کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-05 ساعت 08:33)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ، اگر ممکن هست من را راهنمای کنید ، من تقریبا ۱ ماه دیگه بلیط گرفتم ولی‌ نمیدونم ۱۶۵ دلار را آنجا پرداخت کنم یا الان ، سوال دیگرم در رابطه با تغییر آدرس بود آیا میشود در فرودگاه آدرس را عوض کرد ؟

لطف می‌کنید

در مورد 165 دلار زیاد فرقی نمیکنه، اگر اونجا پرداخت کنید نهایتا گرین کارت 1 هفته دیرتر میرسه دستتون، آدرس رو همون جا توی فرودگاه میتونین تغییر بدین، البته بعد از تغییر آدرس در فرودگاه پیش آفیسر، باید به صورت آنلاین هم آدرس رو تغییر بدید که گرین کارت به آدرس قبلی نره
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
(2016-04-05 ساعت 09:24)camaro نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 08:33)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ، اگر ممکن هست من را راهنمای کنید ، من تقریبا ۱ ماه دیگه بلیط گرفتم ولی‌ نمیدونم ۱۶۵ دلار را آنجا پرداخت کنم یا الان ، سوال دیگرم در رابطه با تغییر آدرس بود آیا میشود در فرودگاه آدرس را عوض کرد ؟

لطف می‌کنید

در مورد 165 دلار زیاد فرقی نمیکنه، اگر اونجا پرداخت کنید نهایتا گرین کارت 1 هفته دیرتر میرسه دستتون، آدرس رو همون جا توی فرودگاه میتونین تغییر بدین، البته بعد از تغییر آدرس در فرودگاه پیش آفیسر، باید به صورت آنلاین هم آدرس رو تغییر بدید که گرین کارت به آدرس قبلی نره

تشکر دوباره ، یک نکته آدرسی که نوشتم از اعضای خانواده است ولی‌ من میل به جابجایی به یک عیالات دیگر هستم ولی‌ ایشان میتواند بگیرد و برای من پست کند ، آیا این از نظر قانونی مشکل دارد؟

تشکر کنندگان:

لطف می‌کنید

دوست عزیز من یه سوالی داشتم ما در فرم 260 چون آدرسی نداشتیم ادرس یه هتل رو وارد کردیم.در دو بار مراجعه به سفارت هم به دلیل استرسی که داشتیم با این که از آشناها ادرس گرفته بودیم فراموش کردیم بگیم .حال چگونه میتونیم به ورت انلاین ادرس رو عوض کنیم چون ویزاهامون صادر شده و تصمیم داریم در اولین سفر در فرودگاه آدرس رو عوض کنیم.ممنون از پاسخ دهی شما.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
(2016-04-05 ساعت 15:18)a4542 نوشته:  دوست عزیز من یه سوالی داشتم ما در فرم 260 چون آدرسی نداشتیم ادرس یه هتل رو وارد کردیم.در دو بار مراجعه به سفارت هم به دلیل استرسی که داشتیم با این که از آشناها ادرس گرفته بودیم فراموش کردیم بگیم .حال چگونه میتونیم به ورت انلاین ادرس رو عوض کنیم چون ویزاهامون صادر شده و تصمیم داریم در اولین سفر در فرودگاه آدرس رو عوض کنیم.ممنون از پاسخ دهی شما.
سلام
شما در مراحل مصاحبه با اینکه آدرس هتل دادید هیچ مشکلی نداشتید ؟ من شنیدم که نمیشه آدرس هتل رو داد . شانسی بوده یا افسر مربوطه حساس نبوده یا اصلا موضوع آدرس در فرم 260 اونقدرا هم جدی نیست ؟
ممنون و موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-05 ساعت 16:18)dv2017 نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 15:18)a4542 نوشته:  دوست عزیز من یه سوالی داشتم ما در فرم 260 چون آدرسی نداشتیم ادرس یه هتل رو وارد کردیم.در دو بار مراجعه به سفارت هم به دلیل استرسی که داشتیم با این که از آشناها ادرس گرفته بودیم فراموش کردیم بگیم .حال چگونه میتونیم به ورت انلاین ادرس رو عوض کنیم چون ویزاهامون صادر شده و تصمیم داریم در اولین سفر در فرودگاه آدرس رو عوض کنیم.ممنون از پاسخ دهی شما.
سلام
شما در مراحل مصاحبه با اینکه آدرس هتل دادید هیچ مشکلی نداشتید ؟ من شنیدم که نمیشه آدرس هتل رو داد . شانسی بوده یا افسر مربوطه حساس نبوده یا اصلا موضوع آدرس در فرم 260 اونقدرا هم جدی نیست ؟
ممنون و موفق باشید

موقع مصاحبه که راجع به آدرس چیزی نپرسیدن اما موقع پر کردن فرم 260 به kcc زنگ زدیم و اونها گفتن یه ادرس از اینترنت استخراج کنید و وارد کنید تا بتونید بقیه گزینه های فرم رو پر کنید بعدها میتونید آدرس رو عوض کنید.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2016-04-05 ساعت 16:18)dv2017 نوشته:  
سلام
ممنون و موفق باشید
دوست گرامی
شما حتی زمان ورود به امریکا هم میتونید آدرس هتل بدهید و وارد شوید .
فقط هیچگاه گرین کارد شما به آدرس هتل ارسال نخواهد شد.
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sahar2016 ، maral-map
(2016-04-03 ساعت 01:22)saman_rrr نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 21:50)م.صاد نوشته:  
(2016-03-30 ساعت 08:42)saman_rrr نوشته:  امروز رفتم dmv واسه گرفتن آى دى كارت و امتحان رانندگى اما بهم گفتند كه ايران فرمت پاسپورتاش رو تغيير داده و بايد ٦ ماه برى چك يا صبر كنى گرين كارتت بياد!!! خيلى عجيبه من سكيوريتى چك خورده بودم و اومدم آمريكا... كسى اين مشكل رو داشته؟! اگر برم يه شعبه ديگه فرقى ميكنه؟ من پاسپورتم رو ١ سال و نيم پيش گرفتم
سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه چون من 10مارچ رفتم و درخواست دادم برای سوشال و چیزی نگفتن در مورد پاسپورت فقط گفتن 7 تا 10روز دیگه میاد که البته هنوز نیومده متاسفانه

واسه سوشال من هم رفتم مشکلی نبود، واسه dmv گیر دادند!!! اگر سوشالت بعد از ۲ هفته نیومد دوباره برو، شماره رو بهت دستی اعلام میکنند بعدش دوباره فرم پر میکنی تا کارتت هم بیاد
من الان ایرانم و نمیدونم چیکار کنم نه سوشالم اومده نه گرین کارتم 50روزم از ورودم به امریکا گذشته
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اصلاً به تغيير آدرس در فرودگاه اكتفا نكنيد از طريق اين لينك حتماً آدرس جديد رو اعلام بفرماييد.https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، dv2017 ، maral-map
(2016-04-06 ساعت 03:18)m_kh نوشته:  دوستان اصلاً به تغيير آدرس در فرودگاه اكتفا نكنيد از طريق اين لينك حتماً آدرس جديد رو اعلام بفرماييد.https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do

دوست عزیز اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید ما که هنوز اولین ورودمون رو انجام ندادیم میتونیم آدرسمون رو در این لینک عوض کنیم.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-05 ساعت 09:28)sepehr007 نوشته:  

لطف می‌کنید

تشکر دوباره ، یک نکته آدرسی که نوشتم از اعضای خانواده است ولی‌ من میل به جابجایی به یک عیالات دیگر هستم ولی‌ ایشان میتواند بگیرد و برای من پست کند ، آیا این از نظر قانونی مشکل دارد؟

نه مشکلی نداره، فقط موقع اولین ورود بهتره به همون شهری که آدرس دادید وارد بشین بعدش برید یه ایالت دیگه، هرچند اگر همون اول به یه ایالت دیگه وارد بشید هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی آفیسر موقع ورود یه بار دیکه ازتون آدرس محل اقامتتون رو میپرسه و ممکنه توی فرم خودش آدرس ایالت جدید رو وارد کنه و اونوقت برای پست گرین کارت تداخل پیش بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat ، copol ، sepehr007
(2016-04-05 ساعت 09:28)sepehr007 نوشته:  تشکر دوباره ، یک نکته آدرسی که نوشتم از اعضای خانواده است ولی‌ من میل به جابجایی به یک عیالات دیگر هستم ولی‌ ایشان میتواند بگیرد و برای من پست کند ، آیا این از نظر قانونی مشکل دارد؟

خیر هیچ مشکلی ندارد و اگه میتونین اینکارو بکنین چون در صورت تغییر ادرس کارتتون کمی با تاخیر بدستتون میرسه
فقط هنگام ورود تنها سوالی که آفیسر ممکنه بپرسه اینه که چرا اومدی اینجا و آدرست جای دیگه ای هست که این هم مشکلی ایجاد نمیکنه
نگران نباشید
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، sepehr007 ، maral-map
۱ سوالی برام پیش آماده بابت این است که می‌تونم بعد از ورود و انجام کارهای مربوط به اقامت می‌تونم برای ۳،۴ ماه برگردم( یعنی‌ تو خاک آمریکا نباشم) ؟

تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 09:09)a4542 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 03:18)m_kh نوشته:  دوستان اصلاً به تغيير آدرس در فرودگاه اكتفا نكنيد از طريق اين لينك حتماً آدرس جديد رو اعلام بفرماييد.https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do

دوست عزیز اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید ما که هنوز اولین ورودمون رو انجام ندادیم میتونیم آدرسمون رو در این لینک عوض کنیم.

براي تغيير آدرس به رسيد نامبر گرين كارت و آدرس قديم و جديد احتياج داريد پس از هر جا ميشه اقدام كرد.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، matin.sh
(2016-04-06 ساعت 19:33)sepehr007 نوشته:  ۱ سوالی برام پیش آماده بابت این است که می‌تونم بعد از ورود و انجام کارهای مربوط به اقامت می‌تونم برای ۳،۴ ماه برگردم( یعنی‌ تو خاک آمریکا نباشم) ؟

بله مشكلي نداره ،بعد از انجام كارهاتون ميتونيد برگرديد ايران و تا قبل از شش ماه برگرديد آمريكا
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، sepehr007
(2016-04-06 ساعت 19:33)sepehr007 نوشته:  ۱ سوالی برام پیش آماده بابت این است که می‌تونم بعد از ورود و انجام کارهای مربوط به اقامت می‌تونم برای ۳،۴ ماه برگردم( یعنی‌ تو خاک آمریکا نباشم) ؟

بله مشكلي نداره ،بعد از انجام كارهاتون ميتونيد برگرديد ايران و تا قبل از شش ماه برگرديد آمريكا
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، sahar2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان