کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام.بعد از گذشت 1 ماه هنوز recipt number من رو در قسمت check status نمیشناسه و not defined میزنه،و هنوز هم گرین کارت بدستم نرسیده،بنظرتون باید چکار کرد؟

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 02:06)م.صاد نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 01:22)saman_rrr نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 21:50)م.صاد نوشته:  سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه چون من 10مارچ رفتم و درخواست دادم برای سوشال و چیزی نگفتن در مورد پاسپورت فقط گفتن 7 تا 10روز دیگه میاد که البته هنوز نیومده متاسفانه

واسه سوشال من هم رفتم مشکلی نبود، واسه dmv گیر دادند!!! اگر سوشالت بعد از ۲ هفته نیومد دوباره برو، شماره رو بهت دستی اعلام میکنند بعدش دوباره فرم پر میکنی تا کارتت هم بیاد
من الان ایرانم و نمیدونم چیکار کنم نه سوشالم اومده نه گرین کارتم 50روزم از ورودم به آمریکا گذشته

بايد حضورا برى ادراه سوشال فرم پر كنى تا برات ارسال شه، من بعد از ورودم فرداش رفتم اداره سوشال فرم پر كردم گفتند ٢ هفته ديگه مياد اما نيومد با. رفتم و اين سرى شماره رو دستى بهم دادند و دوباره فرم پر كردم و ٥ روز بعدش كارت سوشالم اومد در خونه
واسه گرين كارت هم اگر ٢ ماه گذشت و نيومد بايد بهشون اطلاع بدى
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sahar2016
(2016-04-07 ساعت 01:52)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.بعد از گذشت 1 ماه هنوز recipt number من رو در قسمت check status نمیشناسه و not defined میزنه،و هنوز هم گرین کارت بدستم نرسیده،بنظرتون باید چکار کرد؟

از اداره uscis به صورت انلاین یه وقت ملاقات بگیرید و رسید پرداخت 165 دلار رو همراه با پاسپورتتون ببرید و بگید که یک ماهه اومدید، آفیسر یه فرم پیگیری بهتون میده و خودش پیگیری میکنه، وقتی گرین کارت پست شد با تلفن شما تماس میگیره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 12:33)camaro نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 01:52)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.بعد از گذشت 1 ماه هنوز recipt number من رو در قسمت check status نمیشناسه و not defined میزنه،و هنوز هم گرین کارت بدستم نرسیده،بنظرتون باید چکار کرد؟

از اداره uscis به صورت انلاین یه وقت ملاقات بگیرید و رسید پرداخت 165 دلار رو همراه با پاسپورتتون ببرید و بگید که یک ماهه اومدید، آفیسر یه فرم پیگیری بهتون میده و خودش پیگیری میکنه، وقتی گرین کارت پست شد با تلفن شما تماس میگیره
ممنون،مساله اینه که من برگشتم ایران

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز،متشکر از سفرنامه ،یک راهنمایی؟! هر چند میدونم تا حالا اقا پسرت کشفش کرده ،راجع به استفاده از چی پی اس که گفتید در قسمت روت اپشن یا ستینگ ان بعد از دادن ادرس چند تا گزینه هست من جمله ، نو تال یا نو های وی ، با انتخاب نو تال مسیر های جایگزینی به شما نشون میده که تال یا همون عوارض ندارد. در ضمن ماشین های رنت کار از فرودگاه معمولا عوارض بزرگراهها از روی پلاک ماشین خوانده و ثبت میشه و اسمش هست ،پلیت پس ، حتما با شرکت رنت کار چک کنید که پلیت پس داشته باشند.هر چند که این دالاس خیلی تال وی دارد و کمتر میشه جایی رفت و تال نخورد!؟

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
(2016-04-08 ساعت 10:02)joybar نوشته:  سلام دوست عزیز،متشکر از سفرنامه ،یک راهنمایی؟! هر چند میدونم تا حالا اقا پسرت کشفش کرده ،راجع به استفاده از چی پی اس که گفتید در قسمت روت اپشن یا ستینگ ان بعد از دادن ادرس چند تا گزینه هست من جمله ، نو تال یا نو های وی ، با انتخاب نو تال مسیر های جایگزینی به شما نشون میده که تال یا همون عوارض ندارد. در ضمن ماشین های رنت کار از فرودگاه معمولا عوارض بزرگراهها از روی پلاک ماشین خوانده و ثبت میشه و اسمش هست ،پلیت پس ، حتما با شرکت رنت کار چک کنید که پلیت پس داشته باشند.هر چند که این دالاس خیلی تال وی دارد و کمتر میشه جایی رفت و تال نخورد!؟

سلام.ممنون ازتوجهتون.بله فراموش کردم بنویسم که موقع رنت ماشین ،بهم گفتن عوارض تال وی باخودمه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، maral-map
بسیار عالی... واقعا داشتن دوستان در اونجا روزهای اول غنیمته، ما هم از همین همکلاسیهای با معرفت بهره بردیم و با اینکه بعد از این همه سال هیچ انتظاری ازشون نبود ولی هیچی برامون کم نذاشتن، خیلی مخلصیم عبدالله Big Grin ایشالله همه ما ایرانیا بتونیم اونجا به هم کمک کینم و همدیگه رو بالا بکشیم، اینجوری زندگی با هم به هممون بیشتر خوش میگذره تا اینکه یکی در اوج باشه و عزیز باشه و یکی در کف باشه و حضیض...
پاسخ
سلام
دوستان سایت پرداخت هزینه ها برای گرین کارت چی هست؟
ممنون میشم لینکشو بزارید
چون لینک سایت تو صفحه اول فروم باز نمیشه
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان و پیشکسوتان.من ۲ تا انتخاب برای پرواز دارم یا با قطری برم دوحه و بوستون و اونجا کارهای مربوط به ورود رو انجام بدم یا با اتحاد برم ابوظبی و نیویورک و بوستون و کارهای مهاجرت رو توی ابوظبی انجام بدم و دیگه آخر پرواز خسته و کوفته با بچه کوچیک تو صف کارهای مهاجرت و ... نمونم.حالا با توجه به پرواز ۱۷ ساعته قطری و بعد معطلی ۳ یا ۴ ساعته آخرش یا پرواز ۲۳ ساعته اتحاد و بدون معطلی در آخر سفر کدوم رو پیشنهاد میدید؟ ممنون از راهنماییهاتون
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-11 ساعت 00:35)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان و پیشکسوتان.من ۲ تا انتخاب برای پرواز دارم یا با قطری برم دوحه و بوستون و اونجا کارهای مربوط به ورود رو انجام بدم یا با اتحاد برم ابوظبی و نیویورک و بوستون و کارهای مهاجرت رو توی ابوظبی انجام بدم و دیگه آخر پرواز خسته و کوفته با بچه کوچیک تو صف کارهای مهاجرت و ... نمونم.حالا با توجه به پرواز ۱۷ ساعته قطری و بعد معطلی ۳ یا ۴ ساعته آخرش یا پرواز ۲۳ ساعته اتحاد و بدون معطلی در آخر سفر کدوم رو پیشنهاد میدید؟ ممنون از راهنماییهاتون
دوستانی که قبلا ازطریق ابوظبی کارهای مهاجرتیشون رو انجام دادن یا وقت کم آوردن یا از خستگی معطلی و طول مسافرتشون گفتن. بعلاوه اینکه تجربه خودم از اتحاد هواپیما و غذای بی کیفیتشه.
قطر اندکی غذا بهتره و هواپیما هم مرتبتره. مزیتش هم کل زمان مسافرته که کمتر هستش

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، hamiham007
(2016-04-11 ساعت 01:54)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 00:35)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان و پیشکسوتان.من ۲ تا انتخاب برای پرواز دارم یا با قطری برم دوحه و بوستون و اونجا کارهای مربوط به ورود رو انجام بدم یا با اتحاد برم ابوظبی و نیویورک و بوستون و کارهای مهاجرت رو توی ابوظبی انجام بدم و دیگه آخر پرواز خسته و کوفته با بچه کوچیک تو صف کارهای مهاجرت و ... نمونم.حالا با توجه به پرواز ۱۷ ساعته قطری و بعد معطلی ۳ یا ۴ ساعته آخرش یا پرواز ۲۳ ساعته اتحاد و بدون معطلی در آخر سفر کدوم رو پیشنهاد میدید؟ ممنون از راهنماییهاتون
دوستانی که قبلا ازطریق ابوظبی کارهای مهاجرتیشون رو انجام دادن یا وقت کم آوردن یا از خستگی معطلی و طول مسافرتشون گفتن. بعلاوه اینکه تجربه خودم از اتحاد هواپیما و غذای بی کیفیتشه.
قطر اندکی غذا بهتره و هواپیما هم مرتبتره. مزیتش هم کل زمان مسافرته که کمتر هستش

دوستان عزیز و باتجربه
ما میخواهیم برای دوهقته دیگه با اتحاد به مقصد نیویورک بلیط بگیریم .
آیا با توجه به توقف 3 ساعته در ابوظبی به کارهای مهاجرت و پرواز بعدی خواهیم رسید ؟
ممنون
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان من ماه نوامبر برای اولین بار وارد دالاس شدم و در بانک ولز فارگو حساب چکینگ و سیوینگ باز کردم و الان ایرانم ولی هر ماه بانک ده دلار از حسابم کم میکنه
از دوستانی که اطلاع دارند علتش رو ممنون میشم راهنمایی کنند

با تشکر
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
حساب چکینگ زیر 1500 و سیوینگ زیر 300 دلار ماهیانه جریمه میخوره

پاسخ
تشکر کنندگان: salar.s
(2016-04-11 ساعت 09:48)Scorsizi5374 نوشته:  حساب چکینگ زیر 1500 و سیوینگ زیر 300 دلار ماهیانه جریمه میخوره

خوب الان باید چیکار کنم چون تا چند ماه دیگه نمیتونم به امریکا برگردم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
یا باید موجودی حسابهارو افزایش بدید تا سقف مجاز یا تلفنی حسابهارو ببندید و پولتون بلاک بشه تا بعدا که برگشتید از بانک بگیرید

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان