کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-21 ساعت 21:48)Dimansh نوشته:  دوستان سلام من الان به مدت 75 روز یعنی 2 ماه و 15 روز هست که به آمریکا اومدم و قبل از اومدن هم هزینه 165 دلار گرین کارت رو پرداخت کردم

ولی هنوز گرین کارتم رو ارسال نکردن

راهی برای پیگری هست ؟

مرسی

سلام
شما چطوری و با چه محتوای ایمیلی متوجه شدید که پرداخت 165 دلارتون با موفقیت پرداخت شده؟؟
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-22 ساعت 12:47)karmen نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 21:48)Dimansh نوشته:  دوستان سلام من الان به مدت 75 روز یعنی 2 ماه و 15 روز هست که به آمریکا اومدم و قبل از اومدن هم هزینه 165 دلار گرین کارت رو پرداخت کردم

راهی برای پیگری هست ؟

مرسی

سلام
شما چطوری و با چه محتوای ایمیلی متوجه شدید که پرداخت 165 دلارتون با موفقیت پرداخت شده؟؟

دوستانی که نگران دریافت گرین کارت هستند چه در ایران و چه در آمریکا حتما با اداره مهاجرت تماس بگیرند.
ما دو روز بعد از وارد شدن به خاک آمریکا-لوس آنجلس هزینه گرین کارت رو واریز کردیم گرین کارت من و همسرم بعد از 20 روز به آدرس مورد نظر پست شد ولی گرین کارت دخترم هنوز نیامده بود. چون به ایران برگشتیم پس از سه ماه از پرداخت هزینه گرین کارت با اداره مهاجرت صحبت کردیم که گفتند پروسه گرین کارت دخترم هنوز شروع نشده نگران نباشید تا دو ماه دیگه براتون ارسال میشه .ما هم منتظر هستیم اگه بعد از دوماه یعنی دو هفته دیگه اگه نیامد دوباره تماس بگریم و شرایط پروسه رو بپرسیم که در چه مرحله ای هست.
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، behjan
(2016-04-19 ساعت 09:25)a4542 نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 08:16)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 10:34)mirwaisusa نوشته:  سلام خدمت همه!
من هم یکی از برنده گان لاتاری 2016 هستم و ویزا مو گرفتم موقعی که مصاحبه داشتم ازم پرسیدند  تو کدوم ایالت میخوای بری منم چون دوستم تو نیویورک بود نیویورک رو انتخاب کردم، الان دوستم از نیویورک رفته فیلادلفیا و من هم میخوام برم اونجا امکانش هست  برم یا خیر؟
در ضمن رو اون بسته زرد رنگ که گفته باز نکنید مقصد نهایی یا همون Final address in U.S هم نیویورک هستش.
اگر کسی از دوستان معلومات داره واسم بگه. Sad
ممنون از همه.
پوهش!
سلام
مشکل خاصی نیست
ولی برای اینکه زودتر گرین کارتت بیاد و به درسر نخورید میتونید فرم ar-11 را بصورت اینترنتی و رایگان پر کنید تا آدرستون در اداره مهاجرت تغییر بکنه و همینطور در زمان اقدام کردن برای سوشال نامبر دیگه منتظر اعمال تغییرات افسر فرودگاه هم نشید.

سلام دوست عزیز
می خواستم تجربه خودم رو بگم.. من از برندگان 2015 هستم .دقیقا منم همین مورد رو داشتم فقط با این تفاوت که من تغییر ادرسم همون ایالت و شهر بود در ابتدا ادرس دیگه ای داده بودم قبل از ورود به امریکا 165$ هم پرداخت کردم تو فرودگاه ادرس جدید و فرم ar11 هم پر کردم و ایمیل دادم بارها و بارها به uscis تماس گرفتم حتی دفتر immigration هم رفتم بیشتر از 5 ماه هست امریکا هستم اما گرین کارتم نیامده فقط می گن اصلا مشکل خاصی نیست باید منتظر باشی!!!! معلوم نیست تا کی!!!! نمی دونم کسی مشابه وضیعیت من باشه یا نه... شاید بخاطر تغییر ادرس بوده این همه تاخیر ... اکه براتون مقدور هست تجدید نظر کنید برای تغییر ادرس...

دوست عزیز این فرمی که فرمودید آیا میشه قبل از اولین سفر هم پر کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما اگر به وبسایت برید برای پرداخت مجدد و در فیلد مربوطه مشخاتتون رو برنید یک سطر قرمز رنگ در بالای سایت میاد که نوشته شما قبلا پرداخت نمودید
[/quote]

سلام
با این شماره که در ایمیلی که پس از پرداخت هزینه ویزا براتون میاد هم موجوده، تماس بگیرید.
شماره تماس: 8003755283 001
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-04-22 ساعت 00:18)karmen نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 22:46)m_kh نوشته:  سلام دوستان بلاخره موفق شدم رسيد نامبر براي پيگيري گرين كارتمو بگيرم .از دوستان اگر كسي لازم داره اطلاع بده توضيح بدم.
سلام
لطفن به من بگید پروسه چی هست؟
من ‎165‎ دلارم رو برا یدریافت گرین کارد 2 ما ه پیش پرداخت کردم ولی در ایمیلی که اومده بود ‎receipt number‎ نبود.. این رو باید از کجا بگیرم تا بتونم از وضعیت گرین کاردم خبر پیدا کنم ؟؟؟؟
آیا خیالم راحت باشه که پرداخت شده؟ این هم نوشته اولی ایمیل هست
‎Your ‎payment has been submitted to Pay.gov and the details are below. If you have any questions or you wish to cancel this payment, please contact National Customer Service Center at‎ 800-375-5283.‎
این یعنی پرداخت شده؟؟؟؟لطفن راهنمایی کنید

سلام این متن نشان دهنده پرداخت شماست ولی برای پیگیری وضعیت گرین کارتتون بهتره رسید نامبر بگیرید.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-22 ساعت 12:47)karmen نوشته:  

راهی برای پیگری هست ؟

مرسی

سلام

سلام شما بهتر هست برید اداره مهاجرت در ایالتتون و حضوری پیگیری کنید البته بهتر هست قبلش اینترنتی وقت بگیرید...
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-24 ساعت 22:45)hamiham007 نوشته:  دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
من و دوستم از قطر و امارات راضی بودیم، ولی خوب شنیدیم لوفتانزا یه چیز دیگه س، اگه از شرکت ارزون تر بگیرید ولی یکم پول بیشتر بذارید و بیزینس کلاس بگیرید بسیار راحت تر خواهید بود، میارزه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiham007 ، matin.sh ، maral-map ، victor2016
سلام دوستان
حدود يك هفته هست كه آمريكا هستيم و خونه ي يكي از دوستان در ايالت آركانسا هستيم كه بسيار هم ايالت زيباييه و همش جنگل و درياچست.
كه البته همين وسط جنگل بودن خودش عواقبي داره مثلا جلوي خونه مار ديديم كه با ٩١١ تماس گرفتيم! و جالب بود چقدر برخورد پليس هاشون خوب و با احترامه
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
پاسخ
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، copol ، Mahboy ، sheghi ، mehdihk ، sepehr007 ، sahar2016 ، victor2016 ، ali258
(2016-04-24 ساعت 23:45)camaro نوشته:  
(2016-04-24 ساعت 22:45)hamiham007 نوشته:  دوستان گل سلام.دو هفته دیگه پرواز دارم و از هر ۵ تا ایرلاین ترکیش و قطری و امارات و لوفت هانزا و الیتالیا رزرو گرفتم ولی دیگه تا فردا شب باید تصمیم بگیرم.رنج قیمت کلی هم از ۶.۷۰۰ تا ۸.۵۰۰ هست.اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند. درود به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
من و دوستم از قطر و امارات راضی بودیم، ولی خوب شنیدیم لوفتانزا یه چیز دیگه س، اگه از شرکت ارزون تر بگیرید ولی یکم پول بیشتر بذارید و  بیزینس کلاس بگیرید بسیار راحت تر خواهید بود، میارزه

خط یونایتد ایرلاینز قیمتهای خیلی خوبی دارد , یک بررسی حتما داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، hamiham007
(2016-04-19 ساعت 08:16)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 10:34)mirwaisusa نوشته:  سلام خدمت همه!
من هم یکی از برنده گان لاتاری 2016 هستم و ویزا مو گرفتم موقعی که مصاحبه داشتم ازم پرسیدند  تو کدوم ایالت میخوای بری منم چون دوستم تو نیویورک بود نیویورک رو انتخاب کردم، الان دوستم از نیویورک رفته فیلادلفیا و من هم میخوام برم اونجا امکانش هست  برم یا خیر؟
در ضمن رو اون بسته زرد رنگ که گفته باز نکنید مقصد نهایی یا همون Final address in U.S هم نیویورک هستش.
اگر کسی از دوستان معلومات داره واسم بگه. Sad
ممنون از همه.
پوهش!
سلام
مشکل خاصی نیست
ولی برای اینکه زودتر گرین کارتت بیاد و به درسر نخورید میتونید فرم ar-11 را بصورت اینترنتی و رایگان پر کنید تا آدرستون در اداره مهاجرت تغییر بکنه و همینطور در زمان اقدام کردن برای سوشال نامبر دیگه منتظر اعمال تغییرات افسر فرودگاه هم نشید.

کجا میشه این فرم و دریافت کرد؟ آیا ضروریه واسه پر کردنش ؟چون من آدرس و در فرودگاه تغییر دادم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 00:26)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟

شما تا خود روز انقضای ویزا هم وارد آمریکا بشید مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره احتمال تأخیر و کنسلی پرواز ها رو درنظر بگیرید. یک هفته فاصله خوبه. تاریخ انقضای ویزا رو هم معمولا براساس مدیکال میزنن و مهم همون تاریخ توی ویزاست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: Farimahh
من می بینم دوستان رفتن تقاضای سوشال دادن من وقتی رفتم گفتن حتما باید گیرین کارتت باشه نمیدونم چرا اینجا اینجوریه کسی میتونه کمک کنه؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 01:25)victor2016 نوشته:  
(2016-04-27 ساعت 00:26)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟

شما تا خود روز انقضای ویزا هم وارد آمریکا بشید مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره احتمال تأخیر و کنسلی پرواز ها رو درنظر بگیرید. یک هفته فاصله خوبه. تاریخ انقضای ویزا رو هم معمولا براساس مدیکال میزنن و مهم همون تاریخ توی ویزاست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Farimahh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان