
(2016-01-08 ساعت 14:41)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز یخ سئوال

سلام دوست عزیز یک فیش بهت میده که واسه سه نفر همزمان واریزکنید خرد همراه داشته باشید بهتره موفق باشید
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان: j.modarres
(2016-01-08 ساعت 01:38)yassin30 نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 00:25)farzaneh_saremi نوشته:  سلام دوستان.کسی از ساعات کار nmc دبی اطلاع داره؟ آخرین تایمی که مدیکال رو انجام میدن چه ساعتی هست؟
سوال بعدیم هم اینه که من که روز دوشنبه وقت سفارتم هست خوبه که 5 شنبه کار مدیکال رو انجام بدم؟ چون با توجه به چیزایی که خوندم بالاخره نفهمیدم که جمعه و ...
سلام
بنده مثل شما دوشنبه مصاحبه داشتم ولی مدیکال رو شنبه صبح ساعت هشت تا حدودا یازده انجام دادم و جواب رو یکشنبه عصر ساعت هفت گرفتم. نگران این موضوع نباشید..

ممنونم از پاسختون فقط شما از ساعت کار nmcهم اطلاع دارید من رو در جریان بگذارید؟ برای گرفتن پرواز میخوام بدونم که یه تایمی پروازم رو بگیرم که همون روز به مدیکال هم برسم
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه برای ابوظبی نیاز به ویزا است، و من که دانشجو هستم و سربازی هم نرفتم، برای گرفتن ویزای ابوظبی باید چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام .۱۰ روز بالاخره تموم شد.سخت ترین مسافرت دبی بود.از ماموریت کاری سخت تر بود.ولی خدارو شکر ۱ ضرب گرفتیم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، lighthouse ، ALIREZA_DEN ، moh.saee ، مل مل ، Rira_1982 ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86 ، moh@m@d
(2016-01-08 ساعت 17:17)farzaneh_saremi نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 01:38)yassin30 نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 00:25)farzaneh_saremi نوشته:  سلام دوستان.کسی از ساعات کار nmc دبی اطلاع داره؟ آخرین تایمی که مدیکال رو انجام میدن چه ساعتی هست؟
سوال بعدیم هم اینه که من که روز دوشنبه وقت سفارتم هست خوبه که 5 شنبه کار مدیکال رو انجام بدم؟ چون با توجه به چیزایی که خوندم بالاخره نفهمیدم که جمعه و ...
سلام
بنده مثل شما دوشنبه مصاحبه داشتم ولی مدیکال رو شنبه صبح ساعت هشت تا حدودا یازده انجام دادم و جواب رو یکشنبه عصر ساعت هفت گرفتم. نگران این موضوع نباشید..

ممنونم از پاسختون فقط شما از ساعت کار nmcهم اطلاع دارید من رو در جریان بگذارید؟ برای گرفتن پرواز میخوام بدونم که یه تایمی پروازم رو بگیرم که همون روز به مدیکال هم برسم
بنده چون میدونستم شرایطم یکضرب نیست، جمعه عصر دبی بودم و چهارشنبه ظهر بلیط برگشت داشتم. شنبه صبح ساعت هشت NMC بودم تا حدود یازده ظهر و دوشنبه مصاحبه داشتم که جواب مدیکال رو یکشنبه عصر گرفتم ولی به بعضی ها گفته بودن ساعت نه شب بیان، بنده چون واکسن آبله داشتم بهم تماس زدن و بعد از تزریق واکسن گفتن بمون تا جواب مدیکال و بهت بدیم که نخوایی دوباره برگردی.. البته نمی دونم که عصر ها مدیکال انجام میدن یا خیر!؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres
(2016-01-08 ساعت 19:55)hamiham007 نوشته:  سلام .۱۰ روز بالاخره تموم شد.سخت ترین مسافرت دبی بود.از ماموریت کاری سخت تر بود.ولی خدارو شکر ۱ ضرب گرفتیم.
بهتون تبریک میگم.لطفا شرایطتتون روبنویسین مثلا رشته تحصیلی؟
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 19:42)azerila619 نوشته:  با توجه به اینکه برای ابوظبی نیاز به ویزا است، و من که دانشجو هستم و سربازی هم نرفتم، برای گرفتن ویزای ابوظبی باید چیکار کنم؟

توی تایپیک سربازی کاملا توضیح داده شده.مختصرا اینکه شما ازدانشگاه برای نظام وظیفه نامه اشتغال به تحصیل می برید و اوناهم درقبال دریافت ودیعه پانزده میلیون تومانی به شما اجازه خروج ازکشوررامیدهند وبه این ترتیب می تونیددرخواست ویزاهم برای امارات بدین.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: azerila619 ، j.modarres
(2016-01-08 ساعت 19:42)azerila619 نوشته:  با توجه به اینکه برای ابوظبی نیاز به ویزا است، و من که دانشجو هستم و سربازی هم نرفتم، برای گرفتن ویزای ابوظبی باید چیکار کنم؟

دوست عزیز برای ویزا نیازی به بحث خروجی نیست به یک آژانس مراجعه و درخواست ویزا بدید ولی برای خروج از کشور با گواهی اشتغال به تحصیل و فیش 15 میلیونی واریزی به حساب وظیفه در بانک قوامین و داشتن دفترچه حساب مخصوص این کار در قوامین به نظام وظیفه مراجعه کنید و خروج خود را اکی کنید
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: lighthouse ، azerila619 ، j.modarres
(2016-01-08 ساعت 20:19)ماندانا.م نوشته:  

توی تایپیک سربازی کاملا توضیح داده شده.مختصرا اینکه شما ازدانشگاه برای نظام وظیفه نامه اشتغال به تحصیل می برید و اوناهم درقبال دریافت ودیعه ده میلیون تومانی به شما اجازه خروج ازکشوررامیدهند وبه این ترتیب می تونیددرخواست ویزاهم برای امارات بدین.موفق باشید

ممنون
اینو میدونستم، منظورم نحوه گرفتن ویزا بود! اینکه باید ویزای توریستی بگیرم و این ویزا چقدر وقت دارد؟
بازم ممنون
(2016-01-08 ساعت 20:39)alirezasadrearhami نوشته:  

دوست عزیز برای ویزا نیازی به بحث خروجی نیست به یک آژانس مراجعه و درخواست ویزا بدید ولی برای خروج از کشور با گواهی اشتغال به تحصیل و فیش 15 میلیونی واریزی به حساب وظیفه در بانک قوامین و داشتن دفترچه حساب مخصوص این کار در قوامین به نظام وظیفه مراجعه کنید و خروج خود را اکی کنید

مرسی
باید ویزای توریستی بگیریم، درسته؟گرفتن ویزا چقدر طول میکشه؟ و اینکه ویزا چقدر مهلت دارد؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 19:55)hamiham007 نوشته:  سلام .۱۰ روز بالاخره تموم شد .....

سلام. بسیار تبریک می گم. لطفاً در دو مورد من رو راهنمایی کنید، ما هم هفته دیگه مصاحبه داریم
1- آیا فرم آدرسها Contacts پر کرده بودید برای مدیکال و مصاحبه؟
2- آیا مدارک رو در روز مصاحبه، به ترتیبی که خودشون می خواستند تحویل می دادید یا در یک پرونده به صورت کلی ارائه کردید؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 21:05)مل مل نوشته:  سلام. بسیار تبریک می گم. لطفاً در دو مورد من رو راهنمایی کنید، ما هم هفته دیگه مصاحبه داریم
1- آیا فرم آدرسها Contacts پر کرده بودید برای مدیکال و مصاحبه؟
2- آیا مدارک رو در روز مصاحبه، به ترتیبی که خودشون می خواستند تحویل می دادید یا در یک پرونده به صورت کلی ارائه کردید؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز

1 - فرم آدرسها رو باید توی بیمارستان پر کنید ترجیحا هر سه آدرس ایران , دوبی و آم ری کا رو ازقبل توی یک برگه بنویسید و آماده داشته باشید که اونجا معطل نشید .
2 - روز مصاحبه و پشت باجه دریافت مدارک مسئول دریافت مدارک خودش به شما میگه که کدوم مدارک رو تحویل بدید و اگر مدارک اضافی ارائه کنید خودشون بهتون بر میگردونند .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: مل مل ، j.modarres
دوستان یه سئوال دیگه
در نقشه گوگل مپ که نگاه میکنم سفارت در خیابان الکرامه هست و nmc هم در خیابان شیخ زاید که حدود 20 دقیقه باهم فاصله دارند
سیتی سنتر دیره هم با فاصله بسیار زیاد 1ساعت و 20 دقیقه از سفارت قرار گرفته!!!!
آیا درسته?????
و اینکه برای کسی که با خانواده هست و میخواد تمام 7 تا 10 روز رو در ابوظبی بمونه برای هتل بهتر است نزدیک سیتی سنتر اقامت باشه یا نزدیک سفارت و nmc؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان