کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-11 ساعت 10:01)Scorsizi5374 نوشته:  یا باید موجودی حسابهارو افزایش بدید تا سقف مجاز یا تلفنی حسابهارو ببندید و پولتون بلاک بشه تا بعدا که برگشتید از بانک بگیرید

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

از اینچا که نمیتونم موجودیم را افزایش بدم
اگه تابستون برم افزایش بدم اکی میشه یا به نظرتون قید حساب رو بزنم بعدا مشکلی برام پیش نمیاد؟
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839
سلام دوستان عزیز
آیا کسی میتونه بگه بهترین پرواز به هیستون (چه از نظر هزینه چه از نظر راحتی و معطلی کمتر کدام شرکت است)
من اولین بار هست که میخام برم چون تازه ویزا گرفتم.
ممنون میشم اگر کسی من رو راهنمایی کنه (البته با قیمت هرکدام)
پاسخ
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، msr839
(2016-04-11 ساعت 09:10)ahuraee نوشته:  سلام به دوستان من ماه نوامبر برای اولین بار وارد دالاس شدم و در بانک ولز فارگو حساب چکینگ و سیوینگ باز کردم و الان ایرانم ولی هر ماه بانک ده دلار از حسابم کم میکنه
از دوستانی که اطلاع دارند علتش رو ممنون میشم راهنمایی کنند

با تشکر
حداقل باید 1500 تو چکینگ باشه یا ماهی 10 تا تراکنش خرید داشته باشی.
برای سیوینگ هم اگر زیر 300 تا باشه حتی سیوینگ کار کرده باشه باز 10 تا 25 دلار امکان کم شدنش هست.

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، maral-map
(2016-04-11 ساعت 10:10)ahuraee نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 10:01)Scorsizi5374 نوشته:  یا باید موجودی حسابهارو افزایش بدید تا سقف مجاز یا تلفنی حسابهارو ببندید و پولتون بلاک بشه تا بعدا که برگشتید از بانک بگیرید

اگه تابستون برم افزایش بدم اکی میشه یا به نظرتون قید حساب رو بزنم بعدا مشکلی برام پیش نمیاد؟
یک داستان مشابه برای عدم پیگیری موجودی حساب برای اقوام من تو bank of America پیش اومد و جالب این بود که تا یکسال تو بانکهای دیگه هم بهش میگفتن گزارش عدم پاسخگویی به بانک داشتید. البته درصورتیکه سوشال و گرین کارتتون رو به بانک اعلام کرده باشید.
حتی در زمان ران کردن کردیت مجبور شد کلی نامه نگاری کنه که بخاطر بیماری ایران بوده و به آنلاین بانکینگ دسترسی نداشته.

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، msr839
(2016-04-12 ساعت 01:43)mehdi_a_3084 نوشته:  

یک داستان مشابه برای عدم پیگیری موجودی حساب برای اقوام من تو bank of America پیش اومد و جالب این بود که تا یکسال تو بانکهای دیگه هم بهش میگفتن گزارش عدم پاسخگویی به بانک داشتید. البته درصورتیکه سوشال و گرین کارتتون رو به بانک اعلام کرده باشید.
حتی در زمان ران کردن کردیت مجبور شد کلی نامه نگاری کنه که بخاطر بیماری ایران بوده و به آنلاین بانکینگ دسترسی نداشته.

دوست عزیز اگه ممکنه راهنمایی کنید چگونه از ایران میتونم باهاشون تماس بگیرم که حسابم رو ببندن چون با این وضعیت و صحبتهای شما بعدا گرفتار میشم
ممنون از راهنماییتون
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839

درود بر شما
1- از طریق صرافی پول به حسابتان ارسال کنید.( باید مورد اطمینان باشد و ولز فارگو هم از بقیه بانک ها راحت تر پول حواله را عمل می کند )
2- از طریق دوست و آشنای مطمن از داخل آ م ر ی کا یا کا نا دا هم می تونید کم کم موجودی حسابتان را افزایش بدهید .( از جای دیگه هم مثلاً اروپا هزینه اش خیلی بالاست و صرف نداره )
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، dv2017 ، msr839 ، storagemeter
دوستان بعد از پرداخت 165 دلار چطوری میشه روند گرین کارتو پیگیری کرد؟
من قبلن واسه خودم انجام دادم لحظه به لحظه ترک کردم تا به دستم رسید ولی الان عوض شده من گیج شدم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، msr839 ، storagemeter
(2016-04-07 ساعت 12:35)Scorsizi5374 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 12:33)camaro نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 01:52)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.بعد از گذشت 1 ماه هنوز recipt number من رو در قسمت check status نمیشناسه و not defined میزنه،و هنوز هم گرین کارت بدستم نرسیده،بنظرتون باید چکار کرد؟

از اداره uscis به صورت انلاین یه وقت ملاقات بگیرید و رسید پرداخت 165 دلار رو همراه با پاسپورتتون ببرید و بگید که یک ماهه اومدید، آفیسر یه فرم پیگیری بهتون میده و خودش پیگیری میکنه، وقتی گرین کارت پست شد با تلفن شما تماس میگیره
ممنون،مساله اینه که من برگشتم ایران

منم دقیقا همین مشکلو دارم نه گرین کارتم اومده و نه سوشالم الان 2ماه میگذره از ورودم و برگشتم ایران نمیدونم باید چیکار کنم... مشکلی پیش نمیاد 6ماه دیگه که میرم پیگیری کنم؟?
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat ، msr839
(2016-04-13 ساعت 22:22)م.صاد نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 12:35)Scorsizi5374 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 12:33)camaro نوشته:  از اداره uscis به صورت انلاین یه وقت ملاقات بگیرید و رسید پرداخت 165 دلار رو همراه با پاسپورتتون ببرید و بگید که یک ماهه اومدید، آفیسر یه فرم پیگیری بهتون میده و خودش پیگیری میکنه، وقتی گرین کارت پست شد با تلفن شما تماس میگیره
ممنون،مساله اینه که من برگشتم ایران

منم دقیقا همین مشکلو دارم نه گرین کارتم اومده و نه سوشالم الان 2ماه میگذره از ورودم و برگشتم ایران نمیدونم باید چیکار کنم...  مشکلی پیش نمیاد 6ماه دیگه که میرم پیگیری کنم؟?

نه مشکلی نیست، هرچند توصیه میشه تا قبل از دریافت گرین کارت آمریکا رو ترک نکنید ولی همون ویزای مهر خورده تا 1 سال حکم گرین کارت رو داره و برای خروج و ورود به امریکا میتونید ازش استفاده کنید. دو مورد شماره سوشیال هم موقع ورود و خروج اصلا کاری باهاش ندارید و وقتی رفتید اونجا به اداره social security administration مراجعه کنید و فرم درخواست شماره سوشیال رو پر کنید، معمولا بعد از 1 هفته به دست شما میرسه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام دوستان عزیز،
ما هم اگه خدا بخواد تصمیم به تهیه بلیط برای اولین سفرمون داریم. فقط سوالی که برام پیش اومده اینکه مثلا هواپیمایی ترکیش برای مقصد مورد نظر من استاپ دومش در کانادا هست و یا لوفتانزا هم بعد از فرانکفورت در تورنتو کانادا توقف داره. آیا ما میتونیم بدون داشتن ویزای کانادا از این خطوط هواپی استفاده کنیم یا نه؟
ممنون میشم دوستانی که تجربیاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-15 ساعت 00:07)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز،
ما هم اگه خدا بخواد تصمیم به تهیه بلیط برای اولین سفرمون داریم....

اگر در مدت توقف قصد خروج از فرودگاه را نداشته باشید نیازی به دریافت ویزا ندارید.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، آنجلا.. ، پرسپولیس6
(2016-04-04 ساعت 22:46)m_kh نوشته:  سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.

ممنون ميشم اگه براي من توضيح بديد چون منم بعد از ١/٥ ورودم به امريكا هنوز گرين كارتم نيومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-15 ساعت 01:16)پرشان نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 22:46)m_kh نوشته:  سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.

ممنون ميشم اگه براي من توضيح بديد چون منم بعد از ١/٥ ورودم به امريكا هنوز گرين كارتم نيومده

دوستان عزيز براي پرداخت ١٦٥$ گرين كارت به سايت https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/.../#!/مراجعه كنيد بعد از پرداخت يك صفحه ديگه باز ميشه كه داخل اون رسيد نامبر نوشته شده اونو حتماً يادداشت كنيد چون ديگه بهش دسترسي نداريد.اينم ذكر كنم كه اصلاً فرقي نداره ايران يا آمريكا اين هزينه رو پرداخت كنيد.من براي پرداخت ١٦٥$ بع دفتر پاريز تراول مراجع كردم و تقريباً ٢هفته قبل از سفرن هزينه رو پرداخت كردم ولي به من رسيد نامبر ندادن.داخل فرم ها من آدرس دفتر پاريز تراول در لس آنجلس رو داده بودم ولي چون به مريلند سفر كردم در بدو ورود از آفيسر خواستم كه آدرس ارسال گرين كارتو براي من انجام بده.امروز بعد از ٤٥ روز كه خبري از گرين كارت نشد به سايت ‎https://egov.uscis.gov/cris/contactus‎ مراجعه كردم فرم پر كردم و توضيح دادم كه چه تاريخي واريز رو انجام دادم چه تاريخي وارد شدم به همراه شماره تماس آمريكا و ايميل بعد برام ايميل اومد كه با شما تماس ميگيريم ٢ساعت بعد خانم آفيسر تماس گرفت چندتا سوال مثل تاريخ تولد اينا پرسيد كه مطمئن بشه خودمم گفتم من رسيد نامبر ندارم گفت آدرست چيه گفتم مريلند گفت ولي توي سيستم ما آدرس لس آنجلس دفتر پاريز تراول .خلاصه رسيد نامبرو داد گفت تا ٩٠ روز ديگه مياد اگر نيومد از همين طريق مجدد پيگيري كن.دوستاني كه مثل من تغيير آدرس دارن به فرودگاه اكتفا نكنن داخل سايت خودتون آدرسو عوض كنيد.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، Moalemi.h
گرین کارتم 69 روز بعد از تاریخ واریز 165$ امروز به دستم رسید.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد ، پرسپولیس6 ، karmen
(2016-04-11 ساعت 21:07)saed.asefi نوشته:  سلام دوستان عزیز
آیا کسی میتونه بگه بهترین پرواز به هیستون (چه از نظر هزینه چه از نظر راحتی و معطلی کمتر کدام شرکت است)
من اولین بار هست که میخام برم چون تازه ویزا گرفتم.
ممنون میشم اگر کسی من رو راهنمایی کنه (البته با قیمت هرکدام)

سلام
من با پرواز امارت اومدم 3 روز پیش و فوق العاده خوب بود.
به سایت emirate airline برید و بسته به روز و یک طرفه یا دو طرفه بودن نرخ ها متفاوت هست.
بیش از 4 ساعت ترانزیت در فرودگاه به شما کپن غذای مجانی هم میدهند. هواپیما هم ایرباس a380 هست که جز جدیدترین ها هست.
و پیش نهاد میکنم که بلیط رو مستقیما از خود دفتر ایرلاین بخرید به جای اینکه از آژانس باشه.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: saed.asefi ، sahar2016 ، maral-map

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان