کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-01 ساعت 22:22)arminbhz نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 21:45)shre نوشته:  سلام بچه ها...ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه برای مثال ویزا را گرفتی و یکی دو ماه از انقضا مدیکال مونده باشه میشه رفت دوباره تمدید کرد واسه ۶ ماه دیگه که وقت بیشتری داشته باشیم واسه رفتن؟ کلا قانونش به چه صورتیه یا اونیکه روزاب آخر ویزا اوکی میشه و مدیکالش هم خیلی نمونده چیکار میکنن پس؟

سلام
شما ميتونين مديكالتون رو بدون مشكل تمديد كنيد اما تا قبل از وقتي كه ويزا توي پاستون چسبونده ميشه يعني بعد از اينكه ويزا صادر شد ديگه نميتونين مديكال رو تمديد كنيد

مرسی از پاسختون...چه خوب پس من خودم برم ارمنستان اول مدیکال تمدید کنم پیش دکتر کرستین فرداش با مدیکال و پاسپورت بریم سفارت بندازم تو صندوق...درسته؟ و از اون موقع دوباره ۶ ماه وقت دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2016-04-01 ساعت 22:51)shre نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 22:22)arminbhz نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 21:45)shre نوشته:  سلام بچه ها...ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه برای مثال ویزا را گرفتی و یکی دو ماه از انقضا مدیکال مونده باشه میشه رفت دوباره تمدید کرد واسه ۶ ماه دیگه که وقت بیشتری داشته باشیم واسه رفتن؟ کلا قانونش به چه صورتیه یا اونیکه روزاب آخر ویزا اوکی میشه و مدیکالش هم خیلی نمونده چیکار میکنن پس؟

سلام
شما ميتونين مديكالتون رو بدون مشكل تمديد كنيد اما تا قبل از وقتي كه ويزا توي پاستون چسبونده ميشه يعني بعد از اينكه ويزا صادر شد ديگه نميتونين مديكال رو تمديد كنيد

مرسی از پاسختون...چه خوب پس من خودم برم ارمنستان اول مدیکال تمدید کنم پیش دکتر کرستین فرداش با مدیکال و پاسپورت بریم سفارت بندازم تو صندوق...درسته؟ و از اون موقع دوباره ۶ ماه وقت دارم؟
بله، البته از نظر من به سفارت ايميل بزنيد كه همچين قصدي داريد و بعد اين كار رو بكنيد
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
پاسخ
تشکر کنندگان: 2ladan ، victor2016
(2016-03-30 ساعت 08:42)saman_rrr نوشته:  امروز رفتم dmv واسه گرفتن آى دى كارت و امتحان رانندگى اما بهم گفتند كه ايران فرمت پاسپورتاش رو تغيير داده و بايد ٦ ماه برى چك يا صبر كنى گرين كارتت بياد!!! خيلى عجيبه من سكيوريتى چك خورده بودم و اومدم آمريكا... كسى اين مشكل رو داشته؟! اگر برم يه شعبه ديگه فرقى ميكنه؟ من پاسپورتم رو ١ سال و نيم پيش گرفتم
سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه چون من 10مارچ رفتم و درخواست دادم برای سوشال و چیزی نگفتن در مورد پاسپورت فقط گفتن 7 تا 10روز دیگه میاد که البته هنوز نیومده متاسفانه
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-26 ساعت 13:02)هستی ص نوشته:  سلام سال ننوتون مبارک
من برای اولین سفرم با توجه به مقصدم فقط با پرواز قطر میتونم برم و زمان استاپ هواپیما توی دوهه دو ساعت هست. میخواستم مطمن شم که دو ساعت برای بررسی مدارکم کافی هست؟  و اگه تو دو ساعت کارام تموم نشه پرواز دیگه بهم خواهند داد یا نه؟ ممنون میشم از تجربه هاتون بگین
سلام دوست عزیزم سال نو شما هم مبارک
تو فرودگاه دوحه خیلی مدارک رو چک نمیکنن من پروازم فقط 1 ساعت و ربع استاپ داشت و هیچ مشکلی پیش نیومد فقط موقع وارد گیت شدن از من خواستن که پاکت زرد و ویزارو نشونشون بدم...نگران نباشید من و 3نفر از دوستانم با فاصله های مختلف ولی همه با همین مدت استاپ وارد شدیم و هیچ اتفاقی نیفتاد
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat ، copol ، asrainman ، maral-map
(2016-04-02 ساعت 21:50)م.صاد نوشته:  
(2016-03-30 ساعت 08:42)saman_rrr نوشته:  امروز رفتم dmv واسه گرفتن آى دى كارت و امتحان رانندگى اما بهم گفتند كه ايران فرمت پاسپورتاش رو تغيير داده و بايد ٦ ماه برى چك يا صبر كنى گرين كارتت بياد!!! خيلى عجيبه من سكيوريتى چك خورده بودم و اومدم آمريكا... كسى اين مشكل رو داشته؟! اگر برم يه شعبه ديگه فرقى ميكنه؟ من پاسپورتم رو ١ سال و نيم پيش گرفتم
سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه چون من 10مارچ رفتم و درخواست دادم برای سوشال و چیزی نگفتن در مورد پاسپورت فقط گفتن 7 تا 10روز دیگه میاد که البته هنوز نیومده متاسفانه

واسه سوشال من هم رفتم مشکلی نبود، واسه dmv گیر دادند!!! اگر سوشالت بعد از ۲ هفته نیومد دوباره برو، شماره رو بهت دستی اعلام میکنند بعدش دوباره فرم پر میکنی تا کارتت هم بیاد
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، م.صاد
آقایون وخانمهای عزیز ممنون از توضیحاتتون خیلی کمک میکنه
شماره کیس:##50
تاریخ رویت قبولی:اوایل مهر94
کنسولگری:آنکارا تغییر به ایروان
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمها سری اول:اوایل آبان94
کارنت شدن کیس:اوایل اسفند94
مصاحبه:21آپریل-2اردیبهشت95
دریافت کلیرنس:22 مرداد 95
دریافت ویزا:27آگست یا 6 شهریور95
ورود به آمریکا:اگر زنده باشیم
دریافت گرین کارت: اگه بریم آمریکا
جمع هزینه ها:تا الان تقریبا5،300،000هزار تومن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-02 ساعت 21:50)م.صاد نوشته:  
سلام دوست عزیز

من هم نگران این موضوع شدم . پاسپورت من هم از آن قدیمیهاست ولی 2.5 اعتبار داره. چرا باید چنین چیزی بگن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 22:46)m_kh نوشته:  سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.
من رسیپت نامبر رو گرفتم،ولی مشگل اینجاست که سایت نمیشناسه!!

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 22:46)m_kh نوشته:  سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.
دوست گرامی
بنده پس فردا ویزامو میگیرم الان هم دبی هستم . میگن دو روش واسه پرداخت 165 دلار وجود داره که یکیش با رسید نامبر هست و مطمئن تره .
ممنون میشم این لطف رو در حق ما بکنید .
پاینده باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و درود

لطف می فرمایید راهنمایی کنید

حقیر تاریخ انقضای پاسم می سال 2017 هستش و تاریخ انقضای ویزای داخلش تا سپتامبر 2016

میتونم پاسم رو قبل از رفتن پاسم رو اینجا تعویض کنم
شماره کیس : 2016AS00000xxx
تاریخ مصاحبه : هفته اول اکتبر 2015
محل مصاحبه : آنکارا
تعداد افراد کیس : 2 نفر
برنده اصلی ( Principle Applicant) : خودم
سربازی : ارتش
وضعیت فعلی : صدور ویزا (فعلا نفر اصلی)
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز براي پرداخت ١٦٥$ گرين كارت به سايت https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/.../#!/مراجعه كنيد بعد از پرداخت يك صفحه ديگه باز ميشه كه داخل اون رسيد نامبر نوشته شده اونو حتماً يادداشت كنيد چون ديگه بهش دسترسي نداريد.اينم ذكر كنم كه اصلاً فرقي نداره ايران يا آمريكا اين هزينه رو پرداخت كنيد.من براي پرداخت ١٦٥$ بع دفتر پاريز تراول مراجع كردم و تقريباً ٢هفته قبل از سفرن هزينه رو پرداخت كردم ولي به من رسيد نامبر ندادن.داخل فرم ها من آدرس دفتر پاريز تراول در لس آنجلس رو داده بودم ولي چون به مريلند سفر كردم در بدو ورود از آفيسر خواستم كه آدرس ارسال گرين كارتو براي من انجام بده.امروز بعد از ٤٥ روز كه خبري از گرين كارت نشد به سايت https://egov.uscis.gov/cris/contactus مراجعه كردم فرم پر كردم و توضيح دادم كه چه تاريخي واريز رو انجام دادم چه تاريخي وارد شدم به همراه شماره تماس آمريكا و ايميل بعد برام ايميل اومد كه با شما تماس ميگيريم ٢ساعت بعد خانم آفيسر تماس گرفت چندتا سوال مثل تاريخ تولد اينا پرسيد كه مطمئن بشه خودمم گفتم من رسيد نامبر ندارم گفت آدرست چيه گفتم مريلند گفت ولي توي سيستم ما آدرس لس آنجلس دفتر پاريز تراول .خلاصه رسيد نامبرو داد گفت تا ٩٠ روز ديگه مياد اگر نيومد از همين طريق مجدد پيگيري كن.دوستاني كه مثل من تغيير آدرس دارن به فرودگاه اكتفا نكنن داخل سايت خودتون آدرسو عوض كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، م.صاد ، mrlzdh
(2016-04-04 ساعت 23:01)saeid Mercedes نوشته:  با عرض سلام و درود

لطف می فرمایید راهنمایی کنید

حقیر تاریخ انقضای پاسم می سال 2017 هستش و تاریخ انقضای ویزای داخلش تا سپتامبر 2016

میتونم پاسم رو قبل از رفتن پاسم رو اینجا تعویض کنم

دوست عزيز شما به راحتي ميتونيد پاسپورتتونو عوض كنيد ولي وقتي براي تعويض تشريف ميبرين خيلي تاكيد كنيد كه ويزا داخل پاس هست كه پانچ نكنن خودتون حواستون خيلي باشه بعد به همراه ٢تا پاسپورتتون سفر كنيد.من اين كارو كردم هيچ مشكلي هم نبود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak
واقعا کامل توضیح دادید ممنونم فقط من خواستم یک مطلب اضافه کنم
کسانیکه میخوان بلیط ارزانتر و هواپیما ایرباس پیدا کنن من ایر فلوت روسیه را معرفی میکنم 1 امتیاز منفی داره فقط اونم بردن ساک به وزن فقط 23 کیلوگرمه و یک امتیاز مثبتپرواز 12ساهعتهاین هواپیما
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017
سلام دوستان ، اگر ممکن هست من را راهنمای کنید ، من تقریبا ۱ ماه دیگه بلیط گرفتم ولی‌ نمیدونم ۱۶۵ دلار را آنجا پرداخت کنم یا الان ، سوال دیگرم در رابطه با تغییر آدرس بود آیا میشود در فرودگاه آدرس را عوض کرد ؟

لطف می‌کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان