کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-03-16 ساعت 14:00)azarang نوشته:  آنهایی که گرین کارت گرفتند می تونند بگند چقدر طول کشیده تا گرفتند؟

2 ماه و چند روز
چطور ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
يه سؤالي
من محبورم برگردم ايران و الان نه گرين كارتما دارم و نه سوشالم را!
اگه گرين كارت بياد و سوشال نياد بايد چيكار كنم؟ برا برگشت به آمريكا نياز به سوشال هست يا فقط گرين كارت؟
خييلي ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-03-17 ساعت 10:28)kian_parsi نوشته:  سلام
يه سؤالي
من محبورم برگردم ايران و الان نه گرين كارتما دارم و نه سوشالم را!
اگه گرين كارت بياد و سوشال نياد بايد چيكار كنم؟ برا برگشت به آمريكا نياز به سوشال هست يا فقط گرين كارت؟
خييلي ممنون

برای ورود به شماره سوشیال احتیاجی نیست، این شماره بیشتر به عنوان یک کد شناسایی فرد و برای کارهایی مثل چک کردن سابقه، انجام کارهای اداری و ... در همون جا استفاده میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
(2016-03-17 ساعت 03:37)stefan33 نوشته:  
(2016-03-16 ساعت 14:00)azarang نوشته:  آنهایی که گرین کارت گرفتند می تونند بگند چقدر طول کشیده تا گرفتند؟

2 ماه و چند روز
چطور ؟

26 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز با تجربه

ضمن عرض تبریک سال نو به همگی
فکر کنم ما هم کلیر شدیم با توجه به متن زیر (در سایت سفارت ابوظبی) که امروز بدستمون رسیده آیا میتونیم قبل از خاتمه ی اعتبار مدیکالمون (آخر اکتبر ‎2016)‎ بریم ویزامونو بگیریم ؟
لطفا دوستانی که میتونن راهنمایی کنن .
ازلطفتون ممنون میشم

‎We ‎are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your‎ passport(s).‎

‎The ‎administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this‎ month.‎

‎Please ‎note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this‎ month.‎

‎Please ‎check the Department‎ of‎ State’s ‎current ‎Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa‎ category.‎

‎The ‎validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical‎ report.‎
•New ‎medical ‎examination is‎ required.‎
‎Please‎ ‎send ‎us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6‎ months‎ – ‎if ‎you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by February 28th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medical is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by April 24, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: masoud398
(2016-03-23 ساعت 00:11)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز با تجربه

فکر کنم ما هم کلیر شدیم با توجه به متن زیر (در سایت سفارت ابوظبی) که امروز بدستمون رسیده آیا میتونیم قبل از خاتمه ی اعتبار مدیکالمون (آخر اکتبر ‎2016)‎ بریم ویزامونو بگیریم ؟
ازلطفتون ممنون میشم

‎We ‎are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your‎ passport(s).‎

‎The ‎administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this‎ month.‎

‎Please ‎note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this‎ month.‎

‎Please ‎check the Department‎ of‎ State’s ‎current ‎Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa‎ category.‎

‎The ‎validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical‎ report.‎
‎Please‎ ‎send ‎us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6‎ months‎ – ‎if ‎you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by February 28th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medical is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by April 24, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family

دوست عزیز فکر میکنید تا اون موقع دیگه ویزایی مونده تعلل جایز نیست.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، پرسپولیس6
(2016-03-23 ساعت 00:11)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز با تجربه

ازلطفتون ممنون میشم

پرسپولیس عزیز همونطور که در متن سفارت هم گفته شده اعتبار مدیکال شما شش ماه است و اگر شما قبل از انقضای تاریخ مدیکالتون قصد سفر به امریکارو دارید نیازی به تمدید مدیکال نیست و میتونید با همون مدیکال قبلی که نزد سفارت هست اقدام به گرفتن ویزا کنید. تمدید مدیکال رو برای کسانی گفته اند که یا مدیکالشون منقضی شده و یا به زمان بیشتری برای سفر نیاز دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
سلام و تبریک سال جدید به همگی
من یه سوال داشتم دوستان میتونن راهنمایی کنن
من الان در مرحله ap هستم و تک نفر میخواستم بدونم من تو این مدت ازدواج کنم چطور میتونم واسه همسرم اقدام کنم اگه گرین کارت بگیرم میتونم واسه اونم درخواست بفرستم و از لحاظ زمانی چقدر طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان من و همسرم سال 2013 گرین کارتمونو گرفتیم و حالا برای بچه زیر 2 سالمون وارد امریکا شدیم و کارهای گرین کارتش رو در فرودگاه انجام دادیم اما تا الان 165 دلار رو پرداخت نکردیم چون دخترم نه کیس نامبر داره نه a number که بشه باهش وارد سایت شد و پرداخت کرد بنظر دوستان باید چیکار کنم؟آیا حتما باید پرداخت بشه یا برای بچه زیر 2 سال نمیخواد؟ ما یه نامه از دفتر حافظ منافع بردیم و تو فرودگاه لس انجلس کارهاشو انجام دادن
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-25 ساعت 20:09)vistac نوشته:  سلام به دوستان من و همسرم سال 2013 گرین کارتمونو گرفتیم و حالا برای بچه زیر 2 سالمون وارد آمریکا شدیم و کارهای گرین کارتش رو در فرودگاه انجام دادیم اما تا الان 165 دلار رو پرداخت نکردیم چون دخترم نه کیس نامبر داره نه a number که بشه باهش وارد سایت شد و پرداخت کرد بنظر دوستان باید چیکار کنم؟آیا حتما باید پرداخت بشه یا برای بچه زیر 2 سال نمیخواد؟ ما یه نامه از دفتر حافظ منافع بردیم و تو فرودگاه لس انجلس کارهاشو انجام دادن
متاسفانه من اطلاع از زیر سن قانونی ندارم ولی یادمه تو فروم مشابه 2015 یکی از اعضا اطلاعاتی برای زیر 16 سال گذاشته بود. ولی بهترین و دقیق ترین منبع سایت uscis هستش.

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سال نوتون مبارک
من برای اولین سفرم با توجه به مقصدم فقط با پرواز قطر میتونم برم و زمان استاپ هواپیما توی دوهه دو ساعت هست. میخواستم مطمن شم که دو ساعت برای بررسی مدارکم کافی هست؟ و اگه تو دو ساعت کارام تموم نشه پرواز دیگه بهم خواهند داد یا نه؟ ممنون میشم از تجربه هاتون بگین
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-03-26 ساعت 13:02)هستی ص نوشته:  سلام سال نوتون مبارک
من برای اولین سفرم با توجه به مقصدم فقط با پرواز قطر میتونم برم و زمان استاپ هواپیما توی دوهه دو ساعت هست. میخواستم مطمن شم که دو ساعت برای بررسی مدارکم کافی هست؟  و اگه تو دو ساعت کارام تموم نشه پرواز دیگه بهم خواهند داد یا نه؟ ممنون میشم از تجربه هاتون بگین

سلام سال نو شما هم مبارک باشه
سال گذشته یکی از دوستان شرایط شما رو داشت که توی 2 ساعت کارای فرودگاهش انجام شده بود و میگفت بستگی به شلوغی یا خلوتی فرودگاه داره. ولی در هر صورت حالت ریسک داره و اگه به پرواز نرسید فروگاه هیچ مسیولیتی نداره و باید هزینه یه پرواز رو دوباره بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-24 ساعت 00:01)majid6640 نوشته:  سلام و تبریک سال جدید به همگی
من یه سوال داشتم دوستان میتونن راهنمایی کنن
من الان در مرحله ap هستم و تک نفر میخواستم بدونم من تو این مدت ازدواج کنم چطور میتونم واسه همسرم اقدام کنم اگه گرین کارت بگیرم میتونم واسه اونم درخواست بفرستم و از لحاظ زمانی چقدر طول میکشه

سلام و تبریک
دوست عزیز اگه با گرین کارت واسه همسرتون اقدام کنید حداقل 5 سال طول میکشه تا بتونه بیاد پیش شما. به نظرم این کارو نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-26 ساعت 13:15)usamohajer نوشته:  
(2016-03-26 ساعت 13:02)هستی ص نوشته:  سلام سال نوتون مبارک
من برای اولین سفرم با توجه به مقصدم فقط با پرواز قطر میتونم برم و زمان استاپ هواپیما توی دوهه دو ساعت هست. میخواستم مطمن شم که دو ساعت برای بررسی مدارکم کافی هست؟  و اگه تو دو ساعت کارام تموم نشه پرواز دیگه بهم خواهند داد یا نه؟ ممنون میشم از تجربه هاتون بگین

سلام سال نو شما هم مبارک باشه
سال گذشته یکی از دوستان شرایط شما رو داشت که توی 2 ساعت کارای فرودگاهش انجام شده بود و میگفت بستگی به شلوغی یا خلوتی فرودگاه داره. ولی در هر صورت حالت ریسک داره و اگه به پرواز نرسید فروگاه هیچ مسیولیتی نداره و باید هزینه یه پرواز رو دوباره بدید.

ولی من قبلا از دوستان شنیدم که گفته بودن فرودگاه موظف هست مدارک رو تو زمان استاپ بررسی کنه و مسوولیت جا ماندن مسافر با فرودگاه هست!البته نمیدونم الان شامل این شرایط هم خواهد بود یانه؟ واگه نه، من چیکار باید بکنم؟
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر مثلا تاريخ انقضاي ويزا ١٦ارديبهشت باشه اگه تا ٧ ارديبهشت وارد امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان