کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-01-08 ساعت 21:52)sf_home81 نوشته:  دوستان یه سئوال دیگه
در نقشه گوگل مپ که نگاه میکنم سفارت در خیابان الکرامه هست و nmc هم در خیابان شیخ زاید که حدود 20 دقیقه باهم فاصله دارند
سیتی سنتر دیره هم با فاصله بسیار زیاد 1ساعت و 20 دقیقه از سفارت قرار گرفته!!!!
آیا درسته?????
و اینکه برای کسی که با خانواده هست و میخواد تمام 7 تا 10 روز رو در ابوظبی بمونه برای هتل بهتر است نزدیک سیتی سنتر اقامت باشه یا نزدیک سفارت و nmc؟؟؟؟؟

دوست عزیز سلام

سفارت در شهر ابوظبی هستش و سیتی سنتر دیره در دوبی .برای مدیکال هم هم میتونید هم توی دوبی انجام بدید هم توی ابوظبی .
بین دوبی و ابوظبی هم با ماشین حدودا یک ساعت و نیم فاصله هست .
شما اول باید مشخص کنید که بین دوبی و ابوظبی میخواید تو کدامیک اقامت داشته باشید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres
سلام به همه دوستان.دارم سعی میکنم سفرنامه رو به صورت مختصر براتون تو چند قسمت آماده کنم.ولی خداییش قسمت آخرش خیلی استرس داشت.سه شنبه مصاحبه بود و گفتن ۵ شنبه بیاید برای گرفتن ویزا.منم پنجشنبه چون با اتوبوس رفتم ابوظبی یکم دیر رسیدم و نفر آخر بودم.۱۰ نفری از دوستان ویزاشون به دلیل مشکل سیستمی آماده نبود و منم خودمو آماده کردم که دست از پا درازتر بر گردم ایران و پیکاپ کنم ولی خدا دلش به حالم سوخت و مال ما آماده بود.جالبتر اینکه روز مصاحبه هنرمند بازیگرمون آقای بهداد هم پیش ما بودن و برای مراسم اسکار درخواست ویزا کردن که متاسفانه اون روز کارشون انجام نشد
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: مل مل ، omid40 ، Rira_1982 ، Joje mohajer ، j.modarres ، matin86
(2016-01-08 ساعت 23:20)hamiham007 نوشته:  سلام به همه دوستان.دارم سعی میکنم سفرنامه رو به صورت مختصر براتون تو چند قسمت آماده کنم.ولی خداییش قسمت آخرش خیلی استرس داشت.سه شنبه مصاحبه بود و گفتن ۵ شنبه بیاید برای گرفتن ویزا.منم پنجشنبه چون با اتوبوس رفتم ابوظبی یکم دیر رسیدم و نفر آخر بودم.۱۰ نفری از دوستان ویزاشون به دلیل مشکل سیستمی آماده نبود و منم خودمو آماده کردم که دست از پا درازتر بر گردم ایران و پیکاپ کنم ولی خدا دلش به حالم سوخت و مال ما آماده بود.جالبتر اینکه روز مصاحبه هنرمند بازیگرمون آقای بهداد هم پیش ما بودن و برای مراسم اسکار درخواست ویزا کردن که متاسفانه اون روز کارشون انجام نشد

يعني واسه اسكار اومده بود ابوظبي ويزاي أقامت ا م ر ي ك ا بگيره؟
ميگن اين نوع ويزاها رو دبي صادر ميكنه !
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
دوباره از همفکری های خوبتون سپاسگزاری می کنم
تشکر کنندگان: Siamak
(2016-01-08 ساعت 21:15)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 21:05)مل مل نوشته:  سلام. بسیار تبریک می گم. لطفاً در دو مورد من رو راهنمایی کنید، ما هم هفته دیگه مصاحبه داریم
1- آیا فرم آدرسها Contacts پر کرده بودید برای مدیکال و مصاحبه؟
2- آیا مدارک رو در روز مصاحبه، به ترتیبی که خودشون می خواستند تحویل می دادید یا در یک پرونده به صورت کلی ارائه کردید؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز

...............

بسیار ممنونم بابت توضیحات خوبتون، استفاده کردم
تشکر کنندگان: Siamak
سلام دوستان لطفاً دوستاني كه تجربه دارن فوري جوابمو بدن ممنون ميشم ژف من 5 شنبه مصاحبه دارم دوشنبه صبح برم براي آزمايشات پزشكي خوبه ؟ جوابا به موقع آماده ميشه ما سه نفريم و يه پسر 9 ساله داريم
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 23:37)A2000 نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 23:20)hamiham007 نوشته:  سلام به همه دوستان.دارم سعی میکنم سفرنامه رو به صورت مختصر براتون تو چند قسمت آماده کنم.ولی خداییش قسمت آخرش خیلی استرس داشت.سه شنبه مصاحبه بود و گفتن ۵ شنبه بیاید برای گرفتن ویزا.منم پنجشنبه چون با اتوبوس رفتم ابوظبی یکم دیر رسیدم و نفر آخر بودم.۱۰ نفری از دوستان ویزاشون به دلیل مشکل سیستمی آماده نبود و منم خودمو آماده کردم که دست از پا درازتر بر گردم ایران و پیکاپ کنم ولی خدا دلش به حالم سوخت و مال ما آماده بود.جالبتر اینکه روز مصاحبه هنرمند بازیگرمون آقای بهداد هم پیش ما بودن و برای مراسم اسکار درخواست ویزا کردن که متاسفانه اون روز کارشون انجام نشد

يعني واسه اسكار اومده بود ابوظبي ويزاي أقامت ا م ر ي ك ا بگيره؟
ميگن اين نوع ويزاها رو دبي صادر ميكنه !
نه میخواست ویزا بگیره بره.ولی درخواست داشت که کارش تا زمان اسکار انجام بشه

(2016-01-09 ساعت 09:41)samira2016 نوشته:  سلام دوستان لطفاً دوستاني كه تجربه دارن فوري جوابمو بدن ممنون ميشم ژف من 5 شنبه مصاحبه دارم دوشنبه صبح برم براي آزمايشات پزشكي خوبه ؟ جوابا به موقع آماده ميشه ما سه نفريم و يه پسر 9 ساله داريم

سلام.من بچه ۵ ساله داشتم و گفتن برای آماده شدن جواب آزمایش سل حداقل ۳ روز وقت لازمه
شماره کیس  2016as16xx
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان:
(2016-01-09 ساعت 00:40)مل مل نوشته:  سلام دوستان عزیز
دوباره از همفکری های خوبتون سپاسگزاری می کنم

سلام اونجا ۱ فرم فارسی به ما دادند که آدرس ایران و آمریکا رو ازمون خواستن و آدرس هتل دبی رو هم ازمون پرسیدن.
برای مدارک هم یک البوم با استفاده از کلییر بوک درست کنید و مدارک رو به ترتیب توش بچینید تا اونجا سر در گم نشید
شماره کیس  2016as16xx
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان: behjan ، Rira_1982
(2016-01-09 ساعت 09:41)samira2016 نوشته:  سلام دوستان لطفاً دوستاني كه تجربه دارن فوري جوابمو بدن ممنون ميشم ، من 5 شنبه مصاحبه دارم دوشنبه صبح برم براي آزمايشات پزشكي خوبه ؟ جوابا به موقع آماده ميشه ما سه نفريم و يه پسر 9 ساله داريم

دوشنبه صبح ازمايش بديم تا 4 شنبه ميشه سه روز ديگه ، چون هتل و پرواز رو گرفتم ، ممنون دوستان مطلع جواب بدن ، آيا زمانمون كافي است ؟
من پروازم يكشنبه شب است و صبح دوشنبه ميرم براي آزمايش
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان:
(2016-01-09 ساعت 10:54)samira2016 نوشته:  
(2016-01-09 ساعت 09:41)samira2016 نوشته:  سلام دوستان لطفاً دوستاني كه تجربه دارن فوري جوابمو بدن ممنون ميشم ، من 5 شنبه مصاحبه دارم دوشنبه صبح برم براي آزمايشات پزشكي خوبه ؟ جوابا به موقع آماده ميشه ما سه نفريم و يه پسر 9 ساله داريم

دوشنبه صبح ازمايش بديم تا 4 شنبه ميشه سه روز ديگه ، چون هتل و پرواز رو گرفتم

امیدوارم با شما همکاری کنن چون آدمهای مهربونی هستند.ولی من با اونا نامه نگاری کردم و ازشون وقت گرفتم مصاحبم سه شنبه بود و به من گفتن پنجشنبه بیا برای ازمایش و جواب ها رو دوشنبه ظهر به من دادن.ولی ۱ آپشن دیگه هم دارن که فکر کنم با ۱۰۰ درهم بیشتر جواب رو سریعتر آماده میکنن
شماره کیس  2016as16xx
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان: samira2016
ممنون جناب hamiham007 از راهنمايي تون
شما با كي مكاتبه كرديد جواب ايميل هاي ما رو ندادن ممنون آدرس ايميل و اسم دكتر رو بديد البته فكر پرداخت 100 درهم بيشتر براي ما بيشتر ميصرفه چون عوض كردن پرواز و هتل يك مليون هزينه داره حداقل
البته من تو سفرنامه ها خوندم كه جواب دهي رو با روز مصاحبه تنظيم ميكنن خودشون
تشکر کنندگان:
(2016-01-09 ساعت 09:41)samira2016 نوشته:  سلام دوستان لطفاً دوستاني كه تجربه دارن فوري جوابمو بدن ممنون ميشم ژف من 5 شنبه مصاحبه دارم دوشنبه صبح برم براي آزمايشات پزشكي خوبه ؟ جوابا به موقع آماده ميشه ما سه نفريم و يه پسر 9 ساله داريم

سلام دوست عزیز
ما هم پنجشنبه مصاحبه داریم و امشب به دبی میریم انشاالله و فردا صبح میریم برای آزمایشات، شما که بلیط و هتل گرفتید دیگه نگران نباشید همون دوشنبه صبح برید انشاالله تا چهارشنبه آماده میشه،آزمایش خودتون که تا سه شنبه آماده میشه و نهایتا برای پسرتون میگن یه مبلغی اضافه تر بدید.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: samira2016 ، مل مل
j.modarres به سلامتي انشالله با ويزا برگرديد
تشکر کنندگان: j.modarres
(2016-01-09 ساعت 11:10)j.modarres نوشته:  

سلام دوست عزیز
ما هم پنجشنبه مصاحبه داریم و امشب به دبی میریم انشاالله و فردا صبح میریم برای آزمایشات، شما که بلیط و هتل گرفتید دیگه نگران نباشید همون دوشنبه صبح برید انشاالله تا چهارشنبه آماده میشه،آزمایش خودتون که تا سه شنبه آماده میشه و نهایتا برای پسرتون میگن یه مبلغی اضافه تر بدید.

سمیرا جان این قسمتی از متن ایمیلی هست که بیمارستان nmc برای وقت دهی برای دخترم به من زده بود.
For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

همونطور که اینجا گفتن جواب ازمایش شما چهارشنبه اماده می شه. نگران نباشین و سفر خوبی داشته باشین.
[/align]
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: j.modarres ، samira2016
(2016-01-09 ساعت 11:35)farnaz100 نوشته:  
(2016-01-09 ساعت 11:10)j.modarres نوشته:  

سلام دوست عزیز

سمیرا جان این قسمتی از متن ایمیلی هست که بیمارستان nmc برای وقت دهی برای دخترم به من زده بود.
For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

همونطور که اینجا گفتن جواب ازمایش شما چهارشنبه اماده می شه. نگران نباشین و سفر خوبی داشته باشین.
[/align]

مرسي دوست عزيز، خيلي ممنون از راهنماييت ، متاسفانه جواب ما را ندادن شما با كجا مكاتبه كرديد ابوظبي يا دوبي ميشه آدرس ايميل رو اينجا بزاريد من مكاتبه كنم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان