کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام امریکا چطوره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 10:57)alborz3718 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 07:43)هستی ص نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 02:05)belivand نوشته:  سلام من هم رفتم گفتند که باید 21 روز صبر کنی و اگر نیومد اقدام کن Smile

من هنوز گرین کارت نگرفتم سه روزه وارد آمریکا شدم امروز رفتم سوشال سفارش دادم چیز خاصی نگفتن، یه فرم از تو سایت دانلود کردم و پر کردم بردم اونو گرفت و ثبت کرد هیچ سوالی هم نپرسید یه رسید بهم داد که تو این تاریخ سفارش سوشال کارت دادم گفت تا دو هفته برات پست میشه

از مجموعه این همه پرسش و پاسخ در مورد نحوه دریافت یا پیگیری سوشال نامبر که بین دوستان ردو بدل می شه به نظر میرسه ادارات سوشال انجا با یک رویه مشترک کار نمیکنند یا شاید ایالت به ایالت نحوه سرویس دهیشون متفاوت باشد ؟؟؟؟!!!
گفتیم میریم اونجا قانونمداری در همه جا حرف اول را میزنه!!!! Big Grin
به نظرم اگر دوستان تجربیات خود را با نام شهر و ایالت ذکر کنند شاید بهتر بتوان نتیجه گیری کرد

ما تگزاس ، دالاس، اداره social security administration، در مک کینی، گفت بعد از 21 روز مراجعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دو روزه اومدم امريكا ديروز رفتم براي سوشيال فرمي را پر كردم رفتم داخل زد توي كامپيوتر گفت مشخصاتت نمي خونه سه ماه طول مي كشه بايد بفرستيم كاليفرنيا اين يعني چي كسي مورد مشابه داشته فورت ورت دالاس رفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 18:13)Gem120 نوشته:  دو روزه اومدم امريكا ديروز رفتم براي سوشيال فرمي را پر كردم رفتم داخل زد توي كامپيوتر گفت مشخصاتت نمي خونه سه ماه طول مي كشه بايد بفرستيم كاليفرنيا اين يعني چي كسي مورد مشابه داشته فورت ورت دالاس رفتم
توصیه ی یه دوست
بلافاصله به اداره ی سوشیال مراجعه کنید
چیزی رو از دست نمیدهید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان:
رفتم اداره سوشيال اين را گفت
پاسخ
تشکر کنندگان:
يه سوال غير مرتبط.منم 2017 قبول شدم.ايا با گرين كارت ميشه به شنگن هم سفر كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما 28 اپریل رسیدیم
29 اپریل هم رفتیم فرمها رو دستی پرکردیم نوبیتمون که شد اطلاعات رو وارد کامپیوتر کردند نفری یه رسید به همون تاریخ (29) دادند و گقتند براتون پست میشه.
ضمنا کارای ورودمون تو ابوظبی انچام شده بود (پرواز اتحاد)
north Bergen نیوجرسی
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: chakavakl ، mehdihk ، Sdfghz ، Gem120 ، matin.sh ، alborz3718 ، sahar2016 ، amirak7 ، mrlzdh
(2016-05-06 ساعت 17:57)فرهادي نوشته:  يه سوال غير مرتبط.منم 2017 قبول شدم.ايا با گرين كارت ميشه به شنگن هم سفر كرد؟

بله ميتوني درخواست ويزا كني و نهايتا يك هفته اي ويزا صادر ميشه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 20:32)پرسپولیس6 نوشته:  ما 28 اپریل رسیدیم
29 اپریل هم رفتیم فرمها رو دستی پرکردیم نوبیتمون که شد اطلاعات رو وارد کامپیوتر کردند نفری یه رسید به همون تاریخ (29) دادند و گقتند براتون پست میشه.
north Bergen نیوجرسی

باسلام و عرض ادب دوست عزیز و بزرگوار در مورد مدت زمانی که در ابوظبی کارهای مهاجرتیتون انجام دادند چند ساعت بین دو پرواز فاصله گذاشتید چون من هم تصمیم دارم از همین پرواز الاتحاد استفاده کنم با آرزوی موفقیت شما وخانواده محترمتان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان!
دوستان من 29 جون پرواز درام میرم سن فرانسیسکو!
فقط میخواستم بدونم حد اقل باید چقدر پول داشته باشم؟
ممنون از همتون.
Shy <<<<بزرگین شما>>>> Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
آیا راهی هست که بشه شماره رسید نامبر رو به دست آورد ؟
یکی از دوستان که از برندگان 2016 هستن متاسفانه علی رغم پرداخت 165 دلار چون شماره رسید نامبر رو ندارن قادر به پیگیری گرین کارت نبستن. ممنون میشم اگر دوستان توصیه خاصی دارن ارائه کنن.
موفق باشین.
ضمنا ایشون هیچ وقت اکانتی در uscis درست نکردن.قبلا که روال به این ترتیب بود.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 07:11)DDDDDD نوشته:  
(2016-04-27 ساعت 01:25)victor2016 نوشته:  
(2016-04-27 ساعت 00:26)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر يك هفته قبل از تاريخ انقضاي ويزا وارد خاك امريكا بشيم مشكلي پيش نمياد؟؟؟از لحاظ مديكال چي به مشكلي خاصي برنميخوريم؟

شما تا خود روز انقضای ویزا هم وارد آمریکا بشید مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره احتمال تأخیر و کنسلی پرواز ها رو درنظر بگیرید. یک هفته فاصله خوبه. تاریخ انقضای ویزا رو هم معمولا براساس مدیکال میزنن و مهم همون تاریخ توی ویزاست.

(2016-05-07 ساعت 23:30)sce نوشته:  سلام دوستان.
آیا راهی هست که بشه شماره رسید نامبر رو به دست آورد ؟
یکی از دوستان که از برندگان 2016 هستن متاسفانه علی رغم پرداخت 165 دلار چون شماره رسید نامبر رو ندارن قادر به پیگیری گرین کارت نبستن. ممنون میشم اگر دوستان توصیه خاصی دارن ارائه کنن.
موفق باشین.
ضمنا ایشون هیچ وقت اکانتی در uscis درست نکردن.قبلا که روال به این ترتیب بود.

دوست عزیز با شماره تلفنی که درجواب واریز هزینه گرین کارت براتون ایمیل شده تماس بگیرید البته نوسایت uscis هم میتونید پیدا کنید
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
ممنون از پاسخ. مشکل اینجاست که این دوستمون الان ایران هستن و پیگیری این قضیه به صورت تلفنی از ایران راحت نیست.
من خودم که اینجا بودم یه بار بعد از چهار ساعت پشت خط بودن تونستم با یه نفر صحبت کنم.
آیا کسی با ایمیل تونسته ازشون در این موذد جواب بگیره ؟
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 10:58)behjan نوشته:  
north Bergen نیوجرسی

باسلام و عرض ادب دوست عزیز و بزرگوار در مورد مدت زمانی که در ابوظبی کارهای مهاجرتیتون انجام دادند چند ساعت بین دو پرواز فاصله گذاشتید چون من هم تصمیم دارم از همین پرواز الاتحاد استفاده کنم با آرزوی موفقیت شما وخانواده محترمتان
سلام ما هم با التحاد رفتیم ابوظیی و ۵ سلعت بین دو‌پرواز زمان داشتیم که ۳ ساعت کارهامون طول کشید ولی توصیه دوستان قبل از ما هم این بودش که زیر ۴ ساعت نگیرید
از بودن در پرواز الاتحاد نهایت لذت رو ببرید Shy
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6
(2016-05-07 ساعت 10:58)behjan نوشته:  
north Bergen نیوجرسی

دوست گرامی
ما 4 ساعت بین دو پرواز وقت داشتیم ولی بخشی از اون زیادی بود /خودشون یه جوری تنظیم میکنن که به کاراتون برسید /محیطش توی فرودگاه برای کاراتون عین سفارته
ضمنا اکثر مسافران هم هندی بودند ولی اصلا" هم مثه تعریف های برخی از دوستانمون بو گند نمیدادن /بعضی از هموطنان عزیز متاسفانه هنوز نرفته نژاد برتر میشن !!!!!!!
شادکام و در آرامش باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، ho_tasha ، chakavakl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان