کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-01-09 ساعت 11:54)samira2016 نوشته:  مرسي دوست عزيز، خيلي ممنون از راهنماييت ، متاسفانه جواب ما را ندادن شما با كجا مكاتبه كرديد ابوظبي يا دوبي ميشه آدرس ايميل رو اينجا بزاريد من مكاتبه كنم ؟

سمیرا جون من با ان ام سی دبی مکاتبه کردم. نیازی هم نیست ایمیل بزنین چون معمولا یه جواب روتین میدن. متن جوابشون و ادرس ایمیلشون رو براتون میزارم.
Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/2 yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later.

If you come with an appointment whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

Preethi

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai

PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE

Tel: +971-4-2689800/ 2339900

Appointments: +971-4-2339966/67

Fax : +971-4-2682353/ 2698997

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

Web : http://www.nmchealthcare.com
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: samira2016
دوستان سلام
یک نکته مد نظرتون باشه برای من که جالب بود
اگر به هر دلیلی نتایج آماده نشد می تونید نتایج رو بعد از مصاحبه به سفارت برسونید
البته من که استرسی هستم کمی سخته برام!!
چون اماده شدن جواب پسرما چهار طول کشید .
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: samira2016 ، j.modarres ، matin.sh
خبر فوری

محمد رضا فیاض، سفیر ایران در امارات متحده عربی به تهران بازگشته است.
بازگشت سفیر ایران پس از آن انجام می‌گیرد که امارات سفیر خود را از تهران فراخواند. خبرگزاری ایسنا نوشته که بازگشت سفیر ایران به تهران با تصمیم وزارت خارجه ایران صورت گرفته است.

منبع: b بی 30
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: behjan
قسمت اول مدیکال
Nmc دقیقا روبروی محوطه مترو ابوهیل هست و اونطرف خیابون شما هتل ابجار رو میبینید.وارد کلینیک که شدید در اسانسور دکمه m رو بزنید.بعد از وارد شدن به طبقه بپیچید و از قسمت صندوق رد شید تا به پذیرش بزرگ برسید.مدارکتون رو به همراه عکس ها بدید و اطلاعات رو پر کنید.برای بزرگسالان ۵۲۵ درهم و برای بچه ها ۶۵۰ درهم به صندوق پرداخت کنید.بعد از قد و وزن و فشار خون برای آزمایش خون میرید.بعد چکاپ توسط دکتر که اگه لازم بود واکسن هم میخواد و راهرو روبرو بعد از پرداخت پول واکسن میزنید.در انتها عکس برداری که روبروی صندوقه و پر کردن فرم و دریافت زمان جواب.سعی کردم مختصر و مفید براتون بنویسم.تا قسمت بعد در پناه حق
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin.sh ، مل مل ، Farbod13
دوستان ببخشید در مورد هتلها
این هتلهایی که توی مشخصاتشون در سایت booking.com نوشته دارای سالن ورزشی و استخر هستند آیا استفاده از این امکاناتشون رایگانه یا نه؟
no sign
تشکر کنندگان:
(2016-01-09 ساعت 22:42)sf_home81 نوشته:  دوستان ببخشید در مورد هتلها
این هتلهایی که توی مشخصاتشون در سایت booking.com نوشته دارای سالن ورزشی و استخر هستند آیا استفاده از این امکاناتشون رایگانه یا نه؟

بله دوست عزیز رایگان هستند
البته استخر و بهتون پیشنهاد نمیکنم ولی از باشگاه حتما استفاده کنید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Rira_1982
دوستان امارات خبری ازشون نیست
مثل اینکه خیلی خوش میگذره ؟؟
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: عسول
دوستان .... کسی میتونه اسم چندتا هتل خوب و مناسب و مرتب و منظم رو تو دبی که نزدیک ایستگاه مترو باشه به من بگه؟ مردم از بس گشتم و آخر نفهمیدم کدوم هتل خوبه و قیمتش مناسبه!!!!!!
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-01-13 ساعت 21:36)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان .... کسی میتونه اسم چندتا هتل خوب و مناسب و مرتب و منظم رو تو دبی که نزدیک ایستگاه مترو باشه به من بگه؟  مردم از بس گشتم و آخر نفهمیدم کدوم هتل خوبه و قیمتش مناسبه!!!!!!

من دو مرتبه رفتم هتل grand central  و راضی بودم، ۴ ستارس تو الرقه، و نزدیک مترو
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi ، hesam.sd
یه سوال دیگه هم از دوستانی که توی ابوظبی مدیکال رفتن دارم.....راستش تصمیم گرفتم ابوظبی مدیکال برم فقط نمیدونم اونجا هم مثل دوبی اگه شنبه تست انجام بشه تا یکشنبه تحویل میدن؟ بعضی ها گفته بودن ممکنه دکتر نباشه و از این حرف ها و یا مدیکال رو بعد از مصاحبه ببریم هم اشکال نداره که این چیزا فقط باعث میشه من سکته بزنم...اگر کسی اطلاع داره که میتونم این کار رو انجام بدم لطف کنه من رو راهنمایی کنه.
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
من چندین بار مشکل خواهرم را اینجا مطرح کردم و دوستان هم زحمت کشیدند و جواب دادند. اما مشکل و در واقع سردرگمی و نگرانی هنوزپا برجاست.
خواهر من روز ۱۴ آبان مصاحبه داشته و آفیسر گفته مشکلی نداری. ۳-۲ ماه دیگر بفرست بیایند ویزایت را بگیرند. اما بعداز گذشت ۲/۵ ماه هنوز سایت سفارت کیس نامبرش را نمی شناسد. ۳ بار تا حالا از قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx ایمیل دادم اما بی نتیجه. چندین بار تماس گرفتم اما فقط اطلاعات در مورد ویزا میدهد. به خود سفارت ایمیل دادم اما جواب آمد باید در قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx باشد. KCC هم ایمیل دادم همچنان بی نتیجه. تلفن زدم جواب دادند با سفارت تماس بگیرید. وبسایت ceac.state.gov هم هیچ آپدیتی ندارد. همسرم معتقد هست خواهرم باید به سفارت مراجعه کند.
مرسی از دوستانی که اطلاعاتی میتوانند بمن بدهند.
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 00:52)Melin نوشته:  سلام به همه دوستان.
من چندین بار مشکل خواهرم را اینجا مطرح کردم و دوستان هم زحمت کشیدند و جواب دادند. اما مشکل و در واقع سردرگمی و نگرانی هنوزپا برجاست.
خواهر من روز ۱۴ آبان مصاحبه داشته و آفیسر گفته مشکلی نداری. ۳-۲ ماه دیگر بفرست بیایند  ویزایت را بگیرند. اما بعداز گذشت ۲/۵ ماه هنوز سایت سفارت کیس نامبرش را نمی شناسد. ۳ بار تا حالا از قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx  ایمیل دادم اما بی نتیجه. چندین بار تماس گرفتم اما فقط اطلاعات در مورد ویزا میدهد. به خود سفارت ایمیل دادم اما جواب آمد باید در قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx  باشد.  KCC هم ایمیل دادم همچنان بی نتیجه. تلفن زدم جواب دادند با سفارت تماس بگیرید. وبسایت ceac.state.gov هم هیچ آپدیتی ندارد. همسرم معتقد هست خواهرم باید به سفارت مراجعه کند.

دوست گرامی
لطفا کمی اطلاعات بیشتر بدهید شاید بتوان کمکی کرد.

آیا سایت سیس کیس ایشان را میشناسد ؟
درصورت پاسخ مثبت آیا کیس ایشان را در چه مرحله ای اعلام میکند At NVC یا Transit یا Administative Process و یا .....؟
آیا آپدیت Sep 9 را ندارند ؟(اکثر قریب به اتفاق دوستانی که در اکتبر و نوامبر ابوظبی مصاجبه داشته اند این آپدیت را دارند)

دقیقا متن اعلامی برای ایشان در سایت CEAS چیست ؟
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 01:04)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 00:52)Melin نوشته:  سلام به همه دوستان.
خواهر من روز ۱۴ آبان مصاحبه داشته و آفیسر گفته مشکلی نداری. ۳-۲ ماه دیگر بفرست بیایند  ویزایت را بگیرند. اما بعداز گذشت ۲/۵ ماه هنوز سایت سفارت کیس نامبرش را نمی شناسد. ۳ بار تا حالا از قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx  ایمیل دادم اما بی نتیجه. چندین بار تماس گرفتم اما فقط اطلاعات در مورد ویزا میدهد. به خود سفارت ایمیل دادم اما جواب آمد باید در قسمت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx  باشد.  KCC هم ایمیل دادم همچنان بی نتیجه. تلفن زدم جواب دادند با سفارت تماس بگیرید. وبسایت ceac.state.gov هم هیچ آپدیتی ندارد. همسرم معتقد هست خواهرم باید به سفارت مراجعه کند.

دوست گرامی
لطفا کمی اطلاعات بیشتر بدهید شاید بتوان کمکی کرد.

آیا سایت سیس کیس ایشان را میشناسد ؟
درصورت پاسخ مثبت آیا کیس ایشان را در چه مرحله ای اعلام میکند At NVC یا Transit یا Administative Process و یا .....؟
آیا آپدیت Sep 9 را ندارند ؟(اکثر قریب به اتفاق دوستانی که در اکتبر و نوامبر ابوظبی مصاجبه داشته اند این آپدیت را دارند)

دقیقا متن اعلامی برای ایشان در سایت CEAS چیست ؟
ممنون. آپدیت ۲۹ سپتامبر را دارد با اطلاعات مربوط به زمان ومکان مصاحبه.
درسایت ceac.state.gov هم :
Status: principle applicant
IV fee: N/A
IV application: Completed
Civil document: N/A
تشکر کنندگان:
ممنون. آپدیت ۲۹ سپتامبر را دارد با اطلاعات مربوط به زمان ومکان مصاحبه.
[/quote]

سلام دوست عزیز

کیس ایشون لاتاری هستش یا از طریق دیگه ای اقدام کردن؟
این اطلاعاتی که شما دادید کمی مغایر با کیسهای لاتاری هستند.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 03:11)Siamak.k نوشته:  ممنون. آپدیت ۲۹ سپتامبر را دارد با اطلاعات مربوط به زمان ومکان مصاحبه.

سلام دوست عزیز

کیس ایشون لاتاری هستش یا از طریق دیگه ای اقدام کردن؟
این اطلاعاتی که شما دادید کمی مغایر با کیسهای لاتاری هستند.
[/quote]

سلام. من قسمتی را چک میکردم که فرم دی اس ۲۶۰ را پر کردم. الان که دیدم آخرین آپدیت در قسمت دیگری بود.
Administrative Processing
Immigrant Visa Case Number: 2016AS2xxx 01 ABD
Case Creation Date: 03-Oct-2014
Status Updated Date: 09-Dec-2015

.Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان