کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-29 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 09:49)a4542 نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه دوستان گفتن در اولین ورود به آمریکا اعتبار ویزا رو یکساله میزنن. ایا میشه بدون اقدام برای صدور گرینکارت به ایران بازگشت و در دومین ورود که البته قبل از تاریخ انقضای ویزا خواهد بود برای گرینکارت اقدام نمود و این که ایا دوستان میدونن جایی تو ایران ویزا کارت میفروشن مثلا صرافیها که بخریم و پول گرینکارت رو در ایران پرداخت نماییم.

سلام
اگر در تهران هستين، طبقه زيرين هايپر در اتوبان شهيد باكري ، باجه فروش ويزاكارت از ١٠ دلار تا ١٠٠٠ دلار داره كه ميتونيد تهيه كنيد و ١٦٥ دلارو پرداخت كنيد.
موفق باشيد

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی ارزشمندتون واقعا مشکل بزرگی رو از من حل کردید ایا با این ویزا کارت میشه از سایتهایی مثل hotwire.comهتل رزرو نمود یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.به امید موفقیت شما
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-04-30 ساعت 08:16)a4542 نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 09:49)a4542 نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه دوستان گفتن در اولین ورود به آمریکا اعتبار ویزا رو یکساله میزنن. ایا میشه بدون اقدام برای صدور گرینکارت به ایران بازگشت و در دومین ورود که البته قبل از تاریخ انقضای ویزا خواهد بود برای گرینکارت اقدام نمود و این که ایا دوستان میدونن جایی تو ایران ویزا کارت میفروشن مثلا صرافیها که بخریم و پول گرینکارت رو در ایران پرداخت نماییم.

سلام
اگر در تهران هستين، طبقه زيرين هايپر در اتوبان شهيد باكري ، باجه فروش ويزاكارت از ١٠ دلار تا ١٠٠٠ دلار داره كه ميتونيد تهيه كنيد و ١٦٥ دلارو پرداخت كنيد.
موفق باشيد

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی ارزشمندتون واقعا مشکل بزرگی رو از من حل کردید ایا با این ویزا کارت میشه از سایتهایی مثل hotwire.comهتل رزرو نمود یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.به امید موفقیت شما

اين ويزا كارت ها يكبار مصرف هست مثل گيفت كارتها، و از هر سايتي كه بخواين ميتونين خريد و يا رزرو هتل انجام بديد . فقط مراقب باشيد كه سايت معتبر باشه
موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-04-30 ساعت 12:38)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 08:16)a4542 نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  سلام
موفق باشيد

اين ويزا كارت ها يكبار مصرف هست مثل گيفت كارتها، و از هر سايتي كه بخواين ميتونين خريد و يا رزرو هتل انجام بديد . فقط مراقب باشيد كه سايت معتبر باشه
موفق باشيد
دوست عزیز بسیار سپاسگزار از راهنمایی شما پس منظورتون اینه که ما برای چهار نفر یک ویزا کارت 660 دلاری بخریم و برای هتل و سایر موارد به همون اندازه ویزا کارت بخریم.یا اینکه نه اینها رو نمیشه شارز کرد و مثلا پس از اتمام هزار دلار باید کارت جدیدی تهیه نماییم .
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 13:41)a4542 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 12:38)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 08:16)a4542 نوشته:  دوست عزیز خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی ارزشمندتون واقعا مشکل بزرگی رو از من حل کردید ایا با این ویزا کارت میشه از سایتهایی مثل hotwire.comهتل رزرو نمود یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.به امید موفقیت شما

موفق باشيد
دوست عزیز بسیار سپاسگزار از راهنمایی شما پس منظورتون اینه که ما برای چهار نفر یک ویزا کارت 660 دلاری بخریم و برای هتل و سایر موارد به همون اندازه ویزا کارت بخریم.یا اینکه نه اینها رو نمیشه شارز کرد و مثلا پس از اتمام هزار دلار باید کارت جدیدی تهیه نماییم .

بله دقيقاً بعداز اتمام ١٠٠٠ دلار بايد كارت جديد بخريد.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مهری که موقع ورود به امریکا زدن برای دوستای من پایینش دست نویس تاریخ 1سال رو زده باشه مثلا فوریه 2017 ولی برای من Anumber نوشته الان 3ماه از ورودم به امریکا گذشته و برگشتم ایران ولی هنوز نه گرین کارتم اومده و نه سوشال سکیوریتیم به نظرتون مشکلی هست؟؟؟
آیا از ایران میتونم کاری کنم؟؟
تغییر آدرس هم نداشتم
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 13:44)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 13:41)a4542 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 12:38)Rira_1982 نوشته:  اين ويزا كارت ها يكبار مصرف هست مثل گيفت كارتها، و از هر سايتي كه بخواين ميتونين خريد و يا رزرو هتل انجام بديد . فقط مراقب باشيد كه سايت معتبر باشه
موفق باشيد

بله دقيقاً بعداز اتمام ١٠٠٠ دلار بايد كارت جديد بخريد.

دوست عزیز ممنون از راهنمایی جنابعالی
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-04-30 ساعت 13:46)م.صاد نوشته:  سلام دوستان
مهری که موقع ورود به آمریکا زدن برای دوستای من پایینش دست نویس تاریخ 1سال رو زده باشه مثلا فوریه 2017 ولی برای من Anumber نوشته الان 3ماه از ورودم به آمریکا گذشته و برگشتم ایران ولی هنوز نه گرین کارتم اومده و نه سوشال سکیوریتیم به نظرتون مشکلی هست؟؟؟
تغییر آدرس هم نداشتم

دوست عزیز حتما تلفنی پیگیری کنید در هر صورت با اون مهر می تونید دوباره وارد امریکا بشید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-04-30 ساعت 13:46)م.صاد نوشته:  سلام دوستان
مهری که موقع ورود به آمریکا زدن برای دوستای من پایینش دست نویس تاریخ 1سال رو زده باشه مثلا فوریه 2017 ولی برای من Anumber نوشته الان 3ماه از ورودم به آمریکا گذشته و برگشتم ایران ولی هنوز نه گرین کارتم اومده و نه سوشال سکیوریتیم به نظرتون مشکلی هست؟؟؟
تغییر آدرس هم نداشتم
سلام
بله میتونید از طریق سایت www.uscis.gov بخش تماس میتونید پیگیر بشید. آدرس تماس سفارتخانه یونان رو داده که خاورمیانه در حوزه عملکرد این سفارتخانه است و شماره تلفنها و آدرس تماس رو داده و میتونید از طریق این سفارتخانه پبگیر بشید.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-04-28 ساعت 14:05)alireza100rad نوشته:  سلام دوستان
من ۱ خرداد عازم لس انجلس ام
من توی فرم ۲۶۰ ادرس یه هتل هالیود و دادم
الان میخوام بدونم گرین کارت و اس اس ان کجا میره ؟
اگه به اون هتل میره چجوری باید ادرسو تغییر بدم ؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

دوست عزیز من هم تقریبا همین مشکل و دارم اما مشکل من اینه: من موقع مصاحبه final address in U.S رو یک آپارتمان تو نیویورک که دوستم اونجا بودو دادم ولی الان دوستم رفته سن فرانسسکو من هم میخوام برم پیشش و این مشکل من بود که رو اون بسته زرد مقصد اصلی تو نیویورک هستش بعد من میخوام برم سن فرانسیسکو و من این مشکل رو به خود سفارت امریکا ایمل کردم جواب اومد که شما هر ایالتی میخوای برو ولی موقعی که تو ترمینال فرودگاه که یک افسر اون بسته زردو ازت میگیره بهش مشکل تو بگو..
و در جواب تون بگم که شما فقط موقعی که تو امریکا ساکن شدین و آدرس تون مشخص بود واسه گرین کارت درخواست بدین و ادرس جدیدتون رو واسه گرین کارت بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrlzdh
(2016-05-01 ساعت 08:51)mirwaisusa نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 14:05)alireza100rad نوشته:  سلام دوستان
من ۱ خرداد عازم لس انجلس ام
من توی فرم ۲۶۰ ادرس یه هتل هالیود و دادم
الان میخوام بدونم گرین کارت و اس اس ان کجا میره ؟
اگه به اون هتل میره چجوری باید ادرسو تغییر بدم ؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

دوست عزیز من هم تقریبا همین مشکل و دارم اما مشکل من اینه: من موقع مصاحبه final address in U.S  رو یک آپارتمان تو نیویورک که دوستم اونجا بودو دادم ولی الان دوستم رفته سن فرانسسکو من هم میخوام برم پیشش و این مشکل من بود که رو اون بسته زرد مقصد اصلی تو نیویورک هستش بعد من میخوام برم سن فرانسیسکو و من این مشکل رو به خود سفارت آمریکا ایمل کردم جواب اومد که شما هر ایالتی میخوای برو ولی موقعی که تو ترمینال فرودگاه که یک افسر اون بسته زردو ازت میگیره بهش مشکل تو بگو..
و در جواب تون بگم که شما فقط موقعی که تو آمریکا ساکن شدین و آدرس تون مشخص بود واسه گرین کارت درخواست بدین و ادرس جدیدتون رو واسه گرین کارت بدین.

دوست عزیز هنگام ورودتون دوباره افیسر از شما میپرسه ادرستون همون هست یا تغییر کرده.اونجا میتونین تغیرش بدین. اگر هم نه هنگام که میخواین 165 دلار رو بدین میتونین ادرس رو تغییر بدین.و اگر هم 165 دلارو دادین میتونین به USCIS ایمیل بزنین و ادرستونو عوض کنین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
با سلام خدمت همه عزیزان.تقریبا یکسال رو با همه بدیها و خوبیها ،سختی ها و آسانی ها و ... در کنار شما عزیزان گذروندیم و خیلی چیزها رو از شما دوستان گلم یاد گرفتم.امیدوارم به همین زودیها خبر ورود همه شما عزیزان رو بشنوم و اگه کاری از دستم براومد در خدمتتون باشم.بالاخره نوبت پرواز ما هم رسید و همه زندگی و خاطراتمون رو توی چند تا چمدون با خودمون حمل میکنیم.محتاج انرژی های مثبت شما هستیم و در اولین فرصت ریز ورود و مسایل اولیه رو براتون مینویسم.از عزیزان شرکت پاریز تراول و مدیران گروهها هم برای فراهم آوردن این جمع دوستانه تشکر میکنم.به امید دیدار همتون توی بلاد کفر??
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان: omid40 ، amirak7 ، victor2016 ، behjan ، m_vaziran ، Rira_1982 ، saeed2003821 ، behjat ، پرسپولیس6 ، mrlzdh
دوستان میشه بگید که آیا من میتونم گرین کارتمو با ایمیل زدن پیگیری کنم چون من ایران هستم و نمیتونم حضوری پیگیری کنم!
لطفا منو راهنمایی کنید الان 2ماه و نیم از ورودم به امریکا گذشته و خبری از گرین کارت و سوشالم سکیوریتیم نیست
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهتره تلفنی پیگیری کنید. در صفخات قبل به نحوه اش اشاره شده.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-02 ساعت 21:51)م.صاد نوشته:  دوستان میشه بگید که آیا من میتونم گرین کارتمو با ایمیل زدن پیگیری کنم چون من ایران هستم و نمیتونم حضوری پیگیری کنم!
لطفا منو راهنمایی کنید الان 2ماه و نیم از ورودم به آمریکا گذشته و خبری از گرین کارت و سوشالم سکیوریتیم نیست
سلام
در مورد گرین کارت بله میتونید از طریق سایت www.uscis.gov براحتی در قسمت contuct us ایمیل پیگیری گرین کارتتون رو ارسال کنید. همچنین از طریق سفارت امریکا در یونان که تلفنهای تماسش توی
همین قسمت هستش میتونید پیگیر هر دو مورد بشید.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برا مراجعه به اداره سوشال وقت قبلی لازمه؟ و بغیر پاسپورت مدارک دیگه ای هم لازمه برده بشه؟
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان