کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-04-27 ساعت 00:26)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟

مهم تاریخ مدیکال هستش نه تاریخ ویزا
نباید بیشتر از شش ماه از مدیکال گذشته باشه
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-04-27 ساعت 06:11)shadi.sd نوشته:  من می بینم دوستان رفتن تقاضای سوشال دادن من وقتی رفتم گفتن حتما باید گیرین کارتت باشه نمیدونم چرا اینجا اینجوریه کسی میتونه کمک کنه؟

ما بدون گرین کارت رفتیم و درخواست سوشیال دادیم و بعد از یک هفته اومد، البته بعد از 21 روز رفتیم درخواست دادیم و قبلش یک بار رفتیم قبول نکرد درخواست ما رو ثبت کنه و گفت بعد از 21 روز اگر نیومد بیاید درخواست بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: belivand
(2016-04-27 ساعت 06:11)shadi.sd نوشته:  من می بینم دوستان رفتن تقاضای سوشال دادن من وقتی رفتم گفتن حتما باید گیرین کارتت باشه نمیدونم چرا اینجا اینجوریه کسی میتونه کمک کنه؟
شادی خانم.. من روز دوم رفتم و کلیر کرد واسه سوشال گفت دو هفته آينده اکیه..
مشکل نبود
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 00:26)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟
نه من یه هفته مونده بود رفتم مشکل نبود
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
پاسخ
تشکر کنندگان: Farimahh
دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه دوستان گفتن در اولین ورود به امریکا اعتبار ویزا رو یکساله میزنن. ایا میشه بدون اقدام برای صدور گرینکارت به ایران بازگشت و در دومین ورود که البته قبل از تاریخ انقضای ویزا خواهد بود برای گرینکارت اقدام نمود و این که ایا دوستان میدونن جایی تو ایران ویزا کارت میفروشن مثلا صرافیها که بخریم و پول گرینکارت رو در ایران پرداخت نماییم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
(2016-04-28 ساعت 09:49)a4542 نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه دوستان گفتن در اولین ورود به آمریکا اعتبار ویزا رو یکساله میزنن. ایا میشه بدون اقدام برای صدور گرینکارت به ایران بازگشت و در دومین ورود که البته قبل از تاریخ انقضای ویزا خواهد بود برای گرینکارت اقدام نمود و این که ایا دوستان میدونن جایی تو ایران ویزا کارت میفروشن مثلا صرافیها که بخریم و پول گرینکارت رو در ایران پرداخت نماییم.

میتونین با همون ویزای مهر خورده وارد و خارج بشین ولی توصیه خود آفیسر این بود که گرین کارت رو بگیرین و بعد خارج بشین از یو اس آ، در مورد پرداخت هزینه گرین کارت شرکت هایی هستن که با گرفتن یه مقدار هزینه براتون پرداخت میکنن، پاریز تراول هم این کار رو میکنه، فکر کنم حدود 100 تومن میگرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، behjan ، sahar2016
سلام دوستان
من ۱ خرداد عازم لس انجلس ام
من توی فرم ۲۶۰ ادرس یه هتل هالیود و دادم
الان میخوام بدونم گرین کارت و اس اس ان کجا میره ؟
اگه به اون هتل میره چجوری باید ادرسو تغییر بدم ؟
ممنون میشم پاسخ بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 14:05)alireza100rad نوشته:  سلام دوستان
من ۱ خرداد عازم لس انجلس ام
من توی فرم ۲۶۰ ادرس یه هتل هالیود و دادم
الان میخوام بدونم گرین کارت و اس اس ان کجا میره ؟
اگه به اون هتل میره چجوری باید ادرسو تغییر بدم ؟
ممنون میشم پاسخ بدین.
تو فرودگاه میتونید ادرس رو تغییر بدید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza100rad ، dv2017 ، victor2016 ، sahar2016
بیشتر میشه تایم اومدنش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 15:42)alireza100rad نوشته:  بیشتر میشه تایم اومدنش؟
ممکنه چند روز دیرتر بیاد یا هفته نگران نباشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من زمان وارد شدن به آمریکا مهر ورود توی پاسپورتم خورده و الان که برگشتم ایران و دقت میکنم مهر خروج وجود نداره .
میخواستم بدونم عادی هست؟
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 09:49)a4542 نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه دوستان گفتن در اولین ورود به آمریکا اعتبار ویزا رو یکساله میزنن. ایا میشه بدون اقدام برای صدور گرینکارت به ایران بازگشت و در دومین ورود که البته قبل از تاریخ انقضای ویزا خواهد بود برای گرینکارت اقدام نمود و این که ایا دوستان میدونن جایی تو ایران ویزا کارت میفروشن مثلا صرافیها که بخریم و پول گرینکارت رو در ایران پرداخت نماییم.

سلام
اگر در تهران هستين، طبقه زيرين هايپر در اتوبان شهيد باكري ، باجه فروش ويزاكارت از ١٠ دلار تا ١٠٠٠ دلار داره كه ميتونيد تهيه كنيد و ١٦٥ دلارو پرداخت كنيد.
موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، behjan ، Ccroperator ، dv2017
(2016-04-28 ساعت 17:16)م.صاد نوشته:  سلام
دوستان من زمان وارد شدن به آمریکا مهر ورود توی پاسپورتم خورده و الان که برگشتم ایران و دقت میکنم مهر خروج وجود نداره .
میخواستم بدونم عادی هست؟

عاديه دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد ، sahar2016
(2016-04-29 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  

سلام
اگر در تهران هستين، طبقه زيرين هايپر در اتوبان شهيد باكري ، باجه فروش ويزاكارت از ١٠ دلار تا ١٠٠٠ دلار داره كه ميتونيد تهيه كنيد و ١٦٥ دلارو پرداخت كنيد.
موفق باشيد

سلام دوست عزیز
ما که اصفهان هستیم چطور میتونیم ویزا کارت تهیه کنیم وچطوری پرداخت کنیم
ممنون میشم اگه توضیح بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-04-29 ساعت 23:27)saed.asefi نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  

سلام
موفق باشيد

سلام دوست عزیز
ما که اصفهان هستیم چطور میتونیم ویزا کارت تهیه کنیم وچطوری پرداخت کنیم
ممنون میشم اگه توضیح بدید.

سلام
از طریق سایتهایی مثل payment24.ir و paybarg.com میتونید گیفت کارت ویزا تهیه کنید و براحتی هزینه ها رو واریز کنید.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، behjan ، Rira_1982 ، sahar2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان